Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-27, 14:57   #61
Kavala
Rozeznanie

Dot.: Skóra 17latki ze ZMARSZCZKAMI!!!help!

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
co do 3 kroków: rozmawiałam dzis na ten temat z dermatologiem i pani powiedziała mi, ze nie warto kupować bo jest to firma , która tylko pozuje na specjalistyczną, taką "w białych fartuchach", jak sama określiła
Nie wydaje mi się, żeby clinique na coś pozowała, przecież nawet nie sprzedają swoich kosmetyków w aptekach. A że zatrudniają dermatologów do opracowywania kremów... wiele firm tak robi. Ot zwykła marka z górnej półki. Ale ja ją lubię.
Kavala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 15:46   #62
i_wish_u_would
Raczkowanie

ja tam nie wiem , ale odkąd nie używam 3 kroków tylko nawilżanie(thalgo, oceanic aa ) i ewentualnie coś na zaskorniki(la roche posay, maseczki glinkowe i peelingi e.) to wygląda moja cera troche lepiej
Stary 2007-05-27, 19:24   #63
Kavala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez i_wish_u_would Pokaż wiadomość
ja tam nie wiem , ale odkąd nie używam 3 kroków tylko nawilżanie(thalgo, oceanic aa ) i ewentualnie coś na zaskorniki(la roche posay, maseczki glinkowe i peelingi e.) to wygląda moja cera troche lepiej
Jasne! Każdy jest inny i każdemu może służyć co innego.
Stary 2007-05-31, 20:25   #64
pearpearl
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Jasne! Każdy jest inny i każdemu może służyć co innego.
Kavala,to co bys polecila mnie pod oczka??? Mam takie lekkie zmarszczki mimiczne i wydaje mi sie,ze jeszcze udaloby mi sie je czyms troche rozprasowac. Nie mam tylko wiedzy,czym. Polecilabys mi cos?
pearpearl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 20:39   #65
Kavala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Kavala,to co bys polecila mnie pod oczka??? Mam takie lekkie zmarszczki mimiczne i wydaje mi sie,ze jeszcze udaloby mi sie je czyms troche rozprasowac. Nie mam tylko wiedzy,czym. Polecilabys mi cos?
Szczerze mówiąc, nie miałam jeszcze czegoś co by dawało u mnie widoczne rezultaty . Stosuję teraz All about eyes clinique, ale jestem średnio zadowolona. Zastanawiam się na kupnem Myokine z Vichy na zmarszczki mimiczne . A marzę o kupnie tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Drogie jak fix, ale miałam kiedyś próbkę, którą stosowałam przez około tydzień z hakiem i czułam, że skóra naprawdę się regeneruje. A na dzień polecam coś z filtrem, to zaprocentuje w przyszłości.
Stary 2007-05-31, 20:55   #66
i_wish_u_would
Raczkowanie

byłam dzis na zabiegu z kwasem pirogronowym <wiem, że nie powinno się tego robić w lato, ale:
-moje zaskórniki się przeradzają w blizny
-mam ich tyle że jeszcze tydzień a nie byłoby mi widoć oczu
-wakacje, i te sprawy> więc sjóra jest ściągnięta , położyłam bepathen grubo i skóra go "spiła"...kupiłam jeszcze krem z filtrem 50 biodermine, bo musiałam , żeby nie mieć przebarwieć i się na zmarszczki przyda
Stary 2007-05-31, 21:25   #67
pearpearl
Wtajemniczenie

Cytat:
Szczerze mówiąc, nie miałam jeszcze czegoś co by dawało u mnie widoczne rezultaty . Stosuję teraz All about eyes clinique, ale jestem średnio zadowolona. Zastanawiam się na kupnem Myokine z Vichy na zmarszczki mimiczne . A marzę o kupnie tego http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4027
Drogie jak fix, ale miałam kiedyś próbkę, którą stosowałam przez około tydzień z hakiem i czułam, że skóra naprawdę się regeneruje. A na dzień polecam coś z filtrem, to zaprocentuje w przyszłości.
Ja tez sie zastanawialam nad all about eyes. Mysle jednak,ze sobie daruje ze wzgledu na srednie recenzje i wysoka cene. Ten Twoj kremik to w ogole moge sobie odpuscic,chyba ze wygram kiedys w totolotka,to wtedy sprawdze i Tobie tez kupie ))))
O Myokine tez myslalam,jednak tez recenzje nie sa zachecajace. Sama juz nie wiem... Mysle caly czas o tych plasterkach frownies. Gdyby tak udalo sie rozprasowac te zarszczki,a pozniej juz tak dbac o skore,zeby nie wrocily za szybko. Ciekawa jestem,czy to mozliwe. Chyba sprobuje-w koncu nie mam nic do stracenia.
Na dzien uzywam tego,co na twarz,czyli biodermy,ale teraz poczytalam wiecej i nastepnym filtrem,jaki zakupie,bedzie Iwostin 40. Duzo pochlebnych opinii ma,tylko zastanawia mnie ochrona. Nie jest za mala ?
Stary 2007-05-31, 21:46   #68
Kavala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Mysle caly czas o tych plasterkach frownies. Gdyby tak udalo sie rozprasowac te zarszczki,a pozniej juz tak dbac o skore,zeby nie wrocily za szybko.
Plasteki nadają się na te zmarszczki w zewnętrznych kącikach oczu, pod oczy raczej nie, tam skóra jest za delikatna.
Stary 2007-05-31, 22:23   #69
pearpearl
Wtajemniczenie

Cytat:
Plasteki nadają się na te zmarszczki w zewnętrznych kącikach oczu, pod oczy raczej nie, tam skóra jest za delikatna.
ale to wlasnie te zmarszczki pod oczami mnie najbardziej denerwuja
Stary 2011-05-22, 17:38   #70
piekna4
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Ze swojej strony moge jeszcze polecic lekka emulsje Hydrativ firmy Tolpa. Jest do skory odwodnionej i podraznionej ale przy tym tlustej i mieszanej. Jest bardzo lekka, wiec nada sie na dzien pod makijaz, delikatnie tez matuje. Ja stosuje ja czasem na dzien pod makijaz, kiedy musze ladnie wygladac i nie moge pozwolic sobie na filtr.
Nie zapycha porow Niestety nie mam juz kartonika, zeby dokladniej sklad przeanalizowac, a w KWC jest tylko wersja do suchej. Niemniej jednak, ja jestem z tej emulsji zadolowona, bo delikatnie nawilza i matuje.
Czy jeśli ja mam cere suchą i wrażliwą to lepiej będzie kupić ten do tłustej i mieszanej czy suchej? Niżej napisały dziewczyny że do suchej zatyka pory. Może poradzisz - naszi na pryv. Z góry dziękuję
piekna4 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości