kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-31, 19:42   #451
milka894
Rozeznanie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
co????????????!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze musze sie upewnic. Wiesz ile lat szukalam dobrego korektora? Ciesze sie nim dopiero kilka miesiecy Dzieki za newsy No ale nie moga go wycofac...

Tak szczerze, to nie wierzę,że mogliby go wycofać Konsultantka HR była tak samo zaskoczona jak Ty.
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 09:20   #452
asik123456789
Zakorzenienie

Mi tez jest ciezko uwierzyc ale przeczytalam juz kilka ostrzezen na ten temat w internecie. Jak wczoraj napisalas o tym to wpisalam w google o tym wycofaniu i kilka dziewczyn juz ostrzegalo na roznych forach. Takze w sumie to nie wiem. Chyba zrobie zapasy. Ale wczoraj odkrylam jeszcze ze na truskawie magic kosztuje niecale 90zl! A normalnie jest za 160zl.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 09:46   #453
Basiek93
Zakorzenienie

Cytat:
Mi tez jest ciezko uwierzyc ale przeczytalam juz kilka ostrzezen na ten temat w internecie. Jak wczoraj napisalas o tym to wpisalam w google o tym wycofaniu i kilka dziewczyn juz ostrzegalo na roznych forach. Takze w sumie to nie wiem. Chyba zrobie zapasy. Ale wczoraj odkrylam jeszcze ze na truskawie magic kosztuje niecale 90zl! A normalnie jest za 160zl.
Asik dobry pomysł na miejscu już zdecyduję co wezmę nie mogę sie doczekać
Stary 2009-08-02, 20:31   #454
angel of sadness
Zadomowienie

Mam pytanie - jak zawsze głównie do milki Czy to możliwe żeby to mydło do mycia twarzy http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...d-formula.html albo pianka do myciwa twarzy z serii A-B wysuszyły mi skórę pod oczami tak żeby powstały zmarszczki? Walczę z nimi od jakiś paru miesięcy i poprawy nie widać...
angel of sadness jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:00   #455
asik123456789
Zakorzenienie

A mozesz opisac wszystkie czynnosci jakie robisz ze swoja cera i jakich kosmetykow uzywasz pokolei? Bo to zalezy nie tylko od mydla Mydlo moze wysuszyc ale nie musi. Zalezy jak sie stosuje
Stary 2009-08-02, 23:11   #456
uwaga
Raczkowanie

GG do uwaga

Cześć dziewczyny.
Poszłam dzisiaj do drogerii i na firmowym stoisku clinique kupiłam fluid Soft finish makeup i puder Claryfying Powder Makeup.Miałam te produkty kupić na ebay'u,ale kobieta za ladą powiedziała,że w razie czego mogę zamienić te produkty na inne (gdyby wysuszały moją skórę) lub wymienić na inny odcień.Nie zakupiłam jeszcze korektora.Gdy koleżanka mnie pomalowała fluidem i skończyła pudrem moich wyprysków w 90% widać nie było!!
Niesamowite!Puder zmyłam dopiero po ok.10 godzinach ,a on nadał na twarzy był.Pięknie matuje,nadaje twarzy ładny pastelowy odcień.Skóra wygląda na gładziutką.
Asik chciałam Ci podziękować za wszystkie rady,które mi udzieliłaś i mam nadzieję,że nie będzie Ci przeszkadzało jeśli zgłoszę się z czymś jeszcze!
Słodkich snów.
uwaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:20   #457
milka894
Rozeznanie

angel of sadness -> dokładnie, tak jak napisała asik- wszystko zależy od tego, jak używasz mydełka (jak najdalej od okolic oczu), jednak zwróć też uwagę na inne kroki pielęgnacji. Czego używasz do demakijażu? Czy nakładasz krem pod oczy?

Stary 2009-08-02, 23:44   #458
angel of sadness
Zadomowienie

A więc zaczynam od demakijżu (przyyznaję się bez bicia nie zawsze) płynem 2-fazowym garniera lub płynem micelarnym z avene, później myję twarz mydłem, którego link wkleiłam, przecieram twarz tonikiem A-B (ale oczywiście nie pod oczami) nakładam krem A-B, krem pod oczy, i jakiś nawilżacz - też nie zawsze, ale moja skóra nie zawsze tego wymaga.

Dziewczyny błagam pomóżcie mi znaleźć przyczynę, bo dotychczasowa walka nie przynośi skutków.

Z kremów pod oczy próbowałam: all about eyes (próbka) - za słabo nawilżał; krem z flos-leku z arniką - tak samo; w tej chwili próbuje krem liftingujący - kosmetyki w mini dawkach.
Stary 2009-08-03, 10:49   #459
asik123456789
Zakorzenienie

Masz ten sam problem co ja. Tak sucha skora pod oczami ze az sie zmarszczki robia mimo mlodego wieku. I powiem Ci ze chyba ta cala pielegnacja tu ani nie szkodzi ani nie pomaga skorze pod oczami. Nie robisz niczego zlego. Masz po prostu za malo nawilzone okolice oczu. I naprawde ciezko jest znalezc dobry nawilzacz. Probowalam wielu kremow pod oczy od garniera po diora. I zaden nie pomogl. Pewnego dnia zrozpaczona uzylam kremu do rak na noc pod oczy. I tak co 2 dzien. Uzywalam johnssona 24 godzinne nawilanie (taki rozowy). Po 2 tygodniach skora byla naprawde ok Teraz wystarczy tylko raz na 2 tygdnie a na codzien uzywam all about eyes rich.
Stary 2009-08-03, 14:01   #460
milka894
Rozeznanie

Miałam odpisać już wczoraj, ale komputer mi znowu strajkuje
Tak jak napisała Asik, potrzebujesz solidnego nawilżacza pod oczy i stosować go regularnie

Słusznie zauważyłaś,że przy myciu mydełkiem trzeba uważać na te wrażliwe okolice, nieraz sama się zapomnę i widzę skutki

Pisałaś o All About Eyes- on słabo nawilża, raczej koi opuchnięcia i niweluje cienie.

Asik-> próbowałaś kremu pod oczy z Shiseido z serii The Skincare?
Stary 2009-08-03, 14:37   #461
asik123456789
Zakorzenienie

Nie probowalam. A co to za krem? Polecasz? Wlasnie mi sie konczy clinique i bede czegos szukala
Stary 2009-08-03, 14:58   #462
milka894
Rozeznanie

Cała linia The Skincare z Shiseido jest serią intesywnie nawilżającą a ten krem pomógł z kolei mojej przyjaciółce. Sama tez bardzo lubię tę markę, szczególnie serię White Lucency

Tutaj masz link do KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=285

Krem nie ma zbyt dobrych recenzji, bo wizażanki nastawiły się na działanie redukujace zmarszczki, a on raczej działa na zasadzie profilaktyki, poprzez intensywne nawilżanie.

Cena nie zachwyca, ale na pewno jakoś uda Ci się go upolować Jednak najlepiej najpierw go sobie przetestuj

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-08-03 o 15:07
Stary 2009-08-03, 15:13   #463
angel of sadness
Zadomowienie

Asik, Milka bardzo dziękuje za szybkie odpowiedzi , na Was zawsze można liczyć

Asik już kiedyś pisała o tym kremie do rąk, musze koniecznie spróbować. Z przykrością stwierdzam, że seria A-B na mnie nie działa, może skóra się przywyczaiła na razie spróbuje sił z naturalną pielęgnacją.

Asik mam pytanie odnośnie korektora pod oczy pisałaś o HR jest on dużo lepszy od tego z maybeline(jak to się pisze )? Ten drugi mam - kiedyś był dla mnie super teraz niestety zmarszczki mi uwydatnia próbowałaś może ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8600 ? Muszę znaleźć jakiś korektor pod oczy. Podkładu używam mineralnego (EDM), ale ich korektor pod oczy niestety mi nie odpowiada.
Stary 2009-08-03, 17:06   #464
asik123456789
Zakorzenienie

Uzywalam tego loreala ale mi nie odpowiadal. Mial jakies dziwne drobinki i podkresl zmarszczki. Slabo kryl i slabo rozswietlal. Wole maybelline. Helenke naprawde lubie bo wczesniej korektory wysuszaly mi skore a ten tego nie robi. Pamietam ze jak mialam clinique to po roku uzywania zaczela mi sie skora luszczyc! Wtedy mialam odzywczy krem pod oczy garniera Naprawde bardzo odzywczy, wcale nie nawilzal Poza tym HR jest jedynym korektorem (wsrod tych ktorych uzywalam) ktory zarowno rozswietla jak i kryje. Polecam kupno na truskawie bo jest za niecale 90zl zamiast za 160.
Stary 2009-08-03, 21:33   #465
Basiek93
Zakorzenienie

Thumbs up Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

asik123456789 niestety nie pojechałam do salonu Clinique, ale...

Byłam w Sephora w centrum. Były ostatnie dwie morskie kosmetyczki chyba czekały na mnie przy kasie nic nie dostałam ale poprosiłam o próbkę tego kremu pod oczy na opuchnięcia, który jest w różowej kosmetyczce.... dostałam dosłownie kropeczke tego kremu w firmowym sloiczku Sephora, ale ważne,ze w ogole moge przetestowac

Przed chwilą użyłam pierwszy raz w zyciu Clinique Mydełko fajnie Tonik baaardzo mocno pachniał alkoholem [ ] Ale przemyłam bez problemu. Potem nałozyłam tą emulsję z tubki. Musze przyznac ze juz widze poprawę W dodatku jest małe zużycie tych mini produktów wiec jestem ogromnie zadowolona

Na całe oczyszczenie mam nakładc jeszcze krem nawilżajacy? mam taki z Ziaji [nie wiem czy dobrze odmieniam] mleko kozie oraz Nivea zwykłykrem nawilżający

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za wszystkie rady
Stary 2009-08-03, 23:00   #466
asik123456789
Zakorzenienie

To naloz na to krem nawilzajacy Ten ktory lubisz. Ja w sumie nie wierze ze od oczyszczania mozna sie pozbyc wszystkich wypryskow ale skora bedzie ladniejsza i zdrowsza. Ja po uzyciu 3 krokow zaobserwowalam ze skora ma wiecej blasku. Ale na to trzeba poczekac.
Stary 2009-08-05, 16:57   #467
anakazar
Zakorzenienie

Witam was drogie Panie ponowiewidzę,że nic tu się nie zmieniło-dalej dzielnie doradzają nam nasze ekspertki milka i asikMoja dotąd gładka i bezproblemowa cera zaczeła sprawiac mi niemałe kłopoty-nie wiem czy to efekt zapchania filtrowego czy co,ale zaczeły mi wyskakiwac pryszcze:/po konsultacji z Panią ze stanowiska clinique w douglasie postanowiłam się przerzucic na serie AB-narazie nie widzę żadnej poprawy,ale pewnie muszę się uzbroic w cierpliwośc.Mydełko przyjemne,ale tonic strasznie śmierdzący alkoholem-dotychczas używam 3 kroków 2 i byłam zadowolona.Zobaczymy czy mi pomoże AB-oby
anakazar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:40   #468
asik123456789
Zakorzenienie

Tylko nie wyciskaj bo nic nie pomoze WIem z doswiadczenia Zobaczymy czy zadziala u Ciebie
Stary 2009-08-05, 19:36   #469
Taranka
Zakorzenienie

Witam was dziewczyny ponownie po dłuższym nieudzielaniu się
A ja w końcu zebrałam się na kupno mniejszego zestawu A-B
Użyłam dziś po raz pierwszy i jestem baardzo zadowolona, nie świecę się, skóra nie jest ściągnięta (a tego się głównie bałam), skóra gładka i miękka.
Oby tak dalej
I mam jeszcze jedno pytanie: jest może jakiś peeling A-B?
Nie zdążyłam się w sephorze przyjrzeć, wpadłam i od razu poleciałam do kasy

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:11   #470
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny ponownie po dłuższym nieudzielaniu się
A ja w końcu zebrałam się na kupno mniejszego zestawu A-B
Użyłam dziś po raz pierwszy i jestem baardzo zadowolona, nie świecę się, skóra nie jest ściągnięta (a tego się głównie bałam), skóra gładka i miękka.
Oby tak dalej
I mam jeszcze jedno pytanie: jest może jakiś peeling A-B?
Nie zdążyłam się w sephorze przyjrzeć, wpadłam i od razu poleciałam do kasy
Hmm to zaczynamy prawie równo sprawdzac skutecznośc AB na sobie-no zobaczymy jakie będą efektyasik ja nie wyciskam,więc spokojnie
Stary 2009-08-06, 09:16   #471
dorwos
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Hmm to zaczynamy prawie równo sprawdzac skutecznośc AB na sobie-no zobaczymy jakie będą efektyasik ja nie wyciskam,więc spokojnie

To ja się podłączam do Was dziewczyny...
Też sobie zakupiłam zestaw za 39 zł Clinique A-B no i zobaczymy... raz na jakiż czas wyskakuje mi grupa (bądź zgrupowanie) syfów - takich konkretnych - zawsze w tym samym miejscu (okolice policzków nad żuchwą) , dlatego postanowiłam zakupić ten zestaw...
już teraz mogę powiedzieć, że tonik jest mocny, intensywnie pachnie, w kilku miejscach przesuszył mi skórę (z mojej winy-przecierając dwa razy), już trochę zminimalizował liczbę syfów...
będę zdawać relacje na bieżąco...
Stary 2009-08-06, 09:53   #472
LaylaDamment
BAN stały

Wczoraj zakupiłam sobie podkład z Clinique Superbalanced Makeup,zobaczymy,jak się sprawdzi^^
LaylaDamment jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:10   #473
asik123456789
Zakorzenienie

Jesli komus nie przypasuje clinique to ja zawsze chetnie przygarne
Stary 2009-08-06, 20:21   #474
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Wczoraj zakupiłam sobie podkład z Clinique Superbalanced Makeup,zobaczymy,jak się sprawdzi^^
Blee ja go nielubie-leży mi cała buteleczka w szafce,ale może Tobie się spodoba-obyMam już drugie opakowanie almosta-kocham go!diory i lancome chowają się do niego.Almost taka mała rzecz,a jakże cieszy kiedy patrze na swoją buzke w lustrze
Stary 2009-08-06, 23:54   #475
asik123456789
Zakorzenienie

A ja z kolei nie lubie amlosta az tak. Jest za grubo zmielony. Jak dla mnie nadaje sie tylko wtedy gdy sie spiesze bo nie daje ladnego efektu. Wole plynne podklady.
Stary 2009-08-07, 10:12   #476
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
A ja z kolei nie lubie amlosta az tak. Jest za grubo zmielony. Jak dla mnie nadaje sie tylko wtedy gdy sie spiesze bo nie daje ladnego efektu. Wole plynne podklady.
Co człowiek to inne upodobaniaja nie wyobrażam sobie wrócic teraz do płynnych podkładów.Mam pytanie do was dziewczynki:czy stosujac serie AB można używac również acnederm?
Stary 2009-08-08, 17:07   #477
fashionismypassion
Wtajemniczenie

Przyłączam się do grona wielbicielek Clinique. Wczoraj po wcześniejszym przetestowaniu próbek zestawu 3 kroków, zakupiłam właściwy zestawik. Muszę przyznać, że znakomicie oczyszcza i odświeża cerę, a emulsja świetnie nawilża i daje uczucie gładkiej, sprężystej skóry. Liczę na to, że będzie mi dobrze służył.
fashionismypassion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 17:27   #478
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Przyłączam się do grona wielbicielek Clinique. Wczoraj po wcześniejszym przetestowaniu próbek zestawu 3 kroków, zakupiłam właściwy zestawik. Muszę przyznać, że znakomicie oczyszcza i odświeża cerę, a emulsja świetnie nawilża i daje uczucie gładkiej, sprężystej skóry. Liczę na to, że będzie mi dobrze służył.
witamy witamy
O tak 3 kroki to cud.
testuję właśnie 3 kroki A-B i jestem strasznie zadowolona.

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:39   #479
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
witamy witamy
O tak 3 kroki to cud.
testuję właśnie 3 kroki A-B i jestem strasznie zadowolona.
Ja już od tygodnia stosuje serie AB i muszę przyznac,że moja cera się poprawiła-plamki poznikały,pryszcze "wyleczyły"się,ale nie mam pewności czy to na pewno zasługa AB-bo odrzuciłam również filtry,które chyba mnie zapychały.
Stary 2009-08-11, 12:38   #480
fashionismypassion
Wtajemniczenie

Stosuję mój zestaw 3 Kroków zaledwie kilka dni i muszę wam powiedzieć, że jak dla mnie to jest czysta rewelacja. Spisuje się poprostu na medal!
Do mycia twarzy zazwyczaj wybieram konsystencje żelowe i w tym przypadku również zdecydowałam się na żel.
Żel Clinique oceniam wysoko, nie pachnie, znakomicie się pieni ( co w przypadku niektórych żeli pozostaje w kategoriach marzeń ), usuwa zanieczyszczenia, skóra jest czysta, odświeżona. Jak dla mnie bomba!
Tonik oceniam równie wysoko, jak żaden inny koi moją skórę, początkowo po nałożeniu czuję ciepło, a następnie przyjemny chłód, skóra jest gładka i już widzę jak dobrze jest nam razem. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu efekty będą jeszcze lepsze.
Emulsja i tutaj jestem również zachwycona. Ponieważ lubię mazidła o gęstej konsystencji obawiałam się, że ta opcja może być dla mnie niewystarczająca pod względem nawilżenia. Okazało się, że jest zupełnie inaczej, ba działa lepiej od nie jednego tłustego kremu. Nie pachnie, jest lekka, znakomicie nawilża i koi skórę. Same plusy!

Ja jestem bardzo zadowolona i czuję, że ten zestaw na dobre zagości w mojej łazience.
fashionismypassion jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości