Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-01, 21:09   #211
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez tysiula33 Pokaż wiadomość
Jak widać każdy orze jak może heh
Moderator mam nadzieję "zaorze" pierwszy post jako spam, czyli ban stały. Reklama nie kosztuje dużo, a sprawia lepsze wrażenie niż "zachwalanie" samej siebie.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-02, 12:39   #212
Rosa
Rozeznanie

Mam pytanie do dziewczyn które są stylistkami rzęs i przedłużają je swoim klientkom - kto Wam przedłuża rzęski ? bo pewnie część z Was nosi rzęsy żeby zachęcić swoje klientki.
Rosa jest offline  
Stary 2009-04-03, 13:56   #213
sarrita
Raczkowanie

Wlasnie ja mam ten problem... mi nikt
Chociaz chetnie bym z kims wspolpracowala barterowo.
Stary 2009-04-03, 15:20   #214
Rosa
Rozeznanie

No właśnie ja też nikogo takiego nie mam :/
szkoda że jesteś z Warszawy
Rosa jest offline  
Stary 2009-04-03, 15:39   #215
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rosa Pokaż wiadomość
No właśnie ja też nikogo takiego nie mam :/
szkoda że jesteś z Warszawy
Moja stylistka pracuje też raz na jakiś czas w Katowicach (bo stamtąd pochodzi), tzn. wtedy kiedy ma tam klientki, i też z tego co pamiętam szukała kogoś, może napisz lub zadzwoń do Niej - KLIK !

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-03, 15:50   #216
muammamija
Raczkowanie

Czy ktos przedluzal rzesy w Kaizen Hair w Krakowie?

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2009-04-05 o 17:24
muammamija jest offline  
Stary 2009-04-04, 12:19   #217
senta1
Przyczajenie

a ja po tygodniu byłam na "przeglądzie" rzęs i powiem, że to fajna sprawa, bo kosmetyczka w cenie zakładania dziś uzupełniła to co wypadło i to czego wcześniej nie zauważyła. uważam, że to miłe bo mogła przecież uznać, że skoro wszystko było super i ładnie założone to praca wykonana, a jednak sprawdziła i kilka doczepiła.
senta1 jest offline  
Stary 2009-04-05, 16:34   #218
porcelanka
Raczkowanie

Czy mogły byście polecić mi kogoś kto przedłuża rzęsy w Warszawie? Mam na oku jedno miejsce, salon zajmuje się tylko i wyłącznie tą usługą co może wskazywać na profesjonalizm ale z drugiej strony nie mam jednak pewności czy za ceną (prawie 800 zł) idzie jakość.. Wolała bym przedłużyć u osoby sprawdzonej
porcelanka jest offline  
Stary 2009-04-05, 16:41   #219
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez porcelanka Pokaż wiadomość
Czy mogły byście polecić mi kogoś kto przedłuża rzęsy w Warszawie? Mam na oku jedno miejsce, salon zajmuje się tylko i wyłącznie tą usługą co może wskazywać na profesjonalizm ale z drugiej strony nie mam jednak pewności czy za ceną (prawie 800 zł) idzie jakość.. Wolała bym przedłużyć u osoby sprawdzonej
800 zł ? A rzęsy są ze złota ?

Chociażby na Allegro można znaleźć świetnej jakości usługi w Warszawie za 400 zł, co widać po zdjęciach.

A stylistkom udzielającym się w tym wątku przypominam, że reklamowanie siebie przez prywatne wiadomości także grozi przyznaniem punktów lub banem.

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-05, 21:06   #220
afrodyta1
Przyczajenie

GG do afrodyta1

Ja robilam na przyklad w Krakowie w cenie 300 zł i musze sie pochwalic, ze wygladam rewelacyjnie
juz trzymaja mi sie ponad miesiac, mimo ze funkcjonuje normalnie na codzien, plywalam, myje twarz codziennie, w ogole zapomnialam o tym ze mam te sztuczne rzesy
Nikt nie moze mi uwierzyc, ze sa sztuczne!!!!
Oczy znacznie sie powiekszyly i podkreslily przez nie,
tak sie przyzwyczailam ze nie wiem, co by to bylo gdyby ich nie bylo
Nie zamierzam rezygnowac...
To chyba juz sie nazyw nalog polecem ta pania, jest rewelacyjna i niedroga, jak chcecie to podam namiary

Aaaa no i zawsze jak tam ide to mam relaks niesamowity, zawsze mi sie zasypia)) przyjemna muzyka, swieczki i kadzidelko, super !!!
afrodyta1 jest offline  
Stary 2009-04-06, 00:59   #221
muammamija
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez afrodyta1 Pokaż wiadomość
Ja robilam na przyklad w Krakowie w cenie 300 zł i musze sie pochwalic, ze wygladam rewelacyjnie
juz trzymaja mi sie ponad miesiac, mimo ze funkcjonuje normalnie na codzien, plywalam, myje twarz codziennie, w ogole zapomnialam o tym ze mam te sztuczne rzesy
Nikt nie moze mi uwierzyc, ze sa sztuczne!!!!
Oczy znacznie sie powiekszyly i podkreslily przez nie,
tak sie przyzwyczailam ze nie wiem, co by to bylo gdyby ich nie bylo
Nie zamierzam rezygnowac...
To chyba juz sie nazyw nalog polecem ta pania, jest rewelacyjna i niedroga, jak chcecie to podam namiary

Aaaa no i zawsze jak tam ide to mam relaks niesamowity, zawsze mi sie zasypia)) przyjemna muzyka, swieczki i kadzidelko, super !!!
Dzis sie zarejestrowalas i od razu dwa posty o milej pani ktora robi piekne tipsy/ ekstra rzesy z kadzielkami w tle?
muammamija jest offline  
Stary 2009-04-06, 13:10   #222
sarrita
Raczkowanie

Rosa ja tez bardzo zaluje!
Miesiac czasu rozgladam sie za kolezanka po fachu, ktora sklonna by byla do wspolpracy, ale poki co - nic
Stary 2009-04-06, 18:28   #223
Kaska86
Zadomowienie

Możecie polecić jakiś salon w Krakowie?
Why you mad? Cause I came up and I ain't changed.
Kaska86 jest offline  
Stary 2009-04-07, 12:56   #224
muammamija
Raczkowanie

No ja właśnie jestem po przedłużaniu rzęs w Kaizen Hair w Krakowie.

Jestem zadowolona, na początku nie mogłam się przyzwyczaić (czułam się jak krowa- one mają takie długie rzęsy ), ale po 1 dniu jest już okej. Zresztą wkleję zdjęcia to same będziecie mogły ocenić.

Zapłaciłam 300 zł,przedłuża Pani Ela, bardzo sympatyczna kobieta, cały zabieg jest przyjemny, przedłużanie paznokci jest dla mnie mniej przyjemne. Faktem jest że kładąc się spać czuję się trochę jak w makijażu, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, poza tym to drobnostka, JUŻ WIDZĘ ŻE WPADŁAM W KAŻDYM RAZIE

Szugarbejb, a czy mogłabyś pokazać swoje rzęsy? Wiem, że kiedyś już pokazywałaś, ale teraz chyba masz dłuższe? Ja mam 11 mm i czuję jakbym miała firany na oczach, nie wyobrażam sobie dłuższych.

Mam też pytanie do wszystkich które są już po tym zabiegu. Ile rodzajów rzęs (długości itd) miałyście do wyboru?
muammamija jest offline  
Stary 2009-04-07, 17:14   #225
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Szugarbejb, a czy mogłabyś pokazać swoje rzęsy? Wiem, że kiedyś już pokazywałaś, ale teraz chyba masz dłuższe? Ja mam 11 mm i czuję jakbym miała firany na oczach, nie wyobrażam sobie dłuższych.
Baterie się ładują, wieczorem postaram się coś wkleić

Teraz mam 15 mm, podkręcenie C (a ja nie wyobrażam sobie krótszych ).

Cytat:
Mam też pytanie do wszystkich które są już po tym zabiegu. Ile rodzajów rzęs (długości itd) miałyście do wyboru?
A z milion. A tak serio to 5 długości i 4 rodzaje podkręcenia, czyli 20 rodzajów. No i kolory. Aaaaaa, no i jeszcze 4 rodzaje grubości.

EDIT: zdjęcie sprzed tygodnia; wieczorem postaram się zrobić bardziej wyraźne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rzęsy.jpg (12,8 KB, 428 załadowań)

Cytat:
(...)

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-04-07 o 18:04
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-10, 20:13   #226
senta1
Przyczajenie

mam pytanie, jak szybko i z jaką intensywnością wypadają Wam zrobione rzęsy?
senta1 jest offline  
Stary 2009-04-11, 11:59   #227
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez senta1 Pokaż wiadomość
mam pytanie, jak szybko i z jaką intensywnością wypadają Wam zrobione rzęsy?
Mnie w ogóle nie wypadają. A Tobie wypadają, tzn. odklejają się od Twojej własnej rzęsy ?

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-11, 13:06   #228
senta1
Przyczajenie

nie, wypadają z moją własną. a Tobie w ogóle nie wypadają?jak to możliwe? to wtedy nie musiała byś wcale ich uzupełniać.
senta1 jest offline  
Stary 2009-04-12, 08:21   #229
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
nie, wypadają z moją własną. a Tobie w ogóle nie wypadają?jak to możliwe? to wtedy nie musiała byś wcale ich uzupełniać.
Wypadają, oczywiście, ale ja zrozumiałam, że Tobie wypadają "zrobione rzęsy", czyli się odklejają/odpadają od Twojej własnej

Mnie rzęsy wypadają tak standardowo jak wcześniej, ani bardziej ani mniej, w sumie trudno to określić, bo ich nie liczę. A na uzupełnienia chodzę co 2 tygodnie, żeby długo nie leżeć (wolę leżeć co 2 tygodnie po godzinę, niż co miesiąc po 2 - 2,5); no i żeby rzęsy ładniej wyglądały.

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-12, 17:35   #230
senta1
Przyczajenie

czyli widzę, że mi podobnie, ja już po 2 tygodniach czuje, że trzeba będzie się wybrać na dopełnianie. nadal nie wyglądają źle, ale efekt już niestety nie ten sam co zaraz po zrobieniu.(teraz wyglądają na rzadsze, ale nadal długie i jak wymalowane) zdarza się, że przy czesaniu z rana nawet 4 wypadną. ale to też chyba kwestia spania na boku. Moje z natury się kiepsko układają i teraz jak jest ich mniej to też zaczynają żyć swoim życiem. no i jak już trochę odrosły to zaczynają się wykrzywiać, bo są u nasady delikatne i cienkie i trudniej im utrzymać te długie rzęski.
senta1 jest offline  
Stary 2009-04-12, 17:44   #231
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
czyli widzę, że mi podobnie, ja już po 2 tygodniach czuje, że trzeba będzie się wybrać na dopełnianie. nadal nie wyglądają źle, ale efekt już niestety nie ten sam co zaraz po zrobieniu.(teraz wyglądają na rzadsze, ale nadal długie i jak wymalowane) zdarza się, że przy czesaniu z rana nawet 4 wypadną. ale to też chyba kwestia spania na boku. Moje z natury się kiepsko układają i teraz jak jest ich mniej to też zaczynają żyć swoim życiem. no i jak już trochę odrosły to zaczynają się wykrzywiać, bo są u nasady delikatne i cienkie i trudniej im utrzymać te długie rzęski.
U mnie jest dokładnie tak samo, nawet z tym "życiem swoim życiem"

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-14, 14:20   #232
papadan1
Raczkowanie

Jestem zmuszona założyć sobie rzęsy,bo każda klientka się pytaa pani nie ma?),i zaczyna się problem.Większość cudzych prac nie powala na kolana,jedna dziewczyna robi dobrze ale na konkurencyjnych produktach i boję się że wykorzysta to do negatywnej reklamy(niestety tak bywa) i chyba pozostanie mi przejechanie się kilkadziesiąt kilometrow do innego miasta.Dobrze założone rzęski to bardzo dobra reklama bo często spotykałam się z pytaniami,czy to moje .
papadan1 jest offline  
Stary 2009-04-14, 22:54   #233
Kosmetoloszka45
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Jestem zmuszona założyć sobie rzęsy,bo każda klientka się pytaa pani nie ma?),i zaczyna się problem.Większość cudzych prac nie powala na kolana,jedna dziewczyna robi dobrze ale na konkurencyjnych produktach i boję się że wykorzysta to do negatywnej reklamy(niestety tak bywa) i chyba pozostanie mi przejechanie się kilkadziesiąt kilometrow do innego miasta.Dobrze założone rzęski to bardzo dobra reklama bo często spotykałam się z pytaniami,czy to moje .
Witam!
W jaki sposób dziewczyna ma wykorzystać Twoje produkty do negatywnej reklamy skoro robiąc Ci rzęsy daje popis własnych umiejętności?
Pozdrawiam
P.S
Jakimi produktami Ty robisz?
Kosmetoloszka45 jest offline  
Stary 2009-04-17, 16:24   #234
oksanaaaa
Przyczajenie

Cool Dot.: przedłużanie rzęs????????

witam dziewczyny,jestem chyba troche pokrecona,ale planuje kupic sobi taki zestaw do robienia rzes i sprobuje sama po cichu-powolutku zalozyc sobie te rzes.Czy ktos juz probowal sam sobie zakladac???do tu gdzie ja mieszkam (kolo niemieckiej granicy) kosmetyczki sie strasznie cenia,i za 30 rzes prosza sobie 400 zl,a jak chcesz podwojnie to lacisz tez podwojnie.Kasuja jak za zborze.nie stac mnie na takie "zlote" rzesy,tez chce sprobowac
oksanaaaa jest offline  
Stary 2009-04-17, 16:30   #235
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oksanaaaa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny,jestem chyba troche pokrecona,ale planuje kupic sobi taki zestaw do robienia rzes i sprobuje sama po cichu-powolutku zalozyc sobie te rzes.
Dostaniesz Nobla, jeśli Ci się uda. Chcę zobaczyć jak mając zamknięte oczy operujesz klejem, cieniutkimi rzęskami i dwiema pęsetami.

Ludzie to mają pomysły, nie ma co.

Cytat:
(...)
szugarbejb jest offline  
Stary 2009-04-17, 16:49   #236
sarrita
Raczkowanie

Zdecydowanie zgadzam sie z przedmowczynia
Plan awykonalny - szkoda zachodu
Stary 2009-04-18, 12:06   #237
Rosa
Rozeznanie

Przedłużanie rzęs wymaga mega precyzji, dobrego wzroku, skupienia, nikt nie jest w stanie sobie samemu założyć takich rzęs, dlatego my stylistki same szukamy kogoś kto może nam przedłużyć ładnie rzęski.
Rosa jest offline  
Stary 2009-04-18, 13:32   #238
senta1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez oksanaaaa Pokaż wiadomość
witam dziewczyny,jestem chyba troche pokrecona,ale planuje kupic sobi taki zestaw do robienia rzes i sprobuje sama po cichu-powolutku zalozyc sobie te rzes.Czy ktos juz probowal sam sobie zakladac???do tu gdzie ja mieszkam (kolo niemieckiej granicy) kosmetyczki sie strasznie cenia,i za 30 rzes prosza sobie 400 zl,a jak chcesz podwojnie to lacisz tez podwojnie.Kasuja jak za zborze.nie stac mnie na takie "zlote" rzesy,tez chce sprobowac

taniej i bezpieczniej będzie Ci pojechać do innego miasta i na spokojnie założyć u kosmetyczki. Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale w trójmieście założysz już za 200/300 zł. ( a z tego co widzę to u Ciebie około 800 za 60rzęs na oko)Więc za tyle ile musiała byś zapłacić u siebie to wystarczy Ci na bilet w dwie strony i jeszcze zostanie na dopełnianie.Gdyby to było takie proste to wszystkie byśmy sobie same zakładały. W końcu o czymś świadczy choćby fakt, że u profesjonalisty leżysz 3 godziny.
Ale być może Tobie jedynej się to uda. jeśli tak to daj znać.
senta1 jest offline  
Stary 2009-04-20, 09:47   #239
papadan1
Raczkowanie

do Kosmetoloszka
Negatywna dla mnie-będzie mówiła że ja mam w salonie tą usługę a sama przychodzę do konkurencji zakładać sobie,bo na przykład oni mają lepsze produkty.... .Koleżanka wybrała się na mezoterapie do innego salonu a po kilku dniach już słyszała że sama ma tak kiepski salon że na dobre usługi musi chodzić do konkurencji.Pracuję na Lash Perfect .
papadan1 jest offline  
Stary 2009-04-20, 11:55   #240
sarrita
Raczkowanie

ale zakldanie rzes a mezoterapia to dwie rozne bajki...
jesli znajdziesz normalna stylistke, ktorej rowniez bedzie zalezalo na ladnych rzesach to ty jej i ona tobie, bedzie sie starala 'zrobic dobrze'.
wazne rowniez, zebyscie pracowaly na tych samych kosmetykach

Tagi
kielce, xtreme lashes

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości