uczulenie na swiatło? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-25, 21:38   #1
akile
Przyczajenie

Question

uczulenie na swiatło?

Moj problem jest dosc nietypowy. Niedotyczy on twarzy lecz calego ciala. Mam nadzieje ze ktos moze zetknal sie z czyms podobnym.

Otoz po dluzszym przebywaniu w oswietlonym pomieszczeniu i majac odkryte cialo (przede wszystkim w lazience, gdzie mam zamontowane halogeny) moja skora, szczegolnie nogi, robi sie cala sina z czerwonymi plamami, ktore sa niezwykle gorace, a ja sama czuje palenie. Do niedawno problem ograniczyl sie tylko do lazienki i do supermarketow, ktore maja duze nasilenie tego rodzaju swiatla, ale od niedawno zaczynam miec tez takie problemy na dworze... Zrobilo sie juz cieplo, zakladam spodniczke, ide miastem i co? nagle mam czerwone nogi... Az glupio... jakies plamy...

Oczywiscie bylam u dermatolog, ale tej akurat zadzwonil telefon i mnie zmyla mowiac ze to zwykle rozgrzewanie ??? Jakos nie chce mi sie isc do niej ponownie, bo i tak zawsze wszystkim przypisuje to samo i nie wykazuje wiekszej inicjatywy...

Aj troche sie rozpisalam... Pisze na kosmetycznym, bo wiem, ze na kosmetologii jest jakis temat na temat mozliwego uczulenia na swiatlo, wiec licze na jakas pomoc
akile jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości