kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-03, 10:15   #961
paradiso perduto
Zakorzenienie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czy któraś z was uzywała tego cuda?
Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer

http://www.clinique.co.uk/product/16...l#BVRRWidgetID

Mam próbkę, używam już 3 tygodnie i nadal nie wiem co to niby ma robić. Czytałam opinie i wszystkie panie sią zachwycają, jakie to wspaniałe widoczne efekty są już po tygodniu. A ja jak na razie jedyne co zauważyłam, to że mnie zapycha.
Ja używałam tego długo i efetków nie widziałam (może na początku odrobinę "odżywił" twarz, ale nie jestem pewna na 100% czy to to). Po paru wpadkach Cliniqua na mojej skórze już niechętnie w niego inwestuję
Mi się wydaje, że to serum naszpikowane jest silikonami. Brrr
paradiso perduto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 19:51   #962
kocurzyca
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez paradiso perduto Pokaż wiadomość
Ja używałam tego długo i efetków nie widziałam (może na początku odrobinę "odżywił" twarz, ale nie jestem pewna na 100% czy to to). Po paru wpadkach Cliniqua na mojej skórze już niechętnie w niego inwestuję
Mi się wydaje, że to serum naszpikowane jest silikonami. Brrr
No właśnie teżmam już tylko pare ulubionych kosmetyków, i nie próbuję nic nowego. 3 kroki są naprawdę świetne, a reszta kosmetyków to jakaś pomyłka. W każdym razie nie warta nawet frakcji swojej ceny.
Kupuję zawsze jak jest jakiś bonus wiec próbuję próbek.

Jestem też bardzo zadowolona z ich kolorówki, tzn. cieni (niektórych) szminek tuszu, różu...

Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 10:07   #963
dorwos
Raczkowanie

Cytat:
Czy któraś z was uzywała tego cuda?
Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer

http://www.clinique.co.uk/product/16...l#BVRRWidgetID

Mam próbkę, używam już 3 tygodnie i nadal nie wiem co to niby ma robić. Czytałam opinie i wszystkie panie sią zachwycają, jakie to wspaniałe widoczne efekty są już po tygodniu. A ja jak na razie jedyne co zauważyłam, to że mnie zapycha.

zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu zakupiłam pełno wymiarowe opakowanie i ... nie moge się doczekać aż je skończę, bo naprawdę nie widzę żadnych efektów w jego stosowaniu, podobno ma rozświetlać poszarzałą cerę, dodać jej promienności.... no nie jestem z tego produktu zadowolona...
Stary 2011-10-04, 19:16   #964
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorwos Pokaż wiadomość
zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu zakupiłam pełno wymiarowe opakowanie i ... nie moge się doczekać aż je skończę, bo naprawdę nie widzę żadnych efektów w jego stosowaniu, podobno ma rozświetlać poszarzałą cerę, dodać jej promienności.... no nie jestem z tego produktu zadowolona...
Przykre, ze kosmetyk jest do kitu ale cieszę sie że nie tylko ja nic nie widzę. Ja tez czytałam opinie na polskich stronach,angielskich.I same zachwyty. A ja nie widzę nic. I tak jak pisałam, śmiem twierdzić, ze zapycha, bo coś mnie zapycha a to jest jedyna nowa rzecz w mojej pielęgnacji. Skończę tą próbkę i nie chcę tego więcej widzieć.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2011-10-21, 09:54   #965
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Czy któraś z was używa mineralnego pudru Clinique jako sypańca do wykończenia makijażu? Czy da się?
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 20:31   #966
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was używa mineralnego pudru Clinique jako sypańca do wykończenia makijażu? Czy da się?
Ale o jaki Ci chodzi?Almost czy Superbalanced?czy jakiś inni pseudo mineralny

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 00:59   #967
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Superbalanced powder make up
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 17:47   #968
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Superbalanced powder make up
Ja go mam i ja go używam jako podkładu(tak samo jak almosta)i porównując do almosta to superbalanced wypada blado.Jeśli porównam superbalanced z diorem,chanelem to wypada on na mojej skórze lepiej.Taki lepszy średniakMoja recenzja jest w w kwc.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
Stary 2011-11-25, 10:37   #969
kocurzyca
Zakorzenienie

Po długim już stosowaniu mydełka w kostce napiszę spostrzeżenia.
Działanie super. Wydaje mi się, ze nawet lepsze dla mnie niż płynne.
Wydajność
Mydełko kupiłam w kwietniu. Twarz myję 2 razy dziennie, a zużyłam może połowę. Płynne wystarczyłoby na 3 miesiące, przy dobrych wiatrach. A to pewnie do kwietnia przyszłego roku mi wystarczy. Czyli rok.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2011-11-25, 11:22   #970
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Po długim już stosowaniu mydełka w kostce napiszę spostrzeżenia.
Działanie super. Wydaje mi się, ze nawet lepsze dla mnie niż płynne.
Wydajność
Mydełko kupiłam w kwietniu. Twarz myję 2 razy dziennie, a zużyłam może połowę. Płynne wystarczyłoby na 3 miesiące, przy dobrych wiatrach. A to pewnie do kwietnia przyszłego roku mi wystarczy. Czyli rok.
A!Mówiłam,że mydełko jest genialne
Super,że Ci służy

Stary 2011-11-25, 11:27   #971
kocurzyca
Zakorzenienie

Dzięki. Gdyby nie Ty, to pewnie nigdy bym po nie nie sięgnęła.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2011-11-25, 11:33   #972
delilahinsomnia
Zadomowienie

Ja polecam puder w kamieniu "Almost powder makeup" 04 neutral. W zupełności zastępuje zwykły podkład np. w kremie. Dobrze kryje i matuje skórę Fakt, jest dośc drogi bo kosztuje około 140 zł / 9g ale warto.

19.04.2012 - włosy rosną jak na drożdżach

Nieszczęscia nie chodzą parami. Nieszczęścia zapieprzają stadami.

Aniołkowa Mama 5.03.2012 (*)

Edytowane przez delilahinsomnia
Czas edycji: 2011-11-25 o 11:34
delilahinsomnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 12:10   #973
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki. Gdyby nie Ty, to pewnie nigdy bym po nie nie sięgnęła.

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
Ja polecam puder w kamieniu "Almost powder makeup" 04 neutral. W zupełności zastępuje zwykły podkład np. w kremie. Dobrze kryje i matuje skórę Fakt, jest dośc drogi bo kosztuje około 140 zł / 9g ale warto.
Używam go od 4 lat i lepszego kompaktu czy nawet podkładu nie znalazłam.

Stary 2011-11-25, 12:21   #974
delilahinsomnia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Używam go od 4 lat i lepszego kompaktu czy nawet podkładu nie znalazłam.
I od zawsze mają one takie opakowania niczym z PRL-u?

19.04.2012 - włosy rosną jak na drożdżach

Nieszczęscia nie chodzą parami. Nieszczęścia zapieprzają stadami.

Aniołkowa Mama 5.03.2012 (*)
delilahinsomnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 12:27   #975
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez delilahinsomnia Pokaż wiadomość
I od zawsze mają one takie opakowania niczym z PRL-u?
To już trzecie opakowanie odkąd ja używam.Pierwsze było beznadziejneTo 3 oceniam na najlepsze
Mogliby coś nowego dać

Stary 2012-01-04, 23:37   #976
Olunia142
Przyczajenie

Witam, mam pytanie odnosnie anti-blemish solution 3kroki : pianka do demakijazu mudlo oczyszczajace, tonik, krem nawilzajacy i nawet zel na wypryski kupilam ta serie kosmetykow za ok 400zł . pierwsze 2 tyg niemam nic do zarzucenia skora wygladala czysto w dotyku delikatna itp. no i po ok 1 miesiaca sprawa zaczela sie komplikowac wypryski na calej twarzy jak nigdy nie mialam w okolicach policzkow tak w trakcie zaczely sie pojawiac podskorne bolesne i naprawde wygladajace okropnie... wiec poszlam zapytac do konsultantow Cliniqe czy cos robie zle no ale powiedzieli mi ze tak wyglada procesz oczyszczania. pierwsza seria sie skonczyla kupilam druga za ta sama cene i po 2 miesiacach zadnej poprawy moja twarz wyglada okropnie wypryski plamki czerwone wszedzie nigdy takiego czegs nie mialam nawet przed stosowaniem. pomozcie mi czy mam przestac to stosowac czy dalej uzywac a poprawa sie pojawi .... sama juz niewiem co mam robic wydalam majatek a to nawet mi nie pomaga. Moze sprawa dla was drogie Panie wyglada jasno, no ale ja juz niemam pojecia co robic...
Olunia142 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 23:55   #977
milka894
Rozeznanie

Czy przed zastosowaniem 3 kroków wykonujesz demakijaż jakimś innym specyfikiem?Czy pamiętasz,że nie można trzeć buzi wacikiem nasączonym płynem złuszczającym?
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:37   #978
Sala
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Olunia142 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnosnie anti-blemish solution 3kroki : pianka do demakijazu mudlo oczyszczajace, tonik, krem nawilzajacy i nawet zel na wypryski kupilam ta serie kosmetykow za ok 400zł . pierwsze 2 tyg niemam nic do zarzucenia skora wygladala czysto w dotyku delikatna itp. no i po ok 1 miesiaca sprawa zaczela sie komplikowac wypryski na calej twarzy jak nigdy nie mialam w okolicach policzkow tak w trakcie zaczely sie pojawiac podskorne bolesne i naprawde wygladajace okropnie... wiec poszlam zapytac do konsultantow Cliniqe czy cos robie zle no ale powiedzieli mi ze tak wyglada procesz oczyszczania. pierwsza seria sie skonczyla kupilam druga za ta sama cene i po 2 miesiacach zadnej poprawy moja twarz wyglada okropnie wypryski plamki czerwone wszedzie nigdy takiego czegs nie mialam nawet przed stosowaniem. pomozcie mi czy mam przestac to stosowac czy dalej uzywac a poprawa sie pojawi .... sama juz niewiem co mam robic wydalam majatek a to nawet mi nie pomaga. Moze sprawa dla was drogie Panie wyglada jasno, no ale ja juz niemam pojecia co robic...
Jak na mój gust to bolesne, podskórne wypryski to już objaw stanu zapalnego i zdecydowanie poszłabym z tym do dermatologa, a nie wierzyła zapewnieniom "konsultantów", którzy nie mają wykształcenia medycznego, a ich rolą jest sprzedawanie. Jeśli po tak długim czasie taki stan nadal się utrzymuje, to nie wierzyłabym w to, że nagle samo się poprawi, tylko zdecydowanie skonsultowałabym to ze specjalistą.
Sala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 19:51   #979
kocurzyca
Zakorzenienie

Wydaje mi się, ze ten stan nie ma nic wspólnego z kosmetykami, tylko masz jakiś stan zapalny. I trzeba się wybrać do dermatologa.
Kosmetyki do codziennego użytku nie poradzą sobie ze stanami zapalnymi, silniejszymi atakami trądziku, wypływającymi z poziomu hormonów itp. Kosmetyki to jedynie profilaktyka, zeby stan się nie pogorszył.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2012-01-05, 22:18   #980
myni
Raczkowanie

Ja polecam podkład Clinique z serii anti-blemish. najlepszy podkład jaki do tej pory miałam! Jedno opakowanie starczyło mi na pół roku, ostatnio kupiłam drugie. Poprzednio używałam podkładu z Revlonu, ale Clinique jest zdecydowanie lepszy. Warty swojej ceny. Mam kłopotliwą cerę ze skłonnością do wyprysków i ten podkład, w przeciwieństwie do wielu innych, których wcześniej używałam, nie powoduje gorszego wysypu.
Używałam też kosmetyków 3 kroki z tej samej serii. Byłam nawet zadowolona z efektów, ale moja cera pod koniec była trochę podrażniona, lekko wysuszona, chociaż używałam równolegle dodatkowego kremu nawilżającego, tak jak zaleciła mi pani sprzedająca mi ten zestaw. Tak więc raczej nie planuje ponownego zakupu.
myni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 18:08   #981
Olunia142
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Jak na mój gust to bolesne, podskórne wypryski to już objaw stanu zapalnego i zdecydowanie poszłabym z tym do dermatologa, a nie wierzyła zapewnieniom "konsultantów", którzy nie mają wykształcenia medycznego, a ich rolą jest sprzedawanie. Jeśli po tak długim czasie taki stan nadal się utrzymuje, to nie wierzyłabym w to, że nagle samo się poprawi, tylko zdecydowanie skonsultowałabym to ze specjalistą.
Odpowiadajac na pytanie czy stosowalam wacikow do toniku to oczywiscie niekt z konsultantow mnie nie poinformowal ze nie mozna jak nawet mialam wstepny test produktu to sama kosultantka stosowala wacikow :/ ale powiem prawde ze po uzyciu toniku czulam e poja twarz naprawde jest naciagnieta i sucha i dlatego mialam jeszcze specjalny krem gleboko nawilzajacy z tej samej serii. ale powiedzialam sobie ze jednak zrobie przerwe od tych prodktow i zgadzam sie wizyte u dermatologa musze odbyc bo cos powazniejszeo sie dzieje z moja skora moze ta seria rozregolowala kompletnie moja struktore skory... a moze to stres bo takie opinie tez slyszalam. Na dzien dzisiejszy wracam do prostych srodkow pielegnacji twarzy zwykle chusteczki do demakijazu z nivea dla skory wrazliwej bo to wczesniej uzywalam i niemialam takich problemow. a jeszzcze mam pytanie czy moge sprobowac przemywac delikatnie te guzki woda utleniona??
Olunia142 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 00:48   #982
kocurzyca
Zakorzenienie

Ale wacików należy używać tylko nie trzeć mocno.
Tak czy inaczej podskórne gule od tarcia sienie zrobiły. To coś z wewnątrz. Tak mi się wydaje.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2012-01-08 o 00:50
Stary 2012-01-09, 13:35   #983
lulka91
Przyczajenie

Hej!

Od ponad dwóch tygodni używam 3 kroków Clinique typ 2. Po jakim czasie mogę się spodziewać jakiś efektów? Bo na razie nie zauważylam poprawy...

21.11.2010-
lulka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 16:23   #984
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lulka91 Pokaż wiadomość
Hej!

Od ponad dwóch tygodni używam 3 kroków Clinique typ 2. Po jakim czasie mogę się spodziewać jakiś efektów? Bo na razie nie zauważylam poprawy...
To zalezy. U mnie efekty były od razu. Niektórym w ogóle 3 kroki nie odpowiadają.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2012-02-26, 20:26   #985
mimmika
Przyczajenie

Ja słyszałam sporo niepochlebnych opinii o 3 krokach, dlatego sie nie zdecydowałam. Ale używam kremu na dzień do cery mieszanej Youth Surge i fluidu Redness Solutions. Z obydwu jestem bardzo zadowolona. Krem zdecydowanie poprawił stan mojej skóry, a fluid fajnie kryje i nadaje się świetnie do codziennego makijażu.
mimmika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 09:53   #986
kilianna
Zakorzenienie

ja już od kilku lat używam 3 kroków Clinique i szczerze mogę powiedzieć, że działają. Buzia gładka, bez problemów. Myślę, że to Clinique pomogło mi, gdy byłam leczona hormonami i sterydami i bałam się problemów z cerą.
kilianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:07   #987
esterr
Zakorzenienie

Pierwszy raz sięgnęłam po 3 kroki w akcie desperacji, pojawiło się dużo podskórnych nierówności i nic nie dawało im rady, kupiłam więc zestaw startowy 3 kroków, mimo iż nie wierzyłam w dobroczynne działanie płynu złuszczającego, bo przecież ma tyle alkoholu że nikt z dobrej woli po niego nie sięgnie . Było to ok 2 lata temu. Dobrałam zestaw dla typu skóry 3 i stał się cud normalnie, już po kilku dniach używania widziałam znaczną poprawę. Zuzyłam kosmetyki do połowy i odstawiłam bo buzia wyglądała już cacy, więc nie kontynuowałam 3 kroków.
W tym roku znowu zaczęły się pojawiać problemy z cerą. Początkowo myslałam że skora się oczyszcza po kwasach i retinoidach, jakie sobie zaaplikowałam późną jesienią...ale niemozliwe żeby oczyszczała się aż do teraz, to już kilka msc. Pognałam więc do drogerii i znowu stosuję 3 kroki, kilka dni minęło a ja widzę już poprawę.
Sorki za przydługi opis .

Uzywałam też Superdefence ale średnio mi pasował, może dlatego że był do typu skóry 1,2 a ja potrzebuję do mieszanej.
Kusi mnie peelingujaca maseczka Turnaround i serum Laser Focus.
Stary 2012-02-27, 19:16   #988
kocurzyca
Zakorzenienie

Wydaje mi się, ze 3 kroi, odpowiednio dobrane i prawidłowo stosowane, nikomu krzywdy nie zrobią.

Ja zaczęłam używać clinique przez przypadek. Robiłam jakieś zakupu i dostałam miniaturki w prezencie. Od tamtej pory juz sie nie rozstaje z trzema krokami.
Miałam masę wągrów na twarzy. Latami nie mogłam sie ich pozbyć. Od iedy używam 3 kroków nie ma po nich śladu. Zniknęło tez przesuszenie skóry, suche skórki, zatkane pory itd.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Stary 2012-02-27, 22:31   #989
kilianna
Zakorzenienie

Dziewczyny, a używacie 3 kroków z kremem, czy mydełko i tonik, a krem niekoniecznie? Pytam, bo ja przez cały czas używała kremu Clinique, ale ostatnio zaczynam się zastanawiać, czy nie przerzucić się na krem innej firmy.
Mam wrażenie, że moja cera potrzebuje innego, bardziej odżywczego kremu już z przeciwzmarszczkowym działaniem, ale nie wiem,czy efekt 3 kroków utrzyma się?
kilianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:38   #990
kocurzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a używacie 3 kroków z kremem, czy mydełko i tonik, a krem niekoniecznie? Pytam, bo ja przez cały czas używała kremu Clinique, ale ostatnio zaczynam się zastanawiać, czy nie przerzucić się na krem innej firmy.
Mam wrażenie, że moja cera potrzebuje innego, bardziej odżywczego kremu już z przeciwzmarszczkowym działaniem, ale nie wiem,czy efekt 3 kroków utrzyma się?
Przez ostatnie 3 lata używałam z kremem.Ale tak jak Ty ostatnio znalazłam sobie lepszy krem, który jest doskonały do mojej cery. I zamierzam po skończeniu tego który mam, już nie kupować nowego.

rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości