rzesy-kuracja olejkiem rycynowym co teraz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-24, 18:16   #1
shemaletrouble
Raczkowanie

rzesy-kuracja olejkiem rycynowym co teraz?

witam juz od 1,5 miesiaca nakladam sobie na noc olejek rycynowy na rzaski gdyz strasznie mi wypadaly calkowicie odstawilam tusz do rzes co jest dla mnie absolutnym poswieceniem:P i co widze po miesiacu? zaczynaja wypadac coraz bardziej olejek wogole nie pomogl( naprawde nie widze rzadnych efektow a rzasek coraz mniej a mam ich naprawde malo. poradzicie cos? moze jest jeszcze jakis prawdziony sposob? blagam pomozcie
shemaletrouble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 18:31   #2
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___
Dot.: rzesy-kuracja olejkiem rycynowym co teraz?

mi pomaga. W pewnym miejscu sa az za dlugie musialam przyciac. Moze masz uczulenie, albo nakladasz za duzo i obciazasz. No nie wiem. troche trzeba dawac.
Stary 2007-05-24, 18:53   #3
shemaletrouble
Raczkowanie

daje wlasnie optymalnie tak ze wgladaja na wilgotne a uczulenia nie mam na bank wiec nie wiem co sie dzieje martwi mnie to okropnie.. to wszystko przez anemie [bardzo wypadaja mi rowniez wlosy ] ktora jest praktycznie wyleczona wiec moje rzesy powinny chociaz przestac wypadac;/

ale zastanawia mnie jedno.. jakeis 2 lata temu kiedy zrobilam morfologie mialam krew do bani duuuuzo ponizej dopuszczalnej normy szczegolnie ferrytyne-zelazo,a cieszylam sie zdrowymi silnymi i naprawde bujnymi kreconymi wlosami o rzesach juz nie mowiac bo nie mialam problemow wogole. jakos nei czulam sie anemiczna i naprawde nie wygladalam dopiero jak zaczelam sie leczyc bardzo schudlam stracilam wiecej niz polowe wlosow i wiecznie czuje sie zmeczona -nie do zycia:/

najbardziej to mnie te rzesy dobijaja bo praktycznie ich nie mam dziewczyny pomozcie(
Stary 2007-05-24, 19:01   #4
radioheadka
Zadomowienie

też miałam anemię, kilka razy, ale jakoś nie zauważłam, żeby moje rzęsy na tym ucierpiały....może nie przykładałam uwagi?
a co do olejku, to spróbuj go najpierw podgrzać, no i nakładaj od nasady, żeby wzmocnić również cebulki.
Spróbuj może kupić sobie takie tabletki, które poprawiają wzrost i kondycję włosów, na rzęsy też na pewno to zadziała

a, no i odżywiaj się prawidłowo, jedz dużo mięsa, warzyw i owoców,nie pij kawy bla blabla, tego już się pewno osłuchalaś od lekarzy
radioheadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:19   #5
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Mnie w zasadzie ten olejek też za bardzo nic nie daje. Rzęsy praktycznie są jakie były. Zazdroszczę dziewczynom, które chwalą sobie kurację i dzięki niej cieszą się długaśnymi rzęsami...

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:21   #6
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
a co do olejku, to spróbuj go najpierw podgrzać, no i nakładaj od nasady, żeby wzmocnić również cebulki.
A w jaki sposób go podgrzać przed nałożeniem na rzęsy? Na przykład nalać na łyżeczkę, podgrzać nad palnikiem, wymoczyć potem szczoteczkę i na rzęsy?

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:37   #7
shemaletrouble
Raczkowanie

no wlasnie jak go podgrzac? podgrzalam go raz 3 lyzeczki w takim malutkim garnku byl goracy wlalam na lyzeczke namoczylam palec zeby nalozyc a on byl juz prawie zimny
Stary 2007-05-26, 11:23   #8
Kimi102
Raczkowanie

Question Dot.: rzesy-kuracja olejkiem rycynowym co teraz?

No właśnie jak to jest z tym olejkiem ?? Bo mi kosmetyczka poleciła bo miałam brwi depilowane przez siebie i mi troche (...) nie wyszło . Ale też sie zdziwiłam jak przeczytałam ze jest na przeczyszczenie .... I mam kilka pytań z tym związanych. Jak często go stosować żeby zauważyć jakieś efekty ?? Nie podrażnia oczu i czy nie wpływa jakoś na wzrok ?? Chodzi mi główie o stosowanie na brwi ale rzęsy dłuższe też sie przydadzą . a Może jest jakiś inny środek na tego typu pielęgnacje ?? Proszę o odpowiedz...
Kimi102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:38   #9
Emilia1
Zakorzenienie

np oliwa z oliwek na rzesy i od wewnątrz suplement przyspieszający porost włosó - wplynie rowniez na rzęsy
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:39   #10
Emilia1
Zakorzenienie

ewgekt przeczyszczenia jest tylko od wewnatrz a sam olejek wzmacnia rzesy z tym ze trzeba uzywac ok 3 miesiace zeby zoabczyc efekty , trzeba go nabierac malo bo w przeciwnych razie wpłynie do oka
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 21:58   #11
shemaletrouble
Raczkowanie

no wiec zaczelam podgrzewac i chyba widac rezultaty bo od tygodnia wypadla mi moze jedna rzaska ale nie nakladam juz tak czesto czyli codziennie co 3 dzien nakladam zeby pooddychaly sobie swiezym powietrzem ale cieszy mnie jeden fakt ze w moje rzesy w dotyku sa jak taki sztywna szczoteczka czuje ze sa teraz mocne i delikatnie grubsze NARESZCIE!!!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości