kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-03, 15:52   #361
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jesli masz sucha skore to wg mnie powinnas uzywac podkladow wlasnie do takiej, mimo ze masz tradzik a jesli bedziesz sie blyszczala to po prostu przypudrowac na koniec. Clinique ma 2 podklady dobre dla suchej skory: supermoisture make up i soft finish make up.
Ten pierwszy ma takie malutkie rozswietlajace drobinki. Nie kazdemu odpowiadaja. Migocza w sloncu. Tego drugiego nie uzywalam. Oczywiscie sa jeszcze inne ale nie za bardzo wiem co polecic.U clinique jest problem z jasnymi odcieniami podkladow. Ja uzwam podkladu estee lauder double wear light. On troszke matuje ale bez przesady. Jest lekki i nie wysusza. Jednak moja skora potrzebuje kremu mocno nawilzajacego pod. Ostatnio testowalam nowy podklad givenchy photo perfexion i on jest swietny. Srednie krycie, lekki, ladne wykonczenie. Raczej nie matuje. Wsrod tych wszystkich podkladow ktore wymienilam potrzebny bedzie u Ciebie puder do wykonczenia. Sypki najlepiej. Jesli masz ladny koloryt cery to ja polecam np krem tonujacy, na wypryski korektor i wszystko przypudrowac. Musisz wiedziec ze wypryski sa bardzo trudne do zakrycia podkladem. Korektor to mus jesli Ci zalezy. A moze sprobuj podkladow mineralnych? Dziewczyny bardzo chwala. Polecam podforum mineralne.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:57   #362
milka894
Rozeznanie

Dokładnie, bez korektora się nie obędzie

Dobrze kryjący podkład na pewno pomoże,ale sam sobie nie poradzi z niedoskonałościami. Najsilniej kryjącym podkładem z Clinique dla skóry suchej jest Repairwear Anti-Aging Makeup SPF 15- bardzo odżywczy fluid, o działaniu liftingującym, wzbogacony o fragmenty RNA i przeciwutleniacze. Żaden z podkładów Clinique nie ma tak silnych właściwości kryjących Musiałabyś sprawdzić, czy odpowiada Tobie konsystencja, gdyż znam jego wiele fanek, które twierdzą,że na lato ma za ciężką konsystencję.

Tu masz link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12552
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 10:42   #363
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez uwaga Pokaż wiadomość
Cześć Wam!
Potrzebuję pomocy.Przeczytałam ze 3-4 strony tego wątku i nie znalazłam nawet minimalnej informacji.Mam wrażliwą,bardzo suchą cerę i trądzik na policzkach.Troszkę się świecę na czybku nosa i na czole,ale to mi w ogóle nie przeszkadza.Chciałabym używać fluidu (lub czegoś podobnego) do częściowego zakrycia niedoskonałości mojej cery.Problem w tym,że w tym temacie jestem totalnie zielona i nie posiadam nawet najmniejszych informacji.Szukam czegoś lekkiego,a zarazem zakrywające choćby 1/4 moich pryszczolów.Czy któraś z Was ma także suchą skórę i znalazła bardzo dobry fluid?Jak tak bardzo proszę o pełną nazwę.Z góry bardzo dziękuję.
Nic tu nie znalazłaś, bo to nie ten temat. Jeżeli zależy Ci na podkładzie Clinique to wejdź na forum Clinique-kolorówka
fraise26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:38   #364
Patikonik
Przyczajenie

Mam jeszcze jedno pytanie. Wiec kupiłam serię 4 i jestem zachwycona!
Stosuję ją rano i wieczorem, ale po południu musze czymś zmyć makijaż. Czy nadaje się do tego Acne Solutions Cleansing Foam lub mydełko z serii acne, czy muszę kupić jakiś specjalny produkt do demakijażu? Serii 4 nie chce używać az 3 razy, gdyż w ulotce jest napisane aby używać rano i wieczorem. Bardzo proszę o pomoc. To dość pilne.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Jeszcze jedno - co to jest Acne Solutions Emergency Gel-Lotion i jak go używać? Po całej serii na trądzik jako drugi krem?
Patikonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:24   #365
fi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Patikonik Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Wiec kupiłam serię 4 i jestem zachwycona!
Stosuję ją rano i wieczorem, ale po południu musze czymś zmyć makijaż. Czy nadaje się do tego Acne Solutions Cleansing Foam lub mydełko z serii acne, czy muszę kupić jakiś specjalny produkt do demakijażu? Serii 4 nie chce używać az 3 razy, gdyż w ulotce jest napisane aby używać rano i wieczorem. Bardzo proszę o pomoc. To dość pilne.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Jeszcze jedno - co to jest Acne Solutions Emergency Gel-Lotion i jak go używać? Po całej serii na trądzik jako drugi krem?
Myślę, że najlepiej będzie zmyć makijaż płynem micelarnym
fi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:59   #366
asik123456789
Zakorzenienie

W Polsce nie ma w sprzedazy acne solucions. Jest jedynie seria anti blemish. Te wszystkie preparaty naleza do serii 3 krokow, wiec nie robiloby to ogromnej roznicy jesli uzylabys tego zamiast seri 4. Powinnas znalezc specjalny produkt przeznaczony do demakijazu. Zalezy jeszcze od tego po co zmywasz makijaz. Jesli chcesz go zmyc i juz nie bedziesz sie wiecej malowala i np pozostaniesz w domu to mozesz uzyc 3 krokow i juz zrezygnowac z wieczornego uzycia. JEsli natomiast masz zamiar jeszcze raz wykonac makijaz albo gdzies wyjsc itp. To najlepiej kup mleczko do demakijazu. W sumie ja jesli mam potrzebe zmycia makijazy popoludniu to uzywam 3 krokow. Czasami wlasnie 3 razy dziennie. Ale rzadko wiec nie robie sobie krzywdy.
Stary 2009-06-04, 14:54   #367
uwaga
Raczkowanie

GG do uwaga

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Jesli masz sucha skore to wg mnie powinnas uzywac podkladow wlasnie do takiej, mimo ze masz tradzik a jesli bedziesz sie blyszczala to po prostu przypudrowac na koniec. Clinique ma 2 podklady dobre dla suchej skory: supermoisture make up i soft finish make up.
Ten pierwszy ma takie malutkie rozswietlajace drobinki. Nie kazdemu odpowiadaja. Migocza w sloncu. Tego drugiego nie uzywalam. Oczywiscie sa jeszcze inne ale nie za bardzo wiem co polecic.U clinique jest problem z jasnymi odcieniami podkladow. Ja uzwam podkladu estee lauder double wear light. On troszke matuje ale bez przesady. Jest lekki i nie wysusza. Jednak moja skora potrzebuje kremu mocno nawilzajacego pod. Ostatnio testowalam nowy podklad givenchy photo perfexion i on jest swietny. Srednie krycie, lekki, ladne wykonczenie. Raczej nie matuje. Wsrod tych wszystkich podkladow ktore wymienilam potrzebny bedzie u Ciebie puder do wykonczenia. Sypki najlepiej. Jesli masz ladny koloryt cery to ja polecam np krem tonujacy, na wypryski korektor i wszystko przypudrowac. Musisz wiedziec ze wypryski sa bardzo trudne do zakrycia podkladem. Korektor to mus jesli Ci zalezy. A moze sprobuj podkladow mineralnych? Dziewczyny bardzo chwala. Polecam podforum mineralne.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz.Nie mam ladnego kolorytu cery niestety.Do mojej skory najlepsze sa jasne (jedne z jasniejszych) fluidy.
uwaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:25   #368
Patikonik
Przyczajenie

Czym różni się seria anti blemish od solucions?
Mam bardzo tłustą skórę, co będzie lepsze do demakijażu w ciągu dnia:
http://www.clinique.co.uk/templates/...CT_ID=PROD1181
czy
http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD71065 ?

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Czy Pore Minimizer T-Zone Shine Control jest dostępny w Polsce?
Czy będzie jakaś różnica w jakości zmycia makijażu pomiedzy czymś z serii anti blemish a ww produktami?
Mój problem jest taki ze mam trądzik i myślałam, ze takie wyjście byłoby lepsze.

Edytowane przez Patikonik
Czas edycji: 2009-06-04 o 20:27 Powód: Dodanie pytania
Stary 2009-06-04, 20:40   #369
milka894
Rozeznanie

Czym się różni? Nazwą

Polecam żel do demakijażu-myślę,że lepiej będzie Tobie służył- chociaż absolutnie nie ma przeciwskazań przy Twoim typie skóry odnośnie mleczka
Musisz sama wybrać, co bardziej Tobie odpowiada...

Na temat kwestii demakijażu i powtórnego użycia 3 kroków nie będę się rozpisywać- asik już wszystko pięknie opisała.

Pore Minimazer T-Zone Shine jest oczywiście dostępny u nas

Co do tych preparatów z serii Anti-blemish-> pianka i kostka myjąca, o której wspomniałaś nie są przeznaczone do demakijażu, należą do zestawu 3kroków dla skóry z problemami. 3steps nie zastąpią demakijażu.

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-04 o 20:48
Stary 2009-06-04, 20:45   #370
Patikonik
Przyczajenie

Bardzo dziękuję
Stary 2009-06-06, 20:05   #371
angel of sadness
Zadomowienie

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie: Czy po kreme z serii anti-blemish trzeba nałożyć jakiś krem nawilżający, jak po DDML?
angel of sadness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:39   #372
milka894
Rozeznanie

Raczej zaleca się, ponieważ sam step 3 nie daje ani odpowiedniego nawilżenia ani ochrony, jaką powinien zapewniać krem dzienny.To jest dokładnie ta sama sytuacja jak przy stosowaniu DDML/DDMG.
Stary 2009-06-06, 22:01   #373
angel of sadness
Zadomowienie

dzieki wielkie za odpowiedź
Stary 2009-06-06, 23:03   #374
milka894
Rozeznanie

Prrrrroszę
Stary 2009-06-07, 19:33   #375
angel of sadness
Zadomowienie

Przepraszam, że pozwalam sobie na mały OT... byłam dzisiaj w sephorze (za Waszymi radami kupiłam 2 krok z A-B), ale niewiedza pani w spehorze na temat kosmetyków clinique mnie poraziła Pani mi wciskała, że do mojej cery na pewno się nie nadaje Anti-blemish bo mi ja przesuszy i w ogóle mówiła, że "tonik A-b" jest mocniejszy od tego dla cery 2. Nie wiedziała również o tym, że po kremie z Anti-blemish trzeba nałożyć krem..
Normalnie ręce mi opadły...
Stary 2009-06-07, 23:01   #376
milka894
Rozeznanie

Niestety to mój chleb powszedni

Dlatego dziewczyny, w sprawie 3 kroków (nie mówię o całej pielęgnacji Clinique broń Boże) radzcie się konsultatek a nie pracownic perfumerii.

Za każdym razem kiedy słyszę,że klientka gardzi 3krokami, bo jej zaszkodziły i uda mi się wyciągnąć od niej co i jak stosowała, łapię się za głowę

Co do A-B również panie z perfumerii na wiadomość,że stosuję ten zestaw, odparły,że nie powinnam, bo przecież przesusza skórę a ja nie mam wyprysków (dzięki Anti-Blemish właśnie sie ich pozbyłam)... Śmiechu warte

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-07 o 23:21
Stary 2009-06-08, 00:07   #377
asik123456789
Zakorzenienie

Niektore Panie w sephorze czy douglasie w ogole nie powinny tam pracowac. Fakt. Ja juz nie raz spotkalam sie z niewiedza. Czasami tez dobrze trafic na "znajoma" Pania. Ja np kupowalam ostatnio kilka rzeczy w salonie clinique. Trafilam na Pania ktora widzialam poraz pierwszy. Podczas zakupow byla dziwnie niemila-ja jestem mloda wiec pewnie myslala ze jeszcze sie nie dorobilam i i tak nic nie kupie. Dziwnie mnie mierzyla. Zazwyczaj w salonie clinique nie ma problemow zeby ktos mi cos doradzil, zawsze dostawalam probki przy zakupach itd. Kupilam sobie mydlo clinique i zapytalam czy mogla by mi dac probke maseczki do przetestowania. Ona powiedziala ze nie maja probek!!! Kiedy zawsze dostawalam. I od niechcenia dala mi saszetke 1ml kremu na zmarszczki. Po prostu nie wiem skad taka niemila pani w clinique. Na nastepny dzien kupowalam u innej pani w tym samym salonie i juz bez zadnych pytan dostalam kilka minitur m. in. kremu i tuszu! Takze znajomosci tez duzo robia. Juz mi az tak nie zalezy na jakis probkach itd ale o samo podejscie. Znam jedna Pania ktora zawsze poleca mi swietne kosmetyki. A mialyscie moze samoopalacz clinique? Ja teraz mam estee lauder bronze goddes. Narazie jestem srednio zadowolona. Po pierwszej aplikacji niewiele widzialam, po 2 aplikacjach juz jest dobry efekt. Ladny kolor. Jedyne co mnie denerwuje to to ze bardzo szybko sie wchlania przez co trudno rownomiernie go rozsmarowac. Po prostu zanim go rozsmaruje on juz sie wchlania i robi plamy. Ale juz mam technike. I barwi rece. I jest chyba malo wydajny. No i smierdzi jak kazdy Czyli jestem zadowolona tylko z koloru. Zobaczymy jak z trwaloscia

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Aha dowiedzialam sie od pewnej Pani w sephorze ze samoopalacz clinique ma taki sam sklad ja samoopalacz estee....tylko ze estee ma dokladniej selekcjonowane i lepszej jakosci skladniki....taaaaaa
Stary 2009-06-11, 18:51   #378
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
No wlasnie. Niepotrzebnie mieszaja z ta nazwa.

Ja uwazam krok 2 z anti blimish za najlepszy. NAstepnym razem jak bedziesz kupowala to zamiast zwyklego toniku z 2 kup wlasnie anti blemish. No i najlepiej dokupic jakis krem nawilzajacy. Opakowanie 30ml superdefece kosztuje okolo 125zl. 50ml jest za 180zl. Jesli nie chcesz tyle wydawac to kup sobie jakis inny najlepiej apteczny krem nawilzajacy do skory suchej i normalnej. Ja zawsze moja traktowalam jako mieszana i tlusta (bo mam wypryski) ale bardzo ja tym skrzywdzilam Przesuszyla sie tylko a niedoskonalosci jak byly tak sa. Osobiscie uwazam ze kremy clinique bardzo dobrze nawilzaja (najlepiej antioxidant rescue) ale tez troche sa tluste. Ale t0 mila warstwa, nie przeszkadza tylko ze trzeba przypudrowac. POd makijaz rowniej pasuje. Jest jeszcze fajny kremik na naczynka ale mniej nawilza. Wchlania sie do matu. A kremu pod oczy uzywam firmy johnsonn&johnson taki rozowy do rak-24 godzinne nawilzanie Nic mi po nim nie wychodzi bo on nie jest tlusty. Na poczatku uzywalam go co noc ale na tyle mi sie poprawilo ze juz nie musze. Nawet since pod oczami sa mniej widoczne
Ooo, stosujesz johnson'a pod oczy? jestem w szoku, że nic ci po nim nie jest i do tego zmniejsza sińce a możesz wkleić fotkę tego cudeńka?

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 21:34   #379
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Watek dla mnie . Uwielbiam kosmetyki Clinique. Nie zawiodlam sie na zadnym z nich (przynajmniej na razie ) a uzywam sporo. Skorzystam z okazji i podziekuje zaprzyjaznionej Wizazance za polecenie mi kilku kosmetykow Clinique. Aniu

Prawdziwe odkrycia do tej pory to tonik nr 3, Beztluszczowy repairwear na noc i maseczka 15-minute turnaround. Poza tym uzywam superdefense i moisture surge extra, DDMG, all about eyes, pianki do demakijazu...nie wspominajac o promocyjnych "probkach" i kolorowce Istna maniaczka Clinique sie ze mnie ztobila. Ale mam swoje powody - od kiedy uzywam Clinique nie wyskoczyl mi ani jeden pryszcz i z radoscia przegladam sie w lustrze
Jaki że masz już doświadczenie z tematem Clinique, mam pytanie, a właściwie to poradź: co zrobić żeby stan mojej mieszanej cery polepszyć? Świecę się w strefie T - tu też pojawiają się niespodzianki - mam rozszerzone pory na nosku i obok niego na policzkach. Stosuję La roche posay effektar K na noc i już widzę poprawę, ale co na dzień?

Stary 2009-06-11, 22:39   #380
asik123456789
Zakorzenienie

Ja uzywam tego kremu pod oczy raz w tygodniu. Wiec nic sie nie dzieje. To jest ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...#review-161449
Jako jedyny poradzil sobie z przesuszeniem. On nie zmniejszyl sincow. Po prostu jesli skora pod oczami jest przesuszona to since sa bardziej widoczne. Na nawilzonej skorze mniej. Pozdrawiam
Stary 2009-06-12, 13:18   #381
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Uff, przebrnęłam przez cały wątek, od początku z analizy skóry wyszło mi, że powinnam stosować serię 3 kroków z A-B (mam cerę mieszaną, normalną na policzkach a w strefie T tendencja do wyprysków i porów) Teraz tylko się zastanawiam czy nie będzie A-B dla mnie za mocne? Może powinnam zmieszać np. A-B z lotionem 2? Poradźcie, żebym nie zrobiła sobie krzywdy

Stary 2009-06-12, 15:17   #382
milka894
Rozeznanie

Absolutnie Claryfng Lotion z A-B Ci nie zaszkodzi-jest bardzo łagodny. Delikatny jak płyn dla typu I, jednak o mocy złuszczania Claryfing Lotion dla IV. Bez obaw

Wiele osób, które stosowały step 2 dla I i zmieniły na Anti-Blemish są zadowolone-np. wizażanka asik...

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-12 o 15:19
Stary 2009-06-12, 15:28   #383
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Dzięki milka więc tonik z A-B zostaje a czy uważasz, że resztę zestawu też powinnam wziąć kompletną czy np. zrezygnować z kremiku?

Stary 2009-06-12, 17:03   #384
milka894
Rozeznanie

Niekoniecznie... Stosując cały zestaw A-B zyskujesz działanie kompleksowe przeciw wypryskom, jednak nie ma przeciwskazań,żebyś użyła sobie tylko Claryfing Lotion z A-B. Jednak taki prawdziwy efekt (jeśli nie chcesz kupować kompletu) tworzy tu duet step 2 i 3 z Anti-Blemish.

Jedynym (piszę teraz o Twoim przypadku) i koniecznym warunkiem jest stosowanie systemu 3kroków jako całość, nie pomijając żadnego kroku.
Stary 2009-06-12, 18:46   #385
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Milka, jesteś prawdziwą znawczynią Clinique chciałabym w końcu doprowadzić swoją cerę do porządku i chyba skusze się na cały zestaw A-B, mam nadzieję, że warto. A czy są może takie mini-zestawy?

Stary 2009-06-12, 19:09   #386
asik123456789
Zakorzenienie

Mini zestaw jest ale za...180zl. To sa chyba pojemnosci takie jak przy mini zestawie clinique za 95zl. (tam jest bodajze 30ml DDML, 50ml mydelka, 60ml plynu zluszczajacego) Cos w tym stylu ale glowy nie dam uciac A koszty osobnych produktow anti blemish- tonik 200ml-85zl, mydelko w kostce (starczy chyba na rok , dobrze sie pieni, zdecydowanie najlepsze mydelko ze wszystkich ) tez chyba 85zl, nie wiem ile kosztuje kremik bo go nie kupowalam ale jest napewno najdrozszy. Pewnie okolo 120zl. Wedlug mnie nie oplaca sie kupowac tego mini zestawu. Czasami clinique wypuszcza kosmtyczki z jeszcze mniejszymi zestawami za 39zl-wtedy mozna kupic na przetestowanie, ale akurat anti blemish nie ma
Stary 2009-06-12, 19:34   #387
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

No właśnie, ciekawe dlaczego nie robią mini-zestawów z A-B? Masz rację, nie opłaca się w tym wypadku kupować miniatur tylko, że ... troche się boję wydać tyle kasy a jak się okaże, że to preparat nie dla mnie? Mam DDML który kupiłam sobie z allegro i on faktycznie chyba jest dla cer suchych, bo dla mnie... raczej bez efektu. No i teraz nie wiem... ryzykować? Czy w 2 miesiące poprawi mi się cera? Chcę zdążyć na ślub

Stary 2009-06-12, 22:49   #388
milka894
Rozeznanie

Moim zdaniem 2 miesiące to sporo czasu...

Co do cen, faktycznie mini zestaw-180 zł
Claryfing Lotion-88 zł
Step3-88 zł
mydełko-90 zł

Najgorzej jest kupić na początku zestaw, późniejsze uzupełnianie braków nie jest już takie kosztowne.
Stary 2009-06-12, 22:52   #389
asik123456789
Zakorzenienie

Po pierwsze nie licz na cuda. Jak dla mnie anti blemish nie dziala az tak mocno zeby usunac wszystkie wypryski, zaskorniki itd. To co lubie w tej serii najbardziej to to ze skora ma zdrowszy odcien i mam zwezone pory. Nie uzywam kremu anti blemish wiec moze dlatego nie ma u mnie takich spektakularnych efektow. Jesli kupilas sobie DDML to rzeczywiscie nie dziwne ze stwierdzilas ze nie jest on dla CIebie. To nie jest krem nawilzajacy. To jeden z 3 krokow. To tylko emulsja ktora lagodzi skore po uzyciu toniku i przywraca komfort. Na to naklada sie jeszcze krem. Jesli chcesz zdazyc przed slubem to nie polecam. JEsli jednak chcesz zainwestowac pieniadze w codzienna pielegnacje to jak najbardziej. Przed slubem poradzilabym wybrac sie do jakiegos gabinetu na jakis zabieg na twarz. Nie znam sie bo nigdy nie korzystalam. Mysle tu o jakis mocniejszych rzeczach (np peeling kawitacyjny) ktore poleci Ci dermatolog. Efekty beda napewno I szybko
Stary 2009-06-13, 13:00   #390
201610041047
Konto usunięte

cześć kochane, ja używam 3 kroków i bardzo sobie chwalę ciekawe rzeczy piszecie tutaj a co do porad od pacowników w sephorze i douglasie... ostatnio kupowałam podkład, chciałam mineralny i z filterm UV ale babka wcisnęła mi inny twierdząc że takiego nie ma i wydałam na niego kupe kasy; mimo że jest całkiem fajny to już zawsze sama się najpierw uświadomię który produkt chcę kupić nie będę liczyć na sprzedawców:/
201610041047 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości