Jak 軼i望 samemu grzywke? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-20, 13:54   #1
natalczak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 959
Jak 軼i望 samemu grzywke?

Pytanie takie jak w temacie-jak moge sama w domu obciac sobie grzywke? mam prosta grzywke ktora co jakies 3 tygodnie musze podcinac. do tej pory chodzilam do fryzjera zeby to zrobic ale u niego zawsze musze zrobic cos wiecej-bo nie ma opcji sciecia samej grzywki. wiem moge zmienic fryzjera albo do innego chodzic na sciecie ale moze jest jakis sposob zeby samemu ROWNO obciac sobie te nieszczesna grzywke?
poradzcie cos
natalczak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 14:20   #2
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
Dot.: Jak 軼i望 samemu grzywke?

Cytat:
Napisane przez natalczak Poka wiadomo嗆
Pytanie takie jak w temacie-jak moge sama w domu obciac sobie grzywke? mam prosta grzywke ktora co jakies 3 tygodnie musze podcinac. do tej pory chodzilam do fryzjera zeby to zrobic ale u niego zawsze musze zrobic cos wiecej-bo nie ma opcji sciecia samej grzywki. wiem moge zmienic fryzjera albo do innego chodzic na sciecie ale moze jest jakis sposob zeby samemu ROWNO obciac sobie te nieszczesna grzywke?
poradzcie cos

Grzywka p馧okr庵豉 --> dok豉dnie wybierasz w這sy, kt鏎e sk豉daj si na grzywk, zbierasz je na 鈔odku czo豉 i podcinasz odpowiedni ilo嗆.

Grzywka prosta ---> grzywk zaczesujesz dok豉dnie nad czo這, reszt w這s闚 zbierasz i przypinasz tak aby si nie pl徠a造. Tniesz prost lini.

Grzywka cieniowana ----> w這sy sk豉daj帷e si na grzywk 豉piesz pomi璠zy palcem wskazuj帷ym i 鈔odkowym, unosisz pionowo do g鏎y i podcinasz ko鎍e. Aby grzywka by豉 bardziej wycieniowana, mo積a to robi warstwowo. Najpierw warstwa wierzchnia potem spodnia.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 14:21   #3
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

ja co prawda mam grzywke na skos, ale sama scinam wiec najpierw oczywiscie mocze, najlepiej po umyciu wlosow to sie dobrze uklada i wiadomo gdzie scinac. rozdzielam wlosy na 2 czesci, ale poziomo. nie jak na dwa kucyki tylko tak w poprzek. gorna warstwe przypinam spinka na wlosow na czubku glowy. dolna scinam na skos. pozniej degazuje nozyczkami. puszczam gorna warstwe i scinam kilka milimetrow krocej niz dolna. tez degazuje. mam efekt taki jak lubie i nie musze dojezdzac i poprawiac - jak to zawsze bylo po fryzjerkach
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 14:30   #4
natalczak
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 959

Sprobowalam efekt nie jest taki jak u fryzjerki-nie jest idealnie prosta ta linia ale nie jest zle.
mysle ze z czasem dojde do wprawy...
tylko jakos mi ucieka reka jak tne
nie wiem czemu:niewiem:
natalczak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 21:07   #5
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

ale fryzjerka to profesjonalistka a Ty sie uczysz i to na sobie tak jak napisalas-> z czasem cwiczenie czyni mistrza
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 21:22   #6
truskaffka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 293

haha...watek dla mnie co za problem?? nozyczki w lapke i tniesz

oj spoznilam sie hehe... to teraz zapraszam do nastepnego watku --->> jak odwazne jestescie?..ostre ciecie...
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-01, 19:57   #7
magdolena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 220

Ja sobie caly czas scinalam na polokraglo, teraz chcialabym tak zeby na bok mi sie ukladala i nie wiem jak tego dokonac.
Stary 2009-02-01, 20:30   #8
Sendiri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

By豉m u fryzjera i poprosi豉m o grzywk na ukos, a ta mi zrobi豉 po lewej p馧okr庵陰, a ju po prawej uko郾ie. Niestety jestem kr鏒kowidzem i musia豉m 軼i庵n望 okulary, a nie widz bez okular闚. Mog豉m powiedzie "Prosz zaczeka" i je w這篡, a nast瘼nie oceni, czy tak ma by. G逝pia jestem i tyle, ale po prostu g逝pio mi si przyzna, 瞠 nie widz nawet z tak bliskiej odleg這軼i. B璠 musia豉 ponownie uda si do fryzjera, tym razem do innego (w sumie mia豉m ju do嗆 tych pogaduszek i czekania, a ponownie si mn pani fryzjerka zajmie). Nie wiem, czy ja m闚i niewyra幡ie? Pr鏏owa豉m przy lustrze sama zaj望 si moimi w這sami, niestety bardziej sobie zaszkodz, ni stworz 豉dn grzywk.
Sendiri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-28, 10:34   #9
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 361

ja nie ufam strasznie fryzjer mistrzom dlatego docsc dawno u zadnego nie bylam, ale mam juz tak dluga grzywke, wygladam tak nijak, mam ochote na grzyweczke, ale jak pomysle o tym ze mogliby mi to popsuc to mi sie odechciewa isc do tego fryzjera :PP i chyba wlasnie dlatego sprobuje sama swoich sil.. w koncu to tylko lekkie wycieniowanie grzywki :P
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-28, 11:56   #10
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 716

obciecie w domu grzywki wcale nie jest takie proste jak by sie wydawalo jesli juz dziewczyny probujecie to nie obcinajcie od razu na taka dlugosc jak zamierzacie tylko po troszku, bo jak od razu wyjdzie krzywo to bedziecie poprawiac, porawiac i potem grzywka bedzie nagle miala 3 cm dlugosci
mog wam tylko poradzic, zebyscie nie obcinaly w poziomie, lapiac cale pasmo wlosyw, tylko trzymajac nozyczki w pionie w stosunku do grzywki - wcinac sie ma造mi "z帳kami" - daje to naturalniejszy efekt i 豉twiej ukryc jakies dziury ktore moga wam powstac przy cieciu.

w moim salonie grzywki obcina sie na poczekaniu i dla stalych klientek gratis - wprowadzono to aby zapobiec samodzielnemu obcinaniu grzywek w domu, bo potem cos pojdzie nie tak i trudno uratowac taka grzywk kiedy klientka przychodzi prosz帷 o pomoc
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-28, 12:24   #11
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 361

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
obciecie w domu grzywki wcale nie jest takie proste jak by sie wydawalo jesli juz dziewczyny probujecie to nie obcinajcie od razu na taka dlugosc jak zamierzacie tylko po troszku, bo jak od razu wyjdzie krzywo to bedziecie poprawiac, porawiac i potem grzywka bedzie nagle miala 3 cm dlugosci
mog wam tylko poradzic, zebyscie nie obcinaly w poziomie, lapiac cale pasmo wlosyw, tylko trzymajac nozyczki w pionie w stosunku do grzywki - wcinac sie ma造mi "z帳kami" - daje to naturalniejszy efekt i 豉twiej ukryc jakies dziury ktore moga wam powstac przy cieciu.

w moim salonie grzywki obcina sie na poczekaniu i dla stalych klientek gratis - wprowadzono to aby zapobiec samodzielnemu obcinaniu grzywek w domu, bo potem cos pojdzie nie tak i trudno uratowac taka grzywk kiedy klientka przychodzi prosz帷 o pomoc
tez racja.. kurcze.. musze miec jakas zmiane, ale mam jakas fobie przed fryzjerem boo nie chce nikogo obrazac, ale im sie mowi a oni swoje oczywiscie nie uogolniam
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-29, 09:21   #12
eloania
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 294

Cytat:
Napisane przez natalczak Poka wiadomo嗆
do tej pory chodzilam do fryzjera zeby to zrobic ale u niego zawsze musze zrobic cos wiecej-bo nie ma opcji sciecia samej grzywki. wiem moge zmienic fryzjera albo do innego chodzic na sciecie ale moze jest jakis sposob zeby samemu ROWNO obciac sobie te nieszczesna grzywke?
poradzcie cos
chyba fryzjer cie naciaga specjalnie na wiekszy hajs. ja sie nie spotkalam jeszcze nigdy z tym zeby w ktorymkolwiek zakladzie fryzjer odmowil sciescia tylko samej grzywki. wrecz przeciwnie, pare raze nawet mnie zaskoczyli jak mi podcinali i mowili ze nie chca zadnego hajsu za to. ;] a obecnie chodze do fryzjera blisko mnie, bo tez musze dosc czesto podcinac grzywke, mam taka na skos, i za podciecie bierze zawsze 10zl. moze i sporo jak za sama grzywke ale sama wole nie probowac, bo znajac moje umiejetnosci nic z tego dobrego nie wyjdzie ;p
Stary 2009-03-29, 12:01   #13
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 379
Wpisy w blogu: 2

Dla mnie te dziwne jest to, 瞠 nie mo瞠sz 軼i望 samej grzywki. Przecie dla nich to rach, ciach mi璠zy jedn i drug klientk da si wcisn望. Ja chodzi豉m na takie 軼inanie i p豉ci豉m 3-5 z, ale kiedy jedna fryzjerka wzi窸a si bez pytania te za ko鎍闚ki i skasowa豉 10 z, my郵a豉m 瞠 to tak gratis robi, ale r騜ni s fryzjerzy jak wida.
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-29, 12:26   #14
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 716

dla mysl帷ego fryzjera lepiej jest obciac ta grzywke gratis niz potem kombinowac co zrobic z taka nieumiejetnie wyciachan przez klientk w domu
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-30, 11:14   #15
oLLeM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 353

Ja chodz do fryzjera to za 軼i璚ie grzywki bierze 2 z這te, a 瞠 zapuszczam w這sy to chodz tylko podcina grzywk , chocia ostatnio ta w豉郾ie fryzjerka Mi tak grzywk 軼i窸a , normalnie krzywo;/ Musia豉m jecha do kole瘸nki na drugi koniec miasta , aby Mi poprawi豉 po Niej t grzywk... Bez sensu troch bo niby ma si kole瘸nk fryzjerk ale co 2 tygodnie , nie chce si je寮zi przez ca貫 miasto na podci璚ie
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-06, 17:29   #16
Nicol721
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆

A czy jak b璠zie si obcina tymi "z帳kami" [w pionie nozyczki], to czy czasem nieporozdwajam sobie ko鎍闚ek ?
Nicol721 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 17:13   #17
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

nie-rozdwajanie nie na tym polega, spokojnie
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 12:18   #18
Brua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

stary temat ale przypadkiem mi si napatoczy taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=mKVpD...layer_embedded
on w豉郾ie pokazuje metod podcinania tymi 'z帳kami'
Brua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 16:18   #19
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Ja te sama sobie r闚no obcinam grzywk-na mokro - r闚no z linijk potem jeszcze sprawdzam..haha bo jak mi raz fryzjer obci掖 to si璕a豉 do po這wy czo豉 :/ a to si zdziwi豉m nies造chanie jego dzie貫m
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a