Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-24, 16:05   #721
magda bajtek
Wtajemniczenie

Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny, prosze dajcie jakieś namiary na sprawdzone stylistki w Poznaniu, bardzo mi zależy! Podaje mój e-mail magdabajtek@wp.pl Dziękuje!
magda bajtek jest offline  
Stary 2010-01-24, 17:11   #722
tiger21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Te "listki" o ktorych piszesz, sa tylko i wylacznie w opakowaniu, do aplikacji wykorzystuje sie pojedyncze rzeski.....(z tych wlansie "listkow")
Zreszta same zobaczcie
http://www.biarbeauty.com/vip/vip.html
Dokładnie ;-) są to listki z których pojedyńczo dokleja się rzeski na górne bądz dolne jak kto woli.
tiger21 jest offline  
Stary 2010-01-24, 17:21   #723
Pumba27
Przyczajenie

Kochane napiszcie mi proszę,czy 50-60 sztuk na oko to wystarczająca ilość,aby uzyskać "spektakularny" efekt?Umówiłam się już w salonie Estetica w Szczecinie(jeśli,ktoś już tam robił,to bardzo proszę o opinie ) i pani przez tel powiedziała,że średnio zakłada 50-60 sztuk na oko.Zapytałam dlaczego tak małoto odpowiedziała,że tyle kobiety u niej średnio robią,no i że klientki biorą również pod uwagę cenę(3 zł za rzęsę).Zaczęłam się zastanawiać,czy to aby trochę nie za mała ilość,biorąc pod uwagę,że przecież będą wypadać....Czytałam Wasze poprzednie posty,z których wynikało,że klientka przecież i tak nie jest w stanie policzyć ile rzęs ma założonych,więc na pewno lepsza byłaby opcja : konkretna cena-niezależnie od liczby rzęs,jednak niestety w tymże salonie,płaci się za sztukęDoradźcie mi proszę,czy te 50-60 sztuk,to nie jest za mała ilość,bo jeśli tak,to przecież szkoda czasu i pieniędzy,gdyż po tygodniu,zostałoby ich niewiele...Pozdrawiam wszystkie Rzęskowiczki i czekam na opinie
Pumba27 jest offline  
Stary 2010-01-24, 17:23   #724
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pumba27 Pokaż wiadomość
Doradźcie mi proszę,czy te 50-60 sztuk,to nie jest za mała ilość,bo jeśli tak,to przecież szkoda czasu i pieniędzy,gdyż po tygodniu,zostałoby ich niewiele...Pozdrawiam wszystkie Rzęskowiczki i czekam na opinie
Po 50/60 rzęs na oko to ja mam po 3 tygodniach od zrobienia full setu. Standardem powinno być jedna sztuczna do jednej prawdziwej, a nie jakieś bajki w stylu "bo klientki tak robią". Znajdź kogoś innego, bo babka to zwykła oszustka.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:28   #725
Rosa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Dokładnie ;-) są to listki z których pojedyńczo dokleja się rzeski na górne bądz dolne jak kto woli.
po ile mniej więcej na jedno oko w tej metodzie?
Rosa jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:29   #726
Pumba27
Przyczajenie

Szugarbejb tak właśnie myślałam,że coś mało....To był po prostu jedyny gabinet,o którym znalazłam jakiekolwiek pozytywne opinie.Zastosowałam się nawet do podpowiedzi sarrity i szukałam na allegro,jednak w komentarzach nie znalazłam żadnych opinii "kupujących".Cóż,najw yżej poczekam jeszcze,może w końcu uda mi się znaleźć dobry salon i końcu stanę się posiadaczką pięęęęęęęęknych rzęs ( czego i Wam życzę)
Pumba27 jest offline  
Stary 2010-01-24, 19:43   #727
Martinixxx
Zadomowienie

Ja właśnie zdjełam swoje rzesy po 4 miesiącach noszenia.Robiłam u dwóch róznych kosmetyczek.Oczywiście pierwszy raz efekt niesamowity, napatrzec sie nie mogłam.Uzupełnianie co ok 3 - 4tyg. Ostatni raz zrobiłam u innej kosmetyczki grubsze i o mm dłuższe - efekt nadal super.Jesli chodzi o ilość to bywa to róznie.Nigdy nie liczyłam ile mam rzes- chyba standardowo, aczkolwiek jak czytam czasami150 rzes na oko to juz lekka przesada.Prawda jest taka że 50/60 no oko to ok jeśli przyklei sumiennie 1:1 (nie kazdy ma firany ze 100 rzęs) i jak nie ma juz do czego kleić a taka laska sie naczytała że min 100 i z efektu byłaby niezadowolona doklejają np 2 a nawet 3 na 1 rzesę. uwierzcie póki nie wypadnie nie zauważycie tego.Także moim zdaniem sukces tego zabiegu zalezy na przedstawieniu klientce stanu wyjściowego i mozliwości jakie stylistka może dokonać a nie na konkretnej liczbie rzęs.
Po zdjeciu rzesy w miare ok, troszke osłabione i na pewno krótsze niz przed założeniem.Ogólnie czuje sie łyso

Martinixxx jest offline  
Stary 2010-01-24, 21:09   #728
bellabina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam takie zdjecie blinka i co? to są kępki doklejane do rzes czy jak? bo czytam i czytam i w końcu juz nie wiem...
Wedlug mnie sa to rzesy w ksztalcie Y, dlatego jest ich wiecej niz naturalnych. Po zrobieniu tymi rzesami uzyskujemy efekt taki, jak na zdjeciu. Sa tez dostepne w ksztalcie W. Podobne do kepek. http://www.nouveaushop.co.uk/lash-02...2mm-p-359.html
bellabina jest offline  
Stary 2010-01-25, 00:38   #729
mon_amour
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bellabina Pokaż wiadomość
Wedlug mnie sa to rzesy w ksztalcie Y, dlatego jest ich wiecej niz naturalnych. Po zrobieniu tymi rzesami uzyskujemy efekt taki, jak na zdjeciu. Sa tez dostepne w ksztalcie W. Podobne do kepek. http://www.nouveaushop.co.uk/lash-02...2mm-p-359.html
Nie ma co spekulować na temat blinka i snuć domysłów, wystarczy przeczytać kilka postów w tym wątku i obejrzeć film, do którego link podała bodajże agulek, bardziej klarownych i jednoznacznych odpowiedzi być nie może.

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
po ile mniej więcej na jedno oko w tej metodzie?
A ja znalazłam takie zdjęcie Blinka i je załączam (tak, tak, krytyki nie przyjmuję ). Ile rzęs dokleiłam? Szczerze mówiąc nie liczyłam, ale szacuję, że jakieś 60- 70 na oko. I efekt jak dla mnie jest bardzo ok. Z tym, że można w zasadzie dokleić każdą ilość, w zależności od efektu, jaki klientka sobie życzy. Używałam tylko rzęs w kształcie J. Zresztą ten dystrybutor Y ma tylko w długości 6 mm, czyli na dolne rzęsy raczej. Z powodu braku dłuższych Y nie narzekam.

Swoją drogą zaprzyjażniona kosmetyczka też mi mówiła o rzęsach jak do blinka, które widziała w hurtowni kosmetycznej. W weekend będę miała okazję zobaczyć, czym sie różnią.
mon_amour jest offline  
Stary 2010-01-25, 00:41   #730
mon_amour
Przyczajenie

Cytat:
Cześć

Nie są to kępki , tylko dokładnie mówiąc listki. Podobne do tych które mozna zakupić w drogeriach, zaznacze tylko z wyglądu tj. że jest to listek a nie kępka.
Byłam dzisiaj w firmie w której zoopatruje się w materiały do przedłużania rzes 1 do 1 i akuratnie ku mojemu zaskoczeniu okazało sie że maja materiały do wykonywania blinka.

Listek ten jest naprawdę bardzo delikatny i cieniutki .

Jutro będę testowac tą metodę na mojej siostrze ;-) Aż ciekawa jestem efektu.
I ja jestem ciekawa wrażeń, i Twoich i siostry Podziel się
mon_amour jest offline  
Stary 2010-01-25, 09:14   #731
Rosa
Rozeznanie

mon_amour bardzo ładne te rzęsy
Rosa jest offline  
Stary 2010-01-28, 10:56   #732
tiger21
Raczkowanie

Cześć dziewczyny

Za pózna odp. przepraszam ;-) Troszke mam zamieszania ponieważ zdecydowałam się podnająć salon we Wrocku by rzesiska i nietylko wykonywać w również w gabinecie. A jak wiadomo jest z tym trochę pracki.

Już opisuję moje wrażenia co do Blink+GO

A mianowicie mnie samej ta metoda napewno podoba sie mniej niz 1do 1 a to ze wzgledu że przyzwycziłam się do efektu jaki daje 1do1.
W momencie gdy wykonywałam zabieg na siostrze zaprosiłam koleżanki by one wyraziły swoją opinie. Dodam część z nich niewidziała efektu po wykonanej metodzie 1 do1. A to tez dlamnie się liczyło.

Wszystkim dziewczynom spodobał sie bardzo efekt, szczególnie fakt że w krótkim czasie mozna uzyskać taki efekt. Jednogłośnie stwierdziły ze jest to dobra alternatywa dla osób które niemaja czasu bądz niewyleżą 3h ,czy np. niemaja funduszy by sprawic sobie rzesiska za np.300zł jak to jest w 1do1.

Mojej siostrze tez spodobał sie efekt mimo że miała wcześniej założone 1do1. Na dzień dzisiejszy nadal ma te rzeski i obserwujemy jak będą wygladac za pare dni.

Ja napewno popieram tą metodę dla osób zabieganych czy np. do sesji zdjęciowej;-)

AAA uało mi się nawet wykonac zageszczenie dolnych rzes ,juz nie na siosrze;-) tylko na 2ch klientkach. I tu mogę szczerze polecić zageszczanie dolnych rzęs. EFekt superr!!!!!!!!!! Jest to moja i klientek opinia.

Postaram sie załączyć zdjęcia blinka-tylko dodam że aparat mam w naprawie a te zdjęcia są z telefonu. I wcześniej nie dodawałam zdjęć na forum, zatem za format przepraszam.

ps.Ilośc doklejonych rzęs nie jest duża, metoda ta pozwala na uzyskanie efektu jaki tylko zapragnie klientka (podobnie jak 1do1) Tyle że w tej metodzie juz przy uzyciu kilkunastu rzes widac spora róznice.

Edytowane przez tiger21
Czas edycji: 2010-01-28 o 11:01
tiger21 jest offline  
Stary 2010-01-28, 11:23   #733
Fiona116
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
Próbowałaś kleje z Nouveau Lashes?
polecam ultra bond pro5 zastyga szybko i nie ma mowy o jakimkolwiek szczypaniu czy dyskomforcie oka.
Ja też go kupiłam i moim zdaniem schnie o wiele dłużej niż Clarena i na dodatek jest droższy. Pieniądze wyrzucone w błoto. Zrobiłam na nim tylko jedną aplikację i nie chcę więcej. Może ktoś chciałby go odemnie odkupić? Otworzyłam go 2 tyg temu jest świeży. Odsprzedam go za 80 zł, a kosztował 200.
Fiona116 jest offline  
Stary 2010-01-28, 19:42   #734
Fiorelino
Przyczajenie

Witam! Mam pytanie,czy możecie polecić kogoś profesjonalnego i dobrego w przedłużaniu rzęs z okolic Krakowa,kto dojeżdża domu?
Fiorelino jest offline  
Stary 2010-01-29, 00:06   #735
kaathyG
Przyczajenie

witam dziewczeta! Jestem nowa na wizaz.pl. Duzo tu wyczytalam, ale chcialam dopytac sie kilku waznych kwestii. Czy ktoras z was robila kurs na przedluzanie rzes na terenie 3miasta metoda Lash Perfect>? z tego co wyszperalam z internetu wynika, ze najblizszy taki kurs mozna zrobic w Bydgoszczy,zadzwonilam tam, ale odebral jakis dziwny, wystraszony pan i sie zdezorientowalam zupelnie Czy ktoras korzystala z ich uslug? Warto tam sie udac?Dodam, ze nie biore pod uwage innych metod, mieszkam w Irlandii a tu na wyspach to jest najpopularniejsza i najbardziej wiarygodna metoda przedluzania rzesek. Dajcie znac jesli macie jakies doswiadczenia z Bydgoszczy, bede wam bardzo wdzieczna. Pozdraiwam

Wybaczcie bledy, nie ma polskich znakow w systemie, ale juz niedlugo na szczescie

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

A moze warto wybrac jakas inna metode zageszczania rzes, niz lash perfect? Czy ktoras z doswiadczonych "rzesistek" moglaby sie wypowiedziec? Jakie szkolenie wybrac???
kaathyG jest offline  
Stary 2010-01-29, 10:13   #736
szugarbejb
Zakorzenienie

Szkolenie jak szkolenie, ważne są zdolności, praktyka i produkty. Tak jak widzisz, dziewczyny stosują różne rzęsy, różne kleje, wybierają produkty najwygodniejsze w pracy i najlepsze dla klientek. Lash Perfect to dobre produkty, jako klientka ceniłam sobie pracę stylistki i sposób aplikacji (szybko i przyjemnie, bardzo trwały klej, rzęski bardzo dobrej jakości).

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2010-01-29, 11:05   #737
Kosmetoloszka45
Przyczajenie

spam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:25
Kosmetoloszka45 jest offline  
Stary 2010-01-29, 12:15   #738
papadan1
Raczkowanie

Jak poczytasz wpisy to szkolenie Lash Perfect w Bydgoszczy cieszy się bardzo dobrą opinią,są przedstawicielstwem na Polskę.Sama tam robiłam,właśnie dlatego że LP jest znane na wyspach i zależało mi na ich certyfikacie.Wiesz mi że ten pan nie należy do przestraszonych ...
Masz swój salon czy u kogoś pracujesz?Jak w Irlandii wygląda z otwarciem swojej działalności?Można przez internet i bez kontroli ?W UK też tak miało być,a mam mnóstwo problemów.Podobno regulują ilość usług w danym rejonie i jak jest za dużo to magistrat nie udziela licencji,bez podania faktycznych przyczyn(wolny rynek?! ).
papadan1 jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:21   #739
OliG
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaathyG Pokaż wiadomość
witam dziewczeta! Jestem nowa na wizaz.pl. Duzo tu wyczytalam, ale chcialam dopytac sie kilku waznych kwestii. Czy ktoras z was robila kurs na przedluzanie rzes na terenie 3miasta metoda Lash Perfect>? z tego co wyszperalam z internetu wynika, ze najblizszy taki kurs mozna zrobic w Bydgoszczy,zadzwonilam tam, ale odebral jakis dziwny, wystraszony pan i sie zdezorientowalam zupelnie Czy ktoras korzystala z ich uslug? Warto tam sie udac?Dodam, ze nie biore pod uwage innych metod, mieszkam w Irlandii a tu na wyspach to jest najpopularniejsza i najbardziej wiarygodna metoda przedluzania rzesek. Dajcie znac jesli macie jakies doswiadczenia z Bydgoszczy, bede wam bardzo wdzieczna. Pozdraiwam

Wybaczcie bledy, nie ma polskich znakow w systemie, ale juz niedlugo na szczescie

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

A moze warto wybrac jakas inna metode zageszczania rzes, niz lash perfect? Czy ktoras z doswiadczonych "rzesistek" moglaby sie wypowiedziec? Jakie szkolenie wybrac???
Hej
Ja jestem z Trójmiasta i robiłam szkolenie z LP .Polecam bo klej jest naprawdę super. jeśli chodzi o szkolenia to w Trójmieście nie szkolą. W Bydgoszczy jest siedziba
OliG jest offline  
Stary 2010-01-29, 21:12   #740
Mantisa
Raczkowanie

[QUOTE=tiger21;16776069]Cześć dziewczyny

Już opisuję moje wrażenia co do Blink+GO

A mianowicie mnie samej ta metoda napewno podoba sie mniej niz 1do 1 a to ze wzgledu że przyzwycziłam się do efektu jaki daje 1do1.
W momencie gdy wykonywałam zabieg na siostrze zaprosiłam koleżanki by one wyraziły swoją opinie. Dodam część z nich niewidziała efektu po wykonanej metodzie 1 do1. A to tez dlamnie się liczyło.

Czy mi sie wydaje czy ta metoda polega na doklejanu rzes do skory? Ogladalam jaki filmik promo NL i takie odnosze wrazenie... aplikacja na otwartym oku etc....
Stary 2010-01-29, 22:26   #741
Rider
Rozeznanie

Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

tiger21 Ty się sama nauczyłaś naklejać rzęski czy byłaś gdzieś na kursie? Też bym chciała się tego nauczyć Jakich produktów używasz?
Rider jest offline  
Stary 2010-01-29, 22:41   #742
kaathyG
Przyczajenie

Dziekujé, bardzo mi pomoglas. Jestem moze szalona ale najperw chcialam zaczac od robienia rzesek w irlandii na boku reklamujac sie glownie w polskich sklepach i na polskich osiedlach. Jestem tu bardzo krotko i nie wiem jak to wszystko funkcjonuje, wiem tylko ze jesli mi to pojdzie, to od razu zglosze to do odpowiednich organow, zeby nie miec problemow. A czy ty sie tym zajmujesz w anglii? Robisz rzeski w domu na boku czy jestes zgloszona? Wlasnie nie wiem jak to wszystko rozegrac i czy gra jest warta swieczki... Mysle tez o kursie na makijaz permanentny, musze sie dobrze zastanowic nad tym wszystkim. Przydaloby mi sie troszke wslasnych srodkow, bo siedze tu z maluszkiem w domu (tylko maz pracuje) dostaje szalu momentami

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

to powyzej kieruje do papadan1
kaathyG jest offline  
Stary 2010-01-29, 23:54   #743
tiger21
Raczkowanie

Czy mi sie wydaje czy ta metoda polega na doklejanu rzes do skory? Ogladalam jaki filmik promo NL i takie odnosze wrazenie... aplikacja na otwartym oku etc....[/QUOTE]

Nie niepolega to na doklejeniu rzes do skóry. A filmik faktycznie pokazuje to tylko z grubsza jak wiadomo żeby jak najwięcej osób się przeszkoliło u nich.
tiger21 jest offline  
Stary 2010-01-30, 00:44   #744
bellabina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kaathyG Pokaż wiadomość

Hej.
Ja tez mieszkam w Irlandii i nie moge sie z Toba zgodzic, ze Lash Perfect sa najpopularniejsze. Tematem rzes interesuje sie od 2 lat, zrobilam w zeszlym roku szkolenie w Irlandii (przedstawicielstwo z UK) z Nouveau Lashes. Jest duzo salonow, ktore pracuja na NL, nie mniej jest takich, ktore pracuja na Xtreme Lashes, Lash Perfect, Lash Be Long, Nova Lashes i innych, bo firm jest jak mrowek. .

Edytowane przez bellabina
Czas edycji: 2010-01-30 o 00:46
bellabina jest offline  
Stary 2010-01-30, 09:59   #745
papadan1
Raczkowanie

Do KaathyG-od prawie roku robię w UK i można powiedzieć że na boku .
Najpierw latałam co weekend,teraz tam siedzę większość czasu.Początkowo robiłam w cudzych salonach,ale zawsze jak zgłaszało się więcej klientek to salony zaczynały same to robić,wychodziło na to że rozkręcałam im interes. Mając dyplom Lash Perfect nie muszę mieć VTCT ,ale i tak muszę czekać na licencje od councilu.Załatwia mi to polskie biuro rachunkowe,całe zgłoszenie za darmo,ale później muszę u nich prowadzić rachunkowość za 400 funtów rocznie.Najważniejsze się ubezpieczyć,bo jak nawet klej ci spadnie na dywan u klientki to ubezpieczalnia to pokryje,pod warunkiem że pracujesz na atestowanych produktach.Czytałam na jakimś angielskim forum,że robili Tan Party u klienta,no i klient stwierdził że ma zniszczone ściany i dywan,to ta mu dała namiar na ubezpeczyciela.Niestety okazało się że pracowała bez wentylatora(pochłaniacza) który jest obowiązkowy i ubezpieczenie nie może tego pokryć,boję się pomyśleć ile mogą zażądać za 100 letni dywan z czasów British East India Company...
papadan1 jest offline  
Stary 2010-02-01, 08:46   #746
Lawisto
Raczkowanie

Są osoby które mają mało naturalnych rzesek, wtedy wchodzi na jedno oko 60, 70 ale są i takie jak nasza ostatnia klientka gdzie rzęs na jedno oko było założonych 150..
i to dopiero wygląda suuuper
Lawisto jest offline  
Stary 2010-02-01, 17:14   #747
NouveauLashes
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny znalazłam takie zdjecie blinka i co? to są kępki doklejane do rzes czy jak? bo czytam i czytam i w końcu juz nie wiem...

Widze, że ktoś wykorzystał moje zdjęcie ja robiłam te rzesy i nie sa to kepki, w Blink&go wykorzystuje się pojedyncze rzeski tak jak w 1:1
NouveauLashes jest offline  
Stary 2010-02-02, 14:28   #748
tiger21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rider Pokaż wiadomość
tiger21 Ty się sama nauczyłaś naklejać rzęski czy byłaś gdzieś na kursie? Też bym chciała się tego nauczyć Jakich produktów używasz?

Szkoliłam się 1,5 roku temu w Clarenie. Pracuje głównie na ich produktach. Jestem z nich bardoz zadowolona. Rzęsiska trzymają sie długo, klej schnie szybciutko.
Raz skusiłam się na zakup kleju z NL i dzięki temu przekonałam sie że jest on klejem słabszym od mojego z clareny ponieważ zasycha wolniej. Fakt nieszczypie oka ale wolę juz by klientka miała zamknięte oko i szybciej zasychał klej niz wykonywac dłużej aplikacje.
tiger21 jest offline  
Stary 2010-02-02, 16:37   #749
kornelka3331
Przyczajenie

Smile

Dziewczyny ja polecam salon kosmetyczny BB w Poznaniu na ulicy Dolna Wilda 16 E .Piękne rzęski-jestem juz chyba od nich uzależniona.pozdrawiam
kornelka3331 jest offline  
Stary 2010-02-02, 23:19   #750
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kleopatra125 Pokaż wiadomość
Zupełnie nie masz racji bo 50 rzęs do jednego oka to bardzo dużo, niektóre dziewczyny zakladaja po 30 rzęs do jednego oka. Policz sobie rzysy na tych zdjęciach bo na tych dużych sie da i wychodzi wlasnie ok 50 sztuk
To Ty zupelnie nie masz racji, 50 rzes to nie jest bardzo duzo. Nie wiem jakie dziewczyny zakladaja 30 rzes, ale i nie chce wiedziec.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Witaj rzesy takie to fajna sprawa sama mam takie załozone nie trzeba malować czas zabiegu to około 3 godzin ale efekt powalający rzęsy sa doklejane do każdej twojej rzesy naturalnej a cena zależy od produktów firma Noveau Lashes jest najdroższa ale i najlepsza a przy odpowiedniej pielęgnacji utrzymują się miesiąc naprawdę ale to zależy od stylistki która to wykonuje naprawdę polecam
Firma NL absolutnie nie jest najdrozsza - nie wiem skad takie przekonanie. Tym bardziej nie wiem skad opinia, ze to najlepsza firma.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatra125 Pokaż wiadomość
Moja siostra tez miala przedłuzone rzesy i je liczyłam, było sztuk ok 40 i efekt byl naprawde fajny bez żadnych prześwitów. Może tobie sie tylko wydaje że przylejasz 100 rzęs do jednego oka, powinnas czasmai policzyć bo mnie to sie wydaje mało prawdopodobne:/
Moze Ty nie widzialas jak wyglada oko ze 100 rzesami dlatego myslisz, ze 40 daje fajny efekt. Poza tym jesli ze 100 wypadnie Ci po 3 tygodniach 30 sztuk, pozostaje 70 i nadal oko jest ladne. Jesli jednak z 40 wypadnie Ci wspomniane 30 - sama sobie odpowiedz.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Cześć
Ogolnie to tak jak piszą dziewczyny żywotnosć rzęs to ok 90 dni .
Co do utrzymania efektu przez 2 miesiące to z tym jest juz troche cięzej. Jest to uzależnione od tego ile naturalnych rzęs się posiada oraz od tego czy osoba po przedłużeniu faktycznie niebędzie w nich dłubać i maziać je różnymi kosmetykami kolorowymi. Moja siostra ( i 4 koleeżanki)miała wykonany przezemnie ten zabieg w naprawde maxymalnej ilośći doczepionych sztucznych rzęs. Około 4-do 4,5h leżała cierpliwie czekając na efekt. No i efekt był maxymalnie czarne oko, full rzęs. Jako że jest ona osobą totalnie się niemalującą to efekt pełnego czarnego oka urztrzmywał się jej do miesiąca.Po miesiącu rzeski zaczeły się przeżedzac tak że było to juz widać.Po 1,5mies. miała juz taki efekt jak w przypadku założenia standardowego(tj ok-90-100rzęs). Więc ogólnie da sie zrobić tak by tych rzęs było naprawde sporo, tylko klientka musi liczyć się z tym że to juz kosztuje więcej oraz że będzie musiała z 4-5h poleżeć.( z przerwami na siusiu ;-)) No i oczywiście z faktem że na początku po założeniu rzęs może czuć się dziwnie z taką ilościa rzęs a po 1,5mca będzie się czuła jak by czegoś jej na oku brakowało bo rzęsek będzie juz sporo mniej. I bedzie musiała trzymac się podstawowej zasady ZERO malowania oka inaczej w szybszym czasie straci rzęski. Tego typu założenie sprawdziło sie już jak wspomniałam u paru klientek , jednakże wspomne są to osoby które nawet nieużywają podkładu czy pudru.
...i maja duzo swoich rzes.

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-02-02 o 23:21
sarrita jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości