Jednak farba? Blond loki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-18, 21:53   #1
_Lidia_
Raczkowanie

Blond loki? Proszę o pomoc!

Mam 16 lat i zastanawiam się czy dobrym pomysłem byłoby zrobienie sobie takiej fryzurki jak w załączniku.

Moje włosy są w kolorze gorzkiej czekolady przy głowie i jaśnieją oraz mlecznieją aż po końcówki. Nigdy jeszcze nie miałam na głowie pasemek, farby itp. Potrzebuję zmiany i bardzo chciałabym mieć coś koloru blond na głowie. Nie uważam, że każdy blond musi wyglądać jak u barbie.

Chciałam zrobić sobie 2/3 włosów na blond, a mianowicie zostawić ok 3cm od głowy (zabezpieczenie przed odrostami) i warstwę pod spodem niezafarbowaną. Resztę, tak z góry chciałam zrobić sobie jakimś jasnym, złocistym, ciepłym blondem.

Mam ciepłą urodę, kręcone włosy za talię. Czy będę żałowała? Jestem brunetką, jak myślicie czy bardzo zniszczy mi taki zabieg włosy? Panikara ze mnie w takich sprawach, ponieważ bardzo długo zapuszczałam włosy i są dla mnie w pewnym sensie fetyszem Dodam, że dosyć często prostuję lub suszę suszarką. Czy dobre kosmetyki załatwią sprawę? I czy kolor nie będzie mi się robił żółty?? I ostatnia rzecz, czy nie będę żałować, że tak wcześnie zafarbowałam włosy (wiek)?

Proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d1.jpg (24,8 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez _Lidia_
Czas edycji: 2007-05-19 o 10:22
_Lidia_ jest offline  
Stary 2007-05-19, 11:15   #2
jagaem
Raczkowanie

Dot.: Jednak farba? Blond loki.

Lidko, jak każda kobieta pragniesz zmian.
Masz 16 lat i chyba piękne włosy. Jesli zaczniesz farbować, to ciężko będzie przestać, a włosy prędzej czy póżniej zniszczą się [ odrosty będą widoczne - zawsze!!!].
Jeśli już MUSISZ, to radzę udać się do dobrego fryzjera i zrobić kilka rozproszonych[ nie dużo] złotych pasemek.
Nie szalej i zrób malą ilość pasemek.
jagaem jest offline  
Stary 2007-05-19, 11:19   #3
jagaem
Raczkowanie

Przepraszam, za "mentorski" ton, ale moje włosy były kiedyś także piękne, kręcone i baardzo długie. Zaczęło sie od rozjaśniania i poszłooo...
jagaem jest offline  
Stary 2007-05-19, 12:02   #4
truskaffka
Zakorzenienie

hm..ja w ogole nie popieram jakiegos "majstrowania" przy wlosach tzn no jak ktos chce to sobie maluje i robi co chce...ale pomalowanie raz...ciagnie za soba kolejne kolejne i kolejne i tak juz w kolko...

ja mam prawie 19 lat i nie malowalam nigdy wlosow..nawet najmniejszego pasemka nie mialam moze to dlatego ze mam dosc uniwersalny kolor-czekoladowy...

rob jak chcesz Twoja decyzja
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline  
Stary 2007-05-19, 19:52   #5
_Lidia_
Raczkowanie

Tak wyglądałabym mniej więcej w nowych włosach taka symulacja mała, okazyjna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duff1.JPG (68,9 KB, 42 załadowań)
_Lidia_ jest offline  
Stary 2007-05-22, 17:57   #6
jagaem
Raczkowanie

Przejrzyj sobie stronę "zakazane kosmetyki" [np.google]. Może odechce Ci się zmian.
Nie wkleiłaś zdjęcia z naturalnymi włosami, więc trudno powiedzieć w których lepiej wyglądałabyś. Na zdjęciu wklejonym włosy sa bardzo jasne, a to juz duża ingerencja i w perspektywie odrosty.
Decyzje podejmiesz sama. Moja rada - nie rozjasniaj.
Pozdrawiam.
jagaem jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości