Tycjanowe W這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-21, 19:36   #1
*Owca*
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Tycjanowe W這sy

Chcia豉bym mie rude tyjanowe w這sy, ale moja mama powiedzia豉, 瞠 tylko szamponetk mog pofarbowa. Mam jasno br您owe, nieco rude w這sy. Jakiej szamponetki (firma, rodzaj) powinnam u篡 by uzysta po膨dany kolor? Z g鏎y dzi瘯i
*Owca* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 19:57   #2
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 136
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Tycjanowe W這sy

L' Oreal Casting - szampon koloryzuj帷y, bez amoniaku, czyli Twoja mama nie powinna mie zastrze瞠. Szampon Marion (w wersjach 24 mycia lub 10-15 my) - te bardzo dobry i du穎 ta雟zy, ale trudny do zdobycia. Delia - Color tone te podobno OK. Inne szamponetki - najcz窷ciej w formie saszetek za par z這tych (szczeg鏊nie Schwarzkopf) raczej omijaj z daleka - niewiele dadz.
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 20:00   #3
*Owca*
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dzi瘯uj bardzo, ale czy mog造by軼ie mi poradzi jaki kolor? Mam zielone oczy, jasn karnacj, d逝gie w這sy i grzywk.
*Owca* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 21:23   #4
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 136
Wpisy w blogu: 1

http://www.lorealparis.pl/
(nr 643 - Orzech Laskowy, nr 645 - Bursztyn, nr 834 - Bursztynowy Blond; nr 724 - Nugat - co w tym stylu; oczywi軼ie musisz oceni odcie wyj軼iowy)
L 'Oreal najbardziej Ci polecam.

Na pewno odcienie miedziane - z Delia Color Tone najlepszy by豚y nr 2 - rudy. Ewentualnie jeszcze nr 6 - wyjdzie wyrazisty ale dosy ciemny.
http://www.delia-cosmetics.pl/?mod=p...y&IdD=5&IdG=32

Jeszcze Joanna Multi Color Effect - te ujdzie, chocia jak dla mnie maj troch za sztuczne te kolory. Porzeczkowa czerwie - nr 05. http://www.joanna.pl/znajdz_produkt.asp

Ostatnio widzia豉m fajny patent dla w這s闚 z grzywk - ca貫 w這sy w kolorze br您owym - to by ciep造, jasny odcie (orzech, toffi) a grzywka (ale nie ca豉, a jakie 60-70% szeroko軼i, z lekk asymetri koloru - z przesuni璚iem o dos這winie kilka milimetr闚 na jedn stron) w kolorze miedzi (ciep貫j, 篡wej czerwieni). Cudo.
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-23, 16:53   #5
pianistka007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 110

Ja te z czystym sumieniem polecam nowe odcienie casting loreal!
Kupi豉m od razu jak si pojawi z drogerii, jako alternatywa szamponetek, kt鏎ych ju nie mia豉m si造 aplikowa, a farby te nie chce stosowa. Ja mia豉m w這sy podobne do twoich ( takie jasne orzechowe ) ale bardzo chcia豉m mie rude, i polecam rudo軼i z castinga.
S naturalne, ja mia豉m bursztyn, dla mnie mo瞠 troch za ciemny ale ju sie zmy i teraz mam takie jasne rude w這ski, 郵iczny kolorek.
Kolor utrzymuje si jaki miesi帷 a mysle 瞠 zafarbyje dopiero za jakis nastepny miesi帷, tym razem mam ochot na orzech laskowy albo bursztynowy blond... zobaczymy...
Je郵i chcesz tylko sprawdzic jak ci w rudym to mo瞠sz zafarbowa deli ona do嗆 szybko schodzi
pozdrawiam
pianistka007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.