Pytanie do fryzjerki o kolor w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-21, 15:39   #1
Alien :*
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 112

Pytanie do fryzjerki o kolor w這s闚

Mam w這sy w kolorze bardzo ciemnego blondu.Chcia豉bym je ufarbowa na jasny blond,co jak mia豉 dawniej Britney Spears Czy mo磧iwe jest uzyskanie takiego koloru w domu,bez fryzjera??I czy najpierw musia豉bym rozja郾i w這sy,a potem dopiero po這篡 kolor?Jaki to w og鏊e mo瞠 by odcie? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 16:29   #2
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor w這s闚

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=174269

rewelacyjna farbka mowie naprawde tylko faza bo sie kolorek ten popielaty wyplukuje w sumie jak w kazdej farbie i zostaje taki zlotawy ale moja mama i kolezanka radza sobie plukankami i szamponem PROFI SILVER( o wiele lepszy niz slynny regenal)moja kolezanka co 2-3 dni pluka badz myje tym smponem wloski i ma sliczy srebrzysty blondinny troche jak zaraz po farbowaniu.ta farba radzi sobie nawet z ciemnym blondem i rowno kryje nawet wlosy z odrostami obadaj watek naprawde fajna farba tylko trzeba potrzymac ja na wlosach dluzej niz 30 min tak z 45-nawet godziny farba zawiera serum na zniszczone partie ktore sie naklada przed farbowaniem a sama farba naprawde nie niszczy wlosow!!!!! po garnierze blondzie byly szorstkie ( mojej mamy) matowe i rzepiaste a po tej sprezyste ,blyszczace i takie pozostaja pod warunkiem ze sie dba odpowiednio
Stary 2007-05-21, 17:27   #3
Zakorzenienie

Ale na fotkach kt鏎e s na tej stronce co poda豉 link w這sy s bardziej miodowe ni jasne blond.Niestety to nie jest ten odcie kt鏎ego szukam...
Stary 2007-05-21, 18:30   #4
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

no miodowe wyszly bo jak pisalam mam zolciutkie scianki w pokoju.kolor jest naprawde naturalny i niejedna osoba myslala ze to jej wlasny a ma swoje ciemny blond.jesli chcesz osiagnac biel to tylko rozjasniacz bo farba nie da nigdy takiego koloru.a wlosy ktore sa rozjasniane zawsze przechodza przez wszystkie odcienie zoltego zanim dojda do golebiej bieli.z farb popielaty kolor albo moze nie wyjsc albo poprostu sie wypluka i trzeba wspomagac sie plukankami i szamponami raz na jakis czas.
nie raz farbowalam wlosy,mozna powiedziec ze jestem nawet weteranka i wiem ze jak jasny to zawsze bedzie mial odcien zloty predzej czy pozniej( kolor sie wypluka albo nie wyjdzie),jedynie golebia biel nie bedzie miala zlota w sobie ale tego nie polecam.nie dosc ze odrosty strasznie wygladaja to wlos jest tylko do obciecia tak zniszczonyza duza ingerencja we wlos w tak krotkim czasie
Stary 2007-05-21, 18:34   #5
Zakorzenienie

No to ju wol mie z這ty odcie ni bia造 To co,polecasz mi t farbk?A czy na moich ciemnych w這sach ten kolorek nie wyjdzie rudawy?
Stary 2007-05-21, 18:53   #6
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

nie powinien musialabys dluzej potrzymac farbe tak ok 50 minut.wiadomo kolor z czasem plowieje wiec nawet jak wyjdzie rydawy to po kilku myciach sie utleni.dobrze zainwestowac w plukanke iszampon regenal welli jesli nie jestes z krakowa( bo profi silver wiem gdzie jest tylko w krk)z plukanka do perfekcji dojdziesz metoda prob i bledow tzn za slaba nie wezmie a za mocna ----> wlosy niebiesko-zielonenajlepiej jakbys dala foto swojej czupryny.wiadomo jaki kolorek masz i bym wiedziala jaki kolor mniej wiecej wyjdziei ile wlosow i jak dlugie bo moze 2 opakowania bedzie trza kupic farba tania nie jest( okolo 20 zl) ale naprawde nie znam lepszej jak do tej poryi wazny jest rodzaj wlosow i

a kolorek britney na fotkach i klipach jest dzielem grafikow.watpie ze identycznie wygladaa w naturze
Stary 2007-05-21, 18:58   #7
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

ahaaaaaa

na ta dlugosc zo moja kolezanka ma poszlo jedno opakowanie na styk
i najlepiej nakladac od czubka glowy i przodu czyli wierzchnich warstw tych co sa widoczne jak sa rozpuszczone,bo wtedy najlepiej na nich kolor zlapie bo beda od pocztku samego w farbie i dluzej p przypadku fabowania na ciemno lub ton w ton naklada sie "standardowo" od tylu glowy i tylu tak jak wygodnie
Stary 2007-05-21, 20:32   #8
Zakorzenienie

Fotki niestety nie mam jak wrzuci Jedno opakowanie farby na pewno wystarczy na moje w這sy,bo mam do ramion i nie jest ich niestety zbyt du穎... Chyba zaryzykuj i ufarbuj.Bardzo jestem ciekawa efektu
Stary 2007-05-21, 21:30   #9
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

no powinno dobrze zlapac tylko pozniej ten regenal by byly srebrzyste i jakas maska blond mniej blyszczy sie wiec trzeba bedzie popracowac i olejek do wlosow kallosa taki z pompka im sie przyda mocno nawilzajacy,ma filtry,zapobieba wysuszaniu i nablyszcza cena ok 14 zl,wydajny 80ml jest w wesji do wlosow blond i normalny ale w sumie sie niczym nie roznia tylko tym ze jeden ma leeeeeeekkko zabarwienie fioletowawe nawet sklad taki sam
Stary 2007-05-21, 22:53   #10
Zakorzenienie

Smile Dot.: Pytanie do fryzjerki o kolor w這s闚

Widz 瞠 jeste 鈍ietnie zorientowana w temacie Wielkie dzi瘯i za info
Stary 2007-05-21, 22:57   #11
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wzne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
Stary 2007-05-21, 23:22   #12
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wazne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
na tym watku co podalam linka sa foty (w linkach) jakie miala wlosy swoje natyralne i jakie przed farbowaniem.przed samym farbowaniem miala jakis2 cm odrost swoich naturalnych a reszte miala taka karmelkowa od rozjasniacza w spreyu a mimo to rownos sie pokryloi nie ma obawy o zbytnie rozjasnienieteraz tylko bawi sie w te plukanki i szampony do blad nadajace zimny odcien i jest bardzo zadowolonamam nadzieje ze ty tez bedziesz tylko pamietaj :serum ochronne przed farbowaniem od polowy wlosow i uwzglednieniem szczezgolnym koncowek,farba nakladana "od czubka" glowy,jakies 50 min trzymania od skonczenia nakladaania,ta farbe sie na koniec spienia i splukuje( nie uzywa sie do tego celu szamponu i ni muje glowy) kolor troszke ciemniejszy pozniej sie rozjasnia do wlasniwego tonu,i plukanki szampony by zachowac srebrzysty polysk po farbce daj znac i zrob foty

na tamtym watku zamiescilam foty tego szamponu co zachwalamnie mozna go na necie znalezc sama szukalam i nic
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...1&postcount=23

no ale jak nie znajdziesz tego szampomu ten tez jest ponoc dobry i podobny w dzialaniu
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....e=view&id=7607

dostepny w fryzjerskim sklepie

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2007-05-22 o 00:18
olkie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-22, 08:28   #13
Zakorzenienie

Cytat:
ahaaa i czy mialas wczesniej farbowane wlosy????? wzne zeby nie byly farbowane na nic z rudym odcieniem bo poprostu moze ten odcien wylazici czy masz grube wlosy czy raczej delikatne
Mam troch jasnych blond pasemek.Nie mam grubych w這s闚,ale delikatne te nie s.Chyba ufarbuj si dopiero w wakacje,bo jak nie wyjdzie to 瞠bym ludzi nie straszy豉 Postaram sie zapoda fotki
Stary 2007-05-22, 11:58   #14
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

aaaaa no to wyjda mniej wiecej tak samo pokryte tylko w sloncu bedzie widac gdzieniegdzie jasniej takie naturalne jakne promyki naprawde nie masz zadnego swojego foto by zamiescic??
Stary 2007-05-22, 17:53   #15
Zakorzenienie

Cytat:
aaaaa no to wyjda mniej wiecej tak samo pokryte tylko w sloncu bedzie widac gdzieniegdzie jasniej takie naturalne jakne promyki naprawde nie masz zadnego swojego foto by zamiescic??
Niestety nie
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.