Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-26, 22:13   #511
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez fioleczka Pokaż wiadomość
Jprzeczytawszy ten watek, musze stwierdzic, ze naprawde chcialabym sprobowac
To przeczytaj ten, który dotyczy polecanych salonów we Wrocławiu.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-10-27, 11:29   #512
Kama 25
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny. Strasznie interesuję się rzęsami i nawet zaczęłam pracować w tym kierunku. Mam jednak jedno pytanie, szczególnie do dziewczyn kończących szkolenia w NL (MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE REKLAMA I NIE ZOSTANĘ WYRZUCONA?) Podobno na targach była ostatnio prezentowana metoda Blink+ Go. Słyszał ktoś o takiej?? Jedyne co wiem to tyle, że jest to niby expressowa metoda i zabieg trwa 30minut!! Ciekawa jestem co to takiego?? Jeśli któraś wie coś więcej to proszę napisać tutaj, albo na priva. Będę wdzięczna.
Miłego dnia.
Kama 25 jest offline  
Stary 2009-10-27, 14:17   #513
szugarbejb
Zakorzenienie

Dżizas, żeby się czegoś dowiedziec o tym na stronie NL to trzeba wykonac milion rejestracji ...

Pewnie to jakieś takie tasmy rzęsowe (takie coś jak sztuczne dostępne w Sephorze itp.) tylko może lepiej jakosciowo zrobione i bardziej trwale je się aplikuje (bo wytrzymują 2 tygodnie jak wyczytałam).

Mam:

"The Blink & Go technique starts by using a framework with 10 individual lashes placed on top of your own lashes, building layers of more lashes for instant glam. Ideal if you're in a hurry and want to look extra gorgeous for that special occasion or a first date."

Czyli coś w rodzaju kępek - masz 10 rzęs w każdej kępce, doklejasz tak jak przy przedłużaniu do rzęsy.

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-10-27 o 14:21
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-10-27, 15:11   #514
Kama 25
Przyczajenie

No właśnie na stronie NL jeszcze nie ma żadnych konkretów, dlatego zapytałam

Dzięki za odpowiedź, jeśli to coś podobnego do kępek to chyba nie będę sobie tym zbytnio głowy zawracać... Ja tu myślałam, że ktoś może wymyślił jakąś cudowną technikę lub kosmiczny sprzęt, a tu nic
Chyba, że się skuszę tylko dla samej siebie, bo przynajmniej dla mnie awykonalne jest, żebym dokleiła sobie metodą 1:1
aaa..., słyszałam też, że w niedalekiej przyszłości mają być szkolenia w przedłużaniu dolnych rzęs, choć, póki co, nic o tym nie słychać. Swoją drogą zastanawiam się jak będzie wyglądać taka aplikacja i jaki będzie efekt?

Edytowane przez Kama 25
Czas edycji: 2009-10-27 o 15:16
Kama 25 jest offline  
Stary 2009-10-29, 10:27   #515
_biala_
Przyczajenie

GG do _biala_

hej.Nie znalazlam wątku,ale albo zle szukalam albo go nie ma.To moze ktos mi tutaj odpowie jesli wie.Chciałabym przejść kurs przedłużania rzęs.Jest ktoś może zorientowany w firmach robiących takie kursy.Patrzyłam na stronach firm które wcześniej napisała szugarbejb tzn extreme lashes,nouveau lashes,lash perfect,perfect silk lashes,ale kazde się czymś różni i nie wiem na ktory mam sie zdecydowac.Prosilabym o mala podpowiedz,sugestie dotyczaca zestawow czy lepiej kupic na poczatek wiekszy czy mniejszy?Bede wdzieczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Sylwia
_biala_ jest offline  
Stary 2009-10-29, 13:08   #516
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kama 25 Pokaż wiadomość
aaa..., słyszałam też, że w niedalekiej przyszłości mają być szkolenia w przedłużaniu dolnych rzęs, choć, póki co, nic o tym nie słychać. Swoją drogą zastanawiam się jak będzie wyglądać taka aplikacja i jaki będzie efekt?
Sarrita przedłużała dolne, pisała o tym w tym wątku.

Cytat:
Napisane przez _biala_ Pokaż wiadomość
Patrzyłam na stronach firm które wcześniej napisała szugarbejb tzn extreme lashes,nouveau lashes,lash perfect,perfect silk lashes,ale kazde się czymś różni i nie wiem na ktory mam sie zdecydowac.Prosilabym o mala podpowiedz,sugestie dotyczaca zestawow czy lepiej kupic na poczatek wiekszy czy mniejszy?Bede wdzieczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Sylwia
Dziewczyny wcześniej pisały coś o kuferkach różnych, przejrzyj. Mnie się właśnie wydaje, że te firmy to raczej niewiele się różnią ...

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-10-29, 14:08   #517
_biala_
Przyczajenie

GG do _biala_

oki,dzieki,poszukam.Naraz ie mam zdanie nt nouveau lashes,ale jesli ktos juz byl na kursie w innych firmach i moglby mi powiedziec tak szczerze na priv czy sa zadowolone z nauczania to bylabym wdzieczna.Teraz jestem ostrozniejsza i wole sie zapytac o wszystko i o wielu firmach,bo kiedys przy innych kursach dosc szybko wybralam,nie sprawdzilam innych firm i po prostu wydalam pieniadze niepotrzebnie
_biala_ jest offline  
Stary 2009-10-30, 12:18   #518
papadan1
Raczkowanie

Myślę że w nauce najważniejsze jest żeby szkoleniowiec miał duże doświadczenie,ale nie tylko w samych szkoleniach,on sam też musi wykonywać tą usługę i podzieli się wtedy wszystkimi trikami.Znajoma dała się namówić na zakup i szkolenie w hurtowni,okazało się że pani i owszem umie opowiadać ,ale nie umie zakładać,bo nie wykonuje tej usługi,ale powiedziała że nie trzeba być mistrzem świata żeby mistrza wyszkolić . Ostatecznie ja ją musiałam doszkolić,mało tego-zamawiam/odstępuję dla niej materiały bo w hurtowni mają tylko zestawy i nic więcej.Więc zapytaj się szkoleniowca ile zabiegów robi dziennie i ile czasu jej zajmuje założenie 200 rzęs.
Co do przyklejania na dolne-samo założenie to nie jest problem,miejsce doklejenia jest grubsze i sztywniejsze(rzęsa naturalna+klej+rzęsa syntetyczna),jak zamykamy oko to rzęsy górne i dolne się stykają,krzyżują i zaczną raz że obcierać/krzyżować a dwa górna powieka jest bardziej opadająca i będzie podrażniana przez dolne rzęsy bo te będą sztywniejsze.Same zobaczcie w lustrze jak zachowują się rzęsy przy zamykaniu oka,tym bardziej że dolne idą bardziej prosto.
papadan1 jest offline  
Stary 2009-10-30, 21:17   #519
_biala_
Przyczajenie

GG do _biala_

no wlasnie dlatego wole wczesniej popytac osob ktore byly juz na kursach zeby nie zalapac sie na taki kurs o ktorym piszesz
_biala_ jest offline  
Stary 2009-10-30, 21:35   #520
Mrrówcia
BAN stały

uuu..ja firm nie znam wiem tylko że u mnie w gdansku jest chyba tylko jedno takie miejsce gdzie robią takie kursy..
Mrrówcia jest offline  
Stary 2009-10-31, 10:53   #521
gajusia
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Witaj mam pytanko możesz mi dać namiary gdzie robiłaś te rzęsy w Krakowie i czy jesteś zadowolona końcowego efektu
pozdrawiam
gajusia jest offline  
Stary 2009-10-31, 12:44   #522
Czarna1351
Raczkowanie

Chyba mnie do mnie pytanie, ale w związku z tym, że jestem z Krakowa i jestem baaaaaaardzo zadowolona ze swoich rzęs odpowiadam: "Awangarda" przy ulicy Smoleńsk.
Czarna1351 jest offline  
Stary 2009-11-01, 23:46   #523
kasia87pl
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie rzęs

Witam. Zajmuje sie przedłuzaniem rzes poza granicami naszego kraju. Chcialabym dowiedziec sie od pani jakie sa standarty w Polsce,tzn. Ile rzes nakleja pani na jednym oku i jakie sa tego ceny) dziekuje za odpowiedz.
kasia87pl jest offline  
Stary 2009-11-02, 13:36   #524
Mantisa
Raczkowanie

Wink Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie.

No wg mnie to tak jak z zapowietrzaniem lub odklejaniem się paznokci żelowych - najczęstszą tego przyczyną jest stylistka do

Szugar, zarty zartami ;P ale czy to rzeczywiscie jest tylko i wylacznie "wina" stylistki, ktora niedokladnie aplikuje/ za malo kleju uzywa/ zly klej etc. czy tez np. zla pielegnacja moze to spowodowac?
Mantisa jest offline  
Stary 2009-11-02, 14:07   #525
Roxanaa
Raczkowanie

Czarna rzęski przedłużam na stradomskiej 15.Napisz na priv to podam ci tel do pani stylistki.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Do gajusi oczywiscie to było.Przepraszam
Roxanaa jest offline  
Stary 2009-11-02, 15:19   #526
Mantisa
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Cytat:
Napisane przez *REQUIEM* Pokaż wiadomość
he, pewnie tak, znając siebie to kupiłabym zestaw i nic bym nie zrobiła bo bym nie umiała :P
na zamknietych oczach nikt tego nie zrobi sam a przedlyza sie rzesy majac caly czas zamkniete oczy mowie oczywiscie o pernamentnym przedluzaniu a nie pyknieci sobie kepki ;-)
Mantisa jest offline  
Stary 2009-11-02, 15:41   #527
Renihair
Raczkowanie

Witam. Chcialam równiez podzielic sie moimi doświadczeniami. Nie jestem stylistka rzęs ale klientką. Robię rzęsy od maja. Cały czas u tej samej pani.Wydawalo mi się ze robi bardzo dobrze. Z racji tego że prowadzę salon fryzjerski poleciłam ją wielu moim klientkom. Rzęsy byly firmyNL. Efekt był, ale najlepszy na początku. Potem to różnie bywało. Napewno rzęsy odklejały sie. czasem po wyjściu od pani stylistki zauważałam że jakaś rzęsa przy nasadzie nie jest doklejona i odstaje . Trzymala sie na reszcie rzęsy ale wkurzało mnie że tak sterczy. Brakowało mi również ciemnej lini rzęs przy nasadzie. Mialam takie luki między rzęsami . Nie wiem jak to określic. Tłumaczono mi ze to dlatego że mam jasne rzęsy i stad nie można uzyskac tej ciemnej lini.Czarę goryczy przelała ostatnia wizyta u mojej stylistki. Mialam kilka rzęs doklejonych bokiem i ze cztery wklejone w drugą strone. .Te wklejone bokiem krzyzowały sie ze soba a wklejone wywinięciem do środka tak sromotnie opadały i psuły jeszcze bardziej i tak mizerny efekt. Któregoś dnia skusilam sie pojsc do innej pani i powiem wam , że zupelnie inny efekt. Przedewszystkim pokazala mi ze mam posklejane jedną rzęsą syntetyczna np. 2-3 moje rzęsy. Stad pojawialy sie te puste luki. Dziewczyna wszystkie te posklejane rzesy rodzieliła( dziwne uczucie) i podoczepiala rzesy i nareszcie uzyskalam upragniony efekt. Ładne , gęste rzesy i ciemna linia przy nasadzie. Okazuje sie że jasne rzesy nie są przeszkodą do uzyskania upragnionego efektu. Pewnie zastanawiacie sie po co to pisze? Ano po to zeby panie stylistki przykladaly się cały czas do swojej pracy.Żeby nie byl tak ze pierwszy raz jest swietny a potem to juz jak sie trafi w humor stylistki i ile ma czasu dla mnie. Moja pani przez swoje niedbalstwo stracila klientkę i juz nie bedę jej polecala innym moim znajomym. Szkoda, bo ja lubiłam.Dodam jeszcze ze rzesy obecnie jakie posiadam są jakby mniej sztywne. Milsze w dotyku. No i bardziej podwiniete. poprzednie nosilam J ( i wydawalo mi sie ze tylko takie istnieja ) a teraz mam C . Zycze paniom zajmujacym sie rzęsami wytrawlosci i cierpliwosci i naprawdę duzego serca dla wykonywania tej pracy. Łatwo jest popaść w rutyne .
pozdrawiam .
Renihair jest offline  
Stary 2009-11-02, 19:43   #528
Mantisa
Raczkowanie

dziewczyny -stylistki dziekuję wam za ten watek! Zajelo mi klika godzin ale przeczytalam prawie caly hehe
Od kilku miesiecy tez zakladam rzesy i wasze posty byly dla mnie cena wiedza

Intryguje mnie kwestia podkladek na dolne powieki (by odseparowac dolne rzesy) Wspomniano tu o kolagenowych - czy one naprawde separuja dolne rzesy ?? Poki co uzywam tasmy - przypomina papierowy plasterek opatrunkowy, Swietnie trzyma dolne rzesy i jest podparciem dla pincety ale... jednoczesnei klej jest byc moze za mocny i boli przy odklejaniu.... a moze to kwestia nadwrazliwej skory?

Widzialam fajne podkladki u NL ale niestety "konkurencji" nie sprzedaja :-(
Mantisa jest offline  
Stary 2009-11-03, 07:13   #529
Cinanter
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie, nie można. To nie zależy od jakości rzęs czy od kleju, ale od tego, że wypadają Ci rzęsy. Bo rzęsy Ci się nie odklejaja tylko WYPADAJA.

Możliwe, jednak ja akurat wypadania swoich rzęs nie zauważam, na prawdę parę razy do roku znajduję jakąś rzęskę na policzku, pod oczkiem. Oczywiście może nie zauważam tego tak po prostu. Inna sprawa , że dość regularnie smaruje je odżywką- Taliką, a tuszu do rzęs zazwyczaj używam parę- paręnaście razy do roku . Stąd ta chęć posiadania rzęsek jak najdłużej. Nie mam siły czy ochoty na bawienie się w tuszowanie codzienne. Talika to co innego, raz przejade, nie skupiam się nad tym , nie klei się , nie rozmajue, nie tworzy czarnych smug.

Same plusy, ale nie ten efekt

pozdrawiam serdecznie !
Cinanter jest offline  
Stary 2009-11-03, 08:29   #530
Kama 25
Przyczajenie

Cykl życia rzęsy to ok.90 dni i nie ma siły, żeby nie wypadały, nawet jeśli stosujesz odżywkę. Pewnie nie zwracasz uwagi.
Kama 25 jest offline  
Stary 2009-11-03, 08:36   #531
Kama 25
Przyczajenie

MANTISA z tymi podkładkami kolagenowymi, to wiadomo, bardziej komfortowy zabieg dla klientki, jednak sama, osobiście wolę robić na taśmie- mam wrażenie, że płatki mają to do siebie, że są śliskie i mają prawo się przesuwać. Ja zawsze daję prawo wyboru klientce. Płatki mam z NL, ale na All też można kupić i są o wiele tańsze.
Kama 25 jest offline  
Stary 2009-11-03, 09:46   #532
tiger21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cinanter Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Mam pytanie, czy da się założyć takie rzęsy na conajmniej 2 miesiące ???
Może istnieją jakieś lepsze jakościowo rzęski, kleje za wyższą cenę. Bardzo mi na tym zależy.

pozdrawiam !
Cześć
Ogolnie to tak jak piszą dziewczyny żywotnosć rzęs to ok 90 dni .
Co do utrzymania efektu przez 2 miesiące to z tym jest juz troche cięzej. Jest to uzależnione od tego ile naturalnych rzęs się posiada oraz od tego czy osoba po przedłużeniu faktycznie niebędzie w nich dłubać i maziać je różnymi kosmetykami kolorowymi. Moja siostra ( i 4 koleeżanki)miała wykonany przezemnie ten zabieg w naprawde maxymalnej ilośći doczepionych sztucznych rzęs. Około 4-do 4,5h leżała cierpliwie czekając na efekt. No i efekt był maxymalnie czarne oko, full rzęs. Jako że jest ona osobą totalnie się niemalującą to efekt pełnego czarnego oka urztrzmywał się jej do miesiąca.Po miesiącu rzeski zaczeły się przeżedzac tak że było to juz widać.Po 1,5mies. miała juz taki efekt jak w przypadku założenia standardowego(tj ok-90-100rzęs). Więc ogólnie da sie zrobić tak by tych rzęs było naprawde sporo, tylko klientka musi liczyć się z tym że to juz kosztuje więcej oraz że będzie musiała z 4-5h poleżeć.( z przerwami na siusiu ;-)) No i oczywiście z faktem że na początku po założeniu rzęs może czuć się dziwnie z taką ilościa rzęs a po 1,5mca będzie się czuła jak by czegoś jej na oku brakowało bo rzęsek będzie juz sporo mniej. I bedzie musiała trzymac się podstawowej zasady ZERO malowania oka inaczej w szybszym czasie straci rzęski. Tego typu założenie sprawdziło sie już jak wspomniałam u paru klientek , jednakże wspomne są to osoby które nawet nieużywają podkładu czy pudru.
tiger21 jest offline  
Stary 2009-11-03, 11:34   #533
kasia87pl
Raczkowanie

mam pytanie,do wszystkich)) Ile rzesek jest nakladanych na pojedyńczym oku i ile to kosztuje,z gory diekuje)
kasia87pl jest offline  
Stary 2009-11-03, 11:52   #534
zielonadama
Przyczajenie

Witam
Mam chyba nieco inne pytanie:
Moja znajoma przechodzi właśnie chemioterapie. Wiąże się to z utratą włosów, również brwi i rzęs. O ile z brwiami można sobie poradzić makijażem, tak z rzęsami jest trudniej. Chciałabym zapytać o jakąś metodę z w miarę możliwości trwałym skutkiem... O co pytać w salonach i z jakimi kosztami się liczyć? I czy chemia nie dyskwalifikuje niektórcyh metod?
zielonadama jest offline  
Stary 2009-11-03, 14:03   #535
papadan1
Raczkowanie

Do Kasia- Ja zakładam od 80 do 130 na jedno oko,staram się na maxa bo po 3 tygodniach nie widać prześwitów.
Nie wolno przyklejać plastra pod oko bezpośrednio na skórę!!! To najdelikatniejszy obszar i podczas odklejania rozciągasz skórę i defacto przyczyniasz się do szybszego powstawania zmarszczek że nie wspomnę o bólu.Pomijając komfort kolagenowych podkładek (w salonach kasują za sam zabieg tylko z tymi płatkami ok 60zl),to można użyć podkładek do henny i przykleić je za pomocą tej taśmy do nosa i skroni/polików.
Do Zielonadama-tylko rzęsy które przykleja się do skóry-czyli albo w taśmie (w H@M 15 zł ) albo kępki.
papadan1 jest offline  
Stary 2009-11-03, 15:50   #536
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
Witam. Zajmuje sie przedłuzaniem rzes poza granicami naszego kraju. Chcialabym dowiedziec sie od pani jakie sa standarty w Polsce,tzn. Ile rzes nakleja pani na jednym oku i jakie sa tego ceny) dziekuje za odpowiedz.
Nie ma czegos takiego jak standard - sa po prostu dobre stylistki, srednie i kiepskie... jak wszedzie. Dobra stylistka robi wywiad z klienta 'co jej sie podoba', nie szczedzi na ilosci spozytkowanego materialu i wie, do ktorej naturalnej rzesy moze wkleic syntetyczna.
Ja mialam klientki, ktore chcialy rzdsze rzesy, gdyz uwazaly, ze wygladaja naturalniej... sa rowniez takie, ktore chca efekt na maxa. Mimo, iz oko wyglada czasami jak 'szczotka' sa bardzo zadowolone. Niektore klienti maja tak malo rzes na oku, ze 60 sztuk to juz u nich efekt max
Optymalna ilosc to okolo 80 -140 sztuk - przy zalozeniu, ze jest sie oczywiscie gdzie wkleic.
Jesli chodz o ceny moge sie wypowiedziec na przykladzie Waszawy - od 300 do okolo 1500 zl.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
Szugar, zarty zartami ;P ale czy to rzeczywiscie jest tylko i wylacznie "wina" stylistki, ktora niedokladnie aplikuje/ za malo kleju uzywa/ zly klej etc. czy tez np. zla pielegnacja moze to spowodowac?
Moze to byc wina stylisti, kleju, rzes lub klientki.
1. stylistki bo nie wkleila rzesy na calej dlugosci lub nasadzila ja pod zlym katem
2. kleju gdyz mze byc kiepskiej firmy, byc przeterminowany, nie miec odpowiednio mocnej sily klejenia, nie byc odpornym na temperature, wode, lzy. Nie byc elastyczny tylko zbyt sztywny.
3. rzes, gdyz moga byc za grube i nie byc elastyczne. Moga byc za bardzo wywiniete i plaszczyzna klejenia nie jest odpowiednio duza (np. rzesy typu C - jednak musze powiedziec, ze przekonalam sie do nich gdyz wywiniecie jest rozne w niektorych firmach - ja stosuje rzesy, ktore maja lagodne i fajne podkrecenie)
4. klienti bo za dlugo byla np. na saunie bo stosowala nieodpowiednich kosmetykow do demakijazu, do malowania oka. Zdarza sie niestety, ze klientki rowiez dlubia w rzesach.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kama 25 Pokaż wiadomość
MANTISA z tymi podkładkami kolagenowymi, to wiadomo, bardziej komfortowy zabieg dla klientki, jednak sama, osobiście wolę robić na taśmie- mam wrażenie, że płatki mają to do siebie, że są śliskie i mają prawo się przesuwać. Ja zawsze daję prawo wyboru klientce. Płatki mam z NL, ale na All też można kupić i są o wiele tańsze.
Zgadzam sie... platki jezdza i zeslizguja sie z dolnych rzes.
Proponuje nalozyc pod tasme troche kremu i pomoczyc tasme tuz przed zdejmowaniem - duzo lagodniej schodzi i klientki nie beda sie juz krzyczaly, ze boli.
Stary 2009-11-03, 16:24   #537
Mantisa
Raczkowanie

Dziewczyny dzięki za odpowiedz! Tak przypuszczalam ze tasma jednak sie najlepiej sprawdza, na posmarowanie kremem wpadlam, na namoczenie - nie - dzieki!

Bede tez "testowac" podkladki do henny

No i z tym bolem to jest troszke jak mawialy babki "jak sie chce byc piekna to trzeba cierpiec" hehhe i tak to bol mniejszy niz depilacja hihihi
Mantisa jest offline  
Stary 2009-11-03, 19:18   #538
Kama 25
Przyczajenie

Sarrita, ja samruję kremikiem i moge teraz z czystym sumieniem stwierdzić, że nienawidzę pracy na kolagenowych podkładkach
Kama 25 jest offline  
Stary 2009-11-03, 20:50   #539
kasia87pl
Raczkowanie

Dziekuje slicznie za odpowiedz Pytalam poniewaz salon w ktorym pracuje w UK zajmuje sie wylacznie Eyelash extensions. Mamy pare mozliwosci jesli chodzi o liczbe.klientki same wybieraja tzw ''sety''np. Full set to 60 rzesek na jednym oku, mini set 30, top up czyli uzupenienie tylko 30 do 40. glam set 80 do 90. jesli ktos prosi o wiecej naklejamy 100 do 110 co dla nas wyglada teatralnie,ale oczywiscie zdazaja sie panie pracujace jako tancerki czy aktorki ktore potrzebuja takich set-ów. Obecnie pracuje na najlepszych produktach z przykroscia stwierdzajac z rozych firm.odbylam szkolenie z Lp i uwazam ze klej i rzesy sa swietne,ale w pracy bylam ponownie szkolona z NL gdzie uzywamu ich narzedzi. Mamy rzeski dostepne w 4 ksztaltach j,b,c oraz d a klej ktory uzywamy sprowadzamy z Australii( jak dla mnie to glupotka,ale ja za to nie place). Prosze uwiezyc ze nakladanie rzes na kobiety orientalnego pochodzenia jak chinki czy japonki nie nalezy do najlatwiejszych,tak samo jak czarnoskore klientki z Karaibow:/ na pewno nie mieliscie do czynienia z tak okrutnie krotkimi kreconymi i powywijanymi rzeskami(nikomu nie zycze)hehe.pozdrawiam serdecznie

kasia87pl jest offline  
Stary 2009-11-04, 15:06   #540
OliG
Raczkowanie

Hej
Mam pytanie do dziewczyn które robiły szkolenie w Lash Perfect.Ile miałyście pudełeczek z rzęsami w tym najtańszym zestawie?

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
mam pytanie,do wszystkich)) Ile rzesek jest nakladanych na pojedyńczym oku i ile to kosztuje,z gory diekuje)

Kasiu ja też zakładam 100 na oko i więcej,zależy od klientki
OliG jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości