Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-03-14, 09:17   #2131
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja mam jeszcze inaczej, jak ktos przyprowadzi mi 3 kolezanki to sam zabieg ma za darmo(ew.jesli 1-2 to jakie znizki), nie mam za duzo znajomych we wrocławiu a tak nawet przypadkowe osoby ktore sie o tym dowiaduja szukaja mi interesownie nowych klientow ja zakladam rzesy jakies 7 miesiecy i tez nie narzekam na brak klientek(w tym duzo juz uzaleznionych)
tequillaaaaaa jest offline  
Stary 2011-03-14, 10:12   #2132
tiger21
Raczkowanie

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-15 o 07:43
tiger21 jest offline  
Stary 2011-03-14, 10:42   #2133
Rene84
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-03-15 o 07:43
Rene84 jest offline  
Stary 2011-03-14, 13:33   #2134
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dziewczyny mam pytanie. Czy posiadając przedłużane rzęsy mogę bez obaw korzystać z solarium? Czy promienie osłabiają klej..?

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-03-14, 13:37   #2135
TOMASZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
A mozesz napisac w ktorym miejscu?
Codziennie tamtedy przejedzdzam i nie spotkalam..
Między sklepem BAZAR a Ruską, obok księgarni rolniczej, zegarmistrza.
TOMASZKA jest offline  
Stary 2011-03-14, 14:04   #2136
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie

GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Czy posiadając przedłużane rzęsy mogę bez obaw korzystać z solarium? Czy promienie osłabiają klej..?
mozesz, tylko ja np odradzam to pierwsze 24 h po zabiegu, ale potem mozesz sie opalac dowoli
tequillaaaaaa jest offline  
Stary 2011-03-14, 17:25   #2137
nina102
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
hejka
Nina według mnie najlepiej działa poczta pantoflowa. Musisz dużo ćwiczyć by klientki Cie polecały swoim znajomym. Jak się wprawisz i efekt Twojej pracy będzie powalał wowczas klientki same Cię znajdą. Ja zakładam od roku i nigdzie sie nie reklamuję a nie narzekam na brak pracy czego i Tobie życzę!! Przyłóz się, pracuj na dobrych kosmetykach a szybko się rozkręcisz. Powodzenia
Nadine
Dzięki za wsparcie będę szukać klientek i ćwiczyć ale na początku po zrobieniu wszystkim w rodzinie nie jest łatwo znależc inne osoby,tym bardziej,ze mieszkam w małym mieście.
nina102 jest offline  
Stary 2011-03-14, 18:52   #2138
jasisi
Raczkowanie

Dopiero zaczęlam sie interesować tematem i nie wiem o tym za wiele,
przeczytałam tu na forum w innym wątku, ze po zdjęciu rzęs pojawia sie problem, ze te naturalne są w stanie gorszym niż przed przedłużeniem
dlatego też mam pyt,
jak sie te rzęsy zdejmuje samemu???
odrywa się je czy jak? obcina?
oraz po co je zdejmować? skoro stopniowo i tak wypadną?
razem z naturalnymi, wieć nawet nie chcąc uzupenaic dalej, nie możnaby ich zosawić i poprostu by ubywaly do całkowitego zaniku (zaniku oczywiscie tych sztucznych)
Z góry dziekuję za odp
jasisi jest offline  
Stary 2011-03-14, 20:53   #2139
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
mozesz, tylko ja np odradzam to pierwsze 24 h po zabiegu, ale potem mozesz sie opalac dowoli
Fakt faktem nie chodzę często, co najwyżej 2-3 razy w miesiącu, ale dobrze wiedzieć dzięki!

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-03-14, 21:03   #2140
mirkaaa
BAN stały

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Między sklepem BAZAR a Ruską, obok księgarni rolniczej, zegarmistrza.
Dzieki
Jutro zjarzę
mirkaaa jest offline  
Stary 2011-03-15, 00:34   #2141
Mantisa
Raczkowanie

widzialyscie kolezanki stylistki
czad

http://mojakosmetyczka.pl/pl/show/mi...edluzania-rzes
Stary 2011-03-15, 00:43   #2142
Ananas
Raczkowanie

Rene84 nie poddawaj sie! Zainwestowalas w siebie wiec warto walczyc.
Ja tez mialam poczatkowo problemy, ale wiem czym to bylo spowodowane... dlugo robilam rzesy, nie mialam wprawy i nie byly one takie piekniutkie jak teraz mi wychodza. Wszystko to kwestia cwiczenia. Tez robilam szkolenie w jb lashes i musialam zaaplikowac 5 setow (bo jeden zaczelam na szkoleniu). Robilam dziewczynom po 50zl/100zl a pozniej chodzily do nie na uzupelnienia. Zalozylam dziewczynie, ktora robi paznokcie, wiec wszystkie jej klientki zadawaly pytania, co ona ma nowego na oczach - a ta przekierowywala do mnie. Poza tym wspolpracuje z jednym salonem na zapisy. I samo sie toczy. Moje modelki poszly w swiat i byly moja reklama. Teraz ludzie dzwonia nie wiadomo skad. Na to potrzeba czasu, certyfikatu (bo on mnie bardzo mobilizowal do pracy i cwiczen - trenerka mnie surowo oceniala co mnie wkurzalo bo od razu chcialam byc najlepsza heheh , ale najwazniejsze, ze przynioslo to bardzo dobre skutki bo wiedzialam z aplikacji na aplikacje gdzie daje ciala) i oczywiscie odpowiednich materialow, ktore masz oraz wytrwalosci!
Zycze Ci, zeby Ci jej nie zabraklo - jesli oczywiscie lubisz rzeski i prace przy nich

---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Mantisa widzialam to, i mysle, ze to badziew Mam nadzieje, ze zadna szanujaca sie stylista nie wezmie w tej szopce udzialu. Przynajmniej te, ktore ja znam nie maja zamiaru a dziewczyny pracuja ponad 2 lata w zawodzie
Mistrzostwa powinny byc na zywo a nie jakies zdjecia przesylane. A jak firma nie ma pieniedzy lub inwestora, zeby zrobic porzadne mistrzostwa to wlasnie tak to wyglada.
Jesli ktos kiedys zorganizuje powazna impreze o takiej tematyce i zasponsoruje porzadne nagrody to sama pierwsza sie zapisze.
Takie jest moje zdanie
Ananas jest offline  
Stary 2011-03-15, 14:13   #2143
veloute
Raczkowanie

Dziewczyny, nie wiem czy to Wam się przyda ale na grouponie jest promocja na przedłużanie w Warszawie:
http://www.groupon.pl/deals/warszawa...ampaign=Varies
veloute jest offline  
Stary 2011-03-15, 15:06   #2144
szparkotka
Przyczajenie

witam Kolezanki po fachu,
chciałabym zapytac o porzadny klej najlepiej zeby nie draznil oka, aktualnie mam juz od jakiegos czasu secret lashes i ogolnie jest ok, dobrze wiaze itp tylko jest jeden problem przy otwieraniu oka podczas zabiegu klientki odczuwaja pieczenie napewno od oparu kleju, wiec wolalabym zmienic, zastanawia mnie tez klej dla alergikow czy naprawde sie rozni od normalnego itp. jezeli mozecie to dajcie jakies namiary na dobre firmy i sklepy, bo tam gdzie robilam szkolenie nie wszystko mnie zadowala.
z góry ślicznie dziekuję za odpowiedzi.
p.s moze cos w brukseli jakis sklep albo osoba
szparkotka jest offline  
Stary 2011-03-15, 15:22   #2145
Ananas
Raczkowanie

Zeby sie oplacalo mysle, ze takie promocje sa kosztem czegos - ilosci rzes, jakosci materialow, jakosci wykonania - bo czas goni itd. itd. Juz ktos o tym na forum pisal.
Ananas jest offline  
Stary 2011-03-15, 16:55   #2146
pannaleksandra
Wtajemniczenie

Mam pytanie do dziewczyn, które przedłużały i uzupełniały rzęsy przynajmniej kilka razy, a potem je zdjęły.
W jaki stanie były Wasze rzęsy po zdjęciu tych syntetycznych? Bardzo źle wyglądały? Było widać różnicę "przed" przedłużaniem i "po" zdjęciu?
pannaleksandra jest offline  
Stary 2011-03-15, 18:57   #2147
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które przedłużały i uzupełniały rzęsy przynajmniej kilka razy, a potem je zdjęły.
W jaki stanie były Wasze rzęsy po zdjęciu tych syntetycznych? Bardzo źle wyglądały? Było widać różnicę "przed" przedłużaniem i "po" zdjęciu?
Podczepiam się pod zapytanko

Drożdże

Zapuszczam włosy

aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-03-15, 20:11   #2148
sarrita
Raczkowanie

Jesli stylistka uzywa profesjonalnych produktow a nie kleju super glue i dobrze dobierze glubosc i dlugosc rzes, nic sie nie stanie. W innym przypadku rzesy moga sie popalic, oslabic, mozna dostac alergii lub podraznien, rzesy moga wypasc jesli beda obciazone.
Stary 2011-03-15, 20:51   #2149
Mantisa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ananas Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Mantisa widzialam to,.......Mistrzostwa powinny byc na zywo a nie jakies zdjecia przesylane. A jak firma nie ma pieniedzy lub inwestora, zeby zrobic porzadne mistrzostwa to wlasnie tak to wyglada.
Jesli ktos kiedys zorganizuje powazna impreze o takiej tematyce i zasponsoruje porzadne nagrody to sama pierwsza sie zapisze.
Takie jest moje zdanie
masz racje, co wiecej mysl marketingowca rzetelnego nie skazila tego pomyslu... mistrzostwa w przesylaniu zdjec...
Stary 2011-03-16, 07:10   #2150
88Malgorzata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szparkotka Pokaż wiadomość
witam Kolezanki po fachu,
chciałabym zapytac o porzadny klej najlepiej zeby nie draznil oka, aktualnie mam juz od jakiegos czasu secret lashes i ogolnie jest ok, dobrze wiaze itp tylko jest jeden problem przy otwieraniu oka podczas zabiegu klientki odczuwaja pieczenie napewno od oparu kleju, wiec wolalabym zmienic, zastanawia mnie tez klej dla alergikow czy naprawde sie rozni od normalnego itp. jezeli mozecie to dajcie jakies namiary na dobre firmy i sklepy, bo tam gdzie robilam szkolenie nie wszystko mnie zadowala.
z góry ślicznie dziekuję za odpowiedzi.
p.s moze cos w brukseli jakis sklep albo osoba
ten klej dla alergików z SL faktycznie nie drazni oka i mozna nawet nim dolne rzesy przyklejac czyli na orwartym oku jednak cos kosztem czegos niestety rzesy na tym kleju trzymaja sie dłuzo krócej

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pannaleksandra Pokaż wiadomość
ja miałam rzeski i zrobiłam sobie przerwe i nie widze róznicy z przed i po przedłużaniu jesli masz to dbrze zrobione to nie ma ryzyka. ja dodatkowo je teraz wzmacniam olejkiem rycynowym
pozdrawiam
88Malgorzata jest offline  
Stary 2011-03-16, 09:34   #2151
sarrita
Raczkowanie

Nie ma takich cudow, zeby klej byl szybkoschnacy, mocnowiazacy i nieszczypiacy - delikatny dla alergikow. Albo mocna formula, ktora szybko zasycha i dlugo trzyma albo delikatna, ktora nie ma duzej sily wiazania.
Trzeba tylko zwracac uwage czy kleje maja etykiety polskie, sklady, informacje o przydatnosci i nr seryjny. A najlepiej zapytac czy klej jest przebadany na terenie Polski i zarejestrowany (bo w naszym kraju sa inne normy niz w stanach czy uk, czy niedajborze chinach). Najlepiej miec takie dokument u siebie od dystrybutora. Bardzo duzo firm sprzedaje swoje kleje nielegalnie a jak cos sie stanie klientce to wtedy jest oficjalny papier. Ja juz mialam taka sytuacje, ze musialam sie tym posluzyc.
Stary 2011-03-16, 13:06   #2152
Roxanaa
Raczkowanie

Boże widziałam promocje w necie że babeczka zakłada rzęsy z dojazdem do klienta za 130 zł plus tipsy gratis.Materdej.Przeraz ające!!.Na prawde bądzmy rozsądne i nie dajmy sie skusic.Przeciez to oko!Produkty w dobrej jakosci szalenie wazne co za tym idzie cena wyzsza musi byc!!.A praca?przeciez to taka dłubaninka!,taka precyzja!.Stylistka za to tez musi sobie podliczyc.Jak widze moją kochaną jak dłubie i dłubie to az momentami mi jej zal ale z drugiej strony widze jaką dobrą robotę wykonuje i jak jest ceniona!
Na prawde dziewczyny w pewnych przypadkach lepiej zainwestowac wiecej a nie płakac potem i wypisywac masakry na temat gołego oka.
Roxanaa jest offline  
Stary 2011-03-16, 13:08   #2153
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Właśnie wróciłam od kosmetyczki i jak spojrzałam w lustro... wielkie WOW!!! są cudownie długie (13 mm) no i zabójczo piękne pierwszy raz przedłużałam rzęsy i już teraz wiem, że nie ostatni

Drożdże

Zapuszczam włosy

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-03-16 o 13:10
aGrAwA_26 jest offline  
Stary 2011-03-17, 07:54   #2154
Roxanaa
Raczkowanie

No 13 mm to ostro długie. Ja mam 10 mm i tak jest dobrze
Roxanaa jest offline  
Stary 2011-03-17, 21:18   #2155
sarrita
Raczkowanie

13mm to b. dlugie - pytanie czy na pewno dobrze dobrane do twojej naturalnej dlugosci rzesy. Ja mam najdluzsze 11mm. A 2mm to wielka roznica.
Inna sprawa, ze klientki nie wiedza niestety jak powinny wygladac dobrze zalozone rzesy i mysla czesto, ze to co maja to mistrzostwo swiata... mysla, ze to tak ma byc, ze rzesy sa proste, ze nie zwezaja sie ku koncowi, ze powinna byc jedna dlugosc na oku Widzialam takich prac zatrwarzajaco wiele
Stary 2011-03-18, 11:23   #2156
asmenaa
Zakorzenienie

Dziewczyny
Chciałam spytać o taką rzecz: mianowicie jeśli przedłużę sobie rzęsy, jak będzie wyglądało ich "odpadanie" z mojego oka? Bardzo źle?
Każda rzęsa jest przyklejona do mojej naturalnej i jej żywot skończy się wraz z wypadnięciem mojej- jak wypadnie około połowa będzie to bardzo źle wyglądało?
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2011-03-18, 14:38   #2157
jasisi
Raczkowanie

Ponieważ nie dostałam odp, zadaję jeszcze raz:

Przeczytałam tu na forum w innym wątku, ze po zdjęciu rzęs pojawia sie problem, ze te naturalne są w stanie gorszym niż przed przedłużeniem
dlatego też mam pyt,
razem z naturalnymi, wieć nawet nie chcąc uzupenaic dalej, nie możnaby ich zosawić i poprostu by ubywaly do całkowitego zaniku (zaniku oczywiscie tych sztucznych)
Z góry dziekuję za odp
jasisi jest offline  
Stary 2011-03-18, 14:44   #2158
wadercia
Wtajemniczenie

GG do wadercia

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
Ponieważ nie dostałam odp, zadaję jeszcze raz:

Przeczytałam tu na forum w innym wątku, ze po zdjęciu rzęs pojawia sie problem, ze te naturalne są w stanie gorszym niż przed przedłużeniem
dlatego też mam pyt,
Z góry dziekuję za odp
mam nadzieje ze napisze wszystko zgodnie z prawda bo dokonca sie na tym nie znam gdyz od niecalego roku je dopiero nosze. Wiec. Z tego co mi wiadomo NIE WOLNO samemu sciagac. Przede wszystkim wlasnie dlatego by naturalne rzesy sie nie zniszczyly. Oderwanie rowna sie z bolem i wyrwaniem badz zniszczeniem wlasnej rzesy. Obcinac? Nie wyobrazam sobie nawet tego i nie chce Rzesy sztuczne powinna zdejmowac osoba nadajaca sie do tego i majaca specjlany specyfik ktory nie naruszy naszych rzes!

Po co zdjemowac- bo nie ma sie funduszy an dalsze uzupelnianie, bo juz sie nie podoba, badz z innych wlasnych powodow.
Faktycznie rzesy same wypadaja, ale moze wygladac to niezbyc ciekawie gdy na naszych powiekach rzesy sztuczne sa przerzadzone. Wiem na wlasnym przykladzie ze wyglada to smiesznie
Dlatego lepiej udac sie do kosmetyczki by ona je zdjela.

wymienię

wadercia jest offline  
Stary 2011-03-19, 08:00   #2159
88Malgorzata
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Chciałam spytać o taką rzecz: mianowicie jeśli przedłużę sobie rzęsy, jak będzie wyglądało ich "odpadanie" z mojego oka? Bardzo źle?
Każda rzęsa jest przyklejona do mojej naturalnej i jej żywot skończy się wraz z wypadnięciem mojej- jak wypadnie około połowa będzie to bardzo źle wyglądało?
jak miałas dobrze założone to twoje rzesy powinny wyglądać dobrze tak jak przed przedlużaniem bynajmniej moje tak były zeby je dodatkowo mozesz uzywac olejku rycynowego-stosuje sie do wieczorem na noc a potem rano zmywa
88Malgorzata jest offline  
Stary 2011-03-19, 12:03   #2160
NanaChan
Raczkowanie

A czy zna ktoś dobrą kosmetyczkę z certyfikatem, która robi przedłużanie rzęs we Wrocku? Zna np. ktoś Aneta-Styl?
NanaChan jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości