Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-11-26, 15:05   #1801
OskaxD
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

miałyście ten klej? sporo osób go kupuje, zastanawiam się czy jest dobry.

http://allegro.pl/klej-do-rzes-profe...324465343.html
OskaxD jest offline  
Stary 2010-11-28, 00:36   #1802
jukooo
Raczkowanie

Hej mam do was pytanie:
otoz bylam w pt na przedluzaniu rzes, zaplacilam 250zl, po wyjsciu z gabinetu, przeciagnelam szalikiem po oczach no i zaczela sie masakra, prawie wsyztskie rzesy mi zaczely wypadac, sypac sie po policzkach,
poszlam do tej kosmetyczki powiedzialam, ze prawie wszystkei odpadly, na co ona wielce zdziwiona powiedziala, zbeym przyszla za godz to mi doklei, no i nie moglam po godz przyjsc, zadzwonila powiedziala ze mozemy sie umowic tak ze przyjde do niej na doklejenie jak bede szla na jakas impreze czy cos, ja nie moglam rozmawiac wiec powiedzialam, ze ok. No i teraz stwierdzam ze to bez sensu zebym tam w ogole szla nawet przed impreza, nie chce placic 250zl za rzesy na pare chwil, no wiec z tąd moje pytanie;

Myslicie ze moge isc do niej w pon, albo zadzwonic jutro i powiedziec ze chce zwrotu pieniedzy?
jukooo jest offline  
Stary 2010-11-28, 13:51   #1803
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

[QUOTE=jukooo;23488997]Hej mam do was pytanie:
otoz bylam w pt na przedluzaniu rzes, zaplacilam 250zl, po wyjsciu z gabinetu, przeciagnelam szalikiem po oczach no i zaczela sie masakra, prawie wsyztskie rzesy mi zaczely wypadac, sypac sie po policzkach,
poszlam do tej kosmetyczki powiedzialam, ze prawie wszystkei odpadly, na co ona wielce zdziwiona powiedziala, zbeym przyszla za godz to mi doklei, no i nie moglam po godz przyjsc, zadzwonila powiedziala ze mozemy sie umowic tak ze przyjde do niej na doklejenie jak bede szla na jakas impreze czy cos, ja nie moglam rozmawiac wiec powiedzialam, ze ok. No i teraz stwierdzam ze to bez sensu zebym tam w ogole szla nawet przed impreza, nie chce placic 250zl za rzesy na pare chwil, no wiec z tąd moje pytanie;

Myslicie ze moge isc do niej w pon, albo zadzwonic jutro i powiedziec ze chce zwrotu pieniedzy?[/QUO

mysle ze tak
tequillaaaaaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 15:37   #1804
Roxanaa
Raczkowanie

Pewnie ze reklamuj.Ja uzupełniam co 4 tyg nic wczesniej.Dobrze założone rzęsy muszą sie trzymac długo i byle co nie może ich naruszyć.Odpowidając na post wczesniejszy-Oczywiście że można nakładać sobie maseczki,peelingi na twarz.To im absolutnie nie szkodzi.Jedyna rzecz która osłabia przyczepność to mazianie tłustym preparatem po nich.Pozdrawiam
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 17:15   #1805
angelfree
Przyczajenie

GG do angelfree

Cytat:
Napisane przez OskaxD Pokaż wiadomość
miałyście ten klej? sporo osób go kupuje, zastanawiam się czy jest dobry.

http://allegro.pl/klej-do-rzes-profe...324465343.html
nie dam sobie głowy uciąć ,ale myśle że jest to ten sam klej (skład ten sam)co z SL(butelkę i etykietkę można zmieniać,więc wcale by mnie to nie zdziwiło)wystarczy porównać http://secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=35

Ja natomiast mogę się wypowiedzieć na temat tego z SL..uważam że bardzo dobry klej,szybko i trwale wiąże,nie pozostawia grudek,rewelacyjnie się rozprowadza minusem jest zapach... jako klientka więcej bym nie przyszła przedłużyć sobie nim rzęs.Strasznie szczypią po nim oczy.BTW lepiej dołożyć i kupić coś sprawdzonego.Oczy to powazna sprawa.
angelfree jest offline  
Stary 2010-11-28, 21:21   #1806
sintagma
Wtajemniczenie

Witajcie.
Miałam kiedyś cudnie przedłużone rzęsy, trzymały się bardzo długo, były ładnie, estetycznie wykonane. Zapłaciłam za nie 200 zł dziewczynie w warunkach "domowych". jednak ta cena teraz podniosła sie do 450 zł co jest dla mnie absurdem zwłaszcza że zabieg nie jest wykonywany w salonie i na renomowanych preparatach. Dlatego muszę poszukać nowej stylistki
Znalazłam taką oto ofertę,
myślicie że warto?

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-1-1-u-instruktora-secret-lashes-i1320107342.html

Dodam że przedłużałam rzęsy tylko raz
proszę o pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-11-28 o 21:23
sintagma jest offline  
Stary 2010-11-28, 22:05   #1807
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Witajcie.
Miałam kiedyś cudnie przedłużone rzęsy, trzymały się bardzo długo, były ładnie, estetycznie wykonane. Zapłaciłam za nie 200 zł dziewczynie w warunkach "domowych". jednak ta cena teraz podniosła sie do 450 zł co jest dla mnie absurdem zwłaszcza że zabieg nie jest wykonywany w salonie i na renomowanych preparatach. Dlatego muszę poszukać nowej stylistki
myślicie że warto?

http://allegro.pl/przedluzanie-rzes-1-1-u-instruktora-secret-lashes-i1320107342.html

proszę o pomoc
Pozdrawiam serdecznie

Moim zdaniem warto , cena jest niezla , a rzesy w wiekszosci prawidłowo , gęsto i równo zaaplikowane.

EDIT:
Chociaz w sumie podejrzane ze cena w salonie to tylko 150 zł , zazwyczaj ceny w salonach to ok. 400 zl, przynajmniej we wrocławiu...
No sama nie wiem.

Edytowane przez tequillaaaaaa
Czas edycji: 2010-11-28 o 22:07
tequillaaaaaa jest offline  
Stary 2010-11-28, 23:25   #1808
Ananas
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jukooo Pokaż wiadomość
Hej mam do was pytanie:

Myslicie ze moge isc do niej w pon, albo zadzwonic jutro i powiedziec ze chce zwrotu pieniedzy?
Bez dwoch zdan!
Ananas jest offline  
Stary 2010-12-01, 10:59   #1809
KELLLINKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jukooo Pokaż wiadomość
Hej mam do was pytanie:

Zdecydowanie, powinnaś reklamować usługę. Ja już od prawie roku mam przedłużone rzęsy. Uzupełniam co trzy tygodnie, a czasami jeszcze rzadziej i nic się z nimi nie dzieje. Powinnaś jeszcze tego samego dnia zawitać do tego salonu i żądać zwrotu pieniędzy, czas działa na twoją niekorzyść, bo mogą Ci zarzucić że sama je sobie zciągnełąś. Ale na Twoim przykładzie sprawdziła się teoria że nie należy oszczędzać na tym zabiegu. Pierwsze założenie zazwyczaj jest drogie, ale uzupełnienie raz w miesiącu da sie przeżyć. Koniecznie zmień stylistkę i nie oszczędzaj na tym zabiegu bo nigdy nie będziesz miała fajnego efektu.
Pozdrawiam i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Witajcie.
myślicie że warto?

proszę o pomoc
Pozdrawiam serdecznie
Witaj,
Moim zdaniem cena za pierwsze założenie 450 zł, jest normalną ceną. Ale chyba uzupełnienie masz już w niższej cenie, bo jeśli tyle samo to przesada i to gruba.
Jeśli mogę Ci coś radzić to nie oszczędzaj na tym zabiegu. Jak tu przeczytasz kilka postów to sama to stwierdzisz.
Ale na zabieg reklamowany na allegro nigdy bym sie nie zdecydowała. Ale to moja osobista sugestia.
Pozdrawiam i mam nadzieje że trafisz na dobra stylistkę. Napisz jak już ja znajdziesz
KELLLINKA jest offline  
Stary 2010-12-01, 13:29   #1810
Rene84
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witam
Nie zawsze jak ktoś reklamuję się na allegro to już partacz i nic nie potrafi zrobić. Nie zawsze zabieg wykonany w salonie = zabieg wykonany poprawnie. A że ktoś reklamuje swoje usługi na allegro to nic złego w tym nie widzę, ponieważ jest to najtańsza forma reklamy jaką do tej pory znam i co najważniejsze skuteczna.
Pozdrawiam

Edytowane przez Rene84
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:30
Rene84 jest offline  
Stary 2010-12-01, 15:15   #1811
OskaxD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angelfree Pokaż wiadomość
nie dam sobie głowy uciąć ,ale myśle że jest to ten sam klej (skład ten sam)co z SL(butelkę i etykietkę można zmieniać,więc wcale by mnie to nie zdziwiło)wystarczy porównać http://secretlashes.pl/shop/product.php?id_product=35

Ja natomiast mogę się wypowiedzieć na temat tego z SL..uważam że bardzo dobry klej,szybko i trwale wiąże,nie pozostawia grudek,rewelacyjnie się rozprowadza minusem jest zapach... jako klientka więcej bym nie przyszła przedłużyć sobie nim rzęs.Strasznie szczypią po nim oczy.BTW lepiej dołożyć i kupić coś sprawdzonego.Oczy to powazna sprawa.

a możesz polecić mi taki, który ąz tak nie smierdzi i oczy nie szczypią? ale żeby dobrze wiązał? najlepiej z allegro

Edytowane przez OskaxD
Czas edycji: 2010-12-01 o 15:18
OskaxD jest offline  
Stary 2010-12-01, 18:22   #1812
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
a możesz polecić mi taki, który ąz tak nie smierdzi i oczy nie szczypią? ale żeby dobrze wiązał? najlepiej z allegro
Kazdy klej mocno wiazacy ma silny sklad a tym samym ma prawo szczypac w oczy, poniewaz sa one najdelikatnisza czescia naszego ciala. Co do zapachu moge sie zgodzic, ze znajdziesz taki, ktory nie smierdzi irytujaca jednak co do szczypania, pobozne zyczenia.
Nie jest to az tak bardzo irytujace, wystarczy poinformowac klientke, zeby nie otwierala oczu podczas zabiegu i od razu po nim.
Jesli bedziesz sie decydowac na allegrowe kleje sprawdz czy sa przebadane w polsce (i go przebadane w polsce), zeby miec pewnosc, ze odpowiedaja normom, ktore sa przyjete w naszym kraju... i na zagrazaja zdrowiu.
Stary 2010-12-01, 21:43   #1813
OoJULIAoO
Przyczajenie

Cytat:
hmmm piszę pierwszy raz na forum więc z góry sorki za błędy itd...

Ja także stosuję przy aplikacjach klej SL ultra plus przeważnie do rzęs jedwabych i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Tylko tyle, że czasem klientki o bardziej wrażliwych oczach czują lekkie pieczenie. Ale jak każdy środek chemiczny może podrażniać oczy i chyba na ten moment jeszcze nie wymyślili kleju nie drażniącego oczu.
OoJULIAoO jest offline  
Stary 2010-12-01, 21:52   #1814
sarrita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez OoJULIAoO Pokaż wiadomość
hmmm piszę pierwszy raz na forum więc z góry sorki za błędy itd...

Ja także stosuję przy aplikacjach klej SL ultra plus przeważnie do rzęs jedwabych i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń. Tylko tyle, że czasem klientki o bardziej wrażliwych oczach czują lekkie pieczenie. Ale jak każdy środek chemiczny może podrażniać oczy i chyba na ten moment jeszcze nie wymyślili kleju nie drażniącego oczu.
nie ma rzes jedwabnych.
Stary 2010-12-01, 22:31   #1815
OoJULIAoO
Przyczajenie

Oczywiście, że są rzęsy jedwabne 100% lub też z domieszką syntetyku 85% /15 %.
Sama takie noszę oraz takie zakładam moim klientkom. Przedewszystkim są bardzo elastyczne, nie odkształcają się. Po założeniu w dotyku są bardzo miękkie a nie takie sztywne jak syntetyczne.
POLECAM ponieważ są o wiele lepsze jakościowo niż syntetyczne
OoJULIAoO jest offline  
Stary 2010-12-01, 23:16   #1816
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
Oczywiście, że są rzęsy jedwabne 100% lub też z domieszką syntetyku 85% /15 %.
Sama takie noszę oraz takie zakładam moim klientkom. Przedewszystkim są bardzo elastyczne, nie odkształcają się. Po założeniu w dotyku są bardzo miękkie a nie takie sztywne jak syntetyczne.
POLECAM ponieważ są o wiele lepsze jakościowo niż syntetyczne
być może jedno zdanie skopiowane z wikipedii rozwieje wątpliwości:
"Ze względu na dość żmudny i stosunkowo kosztowny proces uzyskiwania jedwabiu naturalnego, wynaleziono kilka rodzajów sztucznego włókna o podobnych właściwościach, zwanego jedwabiem sztucznym."
dobre i prawdziwe rzęsy jedwabne nie kosztowałyby ok. kilkudziesięciu złotych nazywając rzęsy "jedwabnymi" jest po prostu nadużyciem...
są sztuczne i tyle... tak samo jak syntetyczne, też sztuczne i nie ma się co oszukiwać

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-12-02 o 00:05
amaniac jest offline  
Stary 2010-12-02, 00:37   #1817
OoJULIAoO
Przyczajenie

hmmm...próbowałam chyba wszystkich rzęs dostępnych na rynku i syntetycznych i mieszanych i jedwabnych oczywiście kupowanych z allegro i w różnych sklepach internetowych.
Część z tych rzęs trafiła niestety od razu do kosza.
Używałam także rzęs " secret lashes ", które także są dobre jakościowo. Oczywiście firma secret lashes jest jakościowo dobra bo mam od także nich inne produkty.
Ale rzęs z protein jedwabnych, których używam obecnie (bardzo ciężo było mi dostać na nie namiary) nie zamieniłabym na żadne inne i taka jest moja opinia. Nie są to napewno rzęsy z allegro tylko dostarcza mi je przedstawiciel tej firmy. Cenowo także nie odstają dużo od normy.
Nie jest więc to puste stwierdzenie bo "ktoś" tak powiedział.

Nawet pojedyńcza rzęsa ta niby jedwabna jest inna niż inne. Uważam, że po pracy na różnych produktach po ponad 1,5roku w końcu trafiłam na te, które mi w 100% odpowiadają.
Sama miałam założone syntetyczne rzęsy na początku, później założyłam te "niby z jedwabiu" i nawet w ich pielęgnacji była różnica, nie chciałabym innych, takie jest poprostu moje zdanie. Moje klientki także miały mozliwość porównania i potwierdziły tą opinie.

Nie wydaje mi się także żeby mnie ktoś zrobił w "balona" ponieważ każdy pracuje na takich produktach na jakich chce.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
być może jedno zdanie skopiowane z wikipedii rozwieje wątpliwości:
"Ze względu na dość żmudny i stosunkowo kosztowny proces uzyskiwania jedwabiu naturalnego, wynaleziono kilka rodzajów sztucznego włókna o podobnych właściwościach, zwanego jedwabiem sztucznym."
dobre i prawdziwe rzęsy jedwabne nie kosztowałyby ok. kilkudziesięciu złotych nazywając rzęsy "jedwabnymi" jest po prostu nadużyciem...
są sztuczne i tyle... tak samo jak syntetyczne, też sztuczne i nie ma się co oszukiwać
Czepianie się słówek i szukanie dziury w całym ale niech będzie.

Dokładnie są to rzęsy zbudowane z proteiny jedwabiu (tak przynajmniej są opisane wszystkie tego typu rzęsy). Chemikiem niestety nie jestem aby stwierdzić dokładny skład chemiczny. Ja pracuję na rzęsach, które mam z firmy X i nazwane są jedwabnymi a dla mnie są poprostu najbrdziej odpowiednie i tych się trzymam.

Edytowane przez OoJULIAoO
Czas edycji: 2010-12-02 o 00:53
OoJULIAoO jest offline  
Stary 2010-12-02, 10:44   #1818
KELLLINKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Rene84 Pokaż wiadomość
Witam
Nie zawsze jak ktoś reklamuję się na allegro to już partacz i nic nie potrafi zrobić. Nie zawsze zabieg wykonany w salonie = zabieg wykonany poprawnie. A że ktoś reklamuje swoje usługi na allegro to nic złego w tym nie widzę, ponieważ jest to najtańsza forma reklamy jaką do tej pory znam i co najważniejsze skuteczna.
Pozdrawiam

Oczywiście ze tak. Chyba nie dokładnie przeczytałaś mojego posta. Napisałam że to moja osobista sugestia, a mogę wyrażać soje zdanie. Każda z nas radzi koleżankom wedle swoich własnych doświadczeń i odczuć. Więc nie obrażaj sie o takie rzeczy.
Pozdrawiam
KELLLINKA jest offline  
Stary 2010-12-02, 11:05   #1819
angelfree
Przyczajenie

GG do angelfree

Cytat:
większość klejów na allegro posiada cyjanoakrylan i poli coś tam,a to oznacza że kleje o tym składzie wydzielają drażniące opary..Jedynym ratunkiem to chyba osuszanie pompką co jest dla mnie trochę irytujące.
Ja używam jak narazie z NL klej tylko dla certyfikowanych,jest jak dla mnie drogi ale mozna nim kleić nawet na otwartych oczach( blink&go)..długo schnie.
Błądząc po forach wyczytałam że ponoć dobry jest klej z 4you lashes ale jeszcze go nie nabyłam.
angelfree jest offline  
Stary 2010-12-02, 11:25   #1820
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
hmmm...próbowałam chyba wszystkich rzęs dostępnych na rynku i syntetycznych i mieszanych i jedwabnych oczywiście kupowanych z allegro i w różnych sklepach internetowych.
Część z tych rzęs trafiła niestety od razu do kosza.
Używałam także rzęs " secret lashes ", które także są dobre jakościowo. Oczywiście firma secret lashes jest jakościowo dobra bo mam od także nich inne produkty.
Ale rzęs z protein jedwabnych, których używam obecnie (bardzo ciężo było mi dostać na nie namiary) nie zamieniłabym na żadne inne i taka jest moja opinia. Nie są to napewno rzęsy z allegro tylko dostarcza mi je przedstawiciel tej firmy. Cenowo także nie odstają dużo od normy.
Nie jest więc to puste stwierdzenie bo "ktoś" tak powiedział.

Nawet pojedyńcza rzęsa ta niby jedwabna jest inna niż inne. Uważam, że po pracy na różnych produktach po ponad 1,5roku w końcu trafiłam na te, które mi w 100% odpowiadają.
Sama miałam założone syntetyczne rzęsy na początku, później założyłam te "niby z jedwabiu" i nawet w ich pielęgnacji była różnica, nie chciałabym innych, takie jest poprostu moje zdanie. Moje klientki także miały mozliwość porównania i potwierdziły tą opinie.

Nie wydaje mi się także żeby mnie ktoś zrobił w "balona" ponieważ każdy pracuje na takich produktach na jakich chce.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Czepianie się słówek i szukanie dziury w całym ale niech będzie.

Dokładnie są to rzęsy zbudowane z proteiny jedwabiu (tak przynajmniej są opisane wszystkie tego typu rzęsy). Chemikiem niestety nie jestem aby stwierdzić dokładny skład chemiczny. Ja pracuję na rzęsach, które mam z firmy X i nazwane są jedwabnymi a dla mnie są poprostu najbrdziej odpowiednie i tych się trzymam.
nie jest to czepianie się słówek - tylko informacja, że nie ma rzęs jedwabnych - to są rzęsy sztuczne, chyba, że płacisz za nie odpowiednio dużo może zdradzisz nam cenę?
nie powinno się wprowadzać klientek w błąd
tu cytując wi agi "Obie strony mają złudne poczucie luksusu, a nawet 1% jedwabiu zwiększył by znacznie ich cenę." zgadzam się z tym

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
większość klejów na allegro posiada cyjanoakrylan i poli coś tam,a to oznacza że kleje o tym składzie wydzielają drażniące opary..Jedynym ratunkiem to chyba osuszanie pompką co jest dla mnie trochę irytujące.
Ja używam jak narazie z NL klej tylko dla certyfikowanych,jest jak dla mnie drogi ale mozna nim kleić nawet na otwartych oczach( blink&go)..długo schnie.
Błądząc po forach wyczytałam że ponoć dobry jest klej z 4you lashes ale jeszcze go nie nabyłam.
wszystkie dobre kleje szybkoschnące mają opary... jedne klientki są wrażliwe na te opary, drugie w ogóle... to indywidualne
polecam klej JB LASHES (przebadany w Polsce w laboratorium kosmetycznym izis) skoro pracujesz na NL będziesz zadowolona, moja koleżanka stylistka przeszła właśnie z marki NL na JB
amaniac jest offline  
Stary 2010-12-02, 14:00   #1821
angelfree
Przyczajenie

GG do angelfree

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
nie jest to czepianie się słówek - tylko informacja, że nie ma rzęs jedwabnych - to są rzęsy sztuczne, chyba, że płacisz za nie odpowiednio dużo może zdradzisz nam cenę?
nie powinno się wprowadzać klientek w błąd
tu cytując wi agi "Obie strony mają złudne poczucie luksusu, a nawet 1% jedwabiu zwiększył by znacznie ich cenę." zgadzam się z tym

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

wszystkie dobre kleje szybkoschnące mają opary... jedne klientki są wrażliwe na te opary, drugie w ogóle... to indywidualne
polecam klej JB LASHES (przebadany w Polsce w laboratorium kosmetycznym izis) skoro pracujesz na NL będziesz zadowolona, moja koleżanka stylistka przeszła właśnie z marki NL na JB
którego mam kupić W NL jest tylko jeden 5sec i trzeba się nieźle nakręcić wykałaczką by ładnie oczyścić i osuszyć rzęskę ...minusem jego jest właśnie to ,że długo schnie,i wcale nie trzyma 3,4 tyg.Klejem z SL ,jak zakładałam klientce to przez 4 tyg trzymały a i removerem musiałam się nieźle nagimnastykować by usunąć parę brzydali...taki mocny gdyby nie ten zapach to normalnie nr1.
Jestem zainteresowana tym BLACK CAP,tylko miałabym pytanko: jaka jest konsystencja,czy technika osuszania jest taka sama jak w NL i czy pozostawia grudki i takie tam.Będę bardzo wdzięczna za wszelakie informację.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowy_las Pokaż wiadomość
ja miałam, i pisałam tu kilka stron wstecz, że nie polecam. trzyma rzęski rewelacyjnie, natomiast jest gęsty i pozostawia na rzęsach jakby grudki , długo schnie, przez co skleja rzęsy.

ja z kolei pytałam o klej Ultra Fast tu na forum, podobno jest rzadszy i szybciej schnie. ale nikt mi tu go nie polecił.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

co do rzęs jedwabnych ))))
otóż można spotkać takie opisy "rzęsy jedwabne", "rzęsy z norek" nie kłamię

ja się zgadzam, że nie ma rzęs ani z jedwabiu, ani z norek. jeżeli na opakowaniu widnieje napis "silk lashes" albo "mink lashes", bardzo możliwe, że rzęsy te są wykonane 100% z poliesteru. to z mojego doświadczenia:
rzęsy silk mają bardziej płynny skręt, niż ten sam skręt mink,
rzęsy silk są bardziej błyszczące, rzęsy mink zaś matowe,
rzęsy silk w dotyku są bardziej delikatne, niż ta sama grubość rzęs mink.

często klientki pytają: "Jakie ma pani rzęsy? syntetyczne, czy jedwabne?" albo: "Dowiedziałam się, że są nowe rzęsy - z norek". więc często muszę tłumaczyć, że nie ma rzęs z jedwabiu czy norek...
że każda rzęsa jest rzęsą syntetyczną..
"Rzęsy z norek NOWOŚĆ!
Są wykonane w 100% z futra syberyjskich norek. Włosie jest pozyskiwane podczas delikatnego czesania tych zwierząt. Najdelikatniejsze rzęsy jakie tylko można sobie wyobrazić! Pięknie podkręcone, utrzymują się najdłużej ze wszystkich możliwych rodzajów rzęs." a jednak tylko ile w tym prawdy,acha no i cenowo jak dla VIP-owcow, aż 800zł o rzęsach z wieeiórek też już gdzieś czytałam..kurka..sama nie wiem w co wierzyć
angelfree jest offline  
Stary 2010-12-02, 14:38   #1822
Rene84
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Oczywiście ze tak. Chyba nie dokładnie przeczytałaś mojego posta. Napisałam że to moja osobista sugestia, a mogę wyrażać soje zdanie. Każda z nas radzi koleżankom wedle swoich własnych doświadczeń i odczuć. Więc nie obrażaj sie o takie rzeczy.
Pozdrawiam

Witam
Masz rację, podeszłam do tego zbyt emocjonalnie. Przepraszam.
Pozdrawiam
Rene84 jest offline  
Stary 2010-12-02, 20:41   #1823
Roxanaa
Raczkowanie

Tak.Każda z nas radzi według własnych doświadczeń,odczuć i na pewno w dobrej wierze.( widząc jakie dziadostwo się panoszy).Pozdrawiam fanki rzęssek
Roxanaa jest offline  
Stary 2010-12-02, 22:01   #1824
OoJULIAoO
Przyczajenie

Cały czas się zastanawiam po co jest to takie cytowanie encyklopedi i inny źródeł, narzucanie swojego jakiegoś zdania i sugerowania, że nie wiem o czym mówie itd. dziwne to wszystko ale OK może są tu takie reguły. A ja w sumie tu nowa

Co do tych nieszczęsnych rzęs to skoro tak są opisane rzęsy które zamawiam przez producenta no to niech tak będzie. Dlaczego mam kwestinować opis produktu.
Nie każdy jest takim skrupulatnym w czytaniu składu chemicznego. Ja poprostu zamawiam moje rzęski pod taką nazwą i tak też o nich mówię i tyle. A jak się komuś nie podoba to trudno jego sprawa.

I wiem tylko tyle, że żadne rzęsy z tych wszystkich firm, których nazwa kończy się słowem ....Lashes (wszystko to samo) nie są według mnie na tyle miękkie, żebym była 100% zadowolona itd.
A jak dla mnie zamiast jedwabnych rzęsy mogą się nazywać gumowe, syntetyczne, kauczukowe, jedwabne, z norki czy też nawet z krowy lub z innego tworzywa.

Ja stosuję rzęsy firmy krajowej, które są opisane po polsku jako rzęsy z protein jedwabiu są poprostu jak dla mnie najlepsze i przy nich zostanę.
Nie są opisywane po angielsku jako 100%silk lashes ani jako mink lashes itd. ale to mało ważne.
Ważne jest by klientki były zadowolone ze swoich rzęs, a ja oczywiście żebym miała satysfakcję ze swojej pracy.

Edytowane przez OoJULIAoO
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:10
OoJULIAoO jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:15   #1825
amaniac
Raczkowanie

Cytat:
którego mam kupić W NL jest tylko jeden 5sec i trzeba się nieźle nakręcić wykałaczką by ładnie oczyścić i osuszyć rzęskę ...minusem jego jest właśnie to ,że długo schnie,i wcale nie trzyma 3,4 tyg.Klejem z SL ,jak zakładałam klientce to przez 4 tyg trzymały a i removerem musiałam się nieźle nagimnastykować by usunąć parę brzydali...taki mocny gdyby nie ten zapach to normalnie nr1.
Jestem zainteresowana tym BLACK CAP,tylko miałabym pytanko: jaka jest konsystencja,czy technika osuszania jest taka sama jak w NL i czy pozostawia grudki i takie tam.Będę bardzo wdzięczna za wszelakie informację.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

"Rzęsy z norek NOWOŚĆ!
Są wykonane w 100% z futra syberyjskich norek. Włosie jest pozyskiwane podczas delikatnego czesania tych zwierząt. Najdelikatniejsze rzęsy jakie tylko można sobie wyobrazić! Pięknie podkręcone, utrzymują się najdłużej ze wszystkich możliwych rodzajów rzęs." a jednak tylko ile w tym prawdy,acha no i cenowo jak dla VIP-owcow, aż 800zł o rzęsach z wieeiórek też już gdzieś czytałam..kurka..sama nie wiem w co wierzyć
jeżeli chodzi o klej JB to polecam zarówno Black Cap jak i Blue Cap, ten drugi szczególnie jak jesteś już zaawansowaną stylistką
też używa się wykałaczek, nic na rzęsce nie pozostaje, żadne grudki, konsystencja jest delikatnie płynna na tyle ile powinna być szczerze polecam i moja stylistka też

rzęsy z futra ...pewnie pięknie wyglądają jak jest wilgotno na zewnątrz albo pada śnieg czy deszcz, wystarczy sobie wyobrazić czy przypomnieć jak wygląda mokre futro tak, tak ...same rewelacje, długo się trzymają i są delikatne haha!

@OoJULIAoO
na forum po prostu dzielimy się opiniami
każda firma może sobie napisać co chce - tylko nie zawsze niestety jest to zgodne z prawdą
widziałam opis pewnej firmy rzęsowej, że jest najlepszą firmą na rynku polskim i za zagranicą i ma liczne nagrody tylko gdzie co i jak i jakie? żadnej nazwy firmy zagranicą - a produkty znalazłam na stronce gdzie są producenci z Chin i Korei itd. i każdy może sobie je ściągnąć i nazwać swoją "marką" i nie ma żadnej firmy "matki", którą się chwalą ...wystarczy chwilkę pomyśleć, poszukać
najgorsze jest to, że wprowadza się klientki w błąd

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-12-03 o 09:23
amaniac jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:16   #1826
angelfree
Przyczajenie

GG do angelfree

amaniac i wi agi,dziękuje Wam za te informacje,jak tylko będę miała przypływ gotówki nie omieszkam zakubić obydwa.

Na wolnoschnących klejach strasznie się męczę bo to wydłuza czas mojej pracy no i dyskomfort pani która musi dłużej leżeć.
Szybkim klejem radzę sobie całkiem nieźle...tak sądzę,no i jest poprawa w ilości zaaplikowanych rzęs.

A powiedzcie mi jeszcze drogie panie jakie techniki stosujecie do zabezpieczania powiek.Chodzi mi ,czy podklejacie dolne rzeski plastrami czy płatkami (i jakimi)...

Ja raz robiłam na płatkach żelowych które wiecznie się osuwały,i zamiast koncetrować się na rzęsach myślami bładziłam koło żelków,po pół godz strasznie napęczniały i było trza je usunąć.Plastry są super...gorzej jak przychodzi do odklejania ich ,to od razu odchodzą z rzęsami.Próbowałam nawet z folią spożywcząWiem że jeszcze są płatki kolagenowe,no ale są one przeznaczone dla osób po 30+

Edytowane przez angelfree
Czas edycji: 2010-12-03 o 11:59 Powód: zapomniałm coś dodać:)
angelfree jest offline  
Stary 2010-12-03, 14:17   #1827
angelfree
Przyczajenie

GG do angelfree

wi agi, te płatki żelowe dostałam w prezencie od koleżanki która po zakupie kuferka stwierdziła że nie będzie ich używać.
Na forach właśnie gdzieś wyczytałam że super pracuje się na płatkach,więc wylądowały na najbliższej klientce..zresztą z niepowodzeniem.Z NL mam tylko ten klej,który mnie denerwuje,sealer,rimover i pierścionek...dla reszty znalazłam tańszą alternatywę.A z tym kremem na rzeski to nawet nie wiedziałam i z pewnością go wypróbuję przy najbliższej okazji.
angelfree jest offline  
Stary 2010-12-03, 17:14   #1828
OoJULIAoO
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wi agi Pokaż wiadomość
Klej z Nouveau Lashes stosowany do zakładania metodą blink&go jest niczym innym jak klejem wolnoschnącym, dlatego można pracować nim na otwartym oku. Też pracowałam na pro 10 i za żadne skarby nie dałabym namówić się na ponowną pracę na nim. Naprawdę można się bardzo zmęczyć i zniechęcić. Nie radzę używania pompki, podmuchami możesz zwiększyć łzawienie oka, lepiej zmienić klej na szybciej wiążący i zostać przy metodzie "wykałaczkowej". 4YOULASHES ma w swojej ofercie dwa rodzaje klejów: MAXI-SPEED- szybkowiążący, lub MAXI-POWER- trochę wolniej schnie ale ma dużo mocniejsze wiązanie (doskonale się sprawdza latem, kiedy dużo więcej się pocimy lub u klientek z przetłuszczającą się cerą albo z głęboko osadzonymi oczami, wtedy kontakt ze skórą jest dużo większy i klej jest bardziej narażony na działanie sebum wytwarzanego przez skórę a to przecież nic innego jak tłuszcz).
OoJULIAoO, przytaczanie źródeł ma na celu pokazanie, że nasze teorie nie są wyssane z palca.
Próbujemy Ci wytłumaczyć, że firma która zamieszcza na opakowaniu rzęs informację, że zawierają proteiny jedwabiu wprowadza w błąd swoich klientów. Jeżeli w to wierzysz to trudno, ale może choć nasze argumenty Cię przekonają. Stąd te cytaty, które chociaż powinny dać do myślenia.
Jeżeli wiesz, że jesteś wprowadzana w błąd i jest Ci wszystko jedno z czego są wykonane a mimo wszystko klientkom przekazujesz, że pracujesz na rzęsach jedwabnych to uważam, że jest to oszustwo.
Każda z nas pracuje na tym co uważa za najlepsze, głupotą by było pracować na czymś co nam nie odpowiada.

Mam stałe klientki i nie zawuważyłam żeby się czuły oszukane ponieważ każda z nich ma możliwość wcześniejszego porównania rzęs, ponieważ mam zarówno syntetyczne jak i te inne syntetyczne tzw. jedwabne. Uważam, że są zadowolone z mojej pracy i aplikowanych rzęs o czym świadczy fakt, że wracają.
p.s. powiedzcie mi w takim razie jak wytlumaczyc klientce dlaczego te inne rzęsy syntetyczne (te które zamawiam pod nazwą jedwabne) są bardziej miękkie niż zwykłe syntetyczne tzn. co takiego mają w składzie ?????
OoJULIAoO jest offline  
Stary 2010-12-03, 23:19   #1829
lena0
Przyczajenie

Witam,
mam bon promocyjny na zabieg przedłużenia rzęs dla dwóch osób w cenie jednej w bdb salonie w Toruniu, czy może któraś z dziewczyn chciałaby skorzystać z tej promocji ze mną ? Szczegóły podam na pw,
pozdrawiam.
lena0 jest offline  
Stary 2010-12-05, 16:37   #1830
kanni
Raczkowanie

http://allegro.pl/rzesy-jedwabne-10-...333326536.html
i tu żadnego komentarza, brak mi słów...

hihi az sprawdzilam no niezla promocja widac nikt tego nie kupuje ja kiedys dostalam darmowa probke z firmy X ktora wchodzi diopiero na rynek i odpisalam im ze niestety rzesy sa do du.. tylko grzeczniej przeprosili i powiedzieli ze pracownik sie pomylil i wyslal mi rzesy syntetyczne ale tym razem wysla mi 100% jedwabne haahahahah.Najsmieszniejs ze jest to ze nawet nie pofatygowali sie zdjac stare nalepki tylko na nie nakleili nalepke 100% jedwab Wiec moim zdaniem kto jak sobie nazwie takie rzesy "ma" a my poprostu metoda prob i bledow musimy wybrac sobie te najlepsze dla nas i klientek ja juz takie znalazlam
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości