Farby Allwaves - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-27, 16:47   #61
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Farby Allwaves - opinie!

Cytat:
Napisane przez Luriencandysick Pokaż wiadomość
Okej, a czy tą emulsję co wysłałam, może być jako utleniacz?
No, ale niby jest napisane, że farba może rozjaśnić włosy o kilka tonów, więc może bez rozjaśniacza sobie poradzi?
rozjasniacz to nie utleniacz.

ten zapisek dotyczy wlosow niefarbowanych, Twoje najprawdopodobniej nie zlapia koloru nawet przy zabojczej dla wlosow 12% wodzie.

ja tez radze najpierw rozjasnic, zejsc do rudosci a potem ewentualnie nalozyc kolor
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 810 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:13   #62
PerfekcyjnaNiedoskonalosc
Raczkowanie

Avatar PerfekcyjnaNiedoskonalosc

Cytat:
Napisane przez MissJaneDoe Pokaż wiadomość
Czeski błąd, przestawiłam cyferki (: Cholerka, miedź mówisz? A jaki jest Twój wyjściowy kolor włosów? Nie znalazłam jeszcze trwałej czerwieni, niestety :/
Mam kilku(nasto)centymetrowy odrost ciemny blond (zimny odcień), reszta farbowana, rudawa. Farba pokrywa wszystko na kolor mniej więcej taki: http://us.123rf.com/400wm/400/400/ac...wone-wlosy.jpg
Na pewno nie jest to kolor pożądany przez dziewczyny w wątku o czerwonych włosach, które unikają rudości, idą bardziej w róż, o taki http://fryzurki.blox.pl/resource/rihannahairstyle1.jpg
Brak trwałych czerwieni to bolączka wszystkich farbowanych rudzielców, niestety :/
PerfekcyjnaNiedoskonalosc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 12:53   #63
MissJaneDoe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez PerfekcyjnaNiedoskonalosc Pokaż wiadomość
Mam kilku(nasto)centymetrowy odrost ciemny blond (zimny odcień), reszta farbowana, rudawa. Farba pokrywa wszystko na kolor mniej więcej taki: http://us.123rf.com/400wm/400/400/ac...wone-wlosy.jpg
Na pewno nie jest to kolor pożądany przez dziewczyny w wątku o czerwonych włosach, które unikają rudości, idą bardziej w róż, o taki http://fryzurki.blox.pl/resource/rihannahairstyle1.jpg
Brak trwałych czerwieni to bolączka wszystkich farbowanych rudzielców, niestety :/
Taką mocną czerwienią, makową nawet bym nie pogardziła (: Dziś chcę się do tego zabrać, musze tylko utleniacz gdzieś dorwać, bo zużyłam cały do poprzedniego farbowania :F
MissJaneDoe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:06   #64
WhiteNegress
Przyczajenie

Mam takie pytanie Kupiłam właśnie farbę Allwaves Red Fire bo chciałam znowu powrócić do czerwonych włosów które miałam w zeszłe wakacje No i do tego kupiłam sobie utleniacz 9% Zastanawiam się tylko, czy przed farbowaniem rozjaśnić jeszcze moje włosy? Bo teraz mam czarne i boję się że Allwaves nie rozjaśni zbyt moich włosów... Będę używać tej farby pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać, a wcześniej aby uzyskać czerwone włosy musiałam rozjaśnić z 4 razy(oczywiście nie od razu ), ponieważ mój naturalny kolor włosów to czarny Boję się też, że mi się połamią te włosy, bo farbuję je przez jakiś rok co 2-3 miesiące a mam ich znacznie mniej niż przed tymi wszystkimi farbowaniami Więc co polecacie, rozjaśnić je dodatkowo przed farbowaniem?
WhiteNegress jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 17:34   #65
julcia2222
Przyczajenie

Kupiłam własnie farby F888 i F555 nie wiedząc że potrzebuje jakiegoś utleniacza:/ No i teraz pytanie: skoro nie może być to zwykła woda utleniona chociaż tu pisze ktoś o niej http://www.adrion.pl/?f=farbowanie1 to ma być to jakaś emulsja utleniająca, czy kupie ją u fryzjera lub w drogerii? i do tych odcieni którą wybrać 3% 6% 12%?? Baaardzo prosze o odp bo juz nie moge sie doczekac tych włosów
julcia2222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 18:46   #66
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez julcia2222 Pokaż wiadomość
Kupiłam własnie farby F888 i F555 nie wiedząc że potrzebuje jakiegoś utleniacza:/ No i teraz pytanie: skoro nie może być to zwykła woda utleniona chociaż tu pisze ktoś o niej http://www.adrion.pl/?f=farbowanie1 to ma być to jakaś emulsja utleniająca, czy kupie ją u fryzjera lub w drogerii? i do tych odcieni którą wybrać 3% 6% 12%?? Baaardzo prosze o odp bo juz nie moge sie doczekac tych włosów
Po pierwsze jeśli masz ciemne i farbowane włosy to musisz najpierw je rozjaśnić
Po drugie do takich kolorów raczej się używa wyższych oksydantów (6 lub 9), chyba że miałabbyś bardzo mocno rozjaśnione włosy (prawie do białego) to wówczas może wyjść na oksy 3%
Stary 2012-05-24, 23:09   #67
julcia2222
Przyczajenie

No więc już nie czekając na odpowedz polecialam do sklepu fryzjerskiego kupiłam tą emulsje 3% i pomimo tego ze mam raczej farbowany średni blond to kolor wyszedł idealny:P
julcia2222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 11:57   #68
gretchen666
Raczkowanie

Exclamation Farba ALLWAVES --jaki utleniacz?

Witam. Od razu chciałam przeprosić jeśli podobny wątek już istnieje ale potrzebuję szybkiej odpowiedzi gdyż w przyszlym tygodniu planuję kupić po raz pierwszy profesjonalną farbę fryzjerską allwaves i SAMA ufarbować włosy.
A więc tak : Mam włosy koloru ciepły blond (farbowane) odrost to kolor ciemny blond . Mam pytanie jaki procent utleniacza powinnam dodać do farby .Do tej pory mialam to robione w salonie i wychodzil piękny blondzik ani bialy ani zolty . Dodam że jestem zainteresowana kupnem koloru :szampan lub ciepły bardzo jasny blond . Problem to tylko ta woda... żeby nie zniszczyć włosów bo mam juz je w miare odbudowane po ciaglym rozjasnianiu. Z góry dziekuję za odpowiedź.
Stary 2012-05-29, 17:58   #69
paulinka3110
Wtajemniczenie

Ja jestem po 2 farbowaniu na PIEPRZ. Pierwszym razem na czarnych włosach na których miałam ombre, chciałam "zamalować" na jeden kolor. Szczególnie na końcówkach dosyć szybko farba się spłukała. Ale ogólnie to myślę, że w końcu trafiłam na odcień w stylu prawie czarnego z fajnym czekoladowym połyskiem.

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 08:42   #70
Vea
Rozeznanie

A ma ktoś doświadczenie z kolorem 9.02?
Stary 2012-06-25, 11:54   #71
pszczola2000
Rozeznanie

mało tu ludzi, a szkoda

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 13:51   #72
kajaccn
Rozeznanie

Ja farbowałam włosy tą tarbą i byla to wielka pomyłka. Farbowałam w salonie, miałam kolor na poziomie 9/10 (farbowane) ale nie był to mój odcień więc udałam się do fryzjerki na lekkie przyciemnienie i ocieplenie koloru ale pozostanie w okolicach blondu. Fryzjerka zaproponowała kolor 8.34 passito (farba zostawiona na 15-20 min). Z salonu wyszlam z wlosami ciemno rudymi, nie wyglądałam źle więc kolor zostawiłam ale tak się szybko wypłukał, że żałowałam swojej decyzji. Jestem po dekoloryzacji i farbowaniu na blond (wszystko w domu) i w koncu znowu czuję się dobrze, nie jest idealnie ale jest o wiele lepiej Włosy po tej farbie były bardzo matowe!!
kajaccn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:19   #73
alice_glass
Przyczajenie

Czy pomoglibyście mi z utleniaczami i farbą Allwaves?? Mam pytanie:

Witam! Zakupiłam dziś farbę Allwaves w kolorze Blue Black (a więc ciemny granat). Chciałabym najpierw rozjaśnić sobie włosy do niemal białego odcienia, aby kolor niebieski był jasny i intensywny. Ekspedientka poleciła mi wodę utlenioną 12 % a także rozjaśniacz w proszku też marki Allwaves.

Mam pytanie: Czy tego 12% utleniacza mam użyć dwa razy (i jeśli tak to jakie proporcje) tzn. raz do tego proszku rozjaśniającego a drugi raz do farby ??

Bo chciałam najpierw je rozjaśnić, a np dzień później zrobić na to ten ciemny granat i nie trzymać zbyt długo,aby wyszedł intensywny niebieski.
Mam nadzieję,że nie jest to zbyt chaotyczne :P
Pozdrawiam!
alice_glass jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 09:19   #74
stelline
Raczkowanie

GG do stelline Send a message via Skype™ to stelline
Dot.: Farby Allwaves

Możesz dać znać, jak wyszła Ci ta granatowa czerń?
Sama planuję zakup tego odcienia i chciałabym wiedzieć, czy ma fajną błękitną poswiatę.
Mam zamiar dokupić do niego korektor błękitny, żeby jeszcze pogłębić ten odcień, ale nie wiem, czy to nie strata nerwów i pieniędzy ;d.
Będę wdzięczna za opinię!
stelline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 07:09   #75
Heroldin
Zakorzenienie

To może ktoś i mi podpowie . Zaczynam przygodę z farbowaniem w domu . Chcę uzyskać kolor koniakowy, miodowy . Na pierwszy raz poszedł jasny złocisty blond {8.3} + 6% oksydant . Kolor ładny, ale jak na mój gust - o dwa tony za ciemny . Moje oko padło na odcień whisky{ 9.03}. Zna któraś z Was ten odcień ?
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 17:49   #76
fashionfans
Raczkowanie

Witam wszystkich, mam pytanie. Zamierzam kupić tę farbę i emulsję utleniającą i sama zafarbować włosy. Moje włosy teraz to ciemna czerwień, a chcę uzyskać CZERWIEŃ WENECKĄ, ale nie wiem jaki utleniacz wziąć. Zaznaczam, że na czubku głowy mam odrobinkę jaśniejsze niż na dole). Czy 6% wystarczy?

Focia włosów : )

http://img109.imageshack.us/img109/6599/57275506.jpg

Edytowane przez fashionfans
Czas edycji: 2012-08-12 o 13:57
fashionfans jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 23:13   #77
xanthina
Zakorzenienie

Dziewczyny pomóżcie!
Mam włosy ciemny brąz - naturalny chyba, bo dawno nie farbowałam
Kupiłam farbę Allwaves odcień 7.06 ciepły średni blond + utleniacz 9%.

Jaki odcień mi mniej więcej wyjdzie? Ten ciepły średni blond raczej podchodzi pod jasny brąz... Chciałabym żeby mój obecny kolor się nieco rozjaśnił.

Uda się? Nie zamierzam rozjaśniać, bo mam słabiutkie włosy...
A i ile powinnam trzymać farbę na włosach?

W załączniku zdjęcie zakupionej farby (odcień drugi od góry).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (23,7 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez xanthina
Czas edycji: 2012-09-04 o 23:15
xanthina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 07:08   #78
datlies
Raczkowanie

A używała któraś Allwaves rozjaśniacz koloryzujący Fire red?? Jestem nim bardzo zainteresowana, mam długie włosy których nie mam zamiaru skracać a nagle zamarzył mi się czerwony kolor.. po kilku farbowaniach został czerwony na odrostach, ale nadal ciemny bord na koncówkach i zastanawiam się czy nie potraktować tym końcówek. Bardzo proszę o opinię kogoś kto używał, bo dla mnie to bardzo ważne czy włosy koszmarnie zniszczą się po tym rozjaśniaczu, np. jak po drogeryjnych ?? Czy może troszkę tylko a efekt powalający i warto??

Dopisuję:
Użyłam tego rozjaśniacza efekt powalający!!!! włosy niezbyt mi się zniszczyły, ponieważ spłukałam już po 15 minutach przy mieszzance emulsji 6% i 9% w proporcjach mniej wiecej 2:1 (szóstki tyle ile proszku, dziewiątki tylko odrobinę - na oko), bardzo szybko złapało. Wiadomo że są bardziej suche, ale nie musiałam ich ściąć na co byłam wręcz nastawiona. Przy okazji proszek pięknie pachnie <3 hehe po farbowaniu, aby wyrównać koloryt z odrostami nałożyłam na 10 minut szamponetkę marion intensywna czerwień. zamieszczam fotki przed i po

Fotki przed i po :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 35d860403cf92.jpg (84,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5b53948124d75.jpg (8,1 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:23
datlies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 13:08   #79
201607040946
Konto usunięte

Wczoraj farbowałam włosy przyjacielowi Czernią, pięknie wyszło, włosy lśniące, nie zniszczyły się ani trochę.
Sama rozważam farbowanie, nie zdecydowałam się jeszcze na kolor... Kuszą mnie te ostre kolory
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 22:25   #80
201610111032
Konto usunięte

Czy jest tu ktoś kto za się dobrze na numeracji tych farb? Allwaves ma numer 333 - korektor złocisty. To jest normalna farba? Jest jeszcze F333. Co oznacza F? Dziwne są te oznaczenia.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 17:29   #81
Lady_Mrok
Raczkowanie

GG do Lady_Mrok

Właśnie zakupiłam farbę Allwaves odcień 6.1(ciemny popielaty blond) oraz utleniacz 6%. Mój obecny kolor włosów wygląda mniej więcej tak: http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/24657_448363781906027_565 333031_n.jpg
(czyli ciemny, trochę już sprany brąz z odrobiną czerwonych refleksów).
Jak sądzicie czy w moim przypadku konieczne będzie użycie rozjaśniacza, czy farba i 6% utleniacz sobie poradzą(zaznaczyć trzeba,że wolała bym aby włosy wyszły nieco ciemniejsze niż jaśniejsze niż na palecie z kolorami farb, którą oglądałam w sklepie)?

Przed nami jest otwarty świat i wszystko w nim możliwe, nie przestawaj marzyć, bo stracisz tę chwilę.
Bierz od życia ile się da, wyrywaj mu na siłę, i trzymaj mocno tak, jakbyś stracić je miał.
...

Lady_Mrok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 10:58   #82
astra85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
A ma ktoś doświadczenie z kolorem 9.02?
ja kiedys robilam tym kolorem i do paru myc bylo ok,bo wloski mialy naturalny kolor z poblaskiem opalu,ale on sie niestety zmył i włosy z kazdym myciem robily sie żółte
astra85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 17:36   #83
daria54
Przyczajenie

Lady_Mrok proszę napisz jak Ci wyszło bo mam podobna sytuacje i chcę kupić ten kolor Mam włosy naturalne ciemny blond a obecnie jakiś rudawy jasny brąz i chce mieć jasny/średni brąz bez tych okropnych refleksów
daria54 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 19:09   #84
Lady_Mrok
Raczkowanie

GG do Lady_Mrok

Wczoraj farbowałam. Wcześniej rozjaśniałam i włosy niestety nie rozjaśniły się równomiernie. Farba pokryła nawet te ciemniejsze pasma. Na tych jaśniejszych powstały żółto-zielone refleksy i gdyby nie one to wyglądała bym jakbym nigdy w życiu włosów nie malowała. Spróbuję zadziałać fioletową płukanką, może je wytłumi, a jeśli nie to mam jeszcze pół tubki farby i utleniacza

Przed nami jest otwarty świat i wszystko w nim możliwe, nie przestawaj marzyć, bo stracisz tę chwilę.
Bierz od życia ile się da, wyrywaj mu na siłę, i trzymaj mocno tak, jakbyś stracić je miał.
...

Lady_Mrok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:09   #85
201607040946
Konto usunięte

Ja używałam odcienia 11.2, pięknie rozjaśnił (bez grama żółci!) moje odrosty średni ciepły blond
Stary 2013-05-11, 13:50   #86
alfabia
Raczkowanie

Witam. Kupiłam tą farbę 1 raz. Własnie eksperymentuję z kolorem 0.6 plus oxydant 9% w proporcji 1:1,5 Własnie odczekuję pół godzinki. Potem napisze jaki efekt. Na włosach miałam dotąd czerwony zrobiony farbą lecher ale już nieco sprany i były odrosty. W załączeniu kolor przed dzisiejszym farbowaniem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m100B4651.jpg (62,6 KB, 34 załadowań)
alfabia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:08   #87
jolkas1paula
Raczkowanie

pierwszy raz bede farbowala sama wlosy farba profesionalna,mam pytanie bo moze niebardzo to rozumeim,jezeli biore cala tubke farbe (100 ml,mam dlugie wlosy) to 150 ml oksy 6%? prosze o odpowiedz i wogole jak to sie robi do farby dolewam wode i mieszam? dziękuje z gory za odpowiedz
jolkas1paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:19   #88
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
pierwszy raz bede farbowala sama wlosy farba profesionalna,mam pytanie bo moze niebardzo to rozumeim,jezeli biore cala tubke farbe (100 ml,mam dlugie wlosy) to 150 ml oksy 6%? prosze o odpowiedz i wogole jak to sie robi do farby dolewam wode i mieszam? dziękuje z gory za odpowiedz
Tak
Stary 2013-07-18, 09:51   #89
rose_petal
Przyczajenie

Rozjaśniłam włosy na blond i chciałam róż. Niestety crazy color by renbow odcień candy floss trzymał się tylko dwa mycia. I teraz chciałabym zrobić sobie farbą allwaves odcień f888. Potrzebuję do tego czegoś jeszcze, czy wystarczy ją po prostu nałożyć na mój blond?
kolor:http://forhair.com.pl/img/p/135-183-large.jpg

Edytowane przez rose_petal
Czas edycji: 2013-07-18 o 09:52 Powód: +link
rose_petal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:56   #90
red_head
Przyczajenie

Dziś farbowałam u fryzjerki Allwaves, odcień 6.1 ciemny popielaty blond i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Kolor jest jednolity, równo pokrył odrosty oraz końcówki.
Kolor wyszedł identycznie jak na tym zdjęciu:
http://www.mrwallpaper.com/wallpaper...rudd-model.jpg

Polecam
red_head jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości