niebieska/zielona farba do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-21, 00:07   #1
Celllka
Przyczajenie

Question

niebieska/zielona farba do włosów

Witam,
mam dosyć awangardową fryzurę. Oprócz asymetrycznego ścięcia, część włosów mam pofarbowaną w kolorach czerwono-pomarańczowo-fioletowych. Najpierw miałam nałożone farby zmywalne po kilku myciach, ale mi się spodobało i pofarbowałam je na stałe. Co nie zmienia faktu, że minął miesiąc, a one już bardzo straciły wyrazistość :/ Zastanawiam się nad poprawieniem koloru, tyle, że zależałoby mi na barwach niebiesko-turkusowo-zielonych I tu moje 2 pytania:
- czy nałożenie farb w takich kolorach na włosy, które nadal jeszcze są czerwono-fioletowe (wyblakłe co prawda, ale są :P naturalnie mam ciemny blond...), może się zakończyc totalną katastrofą, czy powinny pokryć stare kolory?
- i przede wszystkim czy gdzieś w ogóle można dostać farby w takich kolorach :/:/ (poznań) w sklepie nigdzie nie widziałam, szukałam na allegro i ogólnie w internecie i wszędzie można dostać tylko standardowe kolory.. pamiętam że kiedyś były takie farby do 3 myć chyba w kolorze niebieskim, a teraz nawet ich nigdzie nie widzę... zresztą ja chce taka trwała, bo inaczej to w ogole szkoda zachodu :P

bede wdzieczna za wszelka pomoc
Celllka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:33   #2
Ashlee_
Zadomowienie

Dot.: niebieska/zielona farba do włosów

zajrzyj do topicu 'Kolorwe pasemka', dawalam tam link do aukcji z super kolorowymi i swietnymi farami ... podobne farby mozna tez dostac np. w rockmetalshop.pl

a co do farbowania .. no coz, musisz zaryzykowac albo rozjasnic .. wydaje mi sie ze jak polozysz na kolorowy kolor inny kolorowy, to nie wyjdzie on taki intensywny .. im jasniejsze włosy tym wieksza pewnosc ze farba dobrze i ładnie złapie [w ogole to musisz miec super swoj fryz!]

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…

Ashlee_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:09   #3
Celllka
Przyczajenie

Dot.: niebieska/zielona farba do włosów

dzieki za informacje wole jednak trwalsze farby niz tamte tonery z allegro wiec hmm.. chyba bede musiala sie przejsc do takiego sklepu w stylu wlasnie rockowo-metalowym - ze tez o tym wczesniej nie pomyslalam a w najgorszym razie zamowie te z internetu ale hmm widze ze jesli chce miec na glowie 2-3 kolory, to musze troche w to zainwestowac pieniedzy co oznacza ze poki co musze sie wstrzymac
co do mojego fryzu to dalam zdjecia w watku o kolorowych pasemkach
Celllka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości