Zmiana na lepsze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-24, 20:28   #1
patn1989
Raczkowanie

Zmiana na lepsze

Drogie wizażystki mam do was ogromną prośbę możecie mi doradzić jak powinnam się malować, jakie kolory stosować i co mam zrobić z moimi włosami.
Z góry za wszystkie rady wielkie dzięki
P.S obecnie moje włosy są dłuższe (sięgają troche za łopatki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ff.jpg (32,9 KB, 32 załadowań)
patn1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:39   #2
pani_smith
Zakorzenienie

Dot.: Zmiana na lepsze

przede wszystkim się uśmiechnij, bo brak uśmiechu powoduje, że z buzi bije smutek

w kwestii powiek na twoim miejscu uzywałabym ciepłych, jasnych kolorów - brzoskwiniowych, skrzyżowanych z mleczno-kawowym, może coś złocistego i generalnie rzecz biorąc ta gama kolorystyczna.
podkład transparentny (bo cerę masz chyba ładną) albo jakiś bardzo lekki delikatny w jasnym odcieniu.
no i trochę różu lub pudru brązującego na policzki dla nadania buzi ładnego kształtu.

a co byś powiedziała na zmianę fryzury - jakbyś zrobiła sobie długą grzywkę (ale taką na bok, a nie przesłaniającą czoło) i wycieniowała końcówki odsłoniłabyś twarz (a masz ładny prosty nos) i nie wyglądała tak bardzo poważnie (okej, może to kwestia zdjęcia tylko). a może w ogóle - z ozywieniem koloru, ale to już zależy od ciebie - jak daleko chcesz się posunąć w swoich rewolucjach - twój naturalny kolorek jest ładny, ale ciemny
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 22:20   #3
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Zmiana na lepsze

Brwi...nie wiem moze to przez zdjecie, które jest nie wyrażne ale brwi sa okropne! Nie bede tu wyjezdzała z propozycjami jakie kolory beda do Ciebie pasować bo nie wiem jaki jest Twój typ kolorystyczny zatem odpowiedz dokładnie na pytania:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- Kolor białka biały, szary, z błękitnym przebłyskiem, czy w żółtym odcieniu?

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Czy to są ciepłe czy zimne? Intensywne, żywe, wyraziste czy pudrowe, przydymione barwy?

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości