Włosy!-->już nie mam siły:-( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-24, 18:52   #61
Jula84
Wtajemniczenie

Dot.: Włosy!-->już nie mam siły:-(

Ale mnie to kurde wkurza! Patrzymy się na te "gwiazy", którym włosy rosną pół metra na tydzień i zawsze pięknie wyglądaja, a efektem tego są takie wątki jak ten - bo mamy kompleksy i nie czujemy się dobrze we własnych kłaczkach...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:01   #62
ziubejek
Raczkowanie

dokladnie to okrutne <łeee>
ziubejek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:30   #63
gandusia
Zakorzenienie

właśnie przejrzałam ten watek i dołączam do Was. Chociaż moje włoski są w miare lepszym stanie (po obcieciu tych mega martwych włosów) ale są krótkie( .
tak się zastanawiam czy rzeczywiscie odłożyć odżywki (może tak troszeczke rzebym rozczesała włosy) i użyc szamponu bez SLS (poszukiwania czas zacząć)
czy dalej stosowac WAX, Loreal abolut repair(co drugie myce) i matrixa biolage nawilżającego.

boję się ze jak odstawie odżywiki to moje włosy będą znowu tragiczne czy któraś z Was juz wypróbowała odstawienie???

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”

gandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 17:28   #64
ewa.kilim.
Zadomowienie

Kobiety to działa!! Też mam szorstkie, sztywne włosy i zainspirowana tym wątkiem zakupiłam sobie szampon Bambino (sls jest wymieniony pod koniec w składzie) i umyłam dzisiaj po raz pierwszy nim włosy nie używając odżywki i środków do stylizacji. I już po pierwszym razie widzę, że moje włosy są mniej szorstkie i bardziej błyszczące. I dały się rozczesać bez wspomagaczy. Postanowiłam przeprowadzić sobie dwutygodniową kurację "tylko-szamponową", a potem znowu wprowadzić ciapajki. Tylko tym razem będę wszelkie maseczki i inne odżywki nakładać na tak długo jak zaleca producent. No i zobaczymy jak to działa na dłuższą metę.
ewa.kilim. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 20:03   #65
ziubejek
Raczkowanie

ewa.kilim. ciesze sie Twoim szczesciem Ja narazie chce skonczyc dotychczasowe szampony a potem(mysle tak na wakacjach)stosowac sam szampon bez SLS i zadnych odzywek,masek itp Mam nadzieje,ze mi sie tez poszczesci
ziubejek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:40   #66
anulka_85
Przyczajenie

Ja już odstawiłam odżywkę Strasznie się bałam, co to będzie z rozczesywaniem włosów, ale było OK Wczoraj, jak mi włosy wyschły po umyciu, rozczesał je mój TŻ, po czym stwierdził, że błyszczą zupełnie jak na reklamach Już się nie mogę doczekać, aż skończy mi się szampon (nie lubię, jak się coś marnuje) i kupię taki bez SLS

PS. Mój TŻ przyniósł mi dzisiaj 2 reklamówki pokrzyw Wsadziłam je w gazety i ładnie się suszą Pokrzywy nie są kwitnące, ale wielkie, dorodne, mają ogromne liście (podziurawione przez robale ). Będą się nadawac na płukanki? I czy mogę robić te płukanki raz na kilka dni? Czy muszę codziennie?

Pozdrawiam
anulka_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:47   #67
pani-jesień
Zakorzenienie

Ta powyższa wypowiedź jest moja, niechcący wysłałam z profilu siostry, ech
Stary 2007-05-28, 19:03   #68
Iamyourescape
Raczkowanie

Hej a ja polecam szampon Shauma do włosów suchych i zniszczonych.Może moje włosy nie są teraz super, ale widać różnice A prostownicy nie używam tez już jakiś rok, suszarkę odłożyłam pare miesięcy temu.

M

Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam; ale we śnie każdy ucieka do własnego świata.-Heraklit z Efezu
Iamyourescape jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 22:12   #69
Jula84
Wtajemniczenie

Ja natomiast wczoraj przeżyłam kolejne załamanie. Umyłam włosy szaponem Gliss Kura z nowej (tej żółtej serii) Oil Nutitive i do tego balsam z tej samej serii.Pachnie pięknie, i efekt chyba zepsułam po raz pierwszy użytym serum Cosmetici Dora, termoochronnym i służącym do prostowania włosów... Włosy takie jak zwykle, czyli suche puszące się pierze... Maska Intense Repair też nic nie pomogła. Dałam jej 2 giwazdki na kwc...ale chyba obniże do jednej, bo nie widzę żadnej nawet najmniejeszej zmiany po jej stosowaniu...
Już chyba nic mi nie pomoże...
Stary 2007-05-28, 22:25   #70
gandusia
Zakorzenienie

dzisiaj patrzyłam na szampony dziecięce i we wszystich jest SLS już nie wiem gdzie go szukac, chociaż nie wiem czy będę kombinować bo poki co moje włosy jako tako wyglądają.

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”

gandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 17:17   #71
Ianua
Przyczajenie

Witam

Mialam problemy z wlosami dokladnie takie, jak autorka tematu, walczylam z nimi przez kilka lat (naprawdę) bez rezultatów. Natchniona tym wątkiem (dzięki Juka84 ) kupilam Matrix biolage hydratherapie+jedwab i po 2 zastosowaniach POZBYLAM SIĘ PROBLEMU - mam świetnie nawilżone miękkie końcówki
I tu pojawia się pytanie: skoro odżywka okazala się tak skuteczna to napewno dziala dość radykalnie.
czy któraś z Was orientuje się jak dlugo można stosować odżywkę Matrix biolage hydratherapie, żeby nie"przedobrzyć" ? wlaściwie pytanie dotyczy wszystkich silnie dzialających preparatów. Z góry dzięki za odp.
Ianua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 17:22   #72
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ianua Pokaż wiadomość
Witam

Mialam problemy z wlosami dokladnie takie, jak autorka tematu, walczylam z nimi przez kilka lat (naprawdę) bez rezultatów. Natchniona tym wątkiem (dzięki Juka84 ) kupilam Matrix biolage hydratherapie+jedwab i po 2 zastosowaniach POZBYLAM SIĘ PROBLEMU - mam świetnie nawilżone miękkie końcówki
I tu pojawia się pytanie: skoro odżywka okazala się tak skuteczna to napewno dziala dość radykalnie.
czy któraś z Was orientuje się jak dlugo można stosować odżywkę Matrix biolage hydratherapie, żeby nie"przedobrzyć" ? wlaściwie pytanie dotyczy wszystkich silnie dzialających preparatów. Z góry dzięki za odp.
O! Widzę że moje "zestawienie" pomogło następnej osobie
Mysle ze takie preparaty mozna stosować aż do polepszenia stanu włosów...
Ja zastanawiam sie jednak nad inna rzecza, czy włosy nie przyzwyczajają sie przypadkiem do konkretnych kosmetyków tak jak twarz do kremu...
Stary 2007-05-30, 18:28   #73
Maybebaby
Raczkowanie

Ja tak mam, ze mi sie włosy po pewnym czasie przyzywyczajają do odżywek i efekt po pierwszym użyciu pozostaje tylko wspomnieniem
Maybebaby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 18:38   #74
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Ja tak mam, ze mi sie włosy po pewnym czasie przyzywyczajają do odżywek i efekt po pierwszym użyciu pozostaje tylko wspomnieniem
A no właśnie...Mam wątpliwości ale chyba miałam własnie taki efekt przy Intense Repair Loreala...Za pierwszym razem widoczna poprawa.A potem wszystko powrociło do normy...
Stary 2007-05-30, 20:42   #75
kilianna
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny!

Miałam podobny problem z włosami- szorstkie w dotyku, twarde druty, suche, w ogole paskudne a fee!!!!
Ale zaczęłam stosować taką oto terapię- Gliss Kur ten z olejkami, który teraz tak reklamują, do tego odżywka, z tej samej serii. TRzeba uważać, żeby nie przedobrzyć, bo im mniej kosmetyków na włoskach tym lepiej, wszystko w granicach rozsądku i w umiarze. Troszke odżywki nakładam na idealnie wypłukane włosy ( w letniej wodzie, żeby łuski włosa były trochę "otwarte"), czekam chwilkę, a później spłukuję, ale zimną wodą, która zamyka łuski i sprawia to, że moje włosy są gładkie i bardzo błyszczące. Nie używam żadnych odżywek bez spłukiwania, jedynie troszeczkę jedwabiu na włoski (ale naprawdę tylko troszeczkę na końcówki), rozczesuję dokładnie . Nie suszę suszarką, regularnie podcinam i ... stosuję tę terapię od 3 miesięcy (gliss kur z olejkami stosuję dopiero 3 tygodnie, wcześniej stosowałam dove nawilżający). Moje włosy są cudowne. Mięciutkie, gładkie i błyszczące. Prostownicy używam baardzo rzadko, ale nawet ona nie przesusza mi włosów.

Aha! Zapomniałam dodać, że dużo zależy też od jakości wody, którą się stosuje do płukania włosów. Jeśli woda jest twarda, pojawia się często przesuszenie- łupież, i u mnie pojawiały się sztywne druty. Ale wystarczy dodać do płukania trochę octu i on zmiękcza wodę. Albo ja używam czasem mineralnej do ostatecznego spłukania odżywki , tuż przed wyjściem spod prysznica. Pomaga.

Powodzenia w walce z włosami!!
kilianna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 18:22   #76
mila1658
Raczkowanie

A ja mam takie pytanie:
czy kitóraś z was pisała do firmy ktora produkje ta maske z glori bo strasznie sie na nia napalilam i nie wiem gdzie mam napisać wie ktos może dokladnie co i jak za odpowiedzi od razu dziekuje
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 18:41   #77
azyla
Raczkowanie

bok@global-cosmed.com.pl
pytaj pod tym adresem - koniecznie wpisz miejscowosc w ktorej chcesz kupic
azyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:44   #78
mila1658
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez azyla Pokaż wiadomość
bok@global-cosmed.com.pl
pytaj pod tym adresem - koniecznie wpisz miejscowosc w ktorej chcesz kupic
dzieki za odpowiedz mam pytanko długo czekalas na odp i jeszcze jedno jak nacisne w ten link to mi sie otwioera strona z google musze miec tam konto czy moge wysłać prośbe z jakiegoś innego portalu nie znam sie na imfie wiec sie ze mie nie śmiejcie
Stary 2007-06-05, 08:46   #79
azyla
Raczkowanie

ja pisalam z poczty (interia) odp dostalam jeszcz etego samego dnia. Ale teraz sporo dziewczyn pisalo tam i nie wiem jak szybko odpowiadaja
Stary 2007-06-05, 18:53   #80
Maybebaby
Raczkowanie

ja tez dostałam odpowiedz z adresami sklepów w moim miescie jednak w żadnym nie ma tej maski.:/
Całe miasto zjeżdziłam:/
Stary 2007-06-05, 20:50   #81
azyla
Raczkowanie

spytaj w sklepie czy nie moga sprowadzic...jak tak dalej pojdzie bede sprzedawac na allegoro - hihi
Stary 2007-06-05, 22:47   #82
Maybebaby
Raczkowanie

podobno jutro ma przyjśc dostawa....trzymam kciuki, ale nie wiem czy przyślą tą maske o którą mi chodzi....
To jest zbiorowe polowanie na Glorie
Stary 2007-06-06, 08:46   #83
azyla
Raczkowanie

ja zwykle jak nie ma w sklepie - bo sprowadzaja po kilka opakowan i jeszcze je chowaja tak za innymi kosmetykami( ze znajdzie tylko ten kto wie , ze sa tam ukryte) mowie konkretnie - czy nie moga sprowadzic tej maski...w koncu klient to pan! pozdrawiam
Stary 2007-06-06, 18:58   #84
Maybebaby
Raczkowanie

No nie....zaśmierdziało mi tu PRL-em
Stary 2007-06-09, 10:03   #85
mila1658
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
No nie....zaśmierdziało mi tu PRL-em

A ja wysłałam pyanie do firmy i jeszcze mi nie odpowiedzeli cieawe kiedy nastapi ten piekny dzień kiedy mi wyślą odpowiedz bo czekam juz prawie tydzień a może jakaś dziewczyna wie gdzie w nysie albo prudniku mglabym ja zaleźć
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości