Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-03, 15:51   #1261
Valia
Przyczajenie

Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia87pl Pokaż wiadomość
witam Panie Stylistki i nie tylko. Kolejna klientka,tym rzem afroamerykanka z pochodzenia Rzesiorki miala tak krociutkie ,ze nie bylo mowy o dluzszych. w sumie widac na dolnych powiekach ze nie za duzo ich ma. porady mile widziane jak zwykle. xxx

bardzo naturalnie, mysle ze moglo by byc ich wiecej. ogólnie ok
Valia jest offline  
Stary 2010-07-04, 17:07   #1262
Mantisa
Raczkowanie

Kasia - super super!!

Valia - sadze ze Pani nie miala wiecej by dokleic
Stary 2010-07-04, 21:04   #1263
hermajona
Rozeznanie

Hej dziewczyny, mogłybyście polecić jakiś salon w Warszawie? Przeczytałam kilka stron tego wątku i widzę tu tylko rozmowy stylistek. Będę bardzo wdzięczna Xtreme Lashes są za drogie dla mnie, myślicie, że można mieć za max 300 zł ładne przedłużone i zagęszczone rzęsy? Gdzie??
hermajona jest offline  
Stary 2010-07-04, 22:22   #1264
Gonia111
Przyczajenie

Kasia87 - naturalnie- bardzo ładnie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez monialudek Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo dziękuję wykorzystam tą wiedzę na 100%... i oczywiście dam znać...
Pozdrawiam, Monia

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Dziewczyny zerknijcie proszę na te dwie oferty... co o tym sądzicie??

http://www.allegro.pl/item1103247927...chy_slask.html
http://www.allegro.pl/item1102015600...anie_rzes.html
Jak już wcześniej pewnie czytałaś wypowiedzi co do ceny dobrej usługi i jakości poroduktów to nie powinnaś brać pod uwagę takich ofert, chyba że chcesz poeksperymentować i sprawdzić na własnych rzęsach , portfelu i stracie czasu . Pozdrawiam i nie polecam.
Gonia111 jest offline  
Stary 2010-07-05, 19:30   #1265
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
odpowiedz jest bardzo prosta - na patentach się zarabia to z dziedzny biznesu a nie rzes kwestia

otóż to
zarabia się szczególnie na tych faktycznie innowacyjnych
...i otóż to: kwestia biznesu, nie rzęs
pozdrowienia
amaniac jest offline  
Stary 2010-07-06, 11:22   #1266
Sothis
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Valia Pokaż wiadomość
bardzo naturalnie, mysle ze moglo by byc ich wiecej. ogólnie ok
Cześć, czy to przypadkiem nie Twój blog?
http://valiakosmetyka.bloog.pl/?ticaid=6a793
pozdrawiam
Stary 2010-07-06, 11:50   #1267
Sandra_83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gonia111 Pokaż wiadomość
Kasia87 - naturalnie- bardzo ładnie

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Jak już wcześniej pewnie czytałaś wypowiedzi co do ceny dobrej usługi i jakości poroduktów to nie powinnaś brać pod uwagę takich ofert, chyba że chcesz poeksperymentować i sprawdzić na własnych rzęsach , portfelu i stracie czasu . Pozdrawiam i nie polecam.
To co piszesz jest śmieszne. To że nie płacą czynszu i nie zatrudniają pracowników nie oznacza, że źle robią, a nie mają jedynie kosztów działalności, w związku z czym mogą sobie pozwolić na niższą cenę. Z resztą one mają większe doświadczenie niż te Stylistki z salonów...
Po drugie, jak można oceniać czyjąś pracę - nie mając pojęcia jakie są jej efekty.
Sandra_83 jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:31   #1268
monialudek
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sandra_83 Pokaż wiadomość
To co piszesz jest śmieszne. To że nie płacą czynszu i nie zatrudniają pracowników nie oznacza, że źle robią, a nie mają jedynie kosztów działalności, w związku z czym mogą sobie pozwolić na niższą cenę. Z resztą one mają większe doświadczenie niż te Stylistki z salonów...
Po drugie, jak można oceniać czyjąś pracę - nie mając pojęcia jakie są jej efekty.
Zgadzam się z Tobą... wysoka cena nie zawsze oznacza dobrze wykonaną robotę niestety...
I powiem tak, z jednej z tych usług, do których wstawiłam linki skorzystałam i jestem bardzo zadowolona rzęski są idealnie dobrane długością i grubością, ani jedna rzęska nie klei się z drugą, perfekt oddzielone... z uwagi na fakt, że moje rzęsy a w zasadzie pozostałości po rzęsach były króciutkie, cieniutkie to dziewczyna mi dokleiła cienkie rzęski 0,15... kiedy dzisiaj moje koleżanki mnie zobaczyły nie mogły uwierzyć, że są to rzęsy doklejane wyglądają tak naturalnie a do tego są na mocnym kleju i nie odklejają się... cała usługa była wykonana na NOUVEAU LASHES za cenę 160 zł...
Zaczynałam od rzęs za 350 zł (założenie) gdzie za korektę płaciłam 200 zł i po 2 tygodniach musiałam lecieć na korektę bo połowy rzęs nie miałam bo się odklejały więc jak widać cena nie zawsze równa się jakość...
I jeszcze jedna kwestia - niszczenie rzęs przedłużaniem - uważam, że niestety nawet najlepiej wykonana usługa niszczy nasze rzęsy, stają się one słabiutkie, cienkie... nie chodzi mi tu o to, że są krótkie, bo wiadomo muszą odrosnąć z długości, ale kondycja rzęs naturalnych pozostawia wiele do życzenia po zdjęciu tych doklejonych... dlatego chciałam spytać o te odżywki, które stosuje się na rzęski?? czy ktoś używał i jaki był efekt??
Ja osobiście będę dalej przedłużać, bo efekt jest cudowny a do tego nie muszę się malować
monialudek jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:45   #1269
nombre
Zadomowienie

Cytat:
Zgadzam się z Tobą... wysoka cena nie zawsze oznacza dobrze wykonaną robotę niestety...
I powiem tak, z jednej z tych usług, do których wstawiłam linki skorzystałam i jestem bardzo zadowolona rzęski są idealnie dobrane długością i grubością, ani jedna rzęska nie klei się z drugą, perfekt oddzielone... z uwagi na fakt, że moje rzęsy a w zasadzie pozostałości po rzęsach były króciutkie, cieniutkie to dziewczyna mi dokleiła cienkie rzęski 0,15... kiedy dzisiaj moje koleżanki mnie zobaczyły nie mogły uwierzyć, że są to rzęsy doklejane wyglądają tak naturalnie a do tego są na mocnym kleju i nie odklejają się... cała usługa była wykonana na NOUVEAU LASHES za cenę 160 zł...
Zaczynałam od rzęs za 350 zł (założenie) gdzie za korektę płaciłam 200 zł i po 2 tygodniach musiałam lecieć na korektę bo połowy rzęs nie miałam bo się odklejały więc jak widać cena nie zawsze równa się jakość...
I jeszcze jedna kwestia - niszczenie rzęs przedłużaniem - uważam, że niestety nawet najlepiej wykonana usługa niszczy nasze rzęsy, stają się one słabiutkie, cienkie... nie chodzi mi tu o to, że są krótkie, bo wiadomo muszą odrosnąć z długości, ale kondycja rzęs naturalnych pozostawia wiele do życzenia po zdjęciu tych doklejonych... dlatego chciałam spytać o te odżywki, które stosuje się na rzęski?? czy ktoś używał i jaki był efekt??
Ja osobiście będę dalej przedłużać, bo efekt jest cudowny a do tego nie muszę się malować

wkleisz zdjecie rzesek, bo tez jestem ze sląska i za uzupelnienie płace 160zl a to troche duzo. nie wiem u ktorej osoby bylas ale oferta z pierwszego linka wydaje mi sie lepsza w drugiej rzesy maja chyba za duzo kleju . moze stylistki sie wypowiedza?
nombre jest offline  
Stary 2010-07-06, 15:15   #1270
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Kolejny raz poruszana jest glupia i beznadziejna dyskusja co, kto i za ile.
Sa dziewczyny, ktore zakladaja bardzo ladnie rzesy za 200zl - ale pytanie ile rzes doklejaja? na jakich materialach pracuja? ile zaplacily za szkolenie? jak wyceniaja swoja prace (zalozenie trwa okolo 3h)? i czy oplacaja ZUS czy pracuja na czarno i z jakiego sa miasta. Nie mozna wszystkich jedna miara mierzyc, blagam. W salonch tez sa promocje i mozna rzesy zalozyc tanio.
Zgadzam sie, ze te 'domowe' stylistki bardziej sie przykladaja.

Watek tanich stylistek i odpowiedz Gonia111 nawiazywal do konkretnej dziewczyny z wczesniejszego postu.

Kolejna sprawa to ocena byla wystawiona na podstawie wklejonych linkow z efektami pracy dwoch stylistek.

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Dziewczyny, czytajcie forum a nie pytacie po kilka razy o to samo. Odzywki sa do pielegnacji rzes naturalnych. Utrwalacze to produkty do pielegnacji rzes syntetycznych.

Rzesy mialy prawo Ci sie zniszczyc poniewaz mialas zle wykonana usluge - agi_wi miala kilka wpisow na ten temat, ktore polecam poczytac.

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-07-06 o 15:18
sarrita jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:33   #1271
charliee
Rozeznanie

Przeszukałam cały wątek wpisując hasło Szczecin, Szczecinie i niestety nie ma tu nic o salonach czy też osobach godnych polecenia w tym mieście Może coś przeoczyłam?

Czy jest tu ktoś kto przedłużał sobie rzęsy w Szczecinie i może śmiało kogoś polecić? Z góry dziękuję.
charliee jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:47   #1272
Gonia111
Przyczajenie

Cytat:

Sandra ja nic takiego nie napisałam że te Panie nie potrafią aplikować rzęs . Nawet jeśli pracuje sie na gorszych kosmetykach to wprawa się wyrabia i rzęsy przykleja sie jak maszyna do szycia
Sama kilka razy chciałam dowiedzieć się na jakich kosmetykach te Panie pracują i jaką ilość rzęs obejmuje ta cena . Niestety odpowiedź na moje pytania nie były zadowalające , od kilku nie było nawet odzewu.
Więc dziękuję bardzo za wypowiedź Sarrity i proponuję czytać wypowiedzi w całości zwłaszcza jeśli mają odnośniki do poprzednich wypowiedzi.
Pozdrawiam.
A jeśli klientki zaczynają chwalić Stylistki z takiej aukcji to tylko plus dla nich. Tylko "krowa" nie zmienia zdania. Może wkrótce ta usługa bedzie tak popularna jak tipsy.
Gonia111 jest offline  
Stary 2010-07-07, 00:53   #1273
skarpeciory
Przyczajenie

hej, a czy ktoras z was zna w trojmiescie dobra styliste ktora porzadnie przedluza rzeski? nie ma dla mnie znaczenia czy bedzie to robic w domu czy w salonie, zalezy mi by cena nie byla astronomiczna dla kogos kto ma przecietne zarobki, tzn chcialabym sie zmiescic w 400 zlotych , oczywiscie im taniej tym lepiej, z zastrzezeniem ze jakosc jest w tym przypadku dla mnie wazniejsza niz cena
skarpeciory jest offline  
Stary 2010-07-08, 16:16   #1274
OliG
Raczkowanie

Dziewczyny ja trochę z innej strony...Saritta napisała,że w salonach tez można złapać okazję i taniej przedłużyć rzęsy i się zgadzam ale jak widze ,że dziewczyna robi pełny zabieg za 120zł to mnie krew zalewa.Albo ma mega mało klientek albo lubi charytatywnie pracować.Temat dłuższy ale nie zanudzam. Dodam tylko ,że pracuje na dwóch firmach NL i secret lashes. Ciekawe co przewarza w jej ofercie jeśli robi za takie pieniądze.

Stylistki co myślicie znając ceny tych profesjonalnych produktów?? Bo normalnie juz zaczynam podejrzewać się o zawyżanie swoich cen
OliG jest offline  
Stary 2010-07-09, 09:39   #1275
papadan1
Raczkowanie

Witam po długiej nieobecności i na muszę napisać to co zawsze,znów kłótnie .
Zacznę od cen,zacznijcie się dziewczyny cenić inaczej żeby zarobić na chlebek będziecie musiały pracować po 14 godzin i po trzech latach renta inwalidzka.
Argument że ktoś jest fantastyczny i bierze za pełne założenie 100zł to absurd.Jeżeli ktoś naprawdę dobrze zakłada rzęsy to po
1.nie musi obniżać cen i nie będzie w ten sposób konkurował z najtańszymi
2.nie będzie jeździł po całym mieście żeby założyć przez 90 minut rzęsy tracąc 3 godziny na przejazdy!
3.nie musi ciągle umieszczać swoich kryptoreklam na forach
4 zapisać się trzeba na uzupełnianie z 2-3 wyprzedzeniem,a nie pasuje stylistce każdy dzień i każda godzina,"dostosuje się do pani"
5 nie szuka najtańszych produktów,używa markowych bo ceni klienta bo i tak on za to zapłaci.
6 najlepiej mieć rekomendację zadowolonej klientki a nie kierować się autowpisami na forach,lub sprawdzić na liście rekomendowanych stylistek przez dystrybutorów.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Co do wyższości firm angielskich i amerykańskich nad polskimi.
Te pierwsze nawet jak zamawiają w Korei to muszą kontrolować jakość bo za nią odpowiadają całym swoim kilkuletnim dorobkiem i stać ich na to bo obsługują po kilka-kilkanaście tysięcy stylistek,jak stracą renomę to stracą miliony dolarów i nigdy nie wrócą na top .
Więc jak ktoś mówi że produkty sprowadzane przez polskiego małego importera to to samo co LP, NL,XL to bezczelnie kłamie.
Nie wiem jak w innych firmach ,ale ja na szkoleniu Lash Perfect od razu miałam powiedziane że plastry,maseczki,rękawicz ki mam kupować w najbliższej aptece.
Agi wi , na podkłądki kolagenowe nie ma wyłączności żadna firma od rzęs,produkują je firmy które oprócz tego mają inny asortyment maseczek,płatków,podkłade k i sprzedają to przez swoich dystrybutorów.Chyba że dana firma od rzęs zamawia u producenta płatki ze swoim logo i ze swoim jakimś usprawnieniem,ale to już coś innego.
Niestety mam też duże zastrzeżenia do nowo-powstających marek ,potrzebują kilkanaście miesięcy pracy szkoleniowej i kilkadziesiąt jak nie kilkaset informacji zwrotnych od rzetelnych stylistek dla usprawnień i poprawy jakości produktów.Wszystko kosztem klientów no i stylistek.
papadan1 jest offline  
Stary 2010-07-09, 16:33   #1276
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Do amaniac:
agi wi nie aga wi
To, że będę prowadzić szkolenia dla 4YL nie jest niczym haniebnym i nie mam zamiaru się tego wstydzić. Nie widzę w tym nic złego.
Nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, bo nie mam ku temu powodów, poza tym to forum jest stworzone po to aby wymieniać się informacjami i zdobytym doświadczeniem, a nie awanturować się.
Piszesz, że dużo szperasz w internecie, ja mam dla Ciebie jedną radę, powinnaś bardziej skupić się na tym co czytasz, a nie przeglądać pobieżnie stronki lub wpisy, z tego wynikają nieporozumienia.
Pisałam, że będę prowadzić szkolenia, nie wiem skąd stwierdzenie, że sprowadzam produkty. Owszem utrzymuje kontakt z producentem, ale w celach przeszkolenia mojej osoby i poszerzenia wiedzy o produktach na których pracuję. Wyraźnie pisałam, że zostałam przeszkolona przez producenta a nie przez firmę, więc nie wiem dlaczego się ponownie pytasz. Piszesz, że Twoja koleżanka miała źle założone rzęsy i odpadły jej po 2tygodniach, w Chinach tak samo jak w Polsce lub gdzie indziej zdarzają się partacze, nacja nie ma na to wpływu, a takie uogólnianie zakrawa już o uprzedzenia. Może zwyczajnie trafiła na partacza, lub Twoja koleżanka źle dbała o rzęsy. Ja nie opieram swojej wiedzy na zasłyszanych historyjkach, bo takie przekazywane z osoby na osobę często prowadzi do zmiany treść zasłyszanej historyjki.
Jeżeli chodzi o klej NL, to faktycznie nie jest najlepszy, ale jakbyś doczytała uważnie, to pisałyśmy o kleju wolno schnącym, a takiego nie ma w ofercie 4YL.
Podkręcenie typu J, jeżeli sprawdzisz definicję słowa patent będziesz wiedziała, że osoba tworząca daną rzecz może ją opatentować( zastrzec wyłączność ), a inne osoby, firmy, producenci chcąc posługiwać się daną nazwą lub produktem muszą wykupić prawo do danego patentu.
Natomiast jeżeli chodzi o produkty MAX2, nie ja jestem wyłącznym dystrybutorem, tylko firma tworząca markę 4YL, jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę tych produktów, Nie znaczy to, że inni dystrybutorzy na dany kraj nie mogą wprowadzać tych produktów na rynek polski. Logiczne jest, że bezpośredni dystrybutor ma niższe ceny, niż firma która działa na zasadzie franczyzy i działa jako pośrednik. NL jest wyłącznym dystrybutorem MAX2 ale na rynek angielski.
Kleju MAXI-POWER nie zachwalałam tylko polecałam, bo ma dużo mocniejsze wiązanie, a nie dla tego, że fajną fioletową nakrętkę.
marchewkowy_las nie zadała żadnego pytania więc nie wiem na co mam odpowiadać.
amaniac mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości i zaspokoiłam Twoją ciekawość
Jesli ktos ma wylacznosc to jak sama nazwa wskazuje wylacznie ta firma moze wprowadzic i sprzedawac cos na danym rynku. To nie znaczy, ze ma nizsze ceny a inne firmy maja drozsze - to znaczy, ze jesli ktos chce jeszcze sprzedawac ten produkt na danym rynku, na ktorym znajduje sie juz wylaczny drystrybutor, musi sie u niego zaopatrywac i basta. Jesli jest inaczej znaczy, ze ktos nie jest wylacznym dystrybutorem a jesli sie za takiego uwaza podczas gdyz inne firmy sprzedaja jego produkt, to albo nie podpisal dobrej umowy albo jest robiony w jajo. Patent na rzesy J?
Patent – potocznie: dokument wydawany przez urzędy patentowe; właściwie: prawo wydane osobie fizycznej lub prawnej do zabronienia innym osobom fizycznym lub prawnym zarobkowego bądź zawodowego użytkowania danego wynalazku bądź wynalazków (będących przedmiotem patentu).
Wiele firm ma podkrecenie J. To znaczy, ze np. XL musi placic Twojemu producentowi za patent? Lub Twoj producent weryfikuje czy np. XL ma taki sam kat podkrecenia rzesy czy inny?
Ananas jest offline  
Stary 2010-07-09, 20:36   #1277
agi wi
BAN stały

Ananas, nie wiem dlaczego zakładasz, że wyłączność na sprzedaż produktów przekłada się na ich cenę. Cena zależy czy dana firma jest bezpośrednim importerem, czy w imporcie towarzyszą inni pośrednicy. Im ich więcej tym ceny danych produktów są wyższe. Tak jak pisałam 4YOULASHES jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów MAX2, a Nouveau Lashes jest wyłącznym dystrybutorem na rynku angielskim. To, że te produkty są na rynku polskim jest zasługą firmy Biar Beauty Group, która to jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki Nouveau Lashes. Nikt tu nie jest robiony w jajo, a klient ma wolny wybór czy kupi ten sam produkt z nalepką NL czy z nalepką 4YL.
Jeżeli chodzi o patent na podkręcenie J, ta informacja znajduje się na stronie producenta rzęs, czy XL płaci za udzielenie na niego licencji patentowej, to pytanie nie do mnie tylko do firmy XL.

papadan1, nie myl pojęcia firmy a marki, to firma tworzy markę. Żadna z firm które tworzą NL, XL, czy LP nie produkuje produktów które sprzedaje. To producent zleca badania laboratoryjne i jakościowe klei, removerów itp. Jeżeli mi nie wierzysz do skontaktuj się z przedstawicielem Twojej marki i poproś o wgląd w karty charakterystyki któregoś z produktów, tam jest informacja na czyje zlecenie zostały przeprowadzone badania. Nie wiem o co chodzi Ci z podkładkami kolagenowymi, nie wypowiadałam się na ich temat.
papadan1 widzę, że łatwiej przychodzi Ci od tak zarzucić komuś kłamstwo niż zorientować się w temacie. Nigdy nie pisałam, że produkty 4YL to to samo co LP czy XL, pisałam jedynie, że to to samo co NL. Wystarczyło wejść na stronę NL i porównać sobie płatki odtłuszczające, płatki żelowe, maskary MAX2 czy powłoki ochronne MAX2, z tym co znajduje się w ofercie 4YL, są to te same produkty więc nie rozumiem dlaczego uważasz, że bezczelnie kłamie. Ciekawa jestem czy z taką samom łatwością przyjdzie Ci powiedzieć przepraszam. Może lepiej by było nie uprzedzać się do czegoś tylko to wypróbować a dopiero oceniać. To, że mikropędzelki, maseczki czy czepki można taniej kupić w aptece to logiczne bo większość firm się tam zaopatruje i dodaje swoją marżę, nikt nam po kosztach nie będzie tego sprzedawał, my też jesteśmy klientkami i my prawo wyboru gdzie kupujemy.
A co do cen za przedłużanie rzęs, to już kiedyś pisałam, że to sprawa stylistki czy bierze 100zł, czy 1000zł, każda znajdzie klienta. Tylko ta za 1000 zrobi jedno założenie w tygodniu, a ta za 100 zrobi ich dziesięć. Zarobią tyle samo, tylko kto będzie miał większe doświadczenie? Po roku sytuacja może się zmienić, ta co robiła za 1000 zrobi promocję i będzie robić za 100 bo nikt do niej nie będzie wracał, a ta co robiła za 100 podniesie swoją cenę bo zacznie cenić swoje doświadczenie.
agi wi jest offline  
Stary 2010-07-09, 21:20   #1278
Rosa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
6 najlepiej mieć rekomendację zadowolonej klientki a nie kierować się autowpisami na forach,lub sprawdzić na liście rekomendowanych stylistek przez dystrybutorów.

.
Z tym w szczególności się zgadzam, mało klientek wie że istnieją tzw listy rekomendowanych stylistek (najczęściej umieszczane na stronie dystrybutora danej marki.)
Rosa jest offline  
Stary 2010-07-09, 22:20   #1279
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Ananas, nie wiem dlaczego zakładasz, że wyłączność na sprzedaż produktów przekłada się na ich cenę. Cena zależy czy dana firma jest bezpośrednim importerem, czy w imporcie towarzyszą inni pośrednicy. Im ich więcej tym ceny danych produktów są wyższe. Tak jak pisałam 4YOULASHES jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów MAX2, a Nouveau Lashes jest wyłącznym dystrybutorem na rynku angielskim. To, że te produkty są na rynku polskim jest zasługą firmy Biar Beauty Group, która to jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki Nouveau Lashes. Nikt tu nie jest robiony w jajo, a klient ma wolny wybór czy kupi ten sam produkt z nalepką NL czy z nalepką 4YL.
Jeżeli chodzi o patent na podkręcenie J, ta informacja znajduje się na stronie producenta rzęs, czy XL płaci za udzielenie na niego licencji patentowej, to pytanie nie do mnie tylko do firmy XL.

papadan1, nie myl pojęcia firmy a marki, to firma tworzy markę. Żadna z firm które tworzą NL, XL, czy LP nie produkuje produktów które sprzedaje. To producent zleca badania laboratoryjne i jakościowe klei, removerów itp. Jeżeli mi nie wierzysz do skontaktuj się z przedstawicielem Twojej marki i poproś o wgląd w karty charakterystyki któregoś z produktów, tam jest informacja na czyje zlecenie zostały przeprowadzone badania. Nie wiem o co chodzi Ci z podkładkami kolagenowymi, nie wypowiadałam się na ich temat.
papadan1 widzę, że łatwiej przychodzi Ci od tak zarzucić komuś kłamstwo niż zorientować się w temacie. Nigdy nie pisałam, że produkty 4YL to to samo co LP czy XL, pisałam jedynie, że to to samo co NL. Wystarczyło wejść na stronę NL i porównać sobie płatki odtłuszczające, płatki żelowe, maskary MAX2 czy powłoki ochronne MAX2, z tym co znajduje się w ofercie 4YL, są to te same produkty więc nie rozumiem dlaczego uważasz, że bezczelnie kłamie. Ciekawa jestem czy z taką samom łatwością przyjdzie Ci powiedzieć przepraszam. Może lepiej by było nie uprzedzać się do czegoś tylko to wypróbować a dopiero oceniać. To, że mikropędzelki, maseczki czy czepki można taniej kupić w aptece to logiczne bo większość firm się tam zaopatruje i dodaje swoją marżę, nikt nam po kosztach nie będzie tego sprzedawał, my też jesteśmy klientkami i my prawo wyboru gdzie kupujemy.
A co do cen za przedłużanie rzęs, to już kiedyś pisałam, że to sprawa stylistki czy bierze 100zł, czy 1000zł, każda znajdzie klienta. Tylko ta za 1000 zrobi jedno założenie w tygodniu, a ta za 100 zrobi ich dziesięć. Zarobią tyle samo, tylko kto będzie miał większe doświadczenie? Po roku sytuacja może się zmienić, ta co robiła za 1000 zrobi promocję i będzie robić za 100 bo nikt do niej nie będzie wracał, a ta co robiła za 100 podniesie swoją cenę bo zacznie cenić swoje doświadczenie.
Wylacznosc na przedaz przeklada sie na wylacznosc na sprzedaz - jasniej juz tego napisac sie nie da. Jesli jakas firma ma wylaczne prawo na dystrybuowanie jakiegos produktu na terenie Polski to znaczy, ze zadna inna firma nie ma takiego prawa - nawet od innego przedstawiciela np. z Francji. Jesli tak sie nie dzieje znaczy, ze firma z Polski nie jest wylacznym przedstawicielem. A jesli sie tak dzieje a jest podpisana umowa o wylacznosci, taka firma ma prawo zareagowac u producenta, u innego przedstawiciela (np. z Francji) czy prawnie.
Wylacznosc obejmuje dany teren, powierzchnie, kraj - nie inaczej.
Zapraszam do krotkiej lektury: http://webcache.googleusercontent.co...&hl=pl&ct=clnk
Ciekawe czy NL zareaguje
A co do tego podkrecenia J to po prostu jest smieszne, serio. Bardzo watpie, ze inne firmy 'rzesowe' placa temu Azjatyckiemu producentowi za patent.

Edytowane przez Ananas
Czas edycji: 2010-07-09 o 22:27
Ananas jest offline  
Stary 2010-07-09, 23:52   #1280
papadan1
Raczkowanie

Agi -po twoim emocjonalnym podejściu widzę że bardzo się zaangażowałaś ten projekt,bo chyba nie wyniosłaś tak szczegółowej wiedzy ze szkolenia dla instruktorów .
Powtórzę jeszcze raz,porównywanie produktów(mam na myśli konkretnie kleje i rzęsy a nie drobne akcesoria )kogoś kto zaczyna w tym raczkować z uznanymi markami to delikatnie mówiąc nadużycie. Buduj swoją markę,znajdź odpowiednią klientele z odpowiedniej półki cenowej i ją dobrze zagospodaruj ale nie wmawiaj nikomu że segment premium to to samo co budget .Mercedes nie musi nikomu udowadniać że jest dobry ale i Dacia nie będzie pretendowała to wejścia na salony,ale można nią też daleko dojechać,ale jak dealer Daci zacznie opowiadać farmazony że to ta sama jakość,nawet jak tapicerka będzie szyta w tej samej fabryce,to będzie się ośmieszał i straci na wiarygodności.
papadan1 jest offline  
Stary 2010-07-11, 22:14   #1281
agi wi
BAN stały

papadan1, też byś emocjonalnie podchodziła do tematu gdy ktoś bezpodstawnie zarzucał Ci kłamstwo.
Moje podejście jest takie bo kocham swoją pracę, ciężko pracuję, staram się ciągle rozwijać i poszerzać swoją wiedzę. A to, że się w coś bardzo angażuję tylko dobrze o mnie świadczy bo nie odwalam niczego po łepkach. Każda ze stylistek udzielająca się na tym forum jest zaangażowana w to co robi, bo poświęca swój prywatny czas aby służyć innym swoją wiedzą i pomocą. Te mniej zaangażowane wpadają na chwilę, psują atmosferę i raczej nie wracają.
Dla mnie drobne akcesoria to mikropędzelki, grzebyki czy kieliszki na klej a nie płatki żelowe czy odtłuszczające, które są podstawą w zabiegu. Nie wiem dlaczego uważasz, że np. rzęsy nie są te same skoro ich nie sprawdzałaś. Nie masz podstaw do oceniania mojego szkolenia, więc uważam Twój komentarz za mało stosowny. Nie pracowałam nigdy na produktach LP więc nie wypowiadam się na ich temat żeby się nie kompromitować. Pracując na co dzień na produktach NL wydaje mi się, że to jest mercedes w dziedzinie przedłużania rzęs, a LP jednak zostaje jednak trochę w tyle. Dla mnie 4YL to ten sam mercedes tylko w innym kolorze, ale to tylko moje skromne zdanie, a Ty zawsze możesz się z tym nie zgodzić.
agi wi jest offline  
Stary 2010-07-12, 07:36   #1282
OliG
Raczkowanie

Agi Wi
Napisałaś ,że nie wypowiadasz się na temat LP bo nigdy na nich nie pracowałaś po czym piszesz ,że ta firma zostaje w tyle. Gdzie sens ?!

Otóż ja pracuje na LP i miałam również możliwość pracowania na NL.Wybrałam klej LP.Nie będę zachwalać ani jednej ani drugiej ,chyba ,że ktoś zapyta.Ale pisząc ze dana firma zostaje w tyle nie majac z nią styczności....

Co do cen to nie komentuję wcześniejszej wypowiedzi,chciałam poznać opinie.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Dziewczyny a ten klej Maxi Power to z jakiej firmy?Znalazłam na stronie Anamedica

produkty do przedłużania rzęs i tam jest o takiej nazwie.
OliG jest offline  
Stary 2010-07-12, 12:49   #1283
ladybalbina_90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
Z tym w szczególności się zgadzam, mało klientek wie że istnieją tzw listy rekomendowanych stylistek (najczęściej umieszczane na stronie dystrybutora danej marki.)
Zdecydowanie zgadzam sie z Toba. Wlasnie w ten sposob znalazlam swoja stylistke. Nie twierdze, ze osoby nierekomendowane 'gorzej zakladaja' rzeski. Z uwagi na to, ze jestem osoba 'dosc ostrozna' wybralam ten sposob i jestem mega zadowolona

Edytowane przez ladybalbina_90
Czas edycji: 2010-07-12 o 12:57
ladybalbina_90 jest offline  
Stary 2010-07-12, 13:10   #1284
papadan1
Raczkowanie

PEACE
Nie podważałam twoich umiejętności instruktorskich ani zawodowych,ale wybacz, wiadomości typu nasza firma jest najlepsza albo równie dobra jak liderzy,w momencie gdy marka dopiero powstaje,przypomina mi korporacyjne pranie.
Ale ok,może za długo pracuję w UK,gdzie wszystko jest mocno określone w przepisach,każda kosmetyczka musi należeć do jakiejś gildii zawodowej,posiadać wykupione OC ,to wszystko zaś wymusza pracowanie na środkach i używanie technologii aprobowanych przez te instytucje.Ale mam też święty spokój .
papadan1 jest offline  
Stary 2010-07-12, 17:27   #1285
Tyris
Rozeznanie

Czesc dziewczyny! Przeczytalam dzisiaj caly watek bo bardzo mnie zainteresowal. Ogolnie o przedluzaniu rzes czytalam juz jakis czas temu ale dopiero dzisiaj uswiadomilam sobie jak wiele ten zabieg moze dawac.Nie wiem czy sie zdecyduje bo obecnie nie stac mnie na wydanie tak duzej kwoty na zabieg czysto upiekszajacy, a chyba nie jestem przekonana do cenika 80-120zl. Poprzegladalam nieco ofert na roznych serwisach itp. Staram sie wylapac te bledy o ktorych piszecie jak zle doklejone rzesy czy za duzo kleju.

Pisze posta bo ogolnie zauwazylam dziwna tendecje, w roznych dziedzinach zycia. Trafilam juz na instruktorki wizazu, instruktorki zakaldania paznokci.. instruktorki wizerunku... ktore nawiasem mowiac tak partaczyly robote ze nie wiem jakim cudem mogly jeszcze komus obcemu przekazywac ta wiedze. Obecnie zastanawiam sie nad kursem wizazu i nie moge znalezc nic konkretnego w moim miescie, bo wiekszosc ofert prezentuje naprawde niski poziom estetyki wykonania przez co obawiam sie ze za wiele sie nie naucze a tylko pieniadze wydam. Szukajac rzeskow do poogladania trafilam na taka strone http://twoje-rzesy.blog.onet.pl/1,AR...-30,index.html
Czy mi sie wydaje czy to nie sa poprawnie zalozone rzesy? Przperaszam jezeli to strona z ktorejs z was, nie mam zadnych zlosliwych intencji.. ja tylko tak z ciekawosci pytam bo dziewczyna reklamuje sie jako instruktorka
Tyris jest offline  
Stary 2010-07-12, 17:58   #1286
Rosa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ladybalbina_90 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie zgadzam sie z Toba. Wlasnie w ten sposob znalazlam swoja stylistke. Nie twierdze, ze osoby nierekomendowane 'gorzej zakladaja' rzeski. Z uwagi na to, ze jestem osoba 'dosc ostrozna' wybralam ten sposob i jestem mega zadowolona
Cieszę się że znalazłaś w taki sposób dobrą stylistkę
Rosa jest offline  
Stary 2010-07-12, 20:40   #1287
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Przeczytalam dzisiaj caly watek bo bardzo mnie zainteresowal. Ogolnie o przedluzaniu rzes czytalam juz jakis czas temu ale dopiero dzisiaj uswiadomilam sobie jak wiele ten zabieg moze dawac.Nie wiem czy sie zdecyduje bo obecnie nie stac mnie na wydanie tak duzej kwoty na zabieg czysto upiekszajacy, a chyba nie jestem przekonana do cenika 80-120zl. Poprzegladalam nieco ofert na roznych serwisach itp. Staram sie wylapac te bledy o ktorych piszecie jak zle doklejone rzesy czy za duzo kleju.

Pisze posta bo ogolnie zauwazylam dziwna tendecje, w roznych dziedzinach zycia. Trafilam juz na instruktorki wizazu, instruktorki zakaldania paznokci.. instruktorki wizerunku... ktore nawiasem mowiac tak partaczyly robote ze nie wiem jakim cudem mogly jeszcze komus obcemu przekazywac ta wiedze. Obecnie zastanawiam sie nad kursem wizazu i nie moge znalezc nic konkretnego w moim miescie, bo wiekszosc ofert prezentuje naprawde niski poziom estetyki wykonania przez co obawiam sie ze za wiele sie nie naucze a tylko pieniadze wydam. Szukajac rzeskow do poogladania trafilam na taka strone http://twoje-rzesy.blog.onet.pl/1,AR...-30,index.html
Czy mi sie wydaje czy to nie sa poprawnie zalozone rzesy? Przperaszam jezeli to strona z ktorejs z was, nie mam zadnych zlosliwych intencji.. ja tylko tak z ciekawosci pytam bo dziewczyna reklamuje sie jako instruktorka
"zalosne" to odpowiednie slowo.
Stary 2010-07-12, 22:09   #1288
Tyris
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
"zalosne" to odpowiednie slowo.

Sarrita, czyli ze fee? bo ja sie kompletnie na tym nie znam ale strasznie nie spodobal mi sie efekt po doklejeniu :/ Dziewczyna napisala ze klientka ma bardzo geste rzesy a przeciez na zdjeciach widac ze ma wlasnie strasznie rzadkie i nierowne. Na dodatek zastanowilo mnie ze kazdy jest w inna strone i przyklejony daleko od lini skory. Jak to jest ze takie osoby zostaja istruktorami?
Tyris jest offline  
Stary 2010-07-12, 22:46   #1289
agi wi
BAN stały

Do OliG, moja opinia wynika z prostego porównania NL ma 14 przedstawicielstw na Świecie LP tylko 7, są prężnie rozwijającą się marką. Jak robiłam szkolenie w NL to nie słyszałam nic o LP. Nie krytykuje produktów mimo że miałam z nimi styczność ale nie wykonałam na nich założenia, więc nie mam podstaw do wydawania opinii.
OliG, MAXI-POWER to jeden z klei 4YL ( mocno wiążący )

do papadan1, naprawdę Ciebie nie rozumiem, mam wrażenie, że już sobie sama zaprzeczasz. Piszesz, że "nie wyniosłam szczegółowej wiedzy ze szkolenia", za chwile że " nie podważasz moich umiejętności instruktorskich". Sorry ale gubię się o co Ci tak dokładnie chodzi.
Nigdy nie porównywałam marki 4YL z NL i jestem pewna, że długo tego nie zrobię. Proszę Cię przeczytaj jeszcze raz uważnie to co pisałam. Ja pisałam, że 4YL bazuje na tych samych produktach co NL i nic więcej. Nie tworze z tej marki potentata światowego tylko piszę prawdę, że jest to nowa polska marka. Nikogo nie oszukuję, a to że ktoś źle interpretuje moje wypowiedzi to już nie moja wina. Szkoda, że przez coś takiego psuje się atmosfera na wątku.

Mam pytanie do stylistek. Pierwszy raz trafiła mi się klientka, której rzęsy nie chciały łączyć się z klejem. Na co dzień pracuję na kleju mocno wiążącym, zakładając rzęst tej Pani miałam wrażenie jak bym pracowała na wolno schnącym. Zmieniłam na szybko schnący, który normalnie przy drugim przeciągnięciu rzęsa o rzęsę już chwytał. Przeciągałam ponad 10 razy i nic. Za zgodą klientki mikropędzelkami i preparatem do dezynfekcji ponownie odtłuściłam rzęsy. Zero efektu. Klientka nie używa odżywek, olejku rycynowego. Czy którejś z Was zdarzyła się podobna sytuacja, będę wdzięczna za pomysły.
agi wi jest offline  
Stary 2010-07-12, 22:49   #1290
martusia_1988
BAN stały

Hej

Jestem po kursie JB Lashes
Co myślicie o mojej pracy?? Załączam fotki
martusia_1988 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości