kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-26, 10:56   #691
kaledonia
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Ja używałam próbek 3 kroków nr2. Zużyłam je w około tydzień, i zniknęły mi krostki podskórne z czoła. Szok Dlatego zbieram na 3 kroki. Ale z racji tego że tanie nie są, kupie jedynie ten mniejszy zestaw za 99zł.
Obecnie w Sephorze można zakupić w promocji większy zestaw 3 kroków za 99zł (mydełko 100g,tonik 200ml i lotion 50ml)

Wróciłam do 3 kroków,może nie cudo,ale cera dobrze po tym wygląda,choć tonik jest mocny (mam nr 2). Mydełko wydaje mi się średnie, poprzednio miałam żel,był lepszy.
Stary 2010-01-26, 19:15   #692
kiciaaa87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Obecnie w Sephorze można zakupić w promocji większy zestaw 3 kroków za 99zł (mydełko 100g,tonik 200ml i lotion 50ml)
Dzięki za info! Ta obniżka jest chyba do końca stycznia, jakby kogoś zainteresowało.
Tak się zastanawiam czy 3 kroki nadają się również dla mężczyzn? Czy Wasi Tżci też używają 3 kroków?
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 00:17   #693
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za info! Ta obniżka jest chyba do końca stycznia, jakby kogoś zainteresowało.
Tak się zastanawiam czy 3 kroki nadają się również dla mężczyzn? Czy Wasi Tżci też używają 3 kroków?
a czemu miały by się nie nadać? ale trzeba przyznać że mój facet nie dałby się nigdy wrobić w 3 kroki, za dużo czynności
Burbery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 00:17   #694
milka894
Rozeznanie

Cytat:
99 zł?! Ale dlaczego tak mało?
Clinique ma w ofercie odpowiednik 3kroków tylko dla mężczyzn
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:01   #695
kiciaaa87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
99 zł?! Ale dlaczego tak mało?
Clinique ma w ofercie odpowiednik 3kroków tylko dla mężczyzn
W Sephorze mają teraz obniżki. Oczywiście tylko niektóre produkty, ale akurat 3 kroki są w promocji. (mydełko 100 gram, lotion 200ml i 50ml tego żelu, a wcześniej widziałam 50 gram mydło, lotion 100 i 30ml) Czyli prawie o połowe więcej produktów za tę samą cenę.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:54   #696
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
W Sephorze mają teraz obniżki. Oczywiście tylko niektóre produkty, ale akurat 3 kroki są w promocji. (mydełko 100 gram, lotion 200ml i 50ml tego żelu, a wcześniej widziałam 50 gram mydło, lotion 100 i 30ml) Czyli prawie o połowe więcej produktów za tę samą cenę.
Zgadza się. Poprzednio miniprodukty za tą cenę kupiłam (żel 50ml,tonik 100ml i mały lotion) a teraz pełnowymiarowe za 99zł.
Stary 2010-01-29, 00:36   #697
milka894
Rozeznanie

Do końca stycznia jest ta promocja,tak?
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 11:48   #698
Sala
Rozeznanie

Dzięki za info, dziewczyny. Trochę ze spóźnionym refleksem, ale popędziłam wczoraj do Sephory i też kupiłam ostatni zestaw za 99 PLN. Już jakiś czas się przymierzałam, ale nie umiałam się zdecydować -- brać wszystko, kupować po kolei (razem w pełnych cenach to jednak spora inwestycja, nawet na Tru czy gdziekolwiek indziej).

No ale dałyście mi impuls i w końcu pod presją czasu się zdecydowałam
Sala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:31   #699
desti
Zakorzenienie

witajcie dziewczyny

ja co prawda raczkujaca jestem jezeli chodzi o pielegnacje Clinique ale coraz bardziej mnie przekonuje i powoli sie na nia przestawiam... wyjatkowo dobrze mi sluzy i chyba wpadlam po uszy ... ogolnie do pielegnacji tej firmy przekonalo mnie serum Even Better, ktore wyrownalo mi kolor i rozjasnilo moje dwie kropki pigmentowe... i coh zdaje sobie sprawe, ze nie znikna do konca to i tak efekt mnie zadowolil ...

jak na razie mam:

- Liquid Facial Soap Mild
- Even Better Serum
- Even Better krem
- All About Eyes
- Turnaround Concentrate Serum

(z kolorowki moimi ulubiencami sa: podklad even better, superbalmy, maczek peony)
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:42   #700
kej_kej
Przyczajenie

Witam maniaczki clinique'a
Ja obecnie używam jedynie serię 3 kroków. Ostatnio udało mi się kupić tonik 485 ml i lotion 125 ml za łącznie 145 zł Zestawu używam około 2 miesiące i muszę powiedzieć, że cera nabrała jednolitego kolorytu i mniej się świeci w ciągu dnia. Nadal jednak borykam się z wypryskami i rozszerzonymi porami Korci mnie żeby zamówić serum turnaround
kej_kej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:33   #701
desti
Zakorzenienie

uzywala moze ktoras balsamy do ciala ?? ... ciekawa jestem jak sobie radza przy suchej skorze...
Stary 2010-02-10, 22:55   #702
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
uzywala moze ktoras balsamy do ciala ?? ... ciekawa jestem jak sobie radza przy suchej skorze...

Powiem Ci że moja miłość do Clinique jest nieopisana, ale w życiu bym nie kupiła balsamu za taką cenę. Są naprawdę wspaniałe balsamy i masła do ciała za pieniądze rzędu 12 złotych. Sprawdź na KWC masło do ciała Ziaji.. A oszczędzoną kasę wydałabym na jakiś gadżet clinique, chociażby ładny cień do powiek czy cuś

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:57
Burbery jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:06   #703
Y a s m i n e
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość

Powiem Ci że moja miłość do Clinique jest nieopisana, ale w życiu bym nie kupiła balsamu za taką cenę. Są naprawdę wspaniałe balsamy i masła do ciała za pieniądze rzędu 12 złotych. Sprawdź na KWC masło do ciała Ziaji.. A oszczędzoną kasę wydałabym na jakiś gadżet clinique, chociażby ładny cień do powiek czy cuś

Dokładnie, ja też nie kupiłabym balsamu za tą cenę. Wolałabym coś kolorowego. Ale niestety na moje łydki Ziaja, którą lubię, nie daje rady. W tym przypadku, szczególnie zimą i wiosną sprawdza się wyłącznie Vichy Lipidiose..
Y a s m i n e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:59   #704
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja też nie kupiłabym balsamu za tą cenę. Wolałabym coś kolorowego. Ale niestety na moje łydki Ziaja, którą lubię, nie daje rady. W tym przypadku, szczególnie zimą i wiosną sprawdza się wyłącznie Vichy Lipidiose..

wszystko fajnie tylko u mnie nie ma Ziaja ... w produktach z Body Shop na pierwszych miejscach przewaznie sa rzeczy, ktore mnie uczulaja/zapychaja... a wszystkie srednio polkowe Nivea, Garnier itd. itp. nie za bardzo sie sprawdzaja ... uzywalam Biotherm ale ten jeszcze drozszy ... i wiekszosc ma olejki eteryczne, ktore mnie doprowadzaja do szalu ... to samo z roznymi "naturalnymi" produktami...

dlatego cena Clinique akurat mnie nie zniecheca... ciekawa jestem tylko jak z dzialaniem ...
Stary 2010-02-12, 10:18   #705
Y a s m i n e
Rozeznanie

Cytat:
wszystko fajnie tylko u mnie nie ma Ziaja ... w produktach z Body Shop na pierwszych miejscach przewaznie sa rzeczy, ktore mnie uczulaja/zapychaja... a wszystkie srednio polkowe Nivea, Garnier itd. itp. nie za bardzo sie sprawdzaja ... uzywalam Biotherm ale ten jeszcze drozszy ... i wiekszosc ma olejki eteryczne, ktore mnie doprowadzaja do szalu ... to samo z roznymi "naturalnymi" produktami...

