Bycie sexy i kr鏒kie w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-24, 11:14   #1
Joanna Markiewicz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Bycie sexy i kr鏒kie w這sy

Witam ponownie, zawsze mia豉m raczej kr鏒kie w這sy, bo d逝gie skleja造 mi si w str彗i i by造 przylizane i nijakie. Twarz mam raczej "kwadratow" i nie ka盥a fryzurka mi pasuje. Przegl康aj帷 r霩ne posty mam juz mieszane uczucia.Zapuszcza bo d逝gie to pono sexy, czy tez dobra jak御 kr鏒k fryzurk? Czy w kr鏒kich w這sach mozna wg was wygl康ac atrakcyjnie i sexy?Piszcie, ale szczerze!

Edytowane przez Joanna Markiewicz
Czas edycji: 2009-08-09 o 21:49
Joanna Markiewicz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 11:38   #2
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025
Dot.: Bycie sexy i kr鏒kie w這sy

ja osobiscie uwazam ze dlugie wlosy sa najlepsze... jedynie jak sa zadbane i zdrowe...

a co krotkich to tez sa sliczne.. ale osobiscie z krotkich fryzurek ajbardziej mi sie podoba kiedy sa do szyi i sa slicznie wycieniowane i tak odstaja od glowy...

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 11:49   #3
Jula84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 427

Mam podobny problem... 圭ie豉m d逝gie blon w這sy (za 這patki) do mniej wi璚ej po這wy szyi... I... s dni kiedy si sobie podobam, a czasem jak w豉snie ogl康am zdj璚ia jakich kobiet, robi mi si przykro, bo wszystkie maj d逝gie w這sy... Ale 軼i望 musia豉m m in dlatego ze mialam juz naprawde zniszczone w這sy. A z drugiej strony te wszystkie modelki maj uk豉dane w這sy przez profesjonalist闚 i zag瘰zczon Photoshopem...a kt鏎a z nas ma $ 瞠by chodzi do fryzjera codziennie?
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 12:07   #4
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

a no dokladnie.. ale spojrz na to z tej strony ze teraz beda Ci rosly zdrowe w這sy pozatym w這sy nie z帳-odrosn

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 12:42   #5
asica-這buzica
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 241

Cytat:
Napisane przez Joanna Markiewicz Poka wiadomo嗆
Witam ponownie, zawsze mia豉m raczej kr鏒kie w這sy, bo d逝gie skleja造 mi si w str彗i i by造 przylizane i nijakie. Twarz mam raczej "kwadratow" i nie ka盥a fryzurka mi pasuje. Przegl康aj帷 r霩ne posty mam juz mieszane uczucia.Zapuszcza bo d逝gie to pono sexy, czy tez dobra jak御 kr鏒k fryzurk? Czy w kr鏒kich w這sach mozna wg was wygl康ac atrakcyjnie i sexy?Piszcie, ale szczerze!
wygl康a na to ze mamy identyczne w這sy ja mam w這sy do ramion ale i tak nie chodze wrozpuszczonych bo wygl康a to fatalnie, zawsze sie ko鎍zy tak ze robie sobie kucyk! My郵e ze d逝gie w這sy s lepsze i zazdroszcze dziewczyn pi瘯nych w這s闚 bo moje s moim kompleksem, ale nie ka盥a z nas mo瞠 mie d逝gie w這sy (ja nie moge) wi璚 jedyne co mi zostaje to chyba obci帷 bo w d逝gich w這sach na pewno nie jestem sexy
asica-這buzica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 13:09   #6
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Ja osobi軼ie wol d逝uuugie w這sy, ale przecie o "byciu sexy" decyduje wiele czynnik闚, nie tylko kude趾i
Stary 2007-05-24, 14:38   #7
industria
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 489

s dziewczyny, kt鏎e 鈍ietnie wygl康aj w kr鏒kich w這sach, a w d逝gich beznadziejnie i odwrotnie.
ja uwa瘸m ze odpowiednio dobrana kr鏒ka fryzurka jest bardziej kobieca i seksi od oklapni皻ych d逝gich w這s闚.

......no ale radze poszuka w徠ku o kr鏒kow這sych....by taki by
industria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 14:45   #8
vanilia_ninja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

wszystko zale篡 od twarzy.jedne dziewczyny super wygl康aj w d逝gich w這sach,inne 幢e...
i zale篡 te od ci璚ia
je郵i s to w這sy kr鏒kie,ale uci皻e z "charakterem" to jak najbardziej s wtedy sexi
moim zdaniem
a sama mam w這sy do ramion i zapuszczam,bo sprawdzi豉m na sobie i 幢e mi w kr鏒kich...
vanilia_ninja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 22:38   #9
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 150
Wpisy w blogu: 1

Ja by豉m dwa razy zgolona na 造so, kilka razy mia豉m je瘸, wielokrotnie kr鏒kie w這sy i jasne, 瞠 s sexy! Niekt鏎e dziewczyny my郵, 瞠 wygl康aj osza豉miaj帷o w d逝gich w這sach, ale maj zniszczone, zaniedbane w這sy, nudne, jednostajne fryzury i to wcale nie jest atrakcyjne. Na pewno fajnie by這by Ci w lekkiej asymetrii, zadziornej fryzurce (aby w這sy troch stercza造, nie by造 ulizane), w這sy sczesane na twarz, nie z twarzy do ty逝. Du穎 pazurk闚, zaokr庵lenie twarzy.
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 11:30   #10
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Cytat:
Napisane przez Joanna Markiewicz Poka wiadomo嗆
Fakt jest faktem ze d逝gie i zdrowe, zadbane w這sy bardzo dodaj urody i sexapilu ( ale wlasnie pod warunkiem ze sa ZDROWE a nie sianko ). Jednak mysle,ze kr鏒kie w這ski tez s atrakcyjne tylko wtedy chyba nalezy dbac o ich kolorek, po造sk i jakies fajne u這瞠nie. Mi najbardziej podobaj sie kr鏒kie : albo takie g喚boko br您owe lub czarne lub takie jasniutkie blond jak ma ko簑chowska Te dwa skrajne kolorki dodaj wyrazu twarzy no i mimo,ze jest ich niewiele nie "gin" na g這wce I konieczny jest POΧSK !

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 12:01   #11
wiki14_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Mysl, 瞠 powinna zapuszcza w連oy, a potem mo瞠 prostowa, zawsze mozna z nich zrobic sobie 郵iczn fryzur,a z "grzybka" nic sie nie zrobi! Dobrze Ci radze. Gdybym teraz zcie豉 w這sy, za這wa豉bym tego do konca 篡cia!poza tym to musi byc tylko iwylacznie Twoja decyzja! pozdrowienia
wiki14_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 12:41   #12
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

A czemu nie? Wiadomo, 瞠 je郵i jaka dziewczyna ma w這sy grube, g瘰te b造szcz庸 i faluj帷e, to grzechem by這by je 軼ina. Ale przy w這sach cienkih i delikatnych robi si "ulizaniec", a to ju nie jest sexy. Musisz po prostu przegl康a katalogi z fryzurami oraz magazyny np. o gwiazdach z Hollywood, wybra kilka fryzur, kt鏎e Ci si podobaj, a potem zapyta dobr fryzjek rad, kt鏎a z tych fryzu pasowa豉by Ci najbardziej. Poza tym po 軼i璚iu w這s闚 na kr鏒ko ods豉nia si twarz i mo積a znakomicie wyeksponowa brwi i oczy. Mam kole瘸nk, kt鏎a od zawsze nosi kr鏒ko 軼i皻e w這sy, ale maluje ozy, podkre郵a rz瘰y, maluje te paznocie na czerwono lub burgundowo i wygl康a bardziej sexy w d磨nsach i podkoszulku ni wiele d逝gow這sych dziewczyn w sukienkach i szpilkach. Inna sprawa, 瞠 taki styl podkre郵a jej charakter, a jest ona zdecydowan, pewn siebie, weso陰 i pogodn osob.
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 13:37   #13
sweetpinky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 214

Kr鏒kie w這ski mog by sexy, wystarczy sobie przypomniej film z Hally Berry "Kod Dost瘼u", niech mi kto powie, 瞠 ona nie jest seksowana w tym kr鏒kich w這skach!

sweetpinky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 14:58   #14
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Oj jest
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 15:13   #15
kosmita77
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 854

bycie sexi to nie tylko wloski i jesli dlugie Ci sie nie ukladaja bo jest ich za malo/ za cienke/ za przylizane to zostalo probowac ulozyc wloski z krotkich mam kolezanke, ktora ma baaaardzo slabe wlosy i ma je krotko sciete, ale przynajmniej zdrowe, bo co kilka tygodni chodzi do fryzjera. i musze przyznac ze wyglada swietnie zawsze ma ladnie ulozone, fajnie sie ubiera, czuje sie dobrze ze swoim wygladem i to jest najwazniejsze dodatkowo ma dobrze dobrane okulary do swojego ksztaltu twarzy i fryzury.to tez daje duzy +. takze sie nie zamartwiaj
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 16:10   #16
Jula84
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 427

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Poka wiadomo嗆
bycie sexi to nie tylko wloski i jesli dlugie Ci sie nie ukladaja bo jest ich za malo/ za cienke/ za przylizane to zostalo probowac ulozyc wloski z krotkich mam kolezanke, ktora ma baaaardzo slabe wlosy i ma je krotko sciete, ale przynajmniej zdrowe, bo co kilka tygodni chodzi do fryzjera. i musze przyznac ze wyglada swietnie zawsze ma ladnie ulozone, fajnie sie ubiera, czuje sie dobrze ze swoim wygladem i to jest najwazniejsze dodatkowo ma dobrze dobrane okulary do swojego ksztaltu twarzy i fryzury.to tez daje duzy +. takze sie nie zamartwiaj
Oj...ja mam z okularami odwieczny problem....chyba 瘸den model na mnie nie pasuje...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 18:31   #17
piwn00ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

noo ja mysle ze w krotkich wlosach mozna wygladac tak samo sexi. kiedys mialam o wiele krotsze wlosy...zapuscilam a teraz podpielam tak jak bym miala krotkie takie do brody i wydaje mi sie ze lepiej bym wygladala. I neci mnie sciecie. no ale zobaczymy jak bedzie..

piwn00ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 18:35   #18
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 036

po pierwsze super wygladasz na tym zdj璚iu, skoro 幢e sie czujesz w dlugich i u ciebie dlugie wloski srednio wygl康aja to uwa瘸m, ze powinna zostac przy krotkich. czy sa sexy??? jasne, mozna je tak fajnie "rozczochrac" no super po prostu. moze jeszcze tu przykladami zarzuce. halle berry, sharone stone, brittany daniels to aktorki , ktore w krotkich wlosach wygladaly jak sam sex, no po prostu powalaj帷o. ale niestety poszly w kierunku dlugich wlosow i no niby ladnie ale jakos tak... nudnawo. i dodam, ze sama mam dlugie wlosy a tobie jest super w krotkich wi璚 uwierz w siebie i badz dumna ze swojej fryzurki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0399.jpg (20,2 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6fa3dbe80017d5fc458d38ce.jpg (61,9 KB, 74 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sharone_stone.jpg (10,5 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rendercmsfield.jsp.jpg (41,1 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 99056574.jpg (34,9 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brittany_daniel_1.jpg (42,1 KB, 130 za豉dowa)

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDA垶KA !

Filmik o zaginionej

W徠ek o Iwonce, zajrzyj, mo瞠 jeste w stanie pom鏂
klaustrofobia007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-25, 21:12   #19
vanilia_ninja
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655

moim zdaniem ta fryzura jest b. sexi
i w og鏊e ca這嗆-fryzura+makija
vanilia_ninja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-26, 10:40   #20
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Mi osobiscie w kr鏒kich w這skach podobaj si najbardziej Halle Berry & Sharon Stone
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-02, 07:38   #21
loneliness18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Mam ten sam problem Kilka dni temu 軼i窸am d逝gie w這sy - przede wszystkim dlatego, 瞠 wiedzia豉m, 輳 dzi瘯i mojemu rozja郾ianiu by造 zniszczone. S dni kiedy czuje si sexy a s dni kiedy strasznie 瘸逝je jak ogl康am moje dawne zdj璚ia
loneliness18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-02, 19:51   #22
Kicia131
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 031

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Poka wiadomo嗆
Mam ten sam problem Kilka dni temu 軼i窸am d逝gie w這sy - przede wszystkim dlatego, 瞠 wiedzia豉m, 輳 dzi瘯i mojemu rozja郾ianiu by造 zniszczone. S dni kiedy czuje si sexy a s dni kiedy strasznie 瘸逝je jak ogl康am moje dawne zdj璚ia

Je郵i by造 zniszczone to powinna by z siebie dumna, 瞠 zdecydowa豉 si na ten krok i teraz masz na pewno zdrowsze w這sy!!! Nie martw si, par miesi璚y i odrosn
Ja w maju zrobi豉m dok豉dnie to samo - 軼i窸am z d逝gich na takie do ramion, a w czerwcu do po這wy szyi. Czy 瘸逝j? Czasami tak, ale wtedy przypominam sobie, jak bardzo by造 zniszczone.. Poza tym wracam do naturalnego koloru w這s闚, wi璚 軼i璚ie cz窷ci farbowanych przynios這 mi ulg. Teraz mam ju w這sy w powrotem do ramion, nawet nie wiem, kiedy tyle uros造
Tak瞠 g這wa do g鏎y i ciesz si d逝go軼i, jak masz, a ani si obejrzysz a ju b璠ziesz mia豉 z powrotem d逝gie

Mo瞠sz te spr鏏owa przyspieszy ich wzrost - jest o tym ca造 w徠ek

Kupi豉m konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-06, 11:58   #23
ruda3d
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 236
GG do ruda3d

mam kr鏒kie w這sy - ju drugi raz, pierwszy raz po ok. 2 latach kr鏒kich zapu軼i豉m i wytrzyma豉m chyba 2 lata maks, mia豉m 豉dne zdrowe i nie zniszczone w這sy, ale strasznie mnie m璚zy這 ich uk豉danie, poza tym czu豉m si w nich troch jak 'stara klocia', nie wytrzyma豉m i 軼i窸am znowu
m鎩 m捫 twierdzi, 瞠 wygl康am du穎 lepiej w kr鏒kich - znajomi tez tak twierdz, a mam naprawd kr鏒kie (strzyg si u m瘰kiej fryzjerki )
kr鏒kie w這sy nadaj charakteru, troch takiego "pazura", pokazuj 瞠 niezale積ie od d逝go軼i w這s闚 jeste pewna swojej kobieco軼i

wszystko zale篡 od tego, jak si czujesz z dan fryzur - je郵i czujesz si kobieco i seksi w kr鏒kich w這skach to zapewniam ci, 瞠 b璠ziesz tak w豉郾ie wygl康a
je郵i d逝gie b璠 cie m璚zy i nie b璠ziesz mia豉 do nich przekonania, nie b璠ziesz mia豉 czasu ich uk豉da, b璠ziesz je nosi ci庵le zwi您ane - to nie b璠 twoim atutem

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-06, 12:30   #24
kyokushinkai
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 145

Ja nie dawno mia豉m, kr鏒kie w這sy, taki prosty bob Czu豉m si w nim wy鄉ienicie i seksownie.
Teraz w這sy mam do ramion i do tego wycieniowane - czuje si w nich beznadziejnie. Ale staram si wytrzyma z nimi jeszcze 2 miesi帷e do 郵ubu a potem kto wie... mo瞠 wr鏂e do boba
kyokushinkai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-06, 12:54   #25
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka wiadomo嗆
Ja nie dawno mia豉m, kr鏒kie w這sy, taki prosty bob Czu豉m si w nim wy鄉ienicie i seksownie.
Teraz w這sy mam do ramion i do tego wycieniowane - czuje si w nich beznadziejnie. Ale staram si wytrzyma z nimi jeszcze 2 miesi帷e do 郵ubu a potem kto wie... mo瞠 wr鏂e do boba
ja w豉郾ie bra豉m 郵ub z kr鏒kimi

Stary 2012-11-06, 13:05   #26
kyokushinkai
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Poka wiadomo嗆
ja w豉郾ie bra豉m 郵ub z kr鏒kimi
Zazdroszcz ja przynajmniej na 郵ubie chce sprawi przyjemno嗆 mojemu przysz貫mu i mie d逝窺ze w這sy...
Chocia teraz da豉 mi do my郵enia Jak mia豉 fryzurk? Jestem strasznie ciekawa
Stary 2012-11-06, 13:25   #27
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Poka wiadomo嗆
Zazdroszcz ja przynajmniej na 郵ubie chce sprawi przyjemno嗆 mojemu przysz貫mu i mie d逝窺ze w這sy...
Chocia teraz da豉 mi do my郵enia Jak mia豉 fryzurk? Jestem strasznie ciekawa
takie kr鏒kie i nastroszone - troch jak na tej fotce, tylko grzywka kr鏒sza, i bardziej nastroszony ty
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,7 KB, 81 za豉dowa)

Stary 2012-11-06, 13:29   #28
kyokushinkai
Raczkowanie

Bardzo fajna fryzurka b璠 musia豉 si zastanowi nad bobem w sumie to jeszcze nawet sukienki nie mam ;/
Stary 2012-11-06, 14:04   #29
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

ja mia豉m tradycyjn bia豉 kieck, ale nie mia豉m nic na g這wie, 瘸dnego welonu ani stroik闚 - nie chcia豉m
ale do takich kr鏒kich w這sk闚 tez by si da這 co przypi望, mo積a tez zaszale z diademem

Stary 2012-11-06, 14:27   #30
kyokushinkai
Raczkowanie

ja w豉郾ie te nie chce nic na g這wie i sukienka raczej te b璠zie w miar prosta, podoba mi si taki styl rzymski. Poza tym musz my郵e o rosn帷ym brzuszku
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-24 11:42:30

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.