Pytanie o krem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-10, 15:13   #1
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Pytanie o krem

Wybrałam sobie w KWC 2 kremy na zimę (droższy i tańszy) i oczywiście mam dylemat co zrobić.
Oba te kremiki mają bardzo dobre opinie i tylko nie wiem, czy lepiej zainwestować w ten droższy, bo być może droższy=lepszy, czy kupić tańszy i zaoszczędzić

1 krem to Clinique, Weather Everything, SPF 15 0 ok. 150zł
2 to Yves Rocher, Bio Camille, krem do twarzy na zimę - nie wiem ile kosztuje, ale na pewno mniej

Co byście zrobiły na moim miejscu? Jestem w stanie wydać te 150zł na krem, ale oczywiście jeśli oba są tak samo dobre, to wolałabym tańszy.
Czy któraś z Was używała któregoś z tych kremików?

Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 15:33   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: Pytanie o krem

Skarbie uzywałam obu tych kremów, znaczy się YR wciąż używam i musisz pamietać o tym, że on nie ma filtrów. Poza tym każdy lubi inną konsystencję kremu i lubi w kremach coś innego dla mnie one są porównywalne, nie powaliły mnie na kolana, ot dobre kremy i już

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 15:40   #3
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Ale mi nie zależy jakoś na filtrach.
A może polecisz jakiś inny dobry krem na zimę dla mieszanej?
Bo już nic nie wiem
Stary 2003-11-10, 15:52   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Hehehe niech no Beatka albo Basia to usłyszą filtry to podstawa żeby buzia się nie starzała Hmm ja chyba coś kupię sobie z Avene albo La Roche P. mam teraz Hydraphase XL, ale na zime jest dla mnie zbyt delikatny jesli chodzi o jego gęsteość, nie mam na mysli świecenia się buzi, tylko formułę kremu kończę Clinique sun care, jest idealny i zima też w sumie mogłabym go uzywać, ale po prostu znudził mi się Sama jestem na etapie poszukiwań, a jesli nic interesującego mnie nie znajdę to się przeproszę z w/w Clinique i sobie znowu go kupię Jego polecam gorąco

Stary 2003-11-10, 16:09   #5
joannea
Zadomowienie

Jeżeli masz cere mieszaną, sprawdź najpierw Yves Rocher u nich w salonie (powinni dac próbkę), bo generalnie kosmetyki z tej firmy są dość 'połyskliwe', przynajmniej na mojej cerze tak wyglądają.
A filtry to podstawa!!!Szczególnie zimą i latem, kiedy skóra narażona jest na promieniowanie (nie bez kozery Clinique umieszcza zaraz obok nazwy wysokość SPF)
joannea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 19:56   #6
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Wiecie co, naprawdę nie wiedziałam, że filtry zimą są takie ważne
Do tej pory używałam filtrów tylko latem i to tylko przed opalaniem, czyli głównie na jakimś wyjeździe, na działce lub na basen Ale w mieście - w życiu

No ale jeśli to takie ważne dla zachowania młodości i ładnej skóry, to może rzeczywiście kupię z filtrem...

A ten Clinique, Weather Everything, SPF 15 byłby dobry dla mieszanej cery? Wiecie może, czy można gdzieś (Sephora?) zdobyć próbki kremów Clinique?

Stary 2003-11-10, 20:10   #7
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Hej Karola, sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym kremem - tzn mam na mysli Clinique Weather Everything - cieszy się neizłą opinią. Podobno mimo iż jest gęsty i dobrze chroni, idealnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy na twarzy. Noszę się z zamiarem wypróbowania - zawsze idę do Sephory, panie jak nawet probki nie mają, to odłożą z testerka

ech te kremy na zimę... już sie denerwuję... muszą chronić jakoś a nie chcę miec warstwy tłuszczu na twarzy na której makijaz mi się utrzyma dwie godziny może... czasem to ja wychodzę rano a wracam późnym wieczorem i chcę zeby to wszystko mi wytrzymało w miarę przyzwoitym stanie

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-10, 22:42   #8
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Osobiście zużyłam Clinique Weather... i niestety mimo mojej całej sympatii dla tej firmy nie kupię więcej tego kremu. Jakoś mi nie odpowiadał, dla mnie był zbyt "delikatny" i za słabo nawilżał i na zimę był zbyt "lekki", wolę wersję "słoneczną" tej firmy ale jak wiadomo mimo wszystko każdy ma inna buzie i inne oczekiwania i potrzeby Więc proszę aż tak moja opinią się nie kierować przy kupnie w/w

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości