pomocy!!!skora pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-01, 13:29   #1
miszka11
Przyczajenie

pomocy!!!skora pod oczami

Pojawil sie u mnie maly problem odnosnie skory pod oczami.Blagam pomocy!!!!!!!!Kupilam sobie kremik pod oczy i katastrofa!( to byl moj pierwszy krem pod oczy i chyba ostatni!!!)Mam nowe zmarszczki.Bylam nawet u dermatologa, a ten swir powiedzial ze to od slonca, a ja slonce widzialam 4 miesiace temu. Co to jest?Czy ktos ma jakis wyprobowany sposob na zniszczona skore pod oczami????????(mam sobie 26 latek)
miszka11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 14:35   #2
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
Re: pomocy!!!skora pod oczami

Ciężko troszkę Ci doradzić, bo nie wypełniłaś profilu i nie wiem w jakim wieku jesteś. Bardzo fajna jest maseczka "Sorai" z serii Kolagen Elastyna intensywnie nawilża i ujędrnia http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=805 stosuję ją codziennie jako kremik na noc, jeszcze nie skończyłam opakowania ale jest doprawdy niezła.

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 16:41   #3
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Wiesz myślę że lekarz mógł miec rację - zmarszczki od słońca, tak samo jak plamy i przebarwienia wychodzą po czasie, nawet po wielu latach... bezwarunkowo nalezy ograniczyć oplanie w najblizszych latach a oczy chronić okularami. NIe znam niestety kremu pod oczy z dużym filtrem - kiedyś był taki Lieraca ale teraz... nie mam pojecia.
Powinnaś teraz intensywnie nawilżać skórę silniejszymi preparatami, każdy ma jakies swoje ulubione - z polskich dla mnie to krem pod oczy z serii Len i Retinol Polleny Ewy - bardzo dobrze odzywia skórę, z droższych to antigravity Clinique - wiele kremów mocno ujędrniających wysusza skórę i mocno ją ściaga ale nie antigravity, ma przyjemną gęstą konsystencję, bardzo lubię ten krem, podoba mi się tez bardzo Collagenist pod oczy Heleny Rubinstein. Kuracyjnie raz na jakiś czas sięgam właśnie po taki silniejszy specyfik, moje ulubione to Eyeserum Guerlaina i perły ceramidowe Elizabeth Arden.
Generalnie nie nalezy się bać kremów pod oczy... ja zaczęłam używać w wieku lat 20 lekkich żeli i nie załuję ansolutnie...

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 18:02   #4
miszka11
Przyczajenie

A tak zeby sie doksztalcic:czy promienie sloneczne przyspieszaja powstawanie zmarszczek mimicznych, czy moze robia jakies inne niemimiczne zmarszczki?I czy jak taka zmarszczka czy jakas nietypowa i w nietypowym miejscu bruzda powstanie to czy ja mozna jakos skutecznie zlikwidowac,czy to tak juz na cale zycie?
miszka11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 19:38   #5
Małpka
Raczkowanie

GG do Małpka

Ja polecam kremy Efektima - np. ten z serii Komfort suchej skóry. Jest tam specjalne serum pod oczy, które bardzo ładnie nawilża skórę. Seria przeznaczona dla osób po 25 roku życia. Możesz też używać czegoś mocniejszego, jeśli taka będzie potrzeba. Kremy w cenie od 20 zł do 30 zł. Mam ten sam problem więc szukam wciąż specyfiku.
Małpka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości