Włosy!-->już nie mam siły:-( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-23, 18:00   #31
mila1658
Raczkowanie

Dot.: Włosy!-->już nie mam siły:-(

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
heh - ja zaopatrzylam sie w 6 pojemniczkow maski studio gloria - z tych ktore zaprezentowalas jest najlepsza - wg mnie! Mam wlosy falowane, dlugie - uwazam ze jest niezastapiona - zwlaszcza ze ostatnio chadzam na basen. Zauwazylam tez, ze odkad pijam zielone herbaty( w ilosciach mega wielkich - bo mi smakuja poprawila mi sie cera i wlosy).

Tak a gdzie kupilaś tą maska ja wszędzie na nią poluje i nie moge znależć
może w jakiejś serii sklepów albo supermarkecie
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:01   #32
ziubejek
Raczkowanie

Mila->dokladnie;(Ja aktualnie siedze sobie z mokra glowa wloski lsnia,sa gladkie ale ciekawe czy czar prysnie jak wyschna?:/ OJ!
ziubejek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:03   #33
pani-jesień
Zakorzenienie

Ziubejek, mam identyczny problem jak Ty Włosy beznadziejnie falujące, jeśli w ogóle można to tak nazwać, w sumie tylko końcówki się skrecają i włosy pod spodem. W dodatku suche suche suche I też nie wiem, co mam robić
Stary 2007-05-23, 18:07   #34
ziubejek
Raczkowanie

pani-jesień i reszta dziewczyn: łączmy sie Ja juz sama nie wiem co poczac...aa....Nie prostuje juz,nigdy nie suszylam mokrych wlosow,nie farbuje dlaczego?skranie Boskie czy co?
Stary 2007-05-23, 18:11   #35
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ziubejek Pokaż wiadomość
Witam!prosze pomozcie cos,bo nie mam juz sily.zaczne od poczatku:miałam wlosy do lopatek,sa suche,matowe->myslalam ze to od prostowania,scielam na krotko(do ramion)ale one nadal sa suche,matowe,w swietle widac takie poszczepione,polamane-nie mam juz silStosowalam: Garnier Fructis-Nutri gladki(szampon),Loreal Elseve-żółty(z ceramidami,czy cos takiego)-szampon,Schauma-Nutri-Połysk(szampon),Gliss Kurr-Płynny Jedwab(odżywka),Mr.Potter s-balsam,Ziaja-Kielki Pszenicy(odżywka),Wax,Avo n-do puszczacych sie wlosow,Avon-serum na zniszczone koncowki,Rossman-balsam i maske(nie pamietam juz nazwy),Barwa-czarna rzepa(szampon),Vichy-szampon(taki czerwony)przeciw wypadaniu wlosom,Hegron-odżywka bez spłukiwania(z nafta),Mariza-odżywka z kolagenem i elastyną,Timotei-do wlosow suchych i zniszc zonych(taki z rudawa nakretka),Pantene Pro-v(złota kolekcja)-szampon. Dziewczyny! co robic,moje wlosy sa straszne...Sa takie suche,juz nie wiem jak je mam nawilzac!potrzebuje cos na 100%ekstra nawilzajacego!i w przyzwoitych srodkach finansowaychZ gory dziekuje.Juz nie wiem jak mam pomoc moim wlosom katowanych przez 3 lata prostownica.
PS: od 4 miesiecy zazywam silike,a oprocz tego suplement diety z witaminami.Odzywiam sie dobrze,dieta zroznicowana,nie stresuje sie itd
Dziekuje za jakiekolwiek rady.Pozdrawiam!
Masz przeodżywione włoski. Na powierzchni włosa odkładają się substancje wygładzające, prostujące itd. najczęściej silikony, przez co włos staje się sztywny i szorstki w dotyku. Kup sobie ziołowy szampon, najlepiej bez SLS i nie używaj odżywki prze parę dni, a zauważysz poprawę. Potem odżywek używaj co kilka myć. Twoje włoski odpoczną i odzyskają miękkość.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:18   #36
ziubejek
Raczkowanie

kokuryu dziekuje Sprobuje Twojej metody za jakis czas,jak skoncze aktualny szampon.A Barwa-czarna rzepa zawiera SLS?wiesz moze?
PS: co jeszcze mi doradzisz?Dziekuje z gory! i pozdrawiam
Stary 2007-05-23, 18:19   #37
naughty^
Przyczajenie

Hmm... nie miałam okazji jeszcze wypróbować, ale słyszałam o preparatach Radikal, które można kupić w aptece, podobno dają bardzo dobre efekty... Niedługo sama zamierzam wypróbować
* Stać się nieco lżejszym :P
I dobrze czuć się ze samym sobą
naughty^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 18:23   #38
ziubejek
Raczkowanie

naughty^ dzieki,tez o tym czytalam,ale juz narazie zaduzo do probowala.Jak skoncze szampon,przerzucam sie na metode Kokuryu i odstawiam wszystkie odzywki itd.Mam nadzieje,ze cos mi to da,a wiem ze nasza wizazanka Kokuryu dobrze doradza(czytalam) pozdrawiam!
Stary 2007-05-23, 18:38   #39
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Ziubejku mimo wszystko nadal zachęcam Cie do kuracji ampułkami...
Pisałam o Semi di Lino Alfaparf "Olio Essenziale" Nakładasz go na mogre włosy, przeczesujesz grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami, nakładasz czepek, ciepły ręcznik i siedzisz 30 min...
Tutaj znalazłam Ci te ampułki najtaniej na Allegro (i przesyłka też nie jest droga)

http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E

Jeszcze jakieś 2 inne osoby sprzedają ale mają za 7 zl sztukę...

czy te ampulki sa naprawde skuteczne???
Stary 2007-05-23, 18:44   #40
Jula84
Wtajemniczenie

Ja je stosowałam i już po pierwszym użyciu włosy były świetne...
Oto odnośnik do kwc :
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11918

Produkt ma bardzo dobre recenzje...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 19:21   #41
ziubejek
Raczkowanie

dziewczyny!musze sie pochwalic.Po wyschnieciu wlosow naturalnie,jestem pelna zdumienia i zachwytow nad sunsilkiem Jupi! nie jest to jednak to co sobie wyobrazalam ale coz mozna sie spodziewac po tej masce,a tym bardziej po jednym jej uzyciu? Wlosy ulozyly mi sie normalnie(tak jak zwykle)nie sa az tak napuszone,mozna powiedziec lekko bardziej blyszczace.Sa ona swieze wiec jutro beda o niebo lepsze jak je wytarmosze w podusie JUPI!
Stary 2007-05-23, 20:01   #42
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Masz przeodżywione włoski. Na powierzchni włosa odkładają się substancje wygładzające, prostujące itd. najczęściej silikony, przez co włos staje się sztywny i szorstki w dotyku. Kup sobie ziołowy szampon, najlepiej bez SLS i nie używaj odżywki prze parę dni, a zauważysz poprawę. Potem odżywek używaj co kilka myć. Twoje włoski odpoczną i odzyskają miękkość.
Chyba się zastosuję do tej porady. Też mi sie czasem wydaje, że mam "przeodżywione" włosy. Wydaje mi się, a wręcz jestem 100% pewna, że moje włosy wyglądaly lepiej, kiedy żadnych odżywek nie używałam

Ziubejek, na Biochemii Kosmetycznej jest lista szamponów bez SLS. Ja się chyba zdecyduję na Timotei Ewentualnie jakiś szampon dla dzieci, ale obawiam się, że szampony dla Ciebie mogą jeszcze bardziej przesuszyć włosy
Stary 2007-05-23, 20:11   #43
ziubejek
Raczkowanie

pani-jesień -> dzieki.Ja tez sie dostosuje do tej porady,tylko musze pokonczyc najpierw wczesniejsze szampony,a dokładnie: jeszcze polowa garniera fructisa:nutri gładkiego,i cala schaume-nutri-polysk,a potem bede ograniczala sie.W sumie jakies pol roku temu mylam wloski szamponem dla dzieci-Johnson and Jonhson-nie moglam po nim rozczesac wlosow!po raz pierwszy w zyciu!tak to nie mam z tym problemow Nie zauwazylam jakis efektow,ale tez nie pamietam czy odstawilam wtedy odzywki:? Napewno wiem,ze po skonczeniu szamponow--->zabieram sie za kuracje antyodżywkową i bez SLS POZDRAWIAM!
Stary 2007-05-23, 20:22   #44
ziubejek
Raczkowanie

podziekowania dla Julka84 ,ktora polecila mi maske sunsilk-->jestem nia mile zaskoczona(maska) POZDRAWIAM!
PS: Jakby ktos mial jeszcze jakies rady dla moich wloskow to piszcie,z gory dziekuje!
CIUUuUUuuUuUUUm
Stary 2007-05-23, 20:27   #45
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
podziekowania dla Julka84 ,ktora polecila mi maske sunsilk-->jestem nia mile zaskoczona(maska) POZDRAWIAM!
PS: Jakby ktos mial jeszcze jakies rady dla moich wloskow to piszcie,z gory dziekuje!
CIUUuUUuuUuUUUm
Cieszę się że Ci odpowiada ta maseczka i że pomogłam
Stary 2007-05-23, 22:58   #46
azyla
Raczkowanie

Cytat:
Strasznie mnie dziwi gdy niektóre firmy wycofują ze sprzedaży najlepsze produkty...
Nie sadze, zeby ta maska byla wycofywana - u mnie w miescie stale sie pojawia w jednej drogerii do ktorej chadzam. Mozna zapytac na stronie oficjalnej przedstawiciela handlowego gdzie produkt jest dostepny - korzystalam z takiej pomocy!
azyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 09:10   #47
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie sadze, zeby ta maska byla wycofywana - u mnie w miescie stale sie pojawia w jednej drogerii do ktorej chadzam. Mozna zapytac na stronie oficjalnej przedstawiciela handlowego gdzie produkt jest dostepny - korzystalam z takiej pomocy!
Zamierzam poszukać tej maski gdzieś w centrum Krakowa... Możę się znajdzie... jeżeli ona naprawde jest tak dobra to chyba warto...
Stary 2007-05-24, 09:28   #48
gryzelda
Zadomowienie

Cytat:
gryzelda -> włoski myje zazwyczaj co drugi dzien jakies przeciwskazania?
myslalam ze codziennie a to moglo by by tego powodem, ale co drugi dzien to i tak czesto. Staraj sie wytrzymac jak najdluzej z nie myciem wlosow, nawet do trzech dni i zobacz czy wloski sa lepsze. Moze maja poprostu dosc walenia na nich tyle chemi... Jak myslisz? sprobojesz?
gryzelda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:16   #49
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
kokuryu dziekuje Sprobuje Twojej metody za jakis czas,jak skoncze aktualny szampon.A Barwa-czarna rzepa zawiera SLS?wiesz moze?
PS: co jeszcze mi doradzisz?Dziekuje z gory! i pozdrawiam
Szampony Barwy zawierają SLS, jednak jeśli chcesz możesz wypróbować. Ziołowe szampony bez SLS dostanie w aptece, albo na www.biolander.com. Z tańszych produktów radzę szampony dla dzieci np.:Bambino, Hipp.
Jeśli widzisz w składzie silikony unikaj tych produktów. Najgorsze pod tym względem jest Pantene.

Cytat:
naughty^ dzieki,tez o tym czytalam,ale juz narazie zaduzo do probowala.Jak skoncze szampon,przerzucam sie na metode Kokuryu i odstawiam wszystkie odzywki itd.Mam nadzieje,ze cos mi to da,a wiem ze nasza wizazanka Kokuryu dobrze doradza(czytalam) pozdrawiam!
Mam nadzieję, że komuś te rady pomogą. Wszystko o czym pisze sprawdziłam na sobie i działało.
Stary 2007-05-24, 12:44   #50
azyla
Raczkowanie

Cytat:
Zamierzam poszukać tej maski gdzieś w centrum Krakowa... Możę się znajdzie... jeżeli ona naprawde jest tak dobra to chyba warto...
napisz do dzialu dystrybucji a wskaza ci miejsca w ktorych mozesz kupic - ja w ten sposob uzyskalam informacje w ktorym sklepie kosmetycznym jest maska - dzis uzupelnilam zapasy o 2 kolejne pojemniczki - hihi- mam juz ich 6 .
Stary 2007-05-24, 12:47   #51
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
napisz do dzialu dystrybucji a wskaza ci miejsca w ktorych mozesz kupic - ja w ten sposob uzyskalam informacje w ktorym sklepie kosmetycznym jest maska - dzis uzupelnilam zapasy o 2 kolejne pojemniczki - hihi- mam juz ich 6 .
OO...to w takim razie rzeczywiście musi być swietna ta maska... A masz jakies porównanie z Waxem?
Stary 2007-05-24, 13:05   #52
pani-jesień
Zakorzenienie

Ja też dokończę mój szampon, który na szczęście jest strasznie niewydajny i kupię jakiś bez SLS. I odstawię odżywki w kąt.
Myślałam też o nazrywaniu pokrzyw i robieniu z nich płukanek, żeby wzmocnić włoski, ale obawiam się, że do suchych wlosów pokrzywa się nie nadaje A tyle pięknych pokrzyw rośnie niedaleko w lesie, aż grzech ich nie wykorzystać
Stary 2007-05-24, 13:09   #53
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Ja też dokończę mój szampon, który na szczęście jest strasznie niewydajny i kupię jakiś bez SLS. I odstawię odżywki w kąt.
Myślałam też o nazrywaniu pokrzyw i robieniu z nich płukanek, żeby wzmocnić włoski, ale obawiam się, że do suchych wlosów pokrzywa się nie nadaje A tyle pięknych pokrzyw rośnie niedaleko w lesie, aż grzech ich nie wykorzystać
Wystarczy nie polewać całych włosów, a jedynie wmasowywać napar w skórę głowy.
Stary 2007-05-24, 14:59   #54
azyla
Raczkowanie

Cytat:
OO...to w takim razie rzeczywiście musi być swietna ta maska... A masz jakies porównanie z Waxem?
jak dla mnie - jest lepsza od waxa....mam 28 lat i w swoim zyciu przewinelo sie przez moja glowe multum odzywek roznych kategorii i ta wygrywa! uzywam juz jej okolo 1/5 roku. Cena tez bezkonkurencyja!
Stary 2007-05-24, 16:34   #55
naked21
Wtajemniczenie

GG do naked21

przyłączam sie dziewczyny do Was mam włosy szorstkie, mega suche odrobinę porozdwajane i połamane. są sztywne i popalone a prostownicy nie używam od długiego czasu. są lekkie mimo że jest ich dużo to puszą sie od tej lekkości i suchości że wyglądam jak król lew przez to najczęściej chodze w kitce stosowałam mnóstwo preparatów do zniszczonych włosów, chodziłam na zabiegi nawilżające do profesjonalnych salonów fryzjerskich i nie pomogło nic. stosowałam (oprócz drogeryjnych Dove, Elseve Pantine itp - odżywek i szamponów):

L'oreal Intense Repair - szampon i odżywka
Scwarzkopf Bonacure- ozywka z sprayu nawilżająca i maska nawilżająca
Wax
Selective - szampon i odżywaka

nie pomogło nic
ani te preparaty ani częste podcinanie końcówek u fryzjera. myję włosy 2 razy w tyg ale są tak suche że praktycznie wystarczyłoby raz na miesiąc (żartuję)

obecnie olałam te wszystkie drogie maski i szampony, przed myciem nakładam na noc olejek rycynowy a rano myję głowę zwykłym Garnierem chroniącym kolor. dodam że przefarbowałam się z blond (co baaardzo zniszczyło mi włosy) na brąz i i tak mam suche

nie sądzę że odstawienie tych kosmetyków poprawi stan moich włosów. one wyglądają w miarę ok tak po 2 dniach od mycia czyli 2 dniach smarowania jedwabiem

zastanawiałam sie też czy nie pomogłaby mi wizyta u dermatologa?? co o tym myślicie...

pozdrawiam Was nieszczęsniczki i łączę sie w bólu.
naprawdę jestem w stanie wydać wiele na coś co by mi pomogło... tylko czy taki preparat istnieje?
Stary 2007-05-24, 16:47   #56
Jula84
Wtajemniczenie

Powiem szczerze że ja już nie wiem o co chodzi z tymi włosami... Naked - stosowałaś chyba najlepsze znane mi produkty do włosów...i nie pomogło nic?

Ja też po umyciu włosów patrze w lustro na to pierze i mi się płakać chce...
A jalbardziej mnie dziwi jak gwiazdy co miesiąc potrafią mieć inny kolor włosów a i tak są w świetnym stanie - tzn zdrowo wygladaja...
Stary 2007-05-24, 17:20   #57
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
przyłączam sie dziewczyny do Was mam włosy szorstkie, mega suche odrobinę porozdwajane i połamane. są sztywne i popalone a prostownicy nie używam od długiego czasu. są lekkie mimo że jest ich dużo to puszą sie od tej lekkości i suchości że wyglądam jak król lew przez to najczęściej chodze w kitce stosowałam mnóstwo preparatów do zniszczonych włosów, chodziłam na zabiegi nawilżające do profesjonalnych salonów fryzjerskich i nie pomogło nic. stosowałam (oprócz drogeryjnych Dove, Elseve Pantine itp - odżywek i szamponów):

L'oreal Intense Repair - szampon i odżywka
Scwarzkopf Bonacure- ozywka z sprayu nawilżająca i maska nawilżająca
Wax
Selective - szampon i odżywaka

nie pomogło nic
ani te preparaty ani częste podcinanie końcówek u fryzjera. myję włosy 2 razy w tyg ale są tak suche że praktycznie wystarczyłoby raz na miesiąc (żartuję)

obecnie olałam te wszystkie drogie maski i szampony, przed myciem nakładam na noc olejek rycynowy a rano myję głowę zwykłym Garnierem chroniącym kolor. dodam że przefarbowałam się z blond (co baaardzo zniszczyło mi włosy) na brąz i i tak mam suche

nie sądzę że odstawienie tych kosmetyków poprawi stan moich włosów. one wyglądają w miarę ok tak po 2 dniach od mycia czyli 2 dniach smarowania jedwabiem

zastanawiałam sie też czy nie pomogłaby mi wizyta u dermatologa?? co o tym myślicie...

pozdrawiam Was nieszczęsniczki i łączę sie w bólu.
naprawdę jestem w stanie wydać wiele na coś co by mi pomogło... tylko czy taki preparat istnieje?
U niektórych osób duże ilości sub. nawilżających sprawiają, że skóra przestaje produkować sebum, które naturalnie natłuszcza włosy.
Przyczyną intensywnego wysuszenia (prócz farbowania) może być też zła jakość wody, którą myje się włosy. Wizyta u dermatologa będzie najlepszym rozwiązaniem.
Stary 2007-05-24, 17:40   #58
ziubejek
Raczkowanie

gryzelda->napewno sprobuje;D Tylko problem polega na tym,ze na 3 dzien musze miec wlosy upiete,a mam troszke uszy odstajace i to moj wielkie kompleks<wstydnis>
Jula84->mnie tez to zastanawia?
POZDRAWIAM!
Stary 2007-05-24, 17:43   #59
pani-jesień
Zakorzenienie

Kokoryu, dzięki, w takim razie chyba się zdecyduję na te pokrzywy

Jula84, bo te gwiazdy mają sztuczne włosy Na ostatniej stronie "URODY" zawsze są pokazywane zmiany image'u jakiejś gwiazdy, rok po roku. Najbardziej mnie rozwala jak taka Keira Knightley czy inna Siena Miller w jakimś tam roku ma włosy na chłopaka, a rok później sięgają już do pasa Dziwnie szybko im rosną he he
Stary 2007-05-24, 17:48   #60
ziubejek
Raczkowanie

pani-jesień =-> ma racje faktycznie,ale i tak im zazdroszcze,ze tak kolo nich lataja:P
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości