Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-01, 09:16   #391
DevilInside
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Cytat:
Napisane przez kleopatra125 Pokaż wiadomość
Zupełnie nie masz racji bo 50 rzęs do jednego oka to bardzo dużo, niektóre dziewczyny zakladaja po 30 rzęs do jednego oka.
Totalna bzdura...50 rzęs do oka to nie jest b.dużo , to jest minimalna ilość, która powinna być założona tylko wtedy jeśli faktycznie nie ma sie już do czego wklejać.
Natomiast trzeba byc mocno ułomnym by wkleić klientce 30 rzęs

Średnia ilość rzęs wklejonych powinna być w granicach 60 rzęs, pełen efekt jesli jest ich bliżej 100 szt.
DevilInside jest offline  
Stary 2009-08-01, 11:50   #392
nombre
Zadomowienie

Zgadzam sie z poprzedniczka, 50 rzes to bardzo malo, ja przykladowo mam bardzo krotka linie rzes a mam ich wklejonych sporooooo ponad 50szt
nombre jest offline  
Stary 2009-08-01, 23:19   #393
DevilInside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z poprzedniczka, 50 rzes to bardzo malo, ja przykladowo mam bardzo krotka linie rzes a mam ich wklejonych sporooooo ponad 50szt
Nombre .. a wyobrażasz sobie miec wklejone 30 rzęs do oka
DevilInside jest offline  
Stary 2009-08-01, 23:29   #394
agi wi
BAN stały

Nie rozumiem stylistek, które zakładają określoną ilość rzęs. Klientka, która przychodzi do mnie ma pewność, że będzie miała zrobione pełne oko bez względu na to czy mam jej założyć 80 rzęs czy 120 na jedno oko. Poza tym mając po kilka klientek dziennie nawet nie chciało by mi się liczyć. Ważna jest jakość nie ilość.

Do kleopatra125 mam wrażenie, że ten link to była ukryta autoreklama.
agi wi jest offline  
Stary 2009-08-01, 23:37   #395
DevilInside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Ważna jest jakość nie ilość.
W przpadku rzęs i ilość i jakoś, bo co z tego, że przykleisz 30 rzęs idealnie jak będą prześwity między nimi
DevilInside jest offline  
Stary 2009-08-01, 23:40   #396
agi wi
BAN stały

Dot.: przedłużanie rzęs

Mam pytanie nie tylko do stylistek ale również do klientek. Czy nie macie wrażenia, że spora część stylistek pracujących w salonach mówiąc brzydko " zlewa " klientki przychodzące na uzupełnienia. Ja od jakiś dwóch miesięcy mam głównie nowe klientki, które przychodzą do mnie na uzupełnienia z salonów i tłumaczą się tym, że ich stylistka po raz kolejny nie mogła się z nimi umówić.
agi wi jest offline  
Stary 2009-08-02, 09:53   #397
OliG
Raczkowanie

Dziwne ,bo im też powinno zależeć.Ale na innym forum pojawił się podobny temat tyle,że dziewczyny narzekają na ogólną obsługę przy przedłużaniu,ale to kilka salonów.Wszystkich do jednego wora nie można wrzucić.Sama robię w domu rzęsy,gdybym robiła w salonie traktowałabym to tak samo ale jeśli stylistka pracuje dla salonu i a nie tylko dla siebie to może nie przykłada tak dużej wagi do tego bo zyskiem musi się podzielić. ;-)
OliG jest offline  
Stary 2009-08-03, 00:06   #398
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Dziwne ,bo im też powinno zależeć.Ale na innym forum pojawił się podobny temat tyle,że dziewczyny narzekają na ogólną obsługę przy przedłużaniu,ale to kilka salonów.Wszystkich do jednego wora nie można wrzucić.Sama robię w domu rzęsy,gdybym robiła w salonie traktowałabym to tak samo ale jeśli stylistka pracuje dla salonu i a nie tylko dla siebie to może nie przykłada tak dużej wagi do tego bo zyskiem musi się podzielić. ;-)
OliG podaj namiary na ten watek... chetnie poczytam.
Stary 2009-08-03, 07:17   #399
OliG
Raczkowanie

To było na forum trójmiejskim jakieś 4-5tyg.temu.Jak znajde dokładnie to dam znac ;0)
OliG jest offline  
Stary 2009-08-03, 09:53   #400
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
To było na forum trójmiejskim jakieś 4-5tyg.temu.Jak znajde dokładnie to dam znac ;0)
Bede wdzieczna
Stary 2009-08-04, 11:46   #401
tiger21
Raczkowanie

Dziewczyny czy może któraś z was podac firme w której można zakupić rzęsy z rozmiarami co jeden tj 12, 13 ,14.Firma którą znam proponuje rozmiarówkę 12 a potem dopiero jest przeskok na 14.
Szukam również rozmiaru rzęs 15 oraz rzes z cyrkoniami.Czy możecie napisać gdzie dostac takie rzesy jeśli posiada się ceryfikat z konkurencyjnej firmy.
tiger21 jest offline  
Stary 2009-08-04, 12:41   #402
agataq6
Raczkowanie

GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Witam, także przedłużam rzęski w rozmiarach 8,10,12,14. Na jednej grubości. Przy przedłużaniu rzęs na jednym oku pracuje z 3 długościami. Odnowa w ciągu tygodnia do dwóch jest bezpłatna.
Chciałabym się dowiedzieć jakich klejów używacie? Chodzi mi o taki który odrazu przy doczepieniu rzęski zasycha i nie trzeba czekać aż wyschnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez agataq6
Czas edycji: 2009-08-04 o 12:42 Powód: info
agataq6 jest offline  
Stary 2009-08-04, 23:01   #403
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agataq6 Pokaż wiadomość
Witam, także przedłużam rzęski w rozmiarach 8,10,12,14. Na jednej grubości. Przy przedłużaniu rzęs na jednym oku pracuje z 3 długościami. Odnowa w ciągu tygodnia do dwóch jest bezpłatna.
Chciałabym się dowiedzieć jakich klejów używacie? Chodzi mi o taki który odrazu przy doczepieniu rzęski zasycha i nie trzeba czekać aż wyschnie.

Pozdrawiam
jestem ciekawa czy istnieje taki cudowny klej
Stary 2009-08-05, 08:37   #404
papadan1
Raczkowanie

I po wakacjach
Ja używam J 0,15 długości 8,9,10,11,12,13,14 ,J 0,20 -10,12,14 J 0,25-12 ,przy C 0,15-12,14 i 0,20-12 ,ale troszkę trwało zanim skompletowałam cały zestaw rzęs ale jak mam więcej możliwości to i czuje się jak stylistka rzęs bo mogę dokładnie się wpasować w oczekiwania.Używam kleju LP Ultimate i on skleja natychmiast bez czekania i przede wszystkim bez pompowania dmuchawko-pompką.Sarita podkreślasz wciąż że masz czarniejsze rzęsy od innych,i chyba jednak nie porównywałaś z rzęsami Lash Perfect,ja wczoraj miałam miałam okazję zdejmować klientce pozostałości po NL i jeżeli moje nie są w tym samym kolorze to na pewno nie jaśniejsze ale na pewno bardziej wygięte.No i pierwszy raz laska nie protestowała gdy dopłacała za zdjęcie starych rzęs i założenie od nowa.Staje się coraz bardziej asertywna .
Cyrkonie przyklejam już po założeniu rzęs tym samym klejem.
papadan1 jest offline  
Stary 2009-08-05, 13:32   #405
OliG
Raczkowanie

Ja również pracuję na Lash perfect i klej jest rewelacja,szybko schnie,bez dmuchawki.
Rzęsy najczęściej stosuję 12 i mieszam z krótszymi w kąciku oka a grubość jak na razie 0,15 ,bo są najfajniejsze moim zdaniem.
OliG jest offline  
Stary 2009-08-07, 20:49   #406
nataszunka
Rozeznanie

dziewczyny czy możecie mi polecić płyn do demakijażu oczu (firmę), który będę mogła kupić w drogerii ?
nataszunka jest offline  
Stary 2009-08-08, 15:58   #407
kleopatra125
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Totalna bzdura...50 rzęs do oka to nie jest b.dużo , to jest minimalna ilość, która powinna być założona tylko wtedy jeśli faktycznie nie ma sie już do czego wklejać.
Natomiast trzeba byc mocno ułomnym by wkleić klientce 30 rzęs

Średnia ilość rzęs wklejonych powinna być w granicach 60 rzęs, pełen efekt jesli jest ich bliżej 100 szt.
Moja siostra tez miala przedłuzone rzesy i je liczyłam, było sztuk ok 40 i efekt byl naprawde fajny bez żadnych prześwitów. Może tobie sie tylko wydaje że przylejasz 100 rzęs do jednego oka, powinnas czasmai policzyć bo mnie to sie wydaje mało prawdopodobne:/
kleopatra125 jest offline  
Stary 2009-08-08, 17:26   #408
agi wi
BAN stały

Uwierz mi, że 40 rzęs na oku to jest bardzo mało. Dla laika może się wydawać dużo, lecz gdybyś miała przed sobą dwie dziewczyny jedną z 40 rzęsami na jednym oku a drugą np. z 8o to na pewno wybrałabyś tą drugą. Każda stylistka, która mówi klientce o pełnym efekcie i zakłada 30 - 40 rzęs jest zwyczajną oszustką. Moje klientki wychodząc z pełnym okiem wracają na uzupełnienia po 4-6 tygodniach, mówię o tych które naprawdę dbają o rzęsy. Przy 40 rzęsach po miesiącu nic by nie zostało, więc nie chodzi mi tylko o efekt końcowy lecz również o zadowolenie klientki żeby nie musiała latać co tydzień na uzupełnienia.
Do DevilInside: chodziło mi o to że nie ważna jest ilość bo robię na max i nie skupiam się niepotrzebnie na liczeniu tylko na tym żeby dobrze przyklejać rzęsy.
agi wi jest offline  
Stary 2009-08-09, 18:47   #409
agnes115
Przyczajenie

Cześć
jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to ja polecam Panią Joanne.
Przedłuża rzęsy jeden do jednego,jestem z niej bardzo zadowolona i polecam ją. pełne założenie gdzie dokleja rzęse do każdej naszej kosztuje 300zł a uzupełnienie 100zł.Podaje na nią namiary:
tel:
gg:

POLECAM!!!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Witam
ja jesli chodzi o przedłużanie rzęs to polecam Panią Joannę.Jestem z niej bardzo zadowolona efekt jej pracy jest fantastyczny. założenie pełnego efektu czyli(do każdej naszej rzęsy dokleja rzęse sztuczną) kosztuje 300zł,daje namiary na Pania Joannę

Tel:
GG:
Pani Joanna odpowie na karzde wasze pytania

POLECAM!!!

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Pani Joanna przyjmuje w krakowie

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2009-08-10 o 08:51 Powód: dane usunięte przez moderatora - nieopłacona reklama
agnes115 jest offline  
Stary 2009-08-10, 01:53   #410
agi wi
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agnes115 Pokaż wiadomość
Cześć
jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to ja polecam Panią Joanne.
Przedłuża rzęsy jeden do jednego,jestem z niej bardzo zadowolona i polecam ją. pełne założenie gdzie dokleja rzęse do każdej naszej kosztuje 300zł a uzupełnienie 100zł.Podaje na nią namiary:
tel:
gg:

POLECAM!!!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Witam
ja jesli chodzi o przedłużanie rzęs to polecam Panią Joannę.Jestem z niej bardzo zadowolona efekt jej pracy jest fantastyczny. założenie pełnego efektu czyli(do każdej naszej rzęsy dokleja rzęse sztuczną) kosztuje 300zł,daje namiary na Pania Joannę

Tel:
GG:
Pani Joanna odpowie na karzde wasze pytania

POLECAM!!!

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Pani Joanna przyjmuje w krakowie
Koleżanka to charytatywnie, czy jej za to płacą? Może mniej chamska autoreklama?

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2009-08-10 o 09:00 Powód: usunięcie danych z cytatu
agi wi jest offline  
Stary 2009-08-10, 18:14   #411
Roxanaa
Raczkowanie

Ja mam kliejone okło 80 rzęs bo kiedyś liczyłam pompowania.Ale dla pełnego efektu potrzeba precyzyjnego nałożenia plus im wiecej tym lepiej rzęsek na oko.30 to stanowczo zamało.
Ech... te rzęski-cudnie ze cos takiego wymyslili
Roxanaa jest offline  
Stary 2009-08-10, 19:27   #412
Roxanaa
Raczkowanie

Matko jaka reklama!!hehe uśmiałam sie tą nachalnością
pozdrawiam
Roxanaa jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:03   #413
kleopatra125
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Uwierz mi, że 40 rzęs na oku to jest bardzo mało. Dla laika może się wydawać dużo, lecz gdybyś miała przed sobą dwie dziewczyny jedną z 40 rzęsami na jednym oku a drugą np. z 8o to na pewno wybrałabyś tą drugą. Każda stylistka, która mówi klientce o pełnym efekcie i zakłada 30 - 40 rzęs jest zwyczajną oszustką. Moje klientki wychodząc z pełnym okiem wracają na uzupełnienia po 4-6 tygodniach, mówię o tych które naprawdę dbają o rzęsy. Przy 40 rzęsach po miesiącu nic by nie zostało, więc nie chodzi mi tylko o efekt końcowy lecz również o zadowolenie klientki żeby nie musiała latać co tydzień na uzupełnienia.
Do DevilInside: chodziło mi o to że nie ważna jest ilość bo robię na max i nie skupiam się niepotrzebnie na liczeniu tylko na tym żeby dobrze przyklejać rzęsy.
Tak rzeczywiście 4-6 tygodni to robie wrażenie, ja była bym chyba zaiteresowana czymś takim tylko napisz mi jakie sa koszta zrobienia u ciebie czegoś tkaiego bo rozumiem że zajmujesz sie tym. A i w szczególności chciala bym wiedziec na czym polega ta pielegnacja bo wiem na ten temat stosunkowo niewiele i nie wiem czy była bym w stanie sie do tego zastosować ps. kiedys mialam przedlużone wlosy i pielegnacja mnie przerosła :/
kleopatra125 jest offline  
Stary 2009-08-11, 19:40   #414
nataszunka
Rozeznanie

ponawiam dziewczyny moje pytanie- jeśli był już poruszany taki temat to z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku.
bardzo zależy mi na Waszej poradzie w tej kwestii

dziewczyny czy możecie mi polecić płyn do demakijażu oczu (firmę), który będę mogła kupić w drogerii ?
nataszunka jest offline  
Stary 2009-08-11, 21:44   #415
anakonda85
Przyczajenie

Mi niestety od przedłużania rzęs osłabiły się te naturalne. Dlatego teraz ograniczam się tylko do tuszu przedłużającego. Wiadomo, że efekt już nie ten, ale wolę teraz swoje własne rzęsy.
anakonda85 jest offline  
Stary 2009-08-11, 21:56   #416
szugarbejb
Zakorzenienie

Taaaa, jasne. Tak jak dziewczyny chodzą do pseudostylistek i "robią tipsy", potem je odrywają i głoszą wszem i wobec że "tipsy" strasznie niszczą paznokcie. Dlaczego jakoś mnie się nic nie dzieje, mojej Mamie się nic nie dzieje, koleżankom się nic nie dzieje i wszytskie mamy wciaż rzęsy takie jak miałyśmy wcześniej .... ?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-08-13, 22:44   #417
liiidzia
BAN stały

gdzie można w okolicach Rybnika, Katowic zrobić uzupełnienie?
liiidzia jest offline  
Stary 2009-08-13, 22:46   #418
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liiidzia Pokaż wiadomość
gdzie można w okolicach Rybnika, Katowic zrobić uzupełnienie?

U Pati - KLIK !

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-08-15, 16:10   #419
Candy80
Raczkowanie

GG do Candy80

Hi! Ja zafundowałam sobie kępki rzęs ale doklejane; po tym co się naczytałam, nie zaryzykowałabym przed ślubem takiego przedłużania na stałe. Ale o co chodzi - nie mam wprawy w montażu kępek na oku - możecie jakoś pomóc? Na filmikach to takie łatwe... nie wiem, kępka zawsze mi się wykręca nie w tą stronę co trzeba, jak ją chwytać pęsetą? Pomóżcie

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline  
Stary 2009-08-15, 16:59   #420
szugarbejb
Zakorzenienie

A czego tu się takiego naczytałaś ? Że to świetna sprawa, i dlatego nie ryzykujesz ? To nie jest wątek o kępkach. Napisz u dziewczyn w dziale makijażowym.

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości