kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-07, 12:56   #211
milka894
Rozeznanie

Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kosmetyki z serii Turnaround są przeznaczone dla skóry zmęczonej, poszarzałej i pozbawionej blasku-> nie ma ograniczenia wiekowego
milka894 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:16   #212
asik123456789
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Asik123456789 widzę,że orientujesz się duuużo bardziej w tych kosmetykach ode mnieto mam do Ciebie pytanie:chciałabym spróbowac coś z seri turnaround,czy mogłabyś mi coś polecic z własnego doświadczenia,żebym nie wywalała pieniędzy w błoto?

Ja uzywam juz 2 miesiac serum i mialam miniaturke maski ale stara wersje-byla bardzo fajna, bardzo delikatna, rozjasniala koloryt twarzy. Powinno sie ja trzymac na twarzy 15min ale to nie daje takiego dobrego efektu. Najlepiej trzymac godzine. Wtedy twarz robi sie wyraznie jasniejsza, odswiezona i taka miekka. Na allegro jest jeszcze do kupienia, i o ile sie nie myle to byla tez w tych kosmetyczkach za 40zl. Ta nowa wersje testowalam tylko raz. Ona rozni sie od starej tym, ze ma scierajace drobinki i krocej sie ja trzyma na twarzy. Mysle, ze efekty sa podobne. Naklada sie ja na twarz i robi sie nia peeling. Pozniej zostawia sie na 5min-rozniez lepiej zostawic na godzine. Ta stara wersja byla lepsza dlatego, ze nie bylo jej widac na twarzy. Mozna z nia chodzic, spac. A nowa ma taki bialy kolor i ja widac, ale plusem sa scierajace drobinki. Ja bardzo lubie te maske,ale ona jest dosc delikatna. Ja chyba wole ta nowa wersje bo wtedy nie musze robic dodatkowo peelingu. Jesli potrzebujesz mocniejszego dzialania to sa jeszcze takie ampulki na 8 tygodniowa kuracje-ale nigdy tego nie mialam bo mam cere naczynkowa i to byloby za mocne. Serum uzywam codziennie wieczorem, jest bardzo lekkie, wygladza twarz i chyba naprawde dodaje skorze blasku. Ja uzywam maski i serum i widze duza roznice ale niestety nie moge powiedziec, czy to na 100% od tego bo w tym samym czasie zaczelam uzywac 3 krokow i sama nie wiem co pomoglo. Mialam jeszcze lekka anemie i obawiam sie ze lepszy koloryt cery mam po wyleczeniu.Ale mimo wszystko polecam Ja czuje, ze ta seria dziala, zreszta jest mnostwo pozytywnych opinii na KWC. Wlasnie zastanawiam sie na kremem total turnaround ale on jest klasyfikowany do dzialu "cera dojrzala" wiec obawiam sie, ze on jednka nie jest dla mnie. Musze zapytac sie konsultantki w salonie clinique.

Jesli chcesz zaoszczedzic na kosmetykach clinique to polecam allegro. Te miniaturki sa wydajne i wychodzi taniej
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:24   #213
Dog-Rose
Zadomowienie

A co byscie polecily stosowac po DDMG gdyz mam skore mieszana i zalezy mi na efekcie matowym?
Dog-Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:51   #214
milka894
Rozeznanie

Fajnym kremem jest Moisture In-Control-> delikatny, matujący balsam, który kontroluje świecenie skóry i odpowiednio ją nawilża.
Stary 2009-04-07, 15:04   #215
asik123456789
Zakorzenienie

Tak naprawde mozesz uzywac wszystkich kremow przeznaczonych dla 3 i 4 typu skory. One nie powinny powodowac swiecenia. W zaleznosci od tego jakie wymagania ma Twoja skora napewno cos dobierzesz. Prawie kazdy krem clinique ma wersje dla skory mieszanej i tlustej. Sa tez kremy nadajace sie do kazdego typu cery np redness solutions. Jesli zalezy Ci na typowym macie, to moze beda pasowaly Ci kosmetyki z serii pore minimizer. Niestety nie stosowalam ich wiec nie powiem czy dobrze dzialaja. Jest tam wlasnie krem matujacy i zmniejszajacy pory ale wg mnie moze wysuszac. Ja na Twoim miejscu kupilabym jakis fajny kremik dla 3 i 4 typu skory. Chyba ze masz mieszana w kierunku suchej (2) to wtedy dla 2 ale on sie nie wchlonie do matu. Jesli nie wiesz jaki masz typ to jest np krem silnie nawilzajacy moisture surge do wszystkich typow lub jesli masz pekajace naczynka to redness solutions.
Stary 2009-04-07, 15:20   #216
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja uzywam juz 2 miesiac serum i mialam miniaturke maski ale stara wersje-byla bardzo fajna, bardzo delikatna, rozjasniala koloryt twarzy. Powinno sie ja trzymac na twarzy 15min ale to nie daje takiego dobrego efektu. Najlepiej trzymac godzine. Wtedy twarz robi sie wyraznie jasniejsza, odswiezona i taka miekka. Na allegro jest jeszcze do kupienia, i o ile sie nie myle to byla tez w tych kosmetyczkach za 40zl. Ta nowa wersje testowalam tylko raz. Ona rozni sie od starej tym, ze ma scierajace drobinki i krocej sie ja trzyma na twarzy. Mysle, ze efekty sa podobne. Naklada sie ja na twarz i robi sie nia peeling. Pozniej zostawia sie na 5min-rozniez lepiej zostawic na godzine. Ta stara wersja byla lepsza dlatego, ze nie bylo jej widac na twarzy. Mozna z nia chodzic, spac. A nowa ma taki bialy kolor i ja widac, ale plusem sa scierajace drobinki. Ja bardzo lubie te maske,ale ona jest dosc delikatna. Ja chyba wole ta nowa wersje bo wtedy nie musze robic dodatkowo peelingu. Jesli potrzebujesz mocniejszego dzialania to sa jeszcze takie ampulki na 8 tygodniowa kuracje-ale nigdy tego nie mialam bo mam cere naczynkowa i to byloby za mocne. Serum uzywam codziennie wieczorem, jest bardzo lekkie, wygladza twarz i chyba naprawde dodaje skorze blasku. Ja uzywam maski i serum i widze duza roznice ale niestety nie moge powiedziec, czy to na 100% od tego bo w tym samym czasie zaczelam uzywac 3 krokow i sama nie wiem co pomoglo. Mialam jeszcze lekka anemie i obawiam sie ze lepszy koloryt cery mam po wyleczeniu.Ale mimo wszystko polecam Ja czuje, ze ta seria dziala, zreszta jest mnostwo pozytywnych opinii na KWC. Wlasnie zastanawiam sie na kremem total turnaround ale on jest klasyfikowany do dzialu "cera dojrzala" wiec obawiam sie, ze on jednka nie jest dla mnie. Musze zapytac sie konsultantki w salonie clinique.

Jesli chcesz zaoszczedzic na kosmetykach clinique to polecam allegro. Te miniaturki sa wydajne i wychodzi taniej
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi
Ja nie potrzebuje mocniejszego działania.Mam do zlikwidowania 2 malutkie przebarwienia.Ostatnio przy Douglasowych zakupach dostałam próbke tej nowej maski 5 minutowej-ale nie wiedziałam ,że jest to nowa werjsa tej starej.Wypróbowałam ją,ale trzymałam przepisowo 5 minut,następnym razem potrzymam dłużej.Co ile proponujecie ją stosowac?A znacie może jakiś sprawdzonych sprzedawców na allegro produktów clinique?
anakazar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:39   #217
Dog-Rose
Zadomowienie

asik123456789, milka894 dziękuję wam za rady!
Dog-Rose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 23:27   #218
asik123456789
Zakorzenienie

Niestety nie kupowalam na allegro bo jak jestem w salonie clinique to zawsze dostane kilka miniaturek. Maske najlepiej nakladac 2 razy w tygodniu. Ale nie wiem czy ona zlikwiduje przebarwienia. Na to jest oddzielna seria.Jest takie serum even better- ona bylo by chyba dobre. http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD12867
Stary 2009-04-09, 22:46   #219
milka894
Rozeznanie

Dziewczyny, w Douglasach można teraz kupić miniaturkę mascary High Impact połączoną z błyszczykiem (wersja dwustronna) za 29 zł

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-04-10 o 21:27
Stary 2009-04-10, 10:16   #220
asik123456789
Zakorzenienie

musze ja miec Chcialam wczoraj sobie kupic ten tusz, bo moj wysechl ale chyba kupie ta miniaturke
Stary 2009-04-10, 10:21   #221
asik123456789
Zakorzenienie

czy to jest to?
Stary 2009-04-10, 13:26   #222
bradshow
Zadomowienie

GG do bradshow

kurcze dziewczyny z tego wszystkiego tez chyba wybiore sie po swietach na zakupy kosmetyczny po clinique tylko moglabyscie mi doradzic co do skory z tradzikiem? i wagrami? bo wszystko mnie wysusza;/ ze nie wspomne o tym ze nie dziala;/
Stary 2009-04-10, 13:51   #223
sterylna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w Douglasach można teraz kupić miniaturkę mascary High Imapact połączoną z błyszczykiem (wersja dwustronna) za 29 zł
A czy są inne kolory błyszczyków, czy jest tylko jeden rodzaj.

Wczoraj kupiłam Fresh Bloom Eye Shadow ( Sephora 105 zł) i jestem delikatnie rozczarowana. W dodatku musiałam się za nim nachodzić, bo okazało się, że w galerii krakowskiej nie ma już mojego odcienia.
sterylna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:59   #224
asik123456789
Zakorzenienie

Do skory tradzikowej-z wypryskami dobra jest seria anti blemish-to sa 3 kroki z tej serii ale sa niestety drozsze. Ja najbardziej lubie tonik-jest zdecydowanie lepszy od tego ze zwyklych 3 krokow i nie podraznia. Mydlo antybakteryjne z tej serii tez jest fajne. Kremu nie lubie, mialam co prawda tylko probke ale wydaje mi sie ze on wysusza. Ja uzywam zamiast niego DDML i na to oczywiscie krem. Jesli chcesz cos delikatnego i zluszczajacego to kup sobie maske turnaround. Ale tak naprawde to te kosmetyki nie usuna Ci calego tradziku, moga go tylko zminimalizowac, poprawic wyglad ogolny skory.

P.S. a jesli chodzi o wagry i wypryski to najlepszym sposobem na pozbycie sie ich jest nie dotykanie, nie wyciskanie itd. Ja jestem uzalezniona od tego ale jak przestane to po czasie widze wyrazna poprawe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
A czy są inne kolory błyszczyków, czy jest tylko jeden rodzaj.

Wczoraj kupiłam Fresh Bloom Eye Shadow ( Sephora 105 zł) i jestem delikatnie rozczarowana. W dodatku musiałam się za nim nachodzić, bo okazało się, że w galerii krakowskiej nie ma już mojego odcienia.

Dlaczego jestes nim rozczarowna? Pewnie nie daje jakiegos nadzwyczajnego efektu... Jaki masz odcien? I jaki efekt daje?
Stary 2009-04-10, 14:16   #225
bradshow
Zadomowienie

GG do bradshow

no wlasnie moj tradzik polega na tym ze zwykle przy okresie mnie troszke wysypie tylko te wagry mnie przesladuja;/
Stary 2009-04-10, 14:48   #226
asik123456789
Zakorzenienie

Ja mam to samo Tylko, ze zauwazylam ze jak zaczne wyduszac to jestem cala w krostkach i do tego mam wiecej wagrow. Teraz staram sie uzywac tych serii clinique, robic peelingi zamiast wydusznia i widze poprawe
Stary 2009-04-10, 16:37   #227
sterylna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dlaczego jestes nim rozczarowna? Pewnie nie daje jakiegos nadzwyczajnego efektu... Jaki masz odcien? I jaki efekt daje?
Mam kolor 01 maple i jak w pudeleczku wygląda bosko to na oku prezentuje się już troche gorzej. Daje bardzo mocny perlowy efekt, ale kolor jest bardzo delikatny i na oku nie widać zbytniej różnicy między ciemniejszym a jaśniejszym odcieniem. Ogólnie cienie nie są złe. Po prostu jak na clinique spodziewałam sie czegoś lepszego. Nie żałuję zakupu, ale nie kupię już drugiego odcienia jak na początku planowałam.

Znalazłam, na jakimś blogu zdjęcie maple na oku nie wiem czy można wklejać linki więć dam w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FOTD_feb26_eyes.jpg (35,3 KB, 30 załadowań)
sterylna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 00:39   #228
asik123456789
Zakorzenienie

Kupilam sobie dzisiaj ten podwojny blyszczyk z tuszem. Mam inny kolor niz na zdjeciu- blyszczyk air kiss-jasny, transparentny roz. Nie bylo innych kolorow
Stary 2009-04-17, 18:29   #229
anakazar
Zakorzenienie

Melduje,że w końcu w szczecińskich douglasach są kosmetyczki-te za 39zł.Niestety nie było już niebieskich,kupiłam różową.Również kupiłam błyszczyk z tuszem
Stary 2009-04-17, 23:22   #230
asik123456789
Zakorzenienie

Udalo Ci sie
Stary 2009-04-18, 12:45   #231
zzzielona
Wtajemniczenie

Ja z Clinique mam tylko cienie. To znaczy nie ja je posiadam tylko moja mama, ale ja z nich korzystam :P. Mam perłowy i fioletowy. Są bardzo ładne i długo się trzymają. Firma jednak rzeczywiście jest nie najtańsza, ale kosmetyki mają bardzo dobrej jakości.
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 20:05   #232
anakazar
Zakorzenienie

Dziewczyny mam do was pytanie,ja mam z tej kosmetyczki krem all about eyes rich i własnie ja w sumie nie używam jeszcze kremu pod oczy,a myślicie że od ilu lat można go stosowac?bo może bym zaczeła
Stary 2009-04-19, 20:43   #233
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny mam do was pytanie,ja mam z tej kosmetyczki krem all about eyes rich i własnie ja w sumie nie używam jeszcze kremu pod oczy,a myślicie że od ilu lat można go stosowac?bo może bym zaczeła
ten krem nawilża i nic pozatym także jak dla mnie bardziej pasuje do młodej cery, która potrzebuje lekkiego nawilżenia wokół oczu
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:15   #234
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ten krem nawilża i nic pozatym także jak dla mnie bardziej pasuje do młodej cery, która potrzebuje lekkiego nawilżenia wokół oczu
Tyle też o nim przeczytałam.Ale wolałam się upewnic.
Dzięki
Stary 2009-04-19, 21:20   #235
Taranka
Zakorzenienie

Dołączam sie do was dziewczyny jako nowa fanka Clinique
Jak narazie mam podkład Superbalanced make up i korektor i są po prostu wspaniałe i powoli czaję się na pielęgnację..
Zastanawiam się nad zestawem blemish.
Czy ktoras z was mogłaby o nim wiecej napisać?

Taranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:32   #236
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Tyle też o nim przeczytałam.Ale wolałam się upewnic.
Dzięki
JA GO TERAZ STOSUJE I STWIERDZAM, ŻE TO DELIKATES
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:33   #237
milka894
Rozeznanie

Zestaw Anti-Blemish jest odpowiednikiem serii 3 kroków dla osób ze skłonnością do wyprysków. Tak samo jak "zwykłe" 3 kroki składa się z kostki myjącej/pianki, płynu złuszczającego i emulsji nawilżającej. Płyn złuszczający może byc stosowany zarówno przez osoby o suchej skórze jak i o tłustej- mówi się,że jest delikatny jak Claryfing Lotion 1,ale silny (moze to nie jest dobre słowo-lepiej skuteczny) jak płyn przeznaczony dla typu 4 czyli tłustej skóry.

Do serii Anti-Blemish zalicza się także korektor antybakteryjny, który leczy i kamufluje wypryski, emulsja lecząca blizny po trądziku, spray do ciała (polecam szczególnie na skórę pleców ) oraz żel punktowy na pojedyncze "niepodzianki"

W maju pojawi się jeszcze maseczka na bazie glinki i nowy korektor

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-04-21 o 00:36
Stary 2009-04-19, 21:38   #238
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Zestaw Anti-Blemiskh jest odpowiednikiem serii 3 kroków dla osób ze skłonnością do wyprysków. Tak samo jak "zwykłe" 3 kroki składa się z kostki myjącej/pianki, płynu złuszczającego i emulsji nawilżającej. Płyn złuszczający może byc stosowany zarówno przez osoby o suchej skórze jak i o tłustej- mówi się,że jest delikatny jak Claryfing Lotion 1,ale silny (moze to nie jest dobre słowo-lepiej skuteczny) jak płyn przeznaczony dla typu 4 czyli tłustej skóry.

Do serii Anti-Blemish zalicza się także korektor antybakteryjny, który leczy i kamufluje wypryski, emulsja lecząca blizny po trądziku, spray do ciała (polecam szczególnie na skórę pleców ) oraz żel punktowy na pojedyncze "niepodzianki"

W maju pojawi się jeszcze maseczka na bazie glinki i nowy korektor
milka894 dziękuję ci bardzo
o to właśnie mi chodziło bałam się że mnie podrażni i cała kasa pójdzie w błoto po pierwszym użyciu

Stary 2009-04-19, 21:47   #239
milka894
Rozeznanie

Nie ma za co

Dodam jeszcze,że 3kroki stosujemy po demakijażu, absolutnie nie zamiast! Przy kroku nr 2 nie pocieramy tego samego miejsca 2 razy, tylko przecieramy raz i wystarczy. To tak dla przypomnienia
Stary 2009-04-19, 22:31   #240
Taranka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma za co

Dodam jeszcze,że 3kroki stosujemy po demakijażu, absolutnie nie zamiast! Przy kroku nr 2 nie pocieramy tego samego miejsca 2 razy, tylko przecieramy raz i wystarczy. To tak dla przypomnienia
I jeszcze raz dzięki

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości