kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-03, 10:05   #661
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja kupuje wszystko w sephorze albo salonie clinique. Ale mysle, ze niektore rzeczy oplaca sie kupic na allegro. Tam sa najczesciej miniatury. Np serum turnaround kosztuje okolo 20zl za 7ml wiec jak kupisz 4 miniatury to zaplacisz 80zl. Za 30ml zaplacilabys 180zl chyba.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 18:39   #662
Ray
Zakorzenienie

oj warto warto serie 3 krokow

ja kupuje w Usa wiec mam duzo taniej ale z tego co wiem arto zamawiac sobie na truskawce

ja wlasnie czekam na moje gifciki cliniqu'owe

jutro dostane mydelko, tonik nr 3, krem pod oczy, tusze tz wykorzystal swoj urok osobisty i dostal duzo minatorowych jak i pelnpwymiarowych kosmetykow korowke, i kremiki po 15 ml , kosmetyczke i inne wiec sie ciesze

jedyne co zaluje bo caly wielki zesaw 3 krokow plis zesaw mini do tego i kosmetyczka byl za 90 zl ale tz nie wiedzial czy brac i nie wzial buu echh
Stary 2009-12-06, 11:45   #663
Burbery
Zadomowienie

Ja ogólnie polecam teraz wybieranie się do perfumerii sephora i douglas bo przez te święta panie wręcz obrzucają próbkami, nadskakują, doradzają . Dzięki temu dostałam ogromną próbkę Idealista maseczki 5 min z 30% kwasem glikolowym. Zobaczymy czy jest lepsza od Cliniqua
Burbery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 16:36   #664
Ray
Zakorzenienie

pustki

ja napisze ze mam mydelko. Jest ok tylko pachnie jak szare mydlo hehe ale pouzywam zobaczymy

cienie sa tez ladne, ladnie sie trzymaja ale kolorki sa malo intensywne jak dla mnie. Mimo ze w opakowaniu wydaja sie na ciemne to na oku prawie nie widoczne tutaj minus jak dla mnie

tonik 3 ok

jeszcze nastepnym razem zakupie ten peeling przez was polecany i ten kremik redenss solution bo teraz nie mialam okazji.
Stary 2009-12-13, 12:09   #665
paradiso perduto
Zakorzenienie

Jako że skończył mi się tonik 1, zaopatrzyłam się w miniaturę Anti-blemish na spróbowanie. I wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak zobaczyłam jakiś osad na dnie oczywiście na wizażu doczytałam, że tak ma być. A już chciałam zwracać towar!

Mam też Turnaround Instant Facial Masque i koncentrat. Zobaczymy jak moja skóra na to zareaguje. Mam nadzieję, że obędzię się bez większych niespodzianek. Trochę maznęłam na rękę tej maseczki i ilość drobinek i rozświetlenie mnie dosłownie powaliły!
paradiso perduto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 12:46   #666
asik123456789
Zakorzenienie

Dziewczyny...ile z was uzywa samego toniku bez tej zoltej emulsji? Bo ja z oszczednosci zaczelam tak robic. Powod jest taki, ze ten tonik sluzy mi najlepiej. Jak narazie nie widze zeby moja skora jakos ucierpiala. Stwierdzilam ze przesadzam wydajac co miesiac 200-300zl na pielegnacje clinique. Wiec chce ja ograniczyc do toniku i all about eyes rich. Bo to sa 2 moje ulubione produkty. Oczywiscie niedlugo dokupie maseczke turnaround bo mi sie konczy No i jakies serum trzeba bedzie kupic. To wszystko jest za drogie! No i dochodzi fakt ze nie mam czasu zeby uzywac tych wszystkich mazidel. Niedawno nic nie robilam tylko siedzialam w domu wiec moglam sie zabawiac a teraz jak wstaje o 6.30 rano to oststnio rzecza na jaka mam ochote sa 3 kroki ALe jednak sprawy finansowe przewazaja. Wiec napiszcie czy uzywajac samego toniku cos zlego dzieje sie ze skora?
Stary 2009-12-13, 17:40   #667
Justa02
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...ile z was uzywa samego toniku bez tej zoltej emulsji? Bo ja z oszczednosci zaczelam tak robic. Powod jest taki, ze ten tonik sluzy mi najlepiej. Jak narazie nie widze zeby moja skora jakos ucierpiala. Stwierdzilam ze przesadzam wydajac co miesiac 200-300zl na pielegnacje clinique. Wiec chce ja ograniczyc do toniku i all about eyes rich. Bo to sa 2 moje ulubione produkty. Oczywiscie niedlugo dokupie maseczke turnaround bo mi sie konczy No i jakies serum trzeba bedzie kupic. To wszystko jest za drogie! No i dochodzi fakt ze nie mam czasu zeby uzywac tych wszystkich mazidel. Niedawno nic nie robilam tylko siedzialam w domu wiec moglam sie zabawiac a teraz jak wstaje o 6.30 rano to oststnio rzecza na jaka mam ochote sa 3 kroki ALe jednak sprawy finansowe przewazaja. Wiec napiszcie czy uzywajac samego toniku cos zlego dzieje sie ze skora?

Ja używam w tej chwili samego toniku 1. Nawet nie mam żelu ani kremu żółtego... szybko się skończyły a wiadomo kasa...
I powiem Ci że nic się złego nie dzieje...
jest tak jak razem z całą 3...
W każdym bądź razie... jest spokojnie...
Może źle robimy...
ale co Mi tam... grunt że mam czystą buzię bez niczego... po toniku wklepuję normalny krem...
I naprawdę nie widzę różnicy...

Justa02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 21:38   #668
Burbery
Zadomowienie

ja zawsze uważałam tą emulsję za zbędną. Osobiście z trzech kroków używam jedynie tonika, do mycia młyn avene a do pielęgnacji turnaround +moisture surge extra relief clinique
Stary 2009-12-13, 21:58   #669
asik123456789
Zakorzenienie

Ja uzywam samego toniku od 1.5 tyg. I na razie jest ok. Wczesniej zostawilam 3 kroki i kupilam tonik clarinsa do mieszanej cery. Ale od razu mi sie zanieczyscila, pryszczycy jakiejs dostalam itp. Porazka. Wiec chyba zostane przy toniku. Mysle ze ta zolta emulsja nie robi niczego takiego. Zwlaszcza patrzac po skladzie. Ma jakies wyciagi niby ale w wiekszosci skladem przypomina inne kremy.
Stary 2009-12-14, 12:32   #670
izoola
Raczkowanie

Ja używałam samego toniku (3) i nie było gorzej, lepiej też nie. Dopiero jak zakupilam cały zestaw. Teraz została mi jeszcze ociupinka toniku i prawie niezużyta kostka myjąca. Chyba z 5 lat bedzie mi jeszcze służyła

Ostatnio zachwycił mnie Almost Powder Make-Up. No genialny jest! Szybki w użyciu, fajnie się wchłania, kryje (no, jakby cos, jest korektor) Bardzo mi sie podoba. Mam w zapasie jeszcze 2 wysokopolkowe podkłady, ale leżą czekając na swoją kolej.

Z Clinique jeszcze bardzo mi podpasował 7 Days Scrub do twarzy. Delikatny, a jak świetnie sobie radzi

Ach a z kolorówki kupuję wersje mini tuszu High Impact Mascara i błyszczyka za 29 zł
Stary 2009-12-14, 16:53   #671
Burbery
Zadomowienie

a ja mam pytanie czy zgłaszała się któraś z was do klubu clinique? Był niedawno konkurs www.cliniqueinsidersclub.pl który wybiera 10 ambasadorek które będą otrzymywać pełnowymiarowe produkty i je testować. Roztrzygnięcie konkursu jest już jutro. Nagroda wstępna dla tych 10 dziewczyn to kosmetyki o wartości 700 złotych! Mam nadzieje że i się uda chociaż szczerze powiedziawszy troche sie pospierszyłam w wypełnianiu formularza i wysyłce zdjęć i caly czas mam wrażenie, że mogłam napisać lepiej, że mogłam dać lepsze zdjęcia... To ale zobaczymy. Myśle że taka maniaczka jak ja po prostu zasługuje na nagrodę
Stary 2009-12-14, 16:56   #672
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI

a ja polecam tusz clinique taki z grzebykiem boski jest
Stary 2009-12-14, 20:53   #673
madziulka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
a ja polecam tusz clinique taki z grzebykiem boski jest
Możesz podać nazwę lub pokazać zdjęcie?
Bo szukam dobrego tuszu..

madziulka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 23:21   #674
asik123456789
Zakorzenienie

ja wole od niego high impact.
Stary 2009-12-15, 00:43   #675
Butterfly86
Zakorzenienie

Ja jakieś 2 tygodnie temu nabyłam świetny podkład

Clinique - Superbalanced makeup
I jestem bardzo zadowolona, podkład ma świetną, lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza, jest jak "krem". Bardzo fajnie nawilża skórę i długo utrzymuje się na skórze. Zdecydowanie polecam. A i jeszcze jedno. Jest bardzo wydajny. =P

11/2017
Butterfly86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 08:29   #676
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI

oto on
Stary 2009-12-15, 14:47   #677
paradiso perduto
Zakorzenienie

Cytat:
ja także używałam wiele razy toniku solo i nie widzę zbytniej różnicy przy każdym, które miałam 400ml 1,2,4. emulsja jest zbędna. Lotion przez jakiś czas używałam nawet bez innego kremu i też nieźle się sprawował.
Stary 2009-12-15, 16:57   #678
asik123456789
Zakorzenienie

Moze napisze troche na temat "nieclinikowy". Kupilam ostatnio w sephorze krem nowej firmy grassroots (w wiekszosci naturalne wyciagi). Mam krem z wyciagiem z granatu o wlasciwosciach silnie antyoksydacyjnych. Granat jest tez naturalnym filtrem, dodaje blasku skorze itd. Podobno ta firma nalezy do koncernu clinique i estee lauder. Krem byl w wielkiej znizce ze 145zl na 45zl. Dlatego sie nie moglam powstrzymac. No i po pierwszym uzyciu swietne wrazenia. Kosystencja idealna- takie lekkie maselko. Szybko sie wchlania, cera od razu nabiera blasku. Jestem po 3 dniu uzywania i stwierdzam ze do suchych cer jest chyba troche za malo nawilzajacy ale do mieszanych to ideal! To ten:
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=17896
No ale pisze to bo dzisiaj rano bardzo sie zdziwilam. Nalozylam go wczoraj wieczorem razem z serum estee lauder idealist (dostalam probke). No i rano patrze w lustro a na twarzy pryszcze o polowe mniejsze (a dopiero sie tworzyly), a grudki na brodzie ktorych nie moge sie pozbyc od roku sa duzo mniejsze! Nie wiem jak to mozliwe i czy to od tego kremu czy od estee lauder. Jak narazie trzymam sie tej kuracji
Stary 2009-12-16, 19:26   #679
Ray
Zakorzenienie

ja uzywam cala serie, mydelko, tonik i zolty krem dla mnie najlepszy jest tonik i ten zolty zel. Tonik wiadomo dlaczego, zel bo jak mam sucha skore to on swietnie lagodzi i koi.

Ciezko mi teraz ocenic dzialanie bo zaczelam uzywac kwas glikolowy i nie wiem co dziala na co w tym momencie.

podklad superbalance tez mam i tez mi odpowiada

co do tuszy mam dwa rodzaje, high impact i mnie niczym nie zachwycil za to lash doubling rewelacja!

mam tez 15 ml na noc kremu tego z oxydantami ale nic specjalnego

poluje teraz na pelling przez was polecany i co myslicie o tej masce emergency?

a z kolorowki poza tuszami i podkladami co byscie polecily??? chodzi mi raczej o cienie albo rozne moze szminki?
Stary 2009-12-16, 20:19   #680
asik123456789
Zakorzenienie

Ja uwielbiam bezowe cienie z quadu choco latte. Uzywam ich codziennie. No i bezkonkurencyjne sa roze. Jak dla mnie wygrywaja z diorem. Mam iced lotus. Fajny jest tez podklad mineralny almost powder (ale trzeba sie nauczyc nakladac) Na poczatku nie umialam i nie wychodzilo ladnie. Teraz wiem ze trzeba poczekac az krem wsiaknie i najlepiej aplikowac gabeczko-puszkiem. Ta gabeczka dolaczona nie spelniala zadania. Ja uzywam gabeczki od pryzm. To jest w sumie taki puszek. Pedzla uzywam gdy chce nalozyc puder na podklad-wtedy nie ma krycia. Szminek i blyszczykow nie potrafie polecic. Dla mnie lepszy jest dior i bezkonkurencyjny szminko-blyszczyl gloss volupte YSL.
Stary 2009-12-19, 10:36   #681
paradiso perduto
Zakorzenienie

Cytat:
Nalozylam go wczoraj wieczorem razem z serum estee lauder idealist (dostalam probke). No i rano patrze w lustro a na twarzy pryszcze o polowe mniejsze (a dopiero sie tworzyly), a grudki na brodzie ktorych nie moge sie pozbyc od roku sa duzo mniejsze! Nie wiem jak to mozliwe i czy to od tego kremu czy od estee lauder. Jak narazie trzymam sie tej kuracji
ja grudek pozbyłam się kremem LRP Pityval. w sumie pozbyłam sie nim wszystkiego czego nie chcialam na twarzy
Stary 2010-01-17, 00:49   #682
Strawberry Kitty
Raczkowanie

właśnie zakupiłam zestaw 3 kroków poziom 3 i zastanawia mnie czy po użyciu tego "kremu" mogę zastosować maści od dermatologa (metronidazol, duac)?
Strawberry Kitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 01:05   #683
kiciaaa87
Rozeznanie

Ja używałam próbek 3 kroków nr2. Zużyłam je w około tydzień, i zniknęły mi krostki podskórne z czoła. Szok Dlatego zbieram na 3 kroki. Ale z racji tego że tanie nie są, kupie jedynie ten mniejszy zestaw za 99zł.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:27   #684
kilianna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
oj warto warto serie 3 krokow

ja kupuje w Usa wiec mam duzo taniej ale z tego co wiem arto zamawiac sobie na truskawce

ja wlasnie czekam na moje gifciki cliniqu'owe

jutro dostane mydelko, tonik nr 3, krem pod oczy, tusze tz wykorzystal swoj urok osobisty i dostal duzo minatorowych jak i pelnpwymiarowych kosmetykow korowke, i kremiki po 15 ml , kosmetyczke i inne wiec sie ciesze

jedyne co zaluje bo caly wielki zesaw 3 krokow plis zesaw mini do tego i kosmetyczka byl za 90 zl ale tz nie wiedzial czy brac i nie wzial buu echh
zazroszczę!!!! faktycznie, w USA jest dużo taniej, bo to ich rodzima firma, a po ile tam teraz chodzi w przeliczeniu na zł ?
Cytat:
clinique uratował mi cerę dwa razy - o przyjmowaniu hormonów i po jakimś wysypie po podkładzie. Mam teraz cerę wręcz idealną, bez żadnych grudek, krostek, pryszczy, a używam tylko mydełka w kostce (tego w żelu nie lubię) i toniku. Tonik tylko na noc, mydło rano i wieczorem. Mi mydło starczyło ostatnio na 9 miesięcy, a tonik na pół roku. Także cenowo nie jest źle, bo jest wydajnie.
kilianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 00:49   #685
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny...ile z was uzywa samego toniku bez tej zoltej emulsji? Bo ja z oszczednosci zaczelam tak robic. Powod jest taki, ze ten tonik sluzy mi najlepiej. Jak narazie nie widze zeby moja skora jakos ucierpiala.
Przymykając oko i zapominając o mojej obsesji punkcie zasad stosowania 3 kroków- jeśli płyn złuszczający połączysz z dobrym nawilżaczem i nie będziesz intensywnie pocierać wacikiem skóry, będzie ok Czasami tez musiałam tak sobie radzić i to używając mydełka z Claryfing Lotion 3!Najgorsze rozwiązanie to mydełko+DDML-> wysyp niespodzianek gwarantowany.
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:16   #686
Y a s m i n e
Rozeznanie

Dziewczyny, a ja mam do Was prośbę..
Czy któraś z Was mogłaby mi jednoznacznie powiedzieć, czy jest w ogóle wersja DDMGel dla typu 1,2???

Czy są jedynie: Lotion dla 1,2, a Gel dla 3,4... i mi się coś ubzdurało;p

Pytam, bo mam w domu właśnie Gel do 3,4, a cerę typu 2.
..A używanie Lotionu kompletnie odpada...
Y a s m i n e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:48   #687
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam do Was prośbę..
Czy któraś z Was mogłaby mi jednoznacznie powiedzieć, czy jest w ogóle wersja DDMGel dla typu 1,2???

Czy są jedynie: Lotion dla 1,2, a Gel dla 3,4... i mi się coś ubzdurało;p

Pytam, bo mam w domu właśnie Gel do 3,4, a cerę typu 2.
..A używanie Lotionu kompletnie odpada...
dokładnie tak jak wspomniałaś->DDML przeznaczony jest dla typu 1,2
a DDMG-> 3,4. Oprócz tego jest jeszcze krok3 z zestawu Anti-Blemish. A dlaczego odrzucasz Lotion?

Nie musisz trzymać się ściśle produktów przeznaczonych dla jednego typu-ważne,żeby w prawidłowy sposób stosowac 3kroki i najlepiej w komplecie

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2010-01-23 o 23:04
Stary 2010-01-23, 23:32   #688
Y a s m i n e
Rozeznanie

Z tym Lotionem to jest tak, że ciągle czuję maskę na twarzy;/ A to nieprzyjemne uczucie.. żel wchłania mi się całkowicie, super nawilża i nic mi się nie maże później.. Czasami tak jest, że skóra nie toleruje formy cięższej.
Mam cerę mieszaną i niestety muszę "nosić" na twarzy jak najmniej:P. Lotion kompletnie w tej roli się po prostu nie sprawdza...

Komplecik właśnie stosuję ściśle i nie wiem dlaczego, ubzdurało mi się, że jest wersja żelu dla 1,2...;/. Bo mam duża butlę 3,4 i wydawało mi się, że 1,2 widziałam w Douglasie.
Dlatego też pytam mądrzejszych :P
Dziękuję
Stary 2010-01-23, 23:40   #689
milka894
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Z tym Lotionem to jest tak, że ciągle czuję maskę na twarzy;/ A to nieprzyjemne uczucie.. żel wchłania mi się całkowicie, super nawilża i nic mi się nie maże później.. Czasami tak jest, że skóra nie toleruje formy cięższej.
Mam cerę mieszaną i niestety muszę "nosić" na twarzy jak najmniej:P. Lotion kompletnie w tej roli się po prostu nie sprawdza...

Komplecik właśnie stosuję ściśle i nie wiem dlaczego, ubzdurało mi się, że jest wersja żelu dla 1,2...;/. Bo mam duża butlę 3,4 i wydawało mi się, że 1,2 widziałam w Douglasie.
Dlatego też pytam mądrzejszych :P
Dziękuję
Proszę Czyli widziałaś DDML Możesz stosować DDMG zamiast Lotionu,jeśli Tobie służy-nie ma przeciwwskazań. Jednak nie powinnaś zapominać,że na krok3 nakładamy jeszcze krem w celu zapewnienia skórze optymalnego nawilżenia i ochrony
Stary 2010-01-24, 00:06   #690
Y a s m i n e
Rozeznanie

Tak, tak, wiem o tym . Do tego nakładam jeszcze Normaderm.. bo nic innego się nie sprawdza.. Ale faktem jest, że bez 3-go kroku czuję się nieswojo, skóra jednak nie jest taka, jak powinna...
Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc i rozwianie wątpliwości . I życzę miłej nocy, bo ja już zaspana, odlatuję....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości