kilka pytan od nowicjuszki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-25, 21:02   #1
mini_agniesia
Przyczajenie

kilka pytan od nowicjuszki

Witam!

Mam takie pytanie- dotyczace konkretnie zmian skornych zwanych popularnie zaskornikami... Wiem, ze powinnam byla pojsc z tym do watku "jak poradzic sobie z wyciskaniem", ale watek zostal za bardzo rozbudowany i studiowanie stu stron na ten temat to nie lada wyczyn nawet dla takiej milosniczki literatury jak ja... ( za swoje lenistwo z gory przepraszam.)

Jesli chodzi o moje pytania, to po pierwsze- sama mam tendencje do wyciskania tego paskudztwa (chociaz i tak ostatnio staram sie opanowywac), a jak wiadomo- potem w czesci przypadkow, bo nie zawsze, zostaja dosc nieladne blizny, zaczerwienienia, jak zwal tak zwal... Chodzi mi o to, jaki z kosmetykow tudziez lekow bez recepty moge na swoja przypadlosc zastosowac- cos, zeby albo zaskorniki (czasami tez chrostki) sie nie pojawialy, albo zeby niwelowac "krajobraz po wycisnieciu"- zeby nie zostawaly blizny.

Drugie moje pytanie brzmi, czy w zwiazku z tym, ze moja twarz nie jest idealnie gladka i czysta (chociaz i tak nie jest w zlym stanie ) moge uzywac samoopalacza do twarzy?? Jesli tak, to ewentualnie jak, zeby nie powstaly brzydkie przebarwienia??

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziekuje no i pozdrawiam zagorzale forumowiczki
mini_agniesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 22:12   #2
slonko1990
Raczkowanie

Dot.: kilka pytan od nowicjuszki

Ja bym poszla na oczyszczanie do kosmetyczki lub deramtologa... mi pomoglo
slonko1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 17:57   #3
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64
Dot.: kilka pytan od nowicjuszki

uważam, że jak najbardziej możesz uzywać samoopalacza.Z moich osobistych doświadczeń wynika, że po regularnym (co drugi dzień) stosowaniu samoopalacza(Avon) zmniejsza się ilość wągrów_mam takie wrażenie jakby samoopalacz rozpuszczał tłuszcz i brud nagromadzone w porach.

Wydaje mi się, że samoopalacza nie mogą stosować jedynie osoby z ostrym tradzikiem, zmianami ropnymi, tradzikiem różowatym.
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości