Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-19, 17:31   #1591
Ananas
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mamusia12345 Pokaż wiadomość
ja równiez nie polecam doczepiania rzes absolutnie nie wczoraj sciagnelam je po poltorej miesiaca i plakac mi sie chce bo nie mam co pomalowac a mialam naprawde ladne proste rzesyjesli jest ktos zainteresowany preparatem na porost rzes to polecono mi nie wiem czy dziala bo to dopiero drugi dzien capivit a plus e , rozciac nozem tabletke z zelem w srodku i wsmarowac na rzesy
hehe a co oznacza ROWNIEZ?
pomylilas chyba watki
jesli trafilas do jakiejs rzezniczki to wlasnie takie sa tego efekty - poczytaj sobie nasz watek to moze wyciagniesz jakies madre wskazowki na przyszlosc.
poza tym po poltora miesiaca powinny ci w wiekszosci wymienic rzesy, bo doczepiane wypadaja z cebulami naturalnych.

Edytowane przez Ananas
Czas edycji: 2010-09-19 o 17:35
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-19, 19:02   #1592
Roxanaa
Raczkowanie

to ja po 2 latach powinnam miec gołe powieki
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-09-19, 19:13   #1593
01tiger
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nicole the Blonde Pokaż wiadomość
nie mialam szkolenia w jb i nie pracuje na ich produktach (jeszcze) ale jesli moge doradzic to nie bierz tego najmniejszego pakietu od nich. ma tylko 5 rozmiarow rzes czyli sanowczo za malo i tylko jeden klej.
Dzieki za podpowiedz. Nic o szczegolach pakietow na ich stronce nie znalazlam(moze slabo szukalam ) a szczerze powiedziawszy to wlasnie ten najmniejszy chcialam wziac. A co sadzisz o tym srednim? Warto go wziac? bo powiem szczerze ze nie mam kasy na ten najdrozszy
01tiger jest offline  
Stary 2010-09-19, 19:45   #1594
snou
Przyczajenie

Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wreszcie przedłużyłam sobie rzęsy w Gdyni. Pierwsze wrażenie- szok! Jakoś dziwnie, inaczej!jakieś takie długaśne! takie nie moje. w nocy coś jakby mnie kuło. Bałam się czy nie odpadną. Ale powiem Ci, że jak dzisiaj wstałam i zobaczyłam i na makijaż poświęciłam 2 minuty to byłam zachwycona. Miałam wątpliwości co do tego jak będą wyglądały przedłużone tylko górne rzęsy, bo swoje mam jasne i rzadkie zwłaszcza te na dole i powiem, że naprawdę wygląda fajnie i nawet tego jasnego dołu nie trzeba malować. Zakładanie trwało coś ponad 2.5 godziny(ale wcale nie czułam tego czasu), pani była przemiła, ciągle pytała czy wszystko ok? czy nie za zimno, czy nic nie szczypie, nie boli. a do tego jeszcze powiedziała, że w ramach tej wizyty zaprasza mnie za tydzień na sprawdzenie czy wszystko ładnie wygląda- jeśli coś odpadnie to w ramach ceny (260 zł) mi dopełni. To są moje spostrzeżenia od wczoraj, nie wiem jak będzie później. ja mimo wszystko czuje, że mam coś na oczach, bo generalnie nie lubię np. przedłużanych paznokci- bo czuję ze nie moje i tu trochę podobnie. już od dawna myślałam o przedłużeniu no i wreszcie mam. na dzień dzisiejszy nie potrafię stwierdzić czy będę je przedłużać w nieskończoność - fajnie wyglądają ale jednak je czuje.(czuję się jakbym spała w pełnym makijażu) Ale dziś jestem bardzo zadowolona i cena też nie jest jakaś wygórowana. (rzęsy nouvou lashes, ale z tego co się dowiedziałam na miejscu firma nie robi różnicy. ( no oczywiście nie mówię o jakiś firmach "krzak"). no i pani z salonu dostosowała się do mojego wolnego czasu co niestety nie wszędzie jest możliwe. jeśli będziesz chciała namiar chętnie podam Ci w mailu (bo tu chyba nie wolno). ja robiłam tą średnią długość chyba 12 z normalnym podkręceniem- podobno taki standart ale ja się nie znam. nie chciałam grubych rzęs ani teatralnego efektu. a teraz efekt jest taki jakbyś miała swoje rzęsy ładne, długie i mocno wytuszowane. także polecam. fajnie spróbować.
witaj, czy moglabym poprosic o namariay do miejsca w ktorym robilas rzesy? pozdrawiam serdecznie
snou jest offline  
Stary 2010-09-19, 23:18   #1595
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 01tiger Pokaż wiadomość
Dzieki za podpowiedz. Nic o szczegolach pakietow na ich stronce nie znalazlam(moze slabo szukalam ) a szczerze powiedziawszy to wlasnie ten najmniejszy chcialam wziac. A co sadzisz o tym srednim? Warto go wziac? bo powiem szczerze ze nie mam kasy na ten najdrozszy
hmm... jest porownanie zawartosci pakietow w zakladce PAKIETY
mysle, ze sredni i duzy najbardziej sie oplaca. jak nie masz kasy pomysl o ratach, w ciagu jednego dnia przyznaja.
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-19, 23:19   #1596
amaniac
Raczkowanie

@01tiger
w zakładce pakiety na stronie jb masz "porównanie zawartości pakietów startowych" w pdf - ja wybrałam pakiet M, pakiet S jest raczej dla osób, które nie są pewne czy chcą na 100% zajmować się aplikacją rzęs, to taki pakiet "na próbę" - tak mi się wydaje... jeżeli jesteś pewna, że chcesz się tym zająć, proponuję pakiet M - do tego jest teraz promocja na ten pakiet! ja już "zrobiłam" 9 klientek + uzupełnienia i nic jeszcze mi nie zabrakło i mam sporo jeszcze, są tak skompletowane te pakiety (głównie M i L), że można na nich spokojnie pracować, bez nerwów, że zaraz trzeba coś domówić...
poza tym, zawsze można wziąć taki pakiet na raty o ile ma się zdolność

@Ananas
spokojnie, jak masz logo tak ułożone na zdjęciach, że nawet delikatnie nachodzą na rzęsy to już raczej tego nikt nie wytnie - a jak wytnie to będzie z kawałkiem logo i raczej nie będzie się czym chwalić
choć nie ukrywam, że i tak nie chętnie wysyłam moje prace komukolwiek ...teraz to głównie znajome rodziny albo znajome znajomych, na przyszły tydzień mam zupełnie "obce" osoby... ale powiedziały, że chętnie zobaczą portfolio już u mnie na miejscu

czy wszystkie stylistki pracują tylko w salonach albo zajmują się tylko zakładaniem rzęs?
czy pracujecie jeszcze gdzieś i robicie to po godzinach? ja pracuje na etacie i robię po godzinach... rozwija się to dość szybko i nie wiem jak to wszystko pogodzić czasu niedługo zabraknie na odpoczynek....
amaniac jest offline  
Stary 2010-09-19, 23:31   #1597
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
@01tiger
w zakładce pakiety na stronie jb masz "porównanie zawartości pakietów startowych" w pdf - ja wybrałam pakiet M, pakiet S jest raczej dla osób, które nie są pewne czy chcą na 100% zajmować się aplikacją rzęs, to taki pakiet "na próbę" - tak mi się wydaje... jeżeli jesteś pewna, że chcesz się tym zająć, proponuję pakiet M - do tego jest teraz promocja na ten pakiet! ja już "zrobiłam" 9 klientek + uzupełnienia i nic jeszcze mi nie zabrakło i mam sporo jeszcze, są tak skompletowane te pakiety (głównie M i L), że można na nich spokojnie pracować, bez nerwów, że zaraz trzeba coś domówić...
poza tym, zawsze można wziąć taki pakiet na raty o ile ma się zdolność

@Ananas
spokojnie, jak masz logo tak ułożone na zdjęciach, że nawet delikatnie nachodzą na rzęsy to już raczej tego nikt nie wytnie - a jak wytnie to będzie z kawałkiem logo i raczej nie będzie się czym chwalić
choć nie ukrywam, że i tak nie chętnie wysyłam moje prace komukolwiek ...teraz to głównie znajome rodziny albo znajome znajomych, na przyszły tydzień mam zupełnie "obce" osoby... ale powiedziały, że chętnie zobaczą portfolio już u mnie na miejscu

czy wszystkie stylistki pracują tylko w salonach albo zajmują się tylko zakładaniem rzęs?
czy pracujecie jeszcze gdzieś i robicie to po godzinach? ja pracuje na etacie i robię po godzinach... rozwija się to dość szybko i nie wiem jak to wszystko pogodzić czasu niedługo zabraknie na odpoczynek....
mam z logo marki a nie swoim imieniem i nazwiskiem, wiec ktos moze buchnac taka fotke i tlumaczyc, ze po prostu pracuje na tych materialach. wlasnie boje sie troche... a moze na zdjeciach powinien byc chociaz nick i nr telefonu wtedy wieksze prawdopodobienstwo, ze 'kradziejka' zastanowi sie 2 razy

ja nie pracuje na etacie, ale pracuje na wlasna reke i wspolpracuje z salonem.
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-19, 23:50   #1598
amaniac
Raczkowanie

@Ananas
nie, nie - zrób swoje logo ja mam swoje, oczywiście w portfolio jest informacja na jakich produktach pracuje i jest też logo jb
ale ja mam swoje na zdjęciach rzęs

ja już niedługo poważnie nie będę miała czasu - praca i praca po pracy muszę jakoś się zorganizować

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-09-19 o 23:52
amaniac jest offline  
Stary 2010-09-20, 00:03   #1599
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
@Ananas
nie, nie - zrób swoje logo ja mam swoje, oczywiście w portfolio jest informacja na jakich produktach pracuje i jest też logo jb
ale ja mam swoje na zdjęciach rzęs

ja już niedługo poważnie nie będę miała czasu - praca i praca po pracy muszę jakoś się zorganizować
to dalam dupki troche bo mi szykowalo portfolio jb wlasnie i pytaly sie co chce umiescic na zdjeciach bede musiala to zmienic
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-20, 08:35   #1600
01tiger
Przyczajenie

Ananas dzieki Ci dobra kobieto. Faktycznie kiepsko szukalam. Nie zauwazylam zwyczajnie tej gwiazdki hehe slepota jestem. I macie racje dziewczyny, s sie wcale nie oplaca. Jeszcze musze z to z mezem przedyskutowac ale m na pewno, a moze uda sie l...? Zobaczymy. Wiem ze chce sie tym zajmowac, takze takie "na probe" nie jest mi potrzebne
01tiger jest offline  
Stary 2010-09-20, 14:57   #1601
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
to dalam dupki troche bo mi szykowalo portfolio jb wlasnie i pytaly sie co chce umiescic na zdjeciach bede musiala to zmienic

no tak! ja też mam zrobione przez jb - też pytały co bym chciała i nawet sugerowały, że lepiej mieć swoje logo na swoich pracach haha! Ananas, masz szansę na zmianę - spokojnie, zdarza się

@01tiger
trzymam kciuki za Twoją przyszłą specjalizację skoro jesteś pewna, to super! będzie dobrze!
amaniac jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:56   #1602
marwel33
Raczkowanie

Dziękuję bardzo za pomoc !

Pozdrawiam
marwel33 jest offline  
Stary 2010-09-21, 08:28   #1603
01tiger
Przyczajenie

umowilam sie na szkolenie!! alez jestem podekscytowana juz sie nie moge doczekac. troche mam stracha ze nie podolam itp. ale mam nadzieje ze dam rade
01tiger jest offline  
Stary 2010-09-21, 12:49   #1604
BioIvO
Zakorzenienie

Cytat:
@01tiger
(...)
No właśnie miałam sie o to pytać- jeździcie do klientek czy przyjmujecie je w domu i czy jak dzialacie na własna ręke to macie profesjonalne łóżko? I na koniec na jakiej zasadzie współpracujecie z salonami kosmetycznymi?

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)

Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline  
Stary 2010-09-21, 13:08   #1605
Nicole the Blonde
Raczkowanie

01tiger, gratulacje nie martw sie, na poczatku bedzie ci ciezko, posklejasz rzesy, ale pozniej bedzie duzo duzo lepiej i szybko dojdziesz do perfekcji

BioIvO, ja na razie jezdze do klientek. ale szukam jakiegos pomieszczenia w np salonie fryzjerskim bo dojazdy sa meczace. pozatym to jest bardziej profesjonalne i mozna "złapać" wiecej klientek
Nicole the Blonde jest offline  
Stary 2010-09-21, 16:36   #1606
dzeeq
Przyczajenie

Witam dziewczyny,
zamierzam niedługo przedłużyć sobie rzęsy po raz pierwszy. Od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, przeglądam też strony salonów zajmujących się przedłużaniem.
Niestety czasem zaprezentowane rezultaty po prostu niezbyt mi się podobają. Mam wrażenie, że niekiedy przedłużone rzęsy wyglądają na potargane, są nierównej długości. Ja chciałabym uzyskać równe, mocno podkręcone, niekoniecznie bardzo długie, za to gęste rzęsy. Czy jest to możliwe? Czy wystarczy dokładnie wytłumaczyć stylistce o jaki efekt mi chodzi?
Czy przedłużając rzęsy regularnie dobrze jest co jakiś czas zdjąć wszystkie doklejone rzęsy i dać naturalnym odpocząć? Jeśli tak to co ile i na jak długo?
Czy mogę prosić o podesłanie mi na priv namiarów sprawdzonej stylistki przedłużającej rzęsy?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedź na swoje wątpliwości i oczywiści
dzeeq jest offline  
Stary 2010-09-21, 19:59   #1607
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 01tiger Pokaż wiadomość
umowilam sie na szkolenie!! alez jestem podekscytowana juz sie nie moge doczekac. troche mam stracha ze nie podolam itp. ale mam nadzieje ze dam rade
gratulacje trzymam kciuki
podolasz, podolasz. wiadomo, ze na poczatku bedziesz sie wkurzac, ze ci kiepsko idzie, ale to chyba tak wszyscy mieli. ja jak widzialam, jak zaklada rzesy trenerka myslalam, ze to takie proste (w jej rekach wydawal sie to banal) a jak sama usiadlam to masakra ale patrzyla mi na rece i tylko mowila - pusc, zostaw, przytrzymaj, zmien kat itd. a ja grzecznie sie sluchalam i jest super
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-22, 09:17   #1608
Roxanaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzeeq Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
zamierzam niedługo przedłużyć sobie rzęsy po raz pierwszy. Od dłuższego czasu podczytuję ten wątek, przeglądam też strony salonów zajmujących się przedłużaniem.
Niestety czasem zaprezentowane rezultaty po prostu niezbyt mi się podobają. Mam wrażenie, że niekiedy przedłużone rzęsy wyglądają na potargane, są nierównej długości. Ja chciałabym uzyskać równe, mocno podkręcone, niekoniecznie bardzo długie, za to gęste rzęsy. Czy jest to możliwe? Czy wystarczy dokładnie wytłumaczyć stylistce o jaki efekt mi chodzi?
Czy przedłużając rzęsy regularnie dobrze jest co jakiś czas zdjąć wszystkie doklejone rzęsy i dać naturalnym odpocząć? Jeśli tak to co ile i na jak długo?
Czy mogę prosić o podesłanie mi na priv namiarów sprawdzonej stylistki przedłużającej rzęsy?
Bardzo Wam dziękuję za pomoc, mam nadzieję, że znajdę na tym forum odpowiedź na swoje wątpliwości i oczywiści
Po pierwsze oczywiscie zalezy na kogo trafisz a wiec najlepiej pójsc do osoby z polecenia.Jak juz bedzie ci dane trafic w dobre rece wszystko sobie z styslistka ustalisz.Czy chcesz dlugie czy krotsze czy bardzej podkrecone czy mocno pogrubione.Ja moge ci poradzic ze najlepiej sie nosza i trzymaja rzesy cienkie a jesli chodzi o dlugosc to nie moga byc dluzsze wiecej niz polowa twojej wlasnej rzeski.Ja kiedys zaeksperymentowalam z grubymi na wlasne zyczenie chociaz stylistka miala pare argumentow przeciwko.Na uzupelnienie wrocilam juz do cienkich.Sa elastyczne,nie obciazaja oka.Bajka.O niebo lepsze.W ogóle nie robie przerw w noszeniu i na razie nie wyobrazam sobie powrotu do tuszu i demakijażu!
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:27   #1609
Burbery
Zadomowienie

Ja postanowiłam jednak odpocząć od rzęs, przedłużam pół roku i niestety stały się na tyle rzadkie, że niemożliwy był dla mnie do osiągnięcia mój wymarzony efekt bardzo gęstych, niekoniecznie długich rzęs.

Dziś byłam na zdjęciu. Wrażenia? Jestem załamana, moje naturalne rzęsy stały się bardzo rzadziutkie, bardzo cienkie. Obecnie smaruję je odżywką keratynową, czekam aż przyjdzie do mnie z allegro odżywka Mavala Double-Lash. Nie mogę na siebie patrzeć z takimi rzęsami, 21 lat a rzęsy gorsze niż u 90latki
Burbery jest offline  
Stary 2010-09-23, 15:49   #1610
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam jednak odpocząć od rzęs, przedłużam pół roku i niestety stały się na tyle rzadkie, że niemożliwy był dla mnie do osiągnięcia mój wymarzony efekt bardzo gęstych, niekoniecznie długich rzęs.

Dziś byłam na zdjęciu. Wrażenia? Jestem załamana, moje naturalne rzęsy stały się bardzo rzadziutkie, bardzo cienkie. Obecnie smaruję je odżywką keratynową, czekam aż przyjdzie do mnie z allegro odżywka Mavala Double-Lash. Nie mogę na siebie patrzeć z takimi rzęsami, 21 lat a rzęsy gorsze niż u 90latki
Czlowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego i przezywa szok jak ponosi piekne rzesy.
Jakiej mialas marki zakladane rzesy?
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:45   #1611
Renihair
Raczkowanie

Cześć dziewczyny. Do mojego salonu przyjeżdza pani , ktora robi rzęsy. Ma swoje łóżko a pozyczam jej tylko krzesła i lampki. Nic od niej za to nie biore. To w ramach rozszerzenia usług w salonie. Zakłada mi osobiscie rzęsy 11 i 9 typu D i takie lubie najbardziej. Inne moje klientki wybieraja typ C a jeszcze inne J. Zakładam rzęsy od maja 2009 r i po zdjęciu mam krótkie ale nadal gęste. Zadnej tragedii nie ma. Cały czas smaruje je odzywka NL. Kiedy używm utrwalacza z NL rzęsy traymaja sie do 5 tygodni.Pozdrawiam.
Renihair jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:30   #1612
kukuska08
Przyczajenie

Ja nie polecam przedłużania. Moja koleżanka ostatnio to zrobiła, bo brała ślub. Rzęsy niestety powypadały z jej własnymi. Bardzo żałuje, że się zdecydowała.... Wszystko zależy od tego kto się zajmie rzęsami i w jakim stanie są nasze własne. Ja nie polecam. Lepiej wklejać rzęsy kępkami. Tak robię na każde wesele i jest ok.
kukuska08 jest offline  
Stary 2010-09-24, 17:37   #1613
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kukuska08 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam przedłużania. Moja koleżanka ostatnio to zrobiła, bo brała ślub. Rzęsy niestety powypadały z jej własnymi. Bardzo żałuje, że się zdecydowała.... Wszystko zależy od tego kto się zajmie rzęsami i w jakim stanie są nasze własne. Ja nie polecam. Lepiej wklejać rzęsy kępkami. Tak robię na każde wesele i jest ok.
gdzie robiła te rzęsy? czy stylistka miała certyfikat? czy pracowała na dobrych, markowych produktach? czy rzęsy były dobrze dobrane do naturalnych? to aż niemożliwe aby wszystkie rzęsy wypadły z naturalnymi...
kępki? o nie ale każdy robi to, co lubi
amaniac jest offline  
Stary 2010-09-24, 23:34   #1614
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
a ja polecam bo dobrze wykonana usluga nie powinna miec takich efektow!

Edytowane przez Ananas
Czas edycji: 2010-09-24 o 23:36
Ananas jest offline  
Stary 2010-09-24, 23:38   #1615
Burbery
Zadomowienie

Cytat:
Czlowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego i przezywa szok jak ponosi piekne rzesy.
Jakiej mialas marki zakladane rzesy?
Nie mam pojęcia jaka marka , ale moja mama też przedłuża i to nawet dłużej ode mnie, te same produkty i długość i jej rzęsy zawsze były ok. Moje powypadały..
Burbery jest offline  
Stary 2010-09-24, 23:40   #1616
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Ale one wlasnie maja wypasc z wlasnymi a nie sie odklejac.
Kazda rzesa ma swoj cykl i w momencie przejscia z fazy telogenu w anagen, naturalna rzesa wypada wraz z doklejona. To jest wlasnie plus tej metody.
Kepki przykleja sie do skory, sa twardsze, krocej sie trzymaja i sa 'wsadzane' pomiedzy naturalne - daje to ryzyko wyszarpniecia swoich wlasnych rzes, ktorych cykl sie jeszcze nie skonczyl.

Jesli natomiast Twoja kolezanka zalozyla sobie rzesy i nienaturalnie szybko wylysiala powinna starac sie o odszkodowanie poniewaz jest to ewidentnie wina stylistki, byc moze za grubych i za ciezkich zaaplikowanych rzes lub syfiastych materialow, na ktorych pracowala. Zawsze bardzo dobrze trzeba sprawdzac do kogo sie idzie i na czym ten ktos pracuje. Na forum dziewczyny juz opisywaly swoje smutne przejscia z pseudo-stylistkami.

Metoda 1:1 jest swietna, wygodna, daje naturalny, dlugotrwaly i piekny efekt ale trzeba ja wykonac poprawnie na dobrych materialach.
To tak jakbys napisala, ze nie polecasz farbowania wlosow - bzdura. Zalezy do jakiego fryzjera sie trafi i czy nie naklada Ci starej farby za 5zl.
Stary 2010-09-27, 10:33   #1617
Roxanaa
Raczkowanie

Najbardziej rozwala mnie tekst że "powypadały z własnymi"!!A jak inaczej ma sie stać skoro to trwałe przedłużanie czyli klejenie do własnej i wypadanie z własną gdy kończy sie cykl życia?!.Nie wiem dziewczyny ale pewnie musicie dokładnie przeprowadzic wywiad ze stylistka zeby potem nie było tego typu problemów.Wkurza mnie jak widze i czytam takie opinie bo sama przedłużam juz ponad dwa lata i nic z moimi sie nie dzieje.!Nic!.Są,rosną i wypadają bo taka kolej losu.Trzeba pytać i chodzić w sprawdzone miejsca gdzie pracuje sie na orginalnych preparatach i wprawną ręką.Ja polecam sprawdzone miejsce w Krakowie inne dziewczyny w innych miastach.Iść tam,zapłacic normalną cene ( bo za ceną stoi jakość) i cieszyc się z efektu bo radość ogromna jest z takimi rzeskami!.Pozdrawiam
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-09-27, 11:47   #1618
Nicole the Blonde
Raczkowanie

hehe mnie to tez smieszy. a pozniej jest opinia ze przedluzanie rzes je niszczy. czesto po prostu nie mozemy sie przyzwyczaic do naszych naturalnych.

dziewczyny jak dbacie o higiene stanowiska pracy? w koncu to tez bardzo wazne. jakich preparatow uzywacie? sterylizujecie pesety?
Nicole the Blonde jest offline  
Stary 2010-09-28, 12:30   #1619
KELLLINKA
Raczkowanie

Cytat:
a ja polecam bo dobrze wykonana usluga nie powinna miec takich efektow!
Ja tez zdecydowanie polecam. A to że wypadały jej z naturalnymi rzęsami to przeciez normalne. Rzęsa sztuczna wypada razem z naturalną, jak sie kończy jej żywot
Odnośnie kępek to straciłam kiedyś swoje własne przez nie. Chyba że przyklejane są do skóry powieki na jeden raz, takie tez przerabiałam i sie sprawdziły.
Ale to było bardzo dawno teraz, już ich nie potrzebuję bo mam sztuczna 1 do 1.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Dziewczyny, ostatnio moja stylistka poleciła mi stosowanie suplementu diety " Inneov - geste włosy" ( nie jestem pewna czy to tak sie pisze), bo właśnie zurzyłam opakowanie. Poleciła mi to na włosy, bo miałam z nimi problemy.
Ale zadziałało nie tylko na włosy ale i rzęsy. Mam ich teraz trzy razy więcej a przez to efekt po uzupełnieniu jest za***....
Spróbujcie, naprawdę ten suplement jest godny polecenia.
Stosowałam go dopiero 1 miesiąc, a włosy są mocniejsze, grubsze i lśniące. A Rzęsy rosną jak oszalałe. Pytałam w aptece i nie można przesadzić z długością stosowania bo może być efekt odwrotny ( ale to jak z wszystkim). Trzeba robić przerwy.
A wiadomo, ze jak rzęs jest dużo to i efekt murowany po założeniu sztucznych, choć by były krótkie, nie ?
KELLLINKA jest offline  
Stary 2010-09-28, 23:24   #1620
amaniac
Raczkowanie

ahhh! tak! ja źle zrozumiałam - bo w zasadzie się zdziwiłam, że powypadały wszystkie z naturalnymi - ale zrozumiałam, że tak od razu wszystkie oczywiście, że wypadają z naturalnymi i to nawet dobrze bo jak bez, to znaczy, że klej nie najlepszy albo stylistka coś zepsuła

@Roxanaa
zgadzam się z Tobą, trzeba dowiedzieć się o metodzie, pogadać ze stylistką działać bo rzęski to radocha!

@Nicole the Blonde
higiena jest BARDZO ważna, przed każdą klientką dezynfekuję pęsety!
oczywiście rączki myte w antybakteryjnym mydełku tuż przed pracą i ewentualnie gdy muszę przerwać na chwilkę i zanim wrócę do aplikacji też rączki ...no i ładny zapach i takie tam
musi być czyściutko!

@KELLLINKA
pewnie, że jak dużo rzęs naturalnych to efekt murowany
nawet krótkie, to jak przedłużymy ok. 30%-50% to będzie pięknie
ważne aby było się do czego wkleić i dobrze dobrać długość, grubość, podkręcenie ...

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-09-28 o 23:25
amaniac jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości