Colorstay, ale dla kogo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-11, 13:14   #1
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362

Colorstay, ale dla kogo?


Witam,
przeczytalam wiele opinii (zreszta bardzo pozytywnych) na temat podkladu Colorstay (Revlon). Chcialabym go kupic, gdyz mam duze problemy ze swieceniem sie cery (i z plamkami, ktore ponoc rozniez swietnie kryje bez pozostawiania maski),jednak obawiam sie, ze podklad ten jak dla mnie jest za ciezki,a nie chce sobie zniszczyc cery w tak mlodym wieku.
Czy kosmetyku tego moga uzywac 16-latki? (a moze jest jakis inny b.dobry i delikatny podklad)?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 14:32   #2
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Z tego co mi wiadomo, to trzynastoletnia Youare używa i jeszcze jej skóry nie wyżarło.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 16:27   #3
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Witam!
Nie wiem ktora wersje podkladu Colorstay masz na mysli.
Ja kupilam te nowsza,w butelce z pompka.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Wcale nie jest ciezki(moze nie jest to Air Wear), ale jak na podklad srednio kryjacy jest naprawde lekki.
Jesli nalozysz go w rozsadnych ilosciach to na pewno nie bedziesz miala maski na twarzy,a o zniszczeniu przez niego cery to raczej nie ma mowy.
Buzka bardzo ladnie po nim wyglada.Jest taka wygladzona, matowa.Ja co prawda jestem od ciebie duzo starsza i nie mam juz problemow z cera(choc twarz tez mi sie swieci),ale ostatnio wyskoczylo mi pare krostek i fluid ten bardzo ladnie je pokryl.
Podkladem godnym polecenia jest tez wspomniany przeze mnie wczesniej Air Wear Loreala;nie mniej jednak on bardziej nadaje sie na lato,jest naprawde delikatny i leciutki,nie sposob go zle rozprowadzic,ma ladne transparentne kolorki i bardzo przyjemny zapach.Nie jest to co prawda fluid matujacy,ale mysle ze lepiej sie spisuje niz nie jeden podklad matujacy.
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 21:16   #4
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Młodaa
A ile dokładnie masz latek??
Ja jednak bym się upierała że colorstay będzie dla Ciebie za ciężki!!
Youare niech go używa tylko ciekawe jak będzie wyglądała jej skóra za parę lat??

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 21:48   #5
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Colorstay, ale dla kogo?

tak BTW, po co 13latce taki kryjący podklad ?...
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 22:08   #6
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Hej, Xanka, a co ty myślisz? Pryszcze są od 11 roku życia u co poniektórych
Revlon jest lekki, jak potrzebuje się krycia, to jeden z najlżejszych kryjących podkładów. Tylko trzeba koniecznie coś nawilżającego pod spód.

zdróweczka
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 22:17   #7
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Colorstay, ale dla kogo?

superka napisał(a):
> Hej, Xanka, a co ty myślisz? Pryszcze są od 11 roku życia u co poniektórych

Wiem od kiedy moga sie pojawiac pryszcze bo sama to przechodzilam Ale widac ja jakas niedzisiejsza jestem... Zamiast fluidow kupowalam toniki, zele i kremy antybakteryjne, stad moje zdziwienie...

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-11, 22:24   #8
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Ja też :P
"Fluid" kojarzył mi się z tą maścią, co to Elżbieta Virago Tudor I nakładała na swe blade oblicze
zdrówka
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 22:26   #9
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Nie sądzę żeby 11-letniemu dziecku na pryszcze miał pomóc podkład i to w dodatku kryjący!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Revlon Colorstay jest podkładem ciężkim a nie lekkim dlatego nie polecałabym go 13-latkom!!!
Na pryszcze jest wiele lepszych specyfików i nie trzeba ich zatykać podkładami!!
Nie wiem jak w wieku 11 lat można w ogóle myśleć o malowaniu się podkładem za 70zł, przeznaczonym dla kobiet a nie dzieci!!

Pozdrawiam
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 22:47   #10
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Colorstay, ale dla kogo?

karincia napisał(a):
> Nie sądzę żeby 11-letniemu dziecku na pryszcze miał pomóc podkład i to w dodatku kryjący!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> Revlon Colorstay jest podkładem ciężkim a nie lekkim dlatego nie polecałabym go 13-latkom!!!
> Na pryszcze jest wiele lepszych specyfików i nie trzeba ich zatykać podkładami!!
> Nie wiem jak w wieku 11 lat można w ogóle myśleć o malowaniu się podkładem za 70zł, przeznaczonym dla kobiet a nie dzieci!!
>
> Pozdrawiam



A kto tu mówi o leczeniu podkładem? Nic takiego tu nie padło.
A co do wieku, to jeśli kosmetyk szkodzi na równi 11nastolatce i 40stolatce, chyba, że zawiera coś przeznaczonego tylko dla starszych osób, a o niczym takim w sprawie revlona nie wiadomo (chyba, że ty wiesz, to powiedz).
A co do makijażu i wieku - to dziewczyny coraz wcześniej zaczynają, czy to jest dobre czy złe dla nich, to same niech decydują, bo mnie się wydaje, że żyjemy w państwie na tyle liberalnym, że prawo jeszcze tego nie reguluje. A moim skromnym zdaniem, niech się 13nastolatka maluje, byle z gustem. A jak ma co kryć (wspominałyśmy o przebarwieniach trądzikowych) to ma takie samo prawo jak starsze koleżanki opuszczać miejsce zamieszkania z poczuciem komfortu psychicznego, że wygląda jak człowiek.
A co do lekkości podładu kryjącego - to jest on na tyle lekki na ile może być lekki podkład kryjący. To szczerze mówiąc najlżejszy podkład kryjący z jakim się spotkałam. Oczywiście nic co kryje nie jest lekkie jak mgiełka.

A jeśli kupuje za 70zł to ją stać. Czy tam jej rodziców.

pozdrowienia
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-11, 22:50   #11
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Ale na AAłam
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-11, 23:07   #12
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Ale Mlodaa, ktora rozpoczela tez watek nie ma 11 lat,tylko 16(przynajmniej tak wynika z tresci jej postu).Nikt tu nie twierdzil,ze podklad kryjacy to antidotum na pryszcze.
On jedynie moze je przykryc.Revlon colorstay(mowie tu o jego nowej wersji)nie jest podkladem ciezkim!Jak na podklad srednio kryjacy jest lekki.
Uzyty w rozsadnej ilosci na pewno nie utworzy maski na twarzy.
Dlaczego wg ciebie nastolatka nie moze sie malowac fluidem za 70zl? Moze ma zamoznych rodzicow albo swoje kieszonkowe.
Pozdrawiam
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 18:13   #13
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Colorstay, ale dla kogo?

Na poczatek dziekuje za odpowiedzi,
co do ceny podkladu-jest dla mnie przystepna i moge dac za podklad 70 zl jesli tylko spelni moje oczekiwania
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.