dlatego cena Clinique akurat mnie nie zniecheca... ciekawa jestem tylko jak z dzialaniem ...
W takim razie pomóc nie mogę.. Bo nie sprawdzałam.. Zawsze zostaje przetestowanie próbki, bo szkoda by było, gdybyś wykosztowała się na balsam, który Cię nie usatysfakcjonuje
Y a s m i n e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:02   #706
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
Zawsze zostaje przetestowanie próbki, bo szkoda by było, gdybyś wykosztowała się na balsam, który Cię nie usatysfakcjonuje
wlasnie dlatego pytalam ... moze ktos bedzie wiedzial...
Stary 2010-02-13, 10:56   #707
1141655
Zakorzenienie

Desti, ja mam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-98...o-do-ciala.htm i mogę się o nim wypowiedzieć

Pomimo konsystencji masła, cały super się wchłania. Łagodzi moją skórę na nogach po depilacji. Bardzo dobrze nawilża. Ja miałam problem z baaardzo suchą skórą na nogach, wręcz się łuszczyła. teraz problem znikł. Dodatkowo moim problemem jest niesystematycznośc w smarowaniu. A teraz jak posmaruję się na wieczór, to rano jak zapomnę , nic się nie dzieje, jestem ładnie nawilżona
Nie uczulił też mojej mamy z AZS.

Ale mimo ceny, następnym balsamem na mojej półce będzie np. coś aptecznego. LRP lub Avene

I też przyłączam się do zachwytów nad Clinique Zarówno pielęgnacją jak i kolorówką

Z pielęgnacji mam:

3 kroki do typu II.
Serum turnaround (cudo)
Maskę peeling Turnaround
krem All about eyes richie i zwykły
krem Even better (najlepszy na świecie)
krem na noc z antyoksydantami
płyn do zmywania oczu take the day off
i kocham je miłością wielką

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:44   #708
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Desti, ja mam ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-98...o-do-ciala.htm i mogę się o nim wypowiedzieć

Pomimo konsystencji masła, cały super się wchłania. Łagodzi moją skórę na nogach po depilacji. Bardzo dobrze nawilża. Ja miałam problem z baaardzo suchą skórą na nogach, wręcz się łuszczyła. teraz problem znikł. Dodatkowo moim problemem jest niesystematycznośc w smarowaniu. A teraz jak posmaruję się na wieczór, to rano jak zapomnę , nic się nie dzieje, jestem ładnie nawilżona
Nie uczulił też mojej mamy z AZS.

Ale mimo ceny, następnym balsamem na mojej półce będzie np. coś aptecznego. LRP lub Avene
oooo... dziekuje ... to chyba sie skusze ... bo wlasnie nad balsamem Deep Comfort zastanawialam ...

ja aptecznych nie lubie... zupelnie mi nie podchodza...

Cytat:
płyn do zmywania oczu take the day off
rozumiem, ze swietnie radzi sobie z kazdym makijazem i nie podraznia oczek ??? ...
Stary 2010-02-13, 12:47   #709
1141655
Zakorzenienie

Cytat:
oooo... dziekuje ... to chyba sie skusze ... bo wlasnie nad balsamem Deep Comfort zastanawialam ...

ja aptecznych nie lubie... zupelnie mi nie podchodza...

rozumiem, ze swietnie radzi sobie z kazdym makijazem i nie podraznia oczek ??? ...
Nie podrażnia oczek, zostawia taką smieszna, delikatną oleista warstwe, która chyba się wchłania, bo..za chwilę jej nie czuję Cienie zmywa super, z tuszem muszę na dwa razy, bo ja nakładam dwie wartswy tuszu i jest go sporo Jestem zadowolona

a co do tego masła/balsamu to pewnie, że sprobuj, pewnie będziesz zadowolona, bo dla mnie jedynym minusem jest jego cena
Poza tym to miła odskocznia od wszystkich perfumowanych balsamów jakie wcześniej uzywałam
Fajny jest też z tej serii krem do rąk Konkurent dla mojej ukochanej Neutrogeny

Stary 2010-02-13, 12:55   #710
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Konkurent dla mojej ukochanej Neutrogeny
no prosze to tez i moj ulubieniec ... nie ma lepszego kremu jak Neutrogena ...

ja do tej pory uzywalam do oczu Lancome ale skoro wiekszosc pielegnacji wymienilam na Clinique to tak sie wlasnie zastanawialam nad plynem do demakijazu...

a jak jest z tonikami... bo rozne opinie slyszalam i zwatpilam...
Stary 2010-02-13, 13:03   #711
1141655
Zakorzenienie

Cytat:
no prosze to tez i moj ulubieniec ... nie ma lepszego kremu jak Neutrogena ...

ja do tej pory uzywalam do oczu Lancome ale skoro wiekszosc pielegnacji wymienilam na Clinique to tak sie wlasnie zastanawialam nad plynem do demakijazu...

a jak jest z tonikami... bo rozne opinie slyszalam i zwatpilam...
Ten Bi-facil Lancome ?? Tez pewnie wypróbuję, jak skończy mi się Clinique
Większośc pielęgnacji mam teraz z Clinique'a. Tzn . wszystko oprócz Mleczka do demakijażu, bo używam Garniera różanego

A toniki- te płyny złuszczające ?
Ja mam nr 2.
Różne opinie czytałam, bo kontrowersyjny jest ten alkohol w składzie, ale powiem Ci tak... Ja jestem zadowolona bardzo. Daje mi uczucie takiej sterylnej czystości Fakt, trochę czuję się ściągnięta po jego użyciu, ale DDML, krem nawilżający i jest super.
Nie wiem czy to wyłącznie jego zasługa , czy może też serii Turnaround, ale nie mam już takich "grudek" podskórnych na czole. Jestem ładnie zmatowiona, pory domknięte

Stary 2010-02-13, 13:21   #712
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Ten Bi-facil Lancome ??
ten dwufazowy ...

Cytat:
A toniki- te płyny złuszczające ?
Ja mam nr 2.
Różne opinie czytałam, bo kontrowersyjny jest ten alkohol w składzie, ale powiem Ci tak... Ja jestem zadowolona bardzo. Daje mi uczucie takiej sterylnej czystości Fakt, trochę czuję się ściągnięta po jego użyciu, ale DDML, krem nawilżający i jest super.
Nie wiem czy to wyłącznie jego zasługa , czy może też serii Turnaround, ale nie mam już takich "grudek" podskórnych na czole. Jestem ładnie zmatowiona, pory domknięte
hmmm... to moze sobie sprobuje od tego najlagodniejszego... nie wiem czy mnie nie podrazni, dlatego mam troche obawy... potrzebuje oprocz tego zeby dobrze oczyszczalo cos coby nawilzalo... ewentualnie jak mi nie podejdzie to wroce to mojego plynu miceralnego Lancome...

ja do tej pory uzywalam na przemian Biothermu i Lancome... ale z Lancome oprocz tego co uzywam i lubie... to nic nowego nie podeszlo... chcialam sie przerzucic na inna serie ale przetestowalam i nie polubilam... i tak zaczela sie moja przygoda z Clinique... kupilam serum even better i pokochalam ...
Stary 2010-02-13, 13:25   #713
1141655
Zakorzenienie

Cytat:
ten dwufazowy ...

hmmm... to moze sobie sprobuje od tego najlagodniejszego... nie wiem czy mnie nie podrazni, dlatego mam troche obawy... potrzebuje oprocz tego zeby dobrze oczyszczalo cos coby nawilzalo... ewentualnie jak mi nie podejdzie to wroce to mojego plynu miceralnego Lancome...

ja do tej pory uzywalam na przemian Biothermu i Lancome... ale z Lancome oprocz tego co uzywam i lubie... to nic nowego nie podeszlo... chcialam sie przerzucic na inna serie ale przetestowalam i nie polubilam... i tak zaczela sie moja przygoda z Clinique... kupilam serum even better i pokochalam ...
Oj to tak jak i moja miłość do kremu Even Better Hit Kosmetyk zycia

Nooo a jeśli chcesz coś, co ma jaeszcze nawilżać, to nie brałabym tego wiesz... bo ten tonik- to tak naprawde płyn złuszczający, i on wysusza ,moim zdaniem skórę, więc nie obywa się przy nim bez dobrych nawilżaczy...
chyba, że wzięłabyś ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-10...dzo-suchej.htm , bo nie zawiera alkoholu

Stary 2010-02-13, 15:07   #714
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Oj to tak jak i moja miłość do kremu Even Better Hit Kosmetyk zycia

kremik czeka w szafce na swoja kolej ... musze wykonczyc ten co mam na dzien...

Nooo a jeśli chcesz coś, co ma jaeszcze nawilżać, to nie brałabym tego wiesz... bo ten tonik- to tak naprawde płyn złuszczający, i on wysusza ,moim zdaniem skórę, więc nie obywa się przy nim bez dobrych nawilżaczy...
chyba, że wzięłabyś ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-10...dzo-suchej.htm , bo nie zawiera alkoholu
wlasnie o tym myslalam ... do warazliwej skory jest jeszcze Clarifying Lotion 1... i tak sie zastanawiam jaka jest roznica... jedynie co pisze to to, ze ten drugi oczyszcza a ten co podalas nawilza...
Stary 2010-02-13, 15:12   #715
1141655
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie o tym myslalam ... do warazliwej skory jest jeszcze Clarifying Lotion 1... i tak sie zastanawiam jaka jest roznica... jedynie co pisze to to, ze ten drugi oczyszcza a ten co podalas nawilza...
wiesz co, najbardziej istotna różnica jest taka , że w tym, który Ci podałam nie ma alkoholu w składzie więc nie ściągnie tak buzi, nie wysuszy....

Stary 2010-02-13, 15:14   #716
desti
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co, najbardziej istotna różnica jest taka , że w tym, który Ci podałam nie ma alkoholu w składzie więc nie ściągnie tak buzi, nie wysuszy....
to na pewno ... czyli ten drugi z ta jedynka ma alkohol w skladzie ?? ... hmmm... to w takim razie jak cos to skusze sie na ten podany przez Ciebie... alkoholu nie chce ...
Stary 2010-02-13, 15:28   #717
1141655
Zakorzenienie

Tak desti, ten z jedynką ma alkohol w składzie.

Ja nastepny tonik.. pewnie na lato, bo tego jeszcze trochę mam , wezmę 1 lub ten bez alkoholu
Oby był dobry

Stary 2010-02-15, 19:34   #718
limonka119
Raczkowanie

czesc dziewczyny
wiecie moze czy jest jeszcze salon firmowy clinique w Poznaniu w Starym browarze? dawno tam nie bylam a na stronie browaru nie moge go znalezc:/
limonka119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:37   #719
Taranka
Zakorzenienie

Witam dziewczyny zwrócę się do was -ekspertek z moim pytaniem.
Mam skórę mieszaną, miejscami suchą, miejscami się świeci + problemy z trądzikiem.
Używałam zestawu AB, ale tonik podrażniał mnie, skóra była ściągnięta i sucha, a z kolei po kremie świeciłam się i skóra piekła
Robiłam test na stronie Clinique wyszedł mi typ skóry 2, ale boję się alkoholu w toniku..
Co byście na to powiedziały?
Zestaw 1? Mieszanka 1 i 2? Czy Clinique jednak nie dla mnie?

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 21:48   #720
1141655
Zakorzenienie

proponowalabym Mydło, tonik 1 z małą iloscia alkoholu , lub ten bez.. (ale raczej 1) no i ddml

a co do pyt . to na 90% w starym browarze jest salon firmowy

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości