Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-25, 21:46   #1231
amaniac
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Proszę dziewczyny które robiły kurs JB Lashes o zweryfikowanie tej stronki http://www.eyelashes.pl/4,71,O-nas.html i powiedzenie czy dobrze wybrałam.
Już raz się nabrałam na pewną firmę więc teraz chciałabym być pewna
witaj martusia_1988
mi się podoba ich stronka hehe, wiesz już wspomniane wyżej przez Ciebie secret lashes ma fajną stronkę i co z tego? produkty z Korei po prostu ściągane i w Polsce naklejka pewnie i tyle... nie ma żadnych tzw. "pleców". JB Lashes w Polsce są przedstawicielami amerykańskiej firmy/marki, która jest na rynku kilka lat - ja tak samo jak Ty wnikliwie sprawdzałam wszystkie firmy JB z dobrych marek w Polsce takich jak NL czy Extreme mają najlepsze ceny, a produkty tak samo dobre, a nawet dziewczyna z którą gadałam z certyfikatem NL zrobiła zakupy w JB i powiedziała, że się będzie decydować na kolejne zakupy, czyli warto
warto dbać o jakość produktów, bo wtedy klientki będą zadowolone będę wracać na uzupełnienie i polecać koleżankom itd.
już się nie mogę doczekać mojego szkolenia! yuuupi
amaniac jest offline  
Stary 2010-06-25, 22:21   #1232
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Dziewczyny a powiedzcie mi jaka bezpieczna długość przedłużenia jest żeby nie obciążyć rzęs? Dostosowując już grubość ale chodzi mi o długość.
Jak ktoś np. ma 5mm rzęsy to do ilu mm rzęsa sztuczna nie będzie obciążała naturalnej?
gsk jest offline  
Stary 2010-06-26, 09:10   #1233
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi jaka bezpieczna długość przedłużenia jest żeby nie obciążyć rzęs? Dostosowując już grubość ale chodzi mi o długość.
Jak ktoś np. ma 5mm rzęsy to do ilu mm rzęsa sztuczna nie będzie obciążała naturalnej?
To jest ciezkie pytanie bo obciazenie / badz nieobciazenie zalezy od grubosci i dlugosci naturalnej rzesy klientki. Tego sie uczy na szkoleniu. Teoretycznie rzesy mozna przedluzyc do 30-50%.
Jesli klientka ma dlugie a cienkie rzesy po prostu zakladamy ciensze syntetyczne nie koniecznie schodzac z dlugosci - chociaz tu tez nie mozna przesadzic. Jesli ma grube a krotsze mamy wieksze polec do popisu... ale tak jak mowie to trzeba indywiduanie ocenic + zestawic z oczekiwaniami klientki i ewentualnie wybic jej z glowy zbyt dlugie lub zbyt grube rzesy. Ja uwazam, ze na 1 raz lepiej zalozyc krotsze, zeby sie klientka przyzwyczaila i nauczyla z nimi egzystowac Pozniej mozna ewentualnie przy kolejnych uzupelnieniach zalozyc dluzsze.
Pamientajmy tez, ze zbyt dlugie rzesy przy cienszych lub krotszych naturalnych gorzej sie trzymaja. Ja mialam 12mm, teraz mam 11mm i widze roznice w niszeniu.
Stary 2010-06-26, 13:08   #1234
martusia_1988
BAN stały

Dziękuję dziewczyny za pomoc!!! Zapisałam się na kurs do JB Lashes opiszę moje wrażenia jak będę już po
Ogólnie nabrałam się na produkty i kurs firmy Secret Lashes :/ mam nadzieję, że teraz wszystko będzie ok
martusia_1988 jest offline  
Stary 2010-06-26, 20:45   #1235
Roxanaa
Raczkowanie

Dokładnie tak.Lepiej zacząc skromniej.Przyzwyczaić oko i się do "innego" spojrzenia a potem w miare upływu czasu pokusić sie ewentualnie na dłuższe.Ja tak zrobiłam zaczynałam od delikatnego efektu ( a i tak przy moich słabych) wyrazistego a obecnie stylistka dokleja mi dłuższe.A coo lato jest
pozdrawiam
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-06-26, 23:05   #1236
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marchewkowy_las Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja się wybrałam na szkolenia do Łodzi, do pani Małgorzaty Boroń. http://boron.com.pl/?id=111
odradzam!!!
całe szkolenie (indywidualne) wyglądało tak: omówiła w 5 min teorię, przykleiła modelce 3 rzęski i dalej musiałam ćwiczyć. a trenerka non stop wychodziła, zajrzała parę razy, popatrzyła.. i na koniec omówiła co zrobiłam źle, a co dobrze. mam poczucie, że niczego sie nie nauczyłam, to nie prawda, że praktyka jest ważniejsza od teorii.
produkty są okropne, rzęski nienaturalnie wygięte, wyjęłam 5 i wszystkie, naprawdę wszystkie mają inny kształt. tragedia trzeba było trochę jeszczę zaoszczędzić i zrobić porządny kurs. teraz znów będę zbierała do skarbonki...
Wspolczuje rozczarowania bo to Twoje pieniadze i cenny czas... dlatego tak waznym jest wybieranie szkolenia w firmie sprawdzonej, markowej i majacej dobre produkty.
Ciekawi mnie czy poprosilas o zwrot kasy? Bo moim zdaniem powinnas bez 2 zdan!!! zapewne mowili Ci przed szkoleniem jak co bedzie wygladalo! Na pewno nie powiedzieli, ze teoria trwa 5 minut a pozniej przykleja 3 krzywe rzesy i radz sobie sama.
Ja siedzialam prawie caly czas z trenerka przy boku, ktora obserowala i instruowala co robic i jak reagowac na 'problemy' - bo takie zdarzaja sie na poczatku ciagle.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Dziewczyny, a ja się wybrałam na szkolenia do Łodzi, do pani Małgorzaty Boroń. http://boron.com.pl/?id=111
odradzam!!!
całe szkolenie (indywidualne) wyglądało tak: omówiła w 5 min teorię, przykleiła modelce 3 rzęski i dalej musiałam ćwiczyć. a trenerka non stop wychodziła, zajrzała parę razy, popatrzyła.. i na koniec omówiła co zrobiłam źle, a co dobrze. mam poczucie, że niczego sie nie nauczyłam, to nie prawda, że praktyka jest ważniejsza od teorii.
produkty są okropne, rzęski nienaturalnie wygięte, wyjęłam 5 i wszystkie, naprawdę wszystkie mają inny kształt. tragedia trzeba było trochę jeszczę zaoszczędzić i zrobić porządny kurs. teraz znów będę zbierała do skarbonki...

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

no i rozejrzałam sie trochę na allegro.
1. firma Secret Lashes - na zamówione rzęsy i klej czekłam 2 tygodnie, choć zapłaciłam od razu. sprzedają produkty, których nie mają, a dopiero sami zamawiają. na produktach rzeczywiście napisane "made in Korea".Klej Ultra Plus schnie szybko, ale rzęski się odklejają, nie wszystkie, ale sie odkleja połowa po 3 tygodniach. (odtłuszczam, choć po moim super szkoleniu można mieć wątpliwości)
2. Looksus Lashes - mam wrażenie, że to jest to samo, co i Secret Lashes, tylko nalepka inna. rzęski się elektryzują. to jest bardzo denerwujące. od Secret Lashes rzęsy też sie elektryzują. klej, który jest najbardziej szybko schnący jest takiej samej jakości, co u Sekret Lashes.

myślę nad JB Lashes - wszyscy chwalą, ale uważam, że zawyżają ceny, i to bardzo. to mi akurat bardzo sie nie podoba. np. maseczka ochronna kosztuje 2zl, dla stylistek JB Lashes - 1,50 a ja kupuje w sklepie z artykułami dentystycznymi po 0,14!!! po 14 groszy za sztukę. to dlaczego stylistki JB Lashes muszą płacić 10 razy tyle? nie rozumiem...

jeszę sie zastanawiam nad 4youlashes. dobry klej i rzęski bardzo potrzebne
Ja tasme pod oczy kupuje w aptece tez za jakies smieszne pieniadze i nie zamawiam tych 'firmowych' - porownuje bardziej takie produkty jak kleje, rzesy, platki proteinowe itd. Osobiscie sprawdzalam cenniki NL i XL z Jb i oni maja najtaniej. Wiec jak widac nie wszystko jest zawyzone. W sumie z tego co widze to tylko oni oficjalnie publikuja swoj cennik dla wszystkich. Nie wiem jak 4YL bo nie znam ich i nie wiem jakie maja ceny. A skad sie wywodza, jaka to marka?
----
hmm, ja mam w swoim cenniku od nich maseczki w tej cenie ale za 5 szt. Moze to blad na stronie - dopytam.

Edytowane przez Ananas
Czas edycji: 2010-06-26 o 23:43
Ananas jest offline  
Stary 2010-06-27, 01:08   #1237
Sothis
Przyczajenie

Cytat:
odradzam!!!

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

1. firma Secret Lashes - na zamówione rzęsy i klej czekłam 2 tygodnie, choć zapłaciłam od razu. sprzedają produkty, których nie mają, a dopiero sami zamawiają. na produktach rzeczywiście napisane "made in Korea".Klej Ultra Plus schnie szybko, ale rzęski się odklejają, nie wszystkie, ale sie odkleja połowa po 3 tygodniach. (odtłuszczam, choć po moim super szkoleniu można mieć wątpliwości)
2. Looksus Lashes - mam wrażenie, że to jest to samo, co i Secret Lashes, tylko nalepka inna. rzęski się elektryzują. to jest bardzo denerwujące. od Secret Lashes rzęsy też sie elektryzują. klej, który jest najbardziej szybko schnący jest takiej samej jakości, co u Sekret Lashes.

myślę nad JB Lashes - wszyscy chwalą, ale uważam, że zawyżają ceny, i to bardzo. to mi akurat bardzo sie nie podoba. np. maseczka ochronna kosztuje 2zl, dla stylistek JB Lashes - 1,50 a ja kupuje w sklepie z artykułami dentystycznymi po 0,14!!! po 14 groszy za sztukę. to dlaczego stylistki JB Lashes muszą płacić 10 razy tyle? nie rozumiem...

Strasznie mi przykro, ja też miałam wątpliwą przyjemność zakupu rzęs od tej Pani, rzęsy są niestety fatalne, rozmiarówka jest zawyżona o jakieś 3mm i np rzęsy o rozmiarze 12mm mają 15 albo i więcej...
fatalnie wygięte, opakowanie oznaczone ich znaczkiem firmowym na tandetnym papierku wycinanym ręcznie (więc pewnie produkt koreański z inną metką). Pani je sprzedająca kompletnie nieprofesjonalna , przesłala mi inne rozmiary i niepełne zamówienie. W sumie wyszło mi to na dobrze bo przynajmniej mniej wyrzuconych w błoto pieniędzy.
Mi zwrotu przyjąć nie chciała, ale spróbuj się upomnieć o swoje bo to już troszkę za duże przegięcie
trzymam kciuki
Stary 2010-06-27, 12:45   #1238
malablondi
Raczkowanie

Witam

Kilka dni temu miałam przedłużone rzęsy.Efekt jest OK,zrobiłam to ze względu na sesję zdjęciową którą będę miała w przyszłym tygodniu.
Gdyby nie to pewnie bym się nie zdecydowała.Troche trudno mi się przyzwyczaić do doklejonych rzęsek.Efekt według mnie nie jest tak naturalny,ale też do końca nie wiedziałam czego się spodziewać,jako,iż był to mój pierwszy raz.
Mam tylko jedno pytanie,czy regulą jest przedłużanie włosków tylko na górnych powiekach? Tak było w moim przypadku.

Edytowane przez malablondi
Czas edycji: 2010-06-27 o 12:49
malablondi jest offline  
Stary 2010-06-27, 20:11   #1239
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
odradzam!!!

super, że ostrzegasz przed szkoleniem - dla wielu osób, które się zastanawiają i szukają szkolenia to dobre wskazówki! niestety (jak niestety, o ile można tak stwierdzić) ale najlepiej jest zainwestować w dobra markę, sprawdzone produkty i przede wszystkim w siebie jak się zebrać w sobie to taki kurs szybko się zwróci.

co do cenników firm to widziałam i NL i Xtreme ... NL troszkę tańszy niż Xtreme - bo ta firma to już droga i to o nich można powiedzieć, że zawyżają ceny jeżeli chodzi o JB, które cenowo wychodzi najkorzystniej z tej "grupy" - to faktycznie nie patrzyłam na ceny maseczek bo to wydaje mi się najmniej ważne (takie rzeczy jak taśma czy maseczki to można sobie kupić w aptece, a w ogóle w rossmanie widziałam maseczki 2,40 za sztukę, także te ceny akurat różne) - najważniejsze są rzęsy i kleje - ale może Ananas wie już coś więcej o cenach tych maseczek (albo się dowie)
4youlashes teraz dopiero poszukałam czegoś więcej bo w ogóle nie brałam ich pod uwagę - ale nie znalazłam nic oprócz allegro - tam chyba nie ma szkoleń, tylko same produkty?? jak dla mnie ... "szperacza internetowego" to jest dokładnie to samo co Secret i Looksus Lashes, sprowadzane pewnie z Korei albo Chin do Polski za grosze (pytanie na ile bezpieczne są ich produkty) - naklejka i już, a oni nawet stronki nie mają choć ją reklamują już na allegro
hehe, oni to dopiero mogą zawyżać ceny - rzęsy za pół grosza kupując nie, no dziewczyny - przecież nikt nie pracuje charytatywnie - jasne jest, że wszyscy muszą zarabiać - w końcu my/ja też chce zarabiać na zakładaniu rzęs - za pół darmo nie mam zamiaru tego robić

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-06-27 o 22:04
amaniac jest offline  
Stary 2010-06-27, 22:33   #1240
agi wi
BAN stały

Jeżeli chodzi o szkolenia w 4YOULASHES to już od lipca będę miała przyjemność je prowadzić.
agi wi jest offline  
Stary 2010-06-27, 23:33   #1241
agi wi
BAN stały

do amanic:
muszę potwierdzić Twoje obawy, produktu 4YOULASHES pochodzą z Azji, jak 90% rzeczy, które Ciebie otaczają. Traf tak chciał, że najwięcej fabryk i najtańsza siła robocza leży w tamtym rejonie globu. Jak już wcześniej pisałam przedłużanie rzęs zostało wymyślone przez Azjatów, chwała im za to, dzięki temu mam piękne rzęsy, i nie tylko ja. Więc chyba dobrze, że produkty pochodzą z Azji, bo oni się na tym znają, a nie z Mozambiku czy Bangladeszu gdzie może nawet o takim zabiegu nie słyszeli.
W Azji jest dosłownie kilka fabryk zajmujących się produkcją materiałów do przedłużania rzęs. Jak zauważyła marchewkowy_las LL i SL pochodzą z tej samej fabryki. Są to marki. które sprowadzają towar bezpośrednio od producenta, dlatego mają tak przystępne ceny. NL, XL itp. są markami Angielskimi bądź Amerykańskimi wprowadzonymi na nasz rynek na zasadzie franczyzy. Więc ceny ich produktów są stosunkowo wyższe.

Do Ananas:
4YOULASHES jest polską marką. Firma tworząca tą markę jest wyłącznym dystrybutorem produktów MAX2 na rynku polskim, tak jak NL jest wyłącznym dystrybutorem tych produktów na rynku angielskim.
Niestety muszę rozczarować amaniac, produkty 4YOULASHES nie pochodzą z tej samej fabryki co SL i LL. Więc możesz być spokojna o ich jakość produktów, są od 5 lat na rynku polskim, tylko pod nalepką NL.
Do tej pory pracowałam na NL, od pół roku testuję produkty 4YL, przeszłam szkolenie instruktorskie u producenta który stworzył i opatentował rzęsy o pokręceniu J i mogę zagwarantować, że są to te same produkty

Odnośnie dyskusji o rzęsach mink lashes lub silk lashes.
Prawdziwe mink lashes to np. http://www.thelashbar.com/Mink%20Eyelashes.htm
cena świadczy o materiale z jakiego są zrobione, ręczna praca, efekt końcowy bardzo sexi.
To co mamy na rynku to są substytuty. Rzęsy typu mink są rzęsami bardzo delikatnymi, lekkimi początkowo grubości o,7mm. Teraz już każda grubość jest tak nazywana.
Rzęsy typu silk lashes nie są rzęsami jedwabnymi, cechuje je wyjątkowy ( dla mnie aż nienaturalny połysk ), każdy kto widział rzęsy SL powie, że są bardzo błyszczące.
agi wi jest offline  
Stary 2010-06-28, 09:55   #1242
amaniac
Raczkowanie

@ aga wi:
wiem, że większość produktów, które nas otaczają jest z Azji
jednak firmy brytyjskie czy amerykańskie mają kontrolę jakości, nie mogą sobie pozwolić aby coś było nie tak - a tutaj rozumiem, że w Chinach czy Korei oni sami "kontrolują" i wysyłają np. do Polski, tak? w jakości na jaką się zgadzasz lub nie czyli jakie to są standardy? jak chińskie to nie jestem przekonana - moja dobra koleżanka lata do Chin i robi zakupy, głównie odzieżowe, jednak zrobiła sobie tam rzęsy bo było taniej niż u nas i jak tylko wróciła to wszystko prawie jej wypadło, trzymało się ok. 2 tygodnie - i zrobiła po prostu u nas jeszcze raz
...a słyszałam m.in. że kleje NL jednak nie są tak dobre, bo nawet tu na forum są niezbyt dobre opinie, także klej 4yl jest taki sam czy to sama fabryka, nie wiem - dlatego pytam patent na podkręcenie J??? dziwne, bo większość marek/firm ma takie podkręcenie i jest ono standardowe. MAX2 jest dostępne w innych firmach, także dziwne, że napisałaś, że jesteś wyłącznym dystrybutorem - bo np. NL też ma MAX2.
gdzie miałaś to szkolenie instruktorskie? jaka to firma?
teraz rozumiem, że chwalisz te produkty skoro sama je sprowadzasz i będziesz prowadzić szkolenia.
nie chce aby to jakoś źle brzmiało, nie chce jakiś "awantur", dlatego szukam wszystkich informacji, z natury jest dociekliwa i szperam w necie dość dużo - także nie miej mi to za złe, że tak dużo pytam.

@ marchewkowy_las:
aga wi chwaliła klej 4yl, także pewnie odpowie na Twoje pytania
amaniac jest offline  
Stary 2010-06-28, 17:05   #1243
agi wi
BAN stały

Do amaniac:
agi wi nie aga wi
To, że będę prowadzić szkolenia dla 4YL nie jest niczym haniebnym i nie mam zamiaru się tego wstydzić. Nie widzę w tym nic złego.
Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo nie mam ku temu powodów, poza tym to forum jest stworzone po to aby wymieniać się informacjami i zdobytym doświadczeniem, a nie awanturować się.
Piszesz, że dużo szperasz w internecie, ja mam dla Ciebie jedną radę, powinnaś bardziej skupić się na tym co czytasz, a nie przeglądać pobieżnie stronki lub wpisy, z tego wynikają nieporozumienia.
Pisałam, że będę prowadzić szkolenia, nie wiem skąd stwierdzenie, że sprowadzam produkty. Owszem utrzymuje kontakt z producentem, ale w celach przeszkolenia mojej osoby i poszerzenia wiedzy o produktach na których pracuję. Wyraźnie pisałam, że zostałam przeszkolona przez producenta a nie przez firmę, więc nie wiem dlaczego się ponownie pytasz. Piszesz, że Twoja koleżanka miała źle założone rzęsy i odpadły jej po 2tygodniach, w Chinach tak samo jak w Polsce lub gdzie indziej zdarzają się partacze, nacja nie ma na to wpływu, a takie uogólnianie zakrawa już o uprzedzenia. Może zwyczajnie trafiła na partacza, lub Twoja koleżanka źle dbała o rzęsy. Ja nie opieram swojej wiedzy na zasłyszanych historyjkach, bo takie przekazywane z osoby na osobę często prowadzi do zmiany treść zasłyszanej historyjki.
Jeżeli chodzi o klej NL, to faktycznie nie jest najlepszy, ale jakbyś doczytała uważnie, to pisałyśmy o kleju wolno schnącym, a takiego nie ma w ofercie 4YL.
Podkręcenie typu J, jeżeli sprawdzisz definicję słowa patent będziesz wiedziała, że osoba tworząca daną rzecz może ją opatentować( zastrzec wyłączność ), a inne osoby, firmy, producenci chcąc posługiwać się daną nazwą lub produktem muszą wykupić prawo do danego patentu.
Natomiast jeżeli chodzi o produkty MAX2, nie ja jestem wyłącznym dystrybutorem, tylko firma tworząca markę 4YL, jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę tych produktów, Nie znaczy to, że inni dystrybutorzy na dany kraj nie mogą wprowadzać tych produktów na rynek polski. Logiczne jest, że bezpośredni dystrybutor ma niższe ceny, niż firma która działa na zasadzie franczyzy i działa jako pośrednik. NL jest wyłącznym dystrybutorem MAX2 ale na rynek angielski.
Kleju MAXI-POWER nie zachwalałam tylko polecałam, bo ma dużo mocniejsze wiązanie, a nie dla tego, że fajną fioletową nakrętkę.
marchewkowy_las nie zadała żadnego pytania więc nie wiem na co mam odpowiadać.
amaniac mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości i zaspokoiłam Twoją ciekawość
agi wi jest offline  
Stary 2010-06-28, 17:39   #1244
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Sarrita i Roxana - dzięki za odpowiedzi
gsk jest offline  
Stary 2010-06-28, 18:25   #1245
amaniac
Raczkowanie

przepraszam - faktycznie agi wi, nie aga
@agi wi
nie wiem po co tyle złości w Twojej wypowiedzi, najwyraźniej ostatnie wypowiedzi nie pasują Ci i wyprowadzają z równowagi, przepraszam, ja nie miałam tego na celu - nigdy nie napisałam, że można się wstydzić tym, że poleca się w pewnym sensie "swoje" produkty, czy to z Chin, czy Korei czy z Anglii ... to były tylko wypowiedzi zebrane na bieżąco - to nie ja zaczęłam o 4yl bo wcześniej o tym nie słyszałam nawet.

co do podkręcenia J i patentu - to jestem faktycznie ciekawa po co w ogóle to niby patentować skoro podkręcenia J tak naprawdę delikatnie się różnią w różnych firmach, a nazywają tak samo - bo wątpię aby np. NL, czy Xtreme zgłaszało się do Twojego producenta aby wykupić prawo tego "patentu". znam słowo patent i nie miłe jest z Twojej strony zwracanie mi uwagi w ten sposób.

jeżeli napisałaś, że masz kontakt z producentem i jesteś przeszkolona i polecasz te produkty to wydawało mi się, że jest jasne, że je sprowadzasz - a tak nie jest? jeżeli się pomyliłam, to przepraszam.
czekam w takim razie na ich stronkę aby zobaczyć kto jest tym tajemniczym producentem i jak szkoli i jakie ma standardy. bo z samej nazwy nic nie wynika... chyba, że nam zdradzisz gdzie robiłaś to szkolenie instruktorskie?

nazwa "wyłączny" dystrybutor wskazuje na to, że tylko firma tworząca 4yl może wprowadzać na rynek ten produkt - a tak nie jest, inne firmy też sprzedają te produkty w Polsce i nie ma najwyraźniej na to wyłączności. NL też ma to w swojej ofercie - może na zasadzie franczyzy i w Polsce mogą to sprzedawać, tylko po co wtedy wyłączność na Polskę ma inna firma - za to zapewne się płaci, a tu nie miałoby to sensu? wyłączność traci sens, ale w prawa franczyzy to ja się nie wtrącam

klej NL nie tylko wolno schnący ma kiepskie opinie bo wypowiadały się o nim stylistki, które raczej na wolno schnącym kleju nie pracują.

mam nadzieję, że to już koniec tej bezsensownej przepychanki - bo zapewne racja jak zawsze leży po obydwu stronach

pozdrowienia

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-06-28 o 18:28
amaniac jest offline  
Stary 2010-06-28, 22:17   #1246
agi wi
BAN stały

Widzę, że mimo moich najszczerszych chęci wytłumaczenia Ci pewnych rzeczy, nadal nie rozumiesz co się pisze do Ciebie. Myślałam, że jestem w stanie przekazywać informację w przystępny sposób.
Nie mogłaś wcześniej słyszeć o marce 4YL, bo dopiero wchodzi na rynek, nie sądzę abyś uzyskała informację o producencie tych produktów, bo to jest tajemnica handlowa, która również mnie obowiązuję. Nie sądzę żeby np. właściciel marki XL udostępnił Ci informację w której fabryce zaopatruje się w kleje lub rzęsy. Z drugiej strony nie rozumiem Twojego zainteresowania marketingiem. Równie dobrze mogę założyć, że reprezentujesz konkurencyjną markę bo sama polecałaś inne produkty, a naskoczyłaś na mnie jak napisałam, że jestem trenerem. Jeżeli tak Cię interesują techniki szkolenia to zapraszam z wielką ochotą przekażę Ci całą swoją wiedzę na temat przedłużania rzęs.
Pamiętam dyskusję na temat kleju z NL i była ona o ultra bond, a to jest klej wolno schnący, może Ty wiesz lepiej kto na czym pracuje. Odnoszę wrażenie, że niewiele wiesz na temat przedłużania rzęs i produktów, może lepiej byłoby poczytać niż mącić przypuszczeniami i teoriami zasłyszanymi od koleżanek.
A tak nawiasem, wynalazcy opatentowują swoje wynalazki po to żeby zarabiać na odsprzedawaniu praw do posługiwania się np. daną nazwą ( podkręcenie typu J )
agi wi jest offline  
Stary 2010-06-28, 22:48   #1247
amaniac
Raczkowanie

@agi wi
pewnie, że nie za dużo jeszcze wiem o przedłużaniu rzęs z własnego doświadczenia bo dopiero zamierzam wybrać się na szkolenie
a tu dzielę się swoimi przemyśleniami, poszukiwaniami i po prostu o tym piszę, czytam opinie innych, a napisałam już o kilku firmach, które brałam pod uwagę i uważam, że co najmniej 3 mają bardzo dobre produkty, tylko ceny inne (o czym napisałam we wcześniejszych postach) ... i o innych tematach też
"wynalazcy podkręcenia J" - gratulacje zawsze można nazwać to inną literą alfabetu albo jeszcze inaczej ale ok - zawsze pomysł na zarobek skoro jest na to popyt - trzeba opatentować alfabet żarcik tylko
dziękuję za zaproszenie, ale nie podoba mi się ton w jakim się wypowiadasz i raczej nie chciałabym się uczyć w takiej atmosferze,
nie sądzę abym gdziekolwiek na Ciebie "naskoczyła" - to ja pisałam o różnych markach i w momencie gdy w moim poście zupełnie przypadkiem pojawiło się 4yl to Ty złośliwie się wypowiedziałaś w stosunku do mnie, bo wcześniej nic od Ciebie do mnie nie było, ale ja mam dość tego tematu - także pozdrawiam i życzę powodzenia
amaniac jest offline  
Stary 2010-06-28, 23:34   #1248
katii777
Przyczajenie

Odbiegajac od tematu, a moze wlasnie do niego nawiazujac dzieki agi wi za info o kleju 4youlashes, zakupilam, trzyma jak zly ultra Plus z Secret Lashes poszedl w odstawke, moze faktycznie klej szybkoschnacy na nasze aktualalne upaly nie jest najlepszy (schnie za szybko, przez co wiazanie jest krotkotrwale?). Minelo ok 1,5-2 tyg odkad uzyzwam kleju polecanego prze agi wi, wiec jeszcze nie wiem jak to wyglada na dluzsza mete, ale nawet mi rzesy nie leca, mimo ciazy dzieki dziewczynki za porady
katii777 jest offline  
Stary 2010-06-29, 09:08   #1249
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

I mam jeszcze jedno pytanie - problem:
-Jak ktoś np. ma rzęsy typu J a od środka do zewnętrznych kącików zaczynają się podkręcać to wtedy w tych podkręconych przyklejać C? Nie będzie do głupio wyglądało?
-Jak ktoś ma tak że do połowy oka rzęsy się normalnie do góry podkręcają a od połowy do zewnętrznego kącika oka rosną prawie że w lewą strone? Tzn że zakręcenie jakby nie idzie do góry tylko na bok. To jak wtedy przyklejać żeby wyszło na prostą, czy nie da się nic z tym zronić?
Mam nadzieje że w miare zrozumiale to opisałam
gsk jest offline  
Stary 2010-06-30, 00:25   #1250
Gonia111
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyny, a czy ktoś wie, jak w JB Lashes wygląda szkolenie na raty? bo nie stać mnie w tej chwili na zapłacenie całej kwoty. ale bardzo, bardzo bym chciała przeszkolić sie w tej firmie.
Wiem że istnieje taka możliwość , ale to już musisz dopytać się uźródła. Na stronie www.jblashes.pl masz namiar na kontakt.

Też miałam zamiar zrobić ten kurs na raty , ale udało się zapłacić gotówką.

Edytowane przez Gonia111
Czas edycji: 2010-06-30 o 00:27
Gonia111 jest offline  
Stary 2010-07-01, 10:56   #1251
monialudek
Przyczajenie

hejka,
jestem na forum nowa i od razu proszę o opinię
rzęski pierwszy raz przedłużyłam rok temu, od tego czasu skorzystałam z usług dwóch stylistek, pierwsza robiła na Nouveau Lashes, zakładała mi J, efekt był genialny ale niestety rzęsy się odklejały od naturalnych i musiałam biegać do 2 tyg na korektę, za którą płaciłam majątek... druga stylistka robiła na Extreme Lashes i niby okej, ale rzęski cienkie strasznie, kolor jakby grafit i praktycznie nie było widać efektu, na dodatek znowu same odpadały
Wczoraj zrobiłam u kolejnej stylistki i efekt chciałam Wam pokazać, z prośbą o opinię są to Glamour Lashes... pierwszy raz mam założone C i szczerze powiedziawszy nie wiem czy dobrze się czuje w takich podkręconych... uważam też, że są za krótkie... prosze o Wasze opinie co o nich sądzicie... będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam, Monia
monialudek jest offline  
Stary 2010-07-01, 17:40   #1252
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
I mam jeszcze jedno pytanie - problem:
-Jak ktoś np. ma rzęsy typu J a od środka do zewnętrznych kącików zaczynają się podkręcać to wtedy w tych podkręconych przyklejać C? Nie będzie do głupio wyglądało?
-Jak ktoś ma tak że do połowy oka rzęsy się normalnie do góry podkręcają a od połowy do zewnętrznego kącika oka rosną prawie że w lewą strone? Tzn że zakręcenie jakby nie idzie do góry tylko na bok. To jak wtedy przyklejać żeby wyszło na prostą, czy nie da się nic z tym zronić?
Mam nadzieje że w miare zrozumiale to opisałam
Zalezy jak duza jest roznica miedzy Twoimi J i C. Ja ostatnio zakladalam tak jednej dziewczynie i wygladalo bardzo ladnie... na samych koncowkach C a pozniej J. Nie polecam mieszania J i C na zasadzie jedna rzesa J poznij C, znowu J i C - robi sie balagan, ale jesli prowadzisz linie zaczynajac np. od 12C pozniej przechodzisz stopniowo do srodka oka i zakladasz 12J, nastepnie 11J, 10J, 9J to efekt bedzie superm bo podnosisz sama koncowke oka.

A co do Twojego drugiego pytania to przyklejasz sie tak jak rzesa rosnie i nie masz niestety wplywu jak ona sie wygina. Jesli kilka rzes rosnie do boku lub w dol to po prostu sie je omija ale jesli caly koncik zewnetrzny idzie do boku to tak trzeba sie wklic - nie koniecznie bedzie to zle wygladalo. Efek moze byc ciekawy.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez monialudek Pokaż wiadomość
hejka,
jestem na forum nowa i od razu proszę o opinię
rzęski pierwszy raz przedłużyłam rok temu, od tego czasu skorzystałam z usług dwóch stylistek, pierwsza robiła na Nouveau Lashes, zakładała mi J, efekt był genialny ale niestety rzęsy się odklejały od naturalnych i musiałam biegać do 2 tyg na korektę, za którą płaciłam majątek... druga stylistka robiła na Extreme Lashes i niby okej, ale rzęski cienkie strasznie, kolor jakby grafit i praktycznie nie było widać efektu, na dodatek znowu same odpadały
Wczoraj zrobiłam u kolejnej stylistki i efekt chciałam Wam pokazać, z prośbą o opinię są to Glamour Lashes... pierwszy raz mam założone C i szczerze powiedziawszy nie wiem czy dobrze się czuje w takich podkręconych... uważam też, że są za krótkie... prosze o Wasze opinie co o nich sądzicie... będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam, Monia
Slabiutko widac efek... musisz zrobic zdjecie an face i zdecydownie przy lepszym swietle bo poki co nic nie mozna o tym powiedziec.
Stary 2010-07-01, 21:03   #1253
monialudek
Przyczajenie

Wklejam jeszcze inne fotki, lepszych już nie dam zrobic moim aparatem
Tej krzywej rzęski na fotce już nie ma, sama odpadla... od wczoraj jak zrobiłam rzęski na nowo odkleilo się okolo 7 sztuk
monialudek jest offline  
Stary 2010-07-01, 21:51   #1254
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Wklejam jeszcze inne fotki, lepszych już nie dam zrobic moim aparatem
Tej krzywej rzęski na fotce już nie ma, sama odpadla... od wczoraj jak zrobiłam rzęski na nowo odkleilo się okolo 7 sztuk
Jak od wczoraj to troszke duzo ich wypadlo. Pytanie czy z celubkami czy bez. Jesli sie odkleily bez to uzyto kiepskiego kleju lub kiepskich rzes. Jesli odpadly z Twoimi znaczy, ze powinnas brac wiecej witamin.
Na prawym oku chyba masz za gleboko przyklejone rzesy... nie uwieraja cie? albo odklejaja sie od spodu i tak odstaja. Troszke pobalaganione - nie wiem czy nie przeczesalas ich, czy tak Ci rosna czy zle sa wklejone. Rzeski dosyc cienkie - tez nie wiem czy taki efekt chcialas i jakiej grubosci sa Twoje naturalne, wiec ciezko mi powiedziec czy dobrze sa dobrane.
Widze, ze masz nalozone cienie na powieke, pamietaj, zeby delikatnie zrobic demakijaz produktem oil free, zeby nie naruszyc kleju bo wtedy rzesy posypia sie jeszcze bardziej. Zwroc uwage tez aby nie zachaczac platkiem o rzesy bo sie beda szarpac od spodu.
Stary 2010-07-01, 22:22   #1255
monialudek
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź... rzęski się odklejaja żadna nie wypadła z moją naturalna nic mnie nie uwiera ale na jednym oku po jednym dniu widac, ze jest ich mniej, odpadaja głównie z prawego oka do demakijazu używam specjalnego płynu z Clareny do rzęs przedłuzanych, makijaż robię delikatnie, rzęski rano tylko przeczesuje specjalną szczoteczką, nie trę oczu, nie nakładam na rzęsy kremów... rzęsy moje sa delikatne, cienkie dlatego zdecydowałam sie przedłużac, ten efekt nie jest tym co chciałam miec nie wiem już gdzie iśc aby efekt był wspaniały na te 3-4 tygodnie... w tej chwili wywalam kasę w błoto czy może mi ktoś polecic stylistkę z okolic Katowic??
monialudek jest offline  
Stary 2010-07-01, 23:51   #1256
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Dzięki za odpowiedź... rzęski się odklejaja żadna nie wypadła z moją naturalna nic mnie nie uwiera ale na jednym oku po jednym dniu widac, ze jest ich mniej, odpadaja głównie z prawego oka do demakijazu używam specjalnego płynu z Clareny do rzęs przedłuzanych, makijaż robię delikatnie, rzęski rano tylko przeczesuje specjalną szczoteczką, nie trę oczu, nie nakładam na rzęsy kremów... rzęsy moje sa delikatne, cienkie dlatego zdecydowałam sie przedłużac, ten efekt nie jest tym co chciałam miec nie wiem już gdzie iśc aby efekt był wspaniały na te 3-4 tygodnie... w tej chwili wywalam kasę w błoto czy może mi ktoś polecic stylistkę z okolic Katowic??
Czasami warto wydac wiecej a trafic do dobrej stylistki. Bo teraz placisz kilka razy a w sumie moglas zaplacic raz drozej a i tak bys na tym lepiej wyszla. Dziewczyny pracujace na dobrch materialach nie sa 'dziwnie' tanie bo jednak materialy jakie zuzywaja na klientki maja swoja wartosc. Tez oczywiscie cenia swoje umiejetnosci... niestety nie znam zadnej poleconej dziewczyny z Twojego miasta. Ale co moge poradzic jak bedziesz dzwonila do kogos u kogo bedziesz chciala zalozyc/uzupelnic rzeski.
1. na jakich materialach pracuje?
2. jaka firma wydala jej certyfikat? (Niektore firmy niestety wydaja certyfikaty od razu po 1 dniowym szkoleniu. Nie wymagaja przeslania prac aplikacji do akceptacji aby dopiero wtedy wystawic dyplom. Jest to bardzo przykre ale prawdziwe! Takie stylistki chwala sie swoimi certyfikatem a NIC NIE POTRAFIA po kilku godzinach szkolenia)
3. jak dlugo juz pracuje?
4. czy posiada w swojej ofercie rzesy C - patrzac na ksztalt Twojego oka mysle, ze takie powinnas miec zaaplikowane.
5. czy ma w ofercie rzeski ciensze i grubsze - mozna je ladnie wymieszac nie obciazajac tak Twoich naturalnych i otrzymac efekt lekko wytuszowanego oka.
Kazdy nie ma wszystkich rzes jednej grubosci dlatego mozna taki myk zastosowac - do grubszych wkleic grubsze do cienszych doczepic ciensze.
Jak zrobisz taki maly wywiad mozesz napisac na forum - ja czy inne dziewczyny mozemy Ci podpowiedziec czy stylista wydaje sie byc ok.
Aha i wazna rzecz - portfolio... niektore dziewczyny chwala sie takimi zdjeciami, ze az wstyd jak sie je oglada;/

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-07-01 o 23:54
sarrita jest offline  
Stary 2010-07-02, 08:57   #1257
monialudek
Przyczajenie

Bardzo, bardzo dziękuję wykorzystam tą wiedzę na 100%... i oczywiście dam znać...
Pozdrawiam, Monia

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Dziewczyny zerknijcie proszę na te dwie oferty... co o tym sądzicie??

http://www.allegro.pl/item1103247927...chy_slask.html
http://www.allegro.pl/item1102015600...anie_rzes.html
monialudek jest offline  
Stary 2010-07-02, 23:02   #1258
Mantisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
co do podkręcenia J i patentu - to jestem faktycznie ciekawa po co w ogóle to niby patentować skoro podkręcenia J tak naprawdę delikatnie się różnią w różnych firmach, a nazywają tak samo - bo wątpię aby np. NL, czy Xtreme zgłaszało się do Twojego producenta aby wykupić prawo tego "patentu". znam słowo patent i nie miłe jest z Twojej strony zwracanie mi uwagi w ten sposób.
odpowiedz jest bardzo prosta - na patentach się zarabia to z dziedzny biznesu a nie rzes kwestia
Stary 2010-07-03, 01:31   #1259
kasia87pl
Raczkowanie

witam Panie Stylistki i nie tylko. Kolejna klientka,tym rzem afroamerykanka z pochodzenia Rzesiorki miala tak krociutkie ,ze nie bylo mowy o dluzszych. w sumie widac na dolnych powiekach ze nie za duzo ich ma. porady mile widziane jak zwykle. xxx
kasia87pl jest offline  
Stary 2010-07-03, 01:33   #1260
Gretsschen
Przyczajenie

hej
ja zrobilam dzisiaj w krakowie na stradomskiej 299pln, siedzę zachwycona, 10mm, cuddddowne, nie wiem co bedzie dalej, dam znac za tydzien czy wypadają
Gretsschen jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości