Czerwone w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-05-20, 12:05   #1
Meridian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Czerwone w這sy

Komu takie pasuj? Ja ostatnio zasatanawiam si nad intensywn czerwieni w這s闚... tylko nie wiem czy mi b璠zie pasowa, jestem typem lato, chocia niedoko鎍a...
wklejajcie te tutaj zdj璚ia z takimi w這skami....
Meridian jest offline  
Stary 2007-05-20, 12:20   #2
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 143
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Czerwone w這sy

Ja farbuj na r騜ne odcienie czerwieni. Mam kr璚one w這sy, jasn, a zim wr璚z blad twarz, jestem weso豉 i energiczna. W czerwieniach 鈍ietnie si czuj. Dodaj mi energii. My郵, 瞠 kolor w這s闚 to co wi璚ej, ni zewn皻rzna sprawa. Ty masz si w nim po prostu dobrze czu. Jak mia豉m na g這wie blond, czer czy br您 to znajomi m闚ili, 瞠 bardzo mi pasuje (jak by豉m brunetk to kilka os鏏 nawet my郵a這, 瞠 to m鎩 naturalny odcie w這s闚 - a jestem jasn szatynk) i 鈍ietnie wygl康a, ale ja si w tych kolorach po prostu 幢e czu豉m.
Doris1981 jest offline  
Stary 2007-05-20, 15:40   #3
astka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

ja mam bardzo jasna skore, balda zielone oczy wlosy naturalne rudo-blond a farbuje na rubin ;]
astka jest offline  
Stary 2007-05-20, 16:22   #4
Meridian
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

No pewnie, najwa積iejsze to si dobrze czu, a nie co najlepiej pasuje...
My郵, ze b璠a mi pasowa, skoro mam jasn, wr璚z porcelanow cer i zielono-niebieskie oczy.
Tylko jest jeden, a du篡 problem... jak kupi farb(firma), 瞠by szybko si nie zmywa豉 i zbyt wielkich szk鏚 nie narobi豉 (wypadanie w這s闚)....
Meridian jest offline  
Stary 2007-05-20, 20:43   #5
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 143
Wpisy w blogu: 1

Je郵i chodzi o zmywanie to nikt tu gwarancji Ci nie da - zale篡 od tego jak cz瘰to myjesz w這sy i jakie s podatne. Ja osobi軼ie ceni L'Oreal - Feri i inne. Nie niszczy mi wcale w這s闚, a wr璚z mam czasem wra瞠nie, 瞠 po farbowaniu s lepsze. Tylko w przypadku farbowania na czerwie robi si co takiego w rodzaju uzale積ienia - ja ju po 2,5 tygodniu bym ch皻nie znowu farbowa豉, bo wydaje mi si, 瞠 kolor jest ju ma這 wyrazisty, ale wszyscy wok馧 m闚i, 瞠 wydaje mi si to, bo nadal mam mocny kolor . Po prostu zaraz po farbowaniu jest najmocniejszy i z ka盥ym tygodniem mnie wydaje si by mniej wyrazisty, ale kto, kto na mnie patrzy z boku widzi, 瞠 mam mocno rude, czy czerwone w這sy. Ostatnio jak opanowuj mnie w徠pliwo軼i, co do intensywno軼i koloru robi sobie zdj璚ie - dopiero na nim widz, 瞠 mam nadal bardzo czerwone w這sy. Obieca豉m sobie, 瞠 nast瘼ne farbowanie dopiero ok. 10 czerwca.
Doris1981 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.