Bycie sexy i kr鏒kie w這sy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-11-06, 17:27   #31
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006
Dot.: Bycie sexy i kr鏒kie w這sy

Mezczyzni i wlosy?

Mialam rozne kolory i rozne dlugosci. Inaczej bylam postrzegana zaleznie od wygladu, ale dodam tez, ze to jak wygladalam wplywalo tez na moje zachowanie.

Gdy mialam dluuugi brazowe wlosy, mialam wielu 'adoratorow' w moim wieku, takich chlopakow do przytulania i chodzenia.

Gdy pofarbowalam dlugie wlosy na blond - zaczelam odczuwac lekki przesyt z powodu meskich flirtow, swistow panow na budowach itd. Poza tym nie bylam brana serio.

Gdy scielam blond wlosy na krotko, zaczelam przyciagac facetow konkretnych, raczej dojrzalych emocjonalnie i chetnych na cos konkretnego. Nie czuje sie babochlopem, ale jakos wiecej mam w sobie energi z krotkimi wlosami. Przy okazji moge sobie pozwolic na mocniejszy mejkap przy krotkich wlosach, by zrownowazyc 'meskosc' ciecia.

Z krotkimi brazowymi czulam sie zle i jak babochlop i rzezcywiscie, na randki mi sie nie chodzilo.

Najwiecej 'romansow' przypadlo na okres dlugich czarnych wlosow.

Teraz jestem mezatka z krotkim blondem i chce go lekko wydluzyc az do linii tu przed stanikiem. Nie niezej.

Krotka fryzura moze byc baaaardzo sexy, jesli jest dobrana, a nosicielka jest ciekawa osoba. I wcale nie trzeba dekoltow czy krotkich sukienek ze szpilkami. A zle dni to kazda z nas ma Z dlugimi tez nie zawsze mialam dobre samopoczucie po spojrzeniu w lustro

Ps. Moj maz jest rownolatkiem i marzy, bym zapuscila wlosy i ufarbowala je na czekolade mleczna . I jest przytulasny.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2012-11-06 o 17:29
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-06, 18:03   #32
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Jestem maniaczk d逝gich w這s闚 u m篹czyzn, ale u kobiet lubi kr鏒sze Sama zapuszczam (na razie mam raczej kr鏒kie) i wcale mnie nie dziwi, 瞠 m鎩 partner bardzo gorliwie mnie do tego namawia. Sexy czuj si maj帷 nieco d逝窺ze w這sy, takie do ramion...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-12, 15:52   #33
loneliness18
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 580

Jaki czas temu 瘸li豉m si, 輳 czuje sie nie atrakcyjna w kr鏒kich w這sach.. NIe wiem co sie sta這, ale kilku dni jest wr璚z odwrotnie - czuje si sexi no i chyba bardziej pewna siebie... na chwile obecn nie zamierzam zapuszcza w這s闚 Taka zmiana czasem wychodzi nam na dobre
loneliness18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 10:03   #34
201605090940
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 700

a ja dla odmiany w kr鏒kich lub w zwi您anych w這sach czuj si nieatrakcyjnie
201605090940 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 23:03   #35
jemiol115
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

drogie panie a mo瞠 urozmaici造by軼ie w徠ek kilkoma fotkami - przed i po 軼i璚iu, w d逝gich i w kr鏒kich mo瞠 pozwoli這by to wielu forumowiczkom uwierzy w siebie i zmieni co na g這wach
jemiol115 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 23:54   #36
Cherie93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Prawda, 瞠 d逝gie w這sy s bardziej kobiece. Ale je郵i twoje totalnie si nie uk豉daj, 幢e wygl康aj albo ci nie odpowiadaj - to nie zapuszczaj wbrew sobie bo "kto powiedzia 瞠 to sexy".
Najlepsze w這sy to zadbane, dopasowane do twarzy i takie, w kt鏎ych si dobrze czujesz.
Ja np. 幢e si czuj kiedy musze wiecznie uk豉da w這sy jak s za d逝gie i nosz je max. za 這patki. Ale moja mam ma kr鏒kie od zawsze i zapuszcza豉 6 miesi璚y niedawno - i o wiele lepiej jej w kr鏒kich.
Nie ma co si na si喚 dostosowywa do tego co teraz jest modne. Chod w tym w czym ci wygodnie i w czym ci do twarzy.
A kr鏒kie w這ski te mog by sexy , jak pisa造 poprzedniczki.
Cherie93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 08:43   #37
laudik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498
Wpisy w blogu: 10
Bycie sexy i kr鏒kie w這sy

Bycie sexy lub nie to kwestia osobowosci moje drogie. To cos sie ma lub sie nie tego nie ma i wlos y lub ich brak nie maja tu nic do tego.dlugie wlosy tylko tradycujnie sa oznaka kobiecosci- jak i meskosci.poogladajcie sobie stare obrazy, filmy o strych czasach. Gdyby tak opierac sie na dawnych tradycyjnych wzorcach to trzeba by bylo przypomniec sobie ze kiedys, jeszcze na poczatku 20 wieku rude wlosy- wlosy ufarbowane na rudo, kasztanowo zarezerwowane byly tylko prostytutek. Ktora z was a domyslam sie ze duza czasc ma rude/czerwone/kasztanowe wlosy czuje sie panienka lekkich obyczajow? Sama wiekszac zycia nosze glowe ostrzyzona krocej niz moj maz i zawsze wlasnie mialam wrazenie ze w pierwszej chwili to brak tracycyjnej kitki i pasemek stawial obok mnie najbardziej interesujacych facetow w zasiegu wzroku gdziekolwiek bylam.A Po poznaniu sie sprawy wygladowe przestaja miec takie wielkie znaczenie. Uzaleznianie swojego sexapilu od dlugosci wlosow uwazam za zalosne bo to jest cosco sie ma lub nie- w przeciwienswtie do wlosow ktore mozna skrocic, przedluzyc itd. Z osobowoscia tego sie niestey( niesty dla niektorych) zrobic nie da

laudik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-31, 10:17   #38
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
Napisane przez laudik Poka wiadomo嗆
Bycie sexy lub nie to kwestia osobowosci moje drogie. To cos sie ma lub sie nie tego nie ma i wlos y lub ich brak nie maja tu nic do tego.dlugie wlosy tylko tradycujnie sa oznaka kobiecosci- jak i meskosci.poogladajcie sobie stare obrazy, filmy o strych czasach. Gdyby tak opierac sie na dawnych tradycyjnych wzorcach to trzeba by bylo przypomniec sobie ze kiedys, jeszcze na poczatku 20 wieku rude wlosy- wlosy ufarbowane na rudo, kasztanowo zarezerwowane byly tylko prostytutek. Ktora z was a domyslam sie ze duza czasc ma rude/czerwone/kasztanowe wlosy czuje sie panienka lekkich obyczajow? Sama wiekszac zycia nosze glowe ostrzyzona krocej niz moj maz i zawsze wlasnie mialam wrazenie ze w pierwszej chwili to brak tracycyjnej kitki i pasemek stawial obok mnie najbardziej interesujacych facetow w zasiegu wzroku gdziekolwiek bylam.A Po poznaniu sie sprawy wygladowe przestaja miec takie wielkie znaczenie. Uzaleznianie swojego sexapilu od dlugosci wlosow uwazam za zalosne bo to jest cosco sie ma lub nie- w przeciwienswtie do wlosow ktore mozna skrocic, przedluzyc itd. Z osobowoscia tego sie niestey( niesty dla niektorych) zrobic nie da

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-28, 00:03   #39
laudik
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 498
Wpisy w blogu: 10
Bycie sexy i kr鏒kie w這sy

i co? wsZystkie mysla teraz? czy scinaja wlosy?;-) :-P

laudik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-09, 22:06   #40
guapa89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

ja r闚nie mia豉m chyba wszystkie d逝go軼i i kolory w這s闚 lubi zmiany, ale nieca貫 dwa lata temu pokusi豉m si na naturalne farby i na這篡豉m henn- naturaln, wi璚 sta豉m si rudzielcem. Z pocz徠ku czu豉m si dobrze, w這sy te by造 豉dniejsze, od篡wione. Jednak znudzi造 mi si w marcu tego roku i chcia豉m wr鏂i do blondu, w kt鏎ym chyba najlepiej do mnie pasuje, a wiadomo, maj帷 na w這sach na這穎n henn i je郵i chcia豉bym po這篡 na to blond, wysz造by wszystkie odcienie zieleni hehe Niestety, aby pozby si skutk闚 naturalnego farbowania mo積a zastowa te trzy warianty:
- 軼i望 w這sy
- poczeka a odrosn
- pofarbowa na ciemny, bo tylko taki pokryje t cholern henn hehe

i UWAGA!!!
Wybra豉m ten pierwszy!!
Stwierdzi豉m, 瞠 nie chc przez co najmniej p馧 roku chodzi z 10-cio centymetrowym odrostem ( uwa瘸m, 瞠 to to 瘸這sny widok), farbowa na ciemny te nie chcia豉m, gdy fatalnie wygl康am w ciemnych odcieniach no i wi璚 trafi這 na 軼i璚ie.
a i drugie UWAGA!!!
軼ina mnie m鎩 m捫 MASZYNK. by這 weso這 i m捫 mia wieeeeeele radochy z tego 軼inania hehe oddalam si w jego r璚e, gdy w opowiada mi, 瞠 w wojsku wszystkich ch皻nych 穎軟ierzy strzyg za 2z hehe wi璚 wiedzia豉m, ze ma do鈍iadczenie. Ale dosz這 kolejne ale....Pyta豉m m篹a na jak najwi瘯sz d逝go嗆 軼ina nasza maszynka i powiedzia, 瞠 na 21mm, wi璚 si zgodzi豉m bo akurat taki mniej wi璚ej mia豉m odrost, no i m捫 si wzi掖 do roboty, zaczynaj帷 strzyc mnie no篡czkami, gdy maszynka nie "wzi窸aby" takich d逝gich w這s闚. No i po tym jak mi maksymalnie powycina no篡czkami to co si da這, wys豉豉m go po maszynk i KLOOOOPS!!! M闚i do mnie: Kochanie, ale jednak si pomyli貫m, ta maszynka strzy瞠 na maks. 12mm!!! O ZGROZO!!- pomy郵a豉m. Ale po namy郵e, stwierdzi豉m A CO MI TAM, RAZ SI 玆JE!! Zawsze wychodzi豉m z za這瞠nia, 瞠 w這sy nie z瑿y, odrosn, a takie kr鏒kie zw豉szcza szybko rosn. No i si zacz窸o, siedzia豉m z godzin, 瞠by porz康nie mnie ostrzyg i si uda這. Z poczatku by豉m w szoku, ale ju si przyzwyczai豉m. Czekam a urosn do mniej wi璚ej 2-3 cm i pofarbuj na blond. W takich na 2-3 cm dobrze mi by這, bo ju kiedy takie mia豉m, mog豉m je stroszy i naprawd fajnie wygl康a造. Teraz mam tak typow kr鏂iutk fryzurk "pixie". Fakt, wszystkich zatyka這 jak mnie widzieli, ale teraz fryzurka fajnie eksponuje oczy, wi璚 je podkre郵am, aby by造 jeszcze bardziej widoczne.
DZIEWCZYNY NIE B粑CIE SI ZMIAN,to tylko w這sy ODROSN!!! ODWAGI!

Edytowane przez guapa89
Czas edycji: 2014-05-09 o 22:07
guapa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-09, 22:57   #41
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
Napisane przez guapa89 Poka wiadomo嗆
ja r闚nie mia豉m chyba wszystkie d逝go軼i i kolory w這s闚 lubi zmiany, ale nieca貫 dwa lata temu pokusi豉m si na naturalne farby i na這篡豉m henn- naturaln, wi璚 sta豉m si rudzielcem. Z pocz徠ku czu豉m si dobrze, w這sy te by造 豉dniejsze, od篡wione. Jednak znudzi造 mi si w marcu tego roku i chcia豉m wr鏂i do blondu, w kt鏎ym chyba najlepiej do mnie pasuje, a wiadomo, maj帷 na w這sach na這穎n henn i je郵i chcia豉bym po這篡 na to blond, wysz造by wszystkie odcienie zieleni hehe Niestety, aby pozby si skutk闚 naturalnego farbowania mo積a zastowa te trzy warianty:
- 軼i望 w這sy
- poczeka a odrosn
- pofarbowa na ciemny, bo tylko taki pokryje t cholern henn hehe

i UWAGA!!!
Wybra豉m ten pierwszy!!
Stwierdzi豉m, 瞠 nie chc przez co najmniej p馧 roku chodzi z 10-cio centymetrowym odrostem ( uwa瘸m, 瞠 to to 瘸這sny widok), farbowa na ciemny te nie chcia豉m, gdy fatalnie wygl康am w ciemnych odcieniach no i wi璚 trafi這 na 軼i璚ie.
a i drugie UWAGA!!!
軼ina mnie m鎩 m捫 MASZYNK. by這 weso這 i m捫 mia wieeeeeele radochy z tego 軼inania hehe oddalam si w jego r璚e, gdy w opowiada mi, 瞠 w wojsku wszystkich ch皻nych 穎軟ierzy strzyg za 2z hehe wi璚 wiedzia豉m, ze ma do鈍iadczenie. Ale dosz這 kolejne ale....Pyta豉m m篹a na jak najwi瘯sz d逝go嗆 軼ina nasza maszynka i powiedzia, 瞠 na 21mm, wi璚 si zgodzi豉m bo akurat taki mniej wi璚ej mia豉m odrost, no i m捫 si wzi掖 do roboty, zaczynaj帷 strzyc mnie no篡czkami, gdy maszynka nie "wzi窸aby" takich d逝gich w這s闚. No i po tym jak mi maksymalnie powycina no篡czkami to co si da這, wys豉豉m go po maszynk i KLOOOOPS!!! M闚i do mnie: Kochanie, ale jednak si pomyli貫m, ta maszynka strzy瞠 na maks. 12mm!!! O ZGROZO!!- pomy郵a豉m. Ale po namy郵e, stwierdzi豉m A CO MI TAM, RAZ SI 玆JE!! Zawsze wychodzi豉m z za這瞠nia, 瞠 w這sy nie z瑿y, odrosn, a takie kr鏒kie zw豉szcza szybko rosn. No i si zacz窸o, siedzia豉m z godzin, 瞠by porz康nie mnie ostrzyg i si uda這. Z poczatku by豉m w szoku, ale ju si przyzwyczai豉m. Czekam a urosn do mniej wi璚ej 2-3 cm i pofarbuj na blond. W takich na 2-3 cm dobrze mi by這, bo ju kiedy takie mia豉m, mog豉m je stroszy i naprawd fajnie wygl康a造. Teraz mam tak typow kr鏂iutk fryzurk "pixie". Fakt, wszystkich zatyka這 jak mnie widzieli, ale teraz fryzurka fajnie eksponuje oczy, wi璚 je podkre郵am, aby by造 jeszcze bardziej widoczne.
DZIEWCZYNY NIE B粑CIE SI ZMIAN,to tylko w這sy ODROSN!!! ODWAGI!
To gratuluje odwagi. Niez豉 historia. Zawsze mia豉m s豉bo嗆 do takich kr鏂iutkich w這sk闚, niestety u mnie by si to nie sprawdzi這 z dw鏂h powod闚: 1. moja twarz , 2. przy tak ostrzy穎nych mia豉bym odrastaj帷ego, sztywnego je瘸, kt鏎ego za nic w 鈍iecie by si nie u這篡這. Ale te si pochwal i swoje cieniowane do 這patek 軼i窸am ledwo za ramiona, na prosto i jestem zadowolona. Dosz豉m do wniosku, 瞠 w這sy s dla mnie a nie na odwr鏒 i chc troch poeksperymentowa. My郵 czy aby nie skr鏂i je przed ramiona.

Wstaw zdj璚ia przed i po koniecznie!

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-10, 20:13   #42
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 993

Cytat:
Z pocz徠ku czu豉m si dobrze, w這sy te by造 豉dniejsze, od篡wione. Jednak znudzi造 mi si w marcu tego roku i chcia豉m wr鏂i do blondu, w kt鏎ym chyba najlepiej do mnie pasuje, a wiadomo, maj帷 na w這sach na這穎n henn i je郵i chcia豉bym po這篡 na to blond, wysz造by wszystkie odcienie zieleni hehe
Po rozja郾ianiu henny nie wychodzi 瘸dna ziele.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-11, 06:59   #43
guapa89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Po rozja郾ianiu henny nie wychodzi 瘸dna ziele.
tak?? to prosz spr鏏owa na這篡 na henn fabr blond i zobaczy jaki efekt b璠zie, poszukaj co dziewczynom wychodzi這 na g這wie po takiej mieszance
Stary 2014-05-11, 09:18   #44
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
tak?? to prosz spr鏏owa na這篡 na henn fabr blond i zobaczy jaki efekt b璠zie, poszukaj co dziewczynom wychodzi這 na g這wie po takiej mieszance
na pewno nie po prawdziwej, czystej hennie
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-11, 09:33   #45
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Farbuj henn w這sy od ~10 lat. Rozja郾ianie tez mi si zdarza這 i nigdy nie mia豉m nic zielonego na g這wie. Henna nie zawiera zielonego barwnika. Barwnik z Lawsonii inermis jest tylko i wy陰cznie rudoczerwony i nie wchodzi w reakcje chemiczne z 瘸dnym sk豉dnikiem farby do w這s闚. Po rozja郾ieniu w這s闚 farbowanych henn mo積a uzyska jedynie ja郾iejszy rudy.
Stary 2014-05-14, 10:55   #46
guapa89
Przyczajenie

mniejsza o to, w necie widzia豉m skutki na這瞠nia rozja郾iacza na czerwone, hennowane w這sy i NIE DZI艼I!! jednak po dwuletnim nak豉daniu czystej henny raczej nie wr鏂i豉bym do blondu, inaczej...wr鏂i豉bym, ale musia豉bym chyba przej嗆 przez m瘯, co chwil nak豉daj帷 rozja郾iacz, a w這sy po takim czym pewnie by wypad造, wi璚 wola豉m im to oszcz璠zi i po dobroci 軼i望
Stary 2014-05-14, 16:06   #47
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wystarczy ogarnia sk豉d u篡wanych mieszanek zio這wych, 瞠by nigdy nie po陰czy indygo z rozjasniaczem.
Stary 2014-05-23, 21:32   #48
dzikihamster
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172

Ja mam mega kr鏒kie, po bokach i z ty逝 wr璚z wygolone, i czuj si 鈍ietnie! No, ale ja nie aspiruj do bycia sexy z moim ryjcem to mog co najwy瞠j mie charakter

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-23, 23:44   #49
Klaudenc
Moderator

Wiadomo軼i: 3 119
Wpisy w blogu: 5

To mo瞠 ja te co napsiz o komu by to pomog這.
Od dzieciaczkam ia豉m g瘰te, grube, czarne i kr璚one w這sy. Nikogo z pewno軼i nie dziwi, 瞠 w pewnym wieku 軼i窸am te w這sy na kr鏒ko i jak nieco odros造 farbowa豉m je czerwieniami i nie piel璕nowa豉m.
Obecnie lat mam 18 - w這sy niedawno 軼ie豉m na kr鏒ko. Powodem by這 os豉bienie organizmu jak i zaniechaniep iel璕nacji poprzez co w這sy s wiotkie i s豉be. Dodatkowo chc zapu軼i moj naturaln czer i zdrowe w這ski, sporo tych starych mi wylatuje.
Psychicznie jak sie czuj w kr鏒kich w這sach?
Zauwa篡豉m, 瞠 mam twarz kt鏎a nie potrzebuje w這s闚 do ozdoby, kt鏎a mi si podoba. Odci窸am si od takiego pi皻na muszmiejcia posiadania d逝gich w這s闚 - bo a to kobiecie nie wypada kr鏒kich, a to 瞠 zaraz baboch這p. Wielu ludzi m闚i mi teraz, 瞠 wygl康am 豉dniej. Dodatkowo zauwa篡豉m ca貫 mn鏀two innych plus闚 w swoim wygl康zie bo w這sy nie zas豉naij ramion, biustu, talii i bioder. Wcze郾iej je郵i s造sza豉m mi貫 s這wo na temat wygl康u to tylko o w這sach, jakbym ju nic innego nie mia豉.
Nie uwa瘸m, 瞠 d逝gie w這sy s bardziej sexy bo zas豉niaj pozosta貫 rzeczy i odwracaja uwag od naszych atut闚. Osobi軼ie czuj si pi瘯niej w kr鏒kich. Maj帷 d逝窺ze cz瘰to upina豉m je w jakie koczki. Chcia豉bym mie w這sy do ramion max bo jednak z natury s takie porz康ne i lubi nosi upi璚ia, a dodatkowo m鎩 me盧zyzna woli mnie w d逝窺zych ni mam obecnie aczkolwiek ma這 kt鏎ego m篹czyzn chyba w這sy obchodz.. bo w這sy to tlyko w這sy, niekt鏎zy 造siej, inni maj pi瘯ne w這sy zachwycaj帷e ka盥ego. W這sy mog odrosn望, jest to co bez czego da si 篡 i ja nie traktuj ich w wygl康zie na pierwszym miejscu, a ka盥y m篹czyzna raczej zwr鏂i uwag na twarz jak i figur kobiety w pierwszej kolejno軼i. I dla jednego kobieta A b璠zie sexy, dla drugiego kobieta B. Sa kobiety, kt鏎e by by造 造se, bez makijazu, ubrane w byle co a mia造by co unikatowego w swym charakterze co czyni這by je pi瘯nymi i poci庵aj帷ymi. W這sy chyba nic nie maja do bycia sexy, maja do bycia 豉dniejszym je郵i ju bo niekt鏎ym niekt鏎e rzeczy pasuj, a innym nie. Mog te poprawi wra瞠nie psychiczne kobiety, kt鏎a w odpowiedniej fryzurze b璠zie czu豉 si pewniej i pi瘯niej
Klaudenc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-24, 11:42   #50
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Ja znowu chc kr鏒sze, cho i tak mam kr鏒kie
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-05-24 11:42:30

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.