czy nikt już nie nosi własnych paznokci?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-27, 16:19   #31
yedanna
Zakorzenienie

Dot.: czy nikt już nie nosi własnych paznokci?!

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru się sprzeczać - zapytałam z ciekawości. Nie chciałam też nikogo obrażać, więc nie wiem czemu na mnie naskakujecie. Miałam zapytać dziewczyn, które nie noszą tipsów? To chyba mijałoby się z celem... (?)

A słowo "obrzywliwe"... no cóż wydaje mi się, że podobnie jak Wy mam prawo do własnych odczuć, a poza tym interesuje mnie socjologiczny aspekt tematu.
To chyba sama odpowiedziałaś, czemu niektórzy naskakują. Słowo to raczej nie odzwierciedla socjologicznego aspektu tematu. A jeśli odzwierciedla, to i my mamy prawo do "własnych odczuć".

Cytat:
Zastnawiam się po prostu, dlaczego sztuczność coraz częściej zastępuje naturę i czy ta druga jest naprawdę aż tak niedoskonała.
Cóz, należałoby zatem zapytać na innych forach, czemu farbuje się włosy, czemu używa się kosmetyków, czemu się malować, czemu depilowac nogi bo to wszystko to przecież natura.
Tak - moim zdaniem - bywa, że jest niedoskonała. Ale nie "aż tak". Po prostu.
Ja też pozdrawiam.
Stary 2007-05-27, 16:32   #32
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
...a poza tym interesuje mnie socjologiczny aspekt tematu. Zastnawiam się po prostu, dlaczego sztuczność coraz częściej zastępuje naturę i czy ta druga jest naprawdę aż tak niedoskonała.
W dzisiejszych czasach sztuczność jest wszędzie. Nawet żywność to same konserwanty... Cóż po prostu w takim kierunku zmierza świat i trzeba się pogodzić z tymi realiami
Angel@ jest offline  
Stary 2007-05-27, 16:34   #33
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Wymiękłam
Stary 2007-05-27, 16:34   #34
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

ja mam swoje paznokcie nie lubie tipsów - nie chce mi się z nimi babrać. nie mam nic przeciwko, ale jakoś nie mam ochoty po prostu bawić się klejem i sztucznymi paznokciami. moje nie są jakieś szczególnie ładne, rozdwajają się straszliwie, ale polerka i lakier potrafią to ukryć. no i nie obgryzam ich więc mogę sobie zapuścić własne. żeby nie było - nie mam nic do akryli, tipsów, żelowych. ale dyskomfortem by dla mnie były, bałabym się że odpadnie któryś... dodam, że mojej koleżance urwał się paznokieć, po pijaku, to chyba były żelowe... oczywiście polała się krew itp. no i jeszcze drugi aspekt - paznokcie żelowe to spory wydatek. ja tam wole kupić dobrą odzywke i hodować własne. ale co kto lubi
izuu jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:15   #35
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

Wyobraź sobie, że ja też pracuję i uczę się w dwóch szkołach, oraz robię wiele innych rzeczy, także nic nowego nie odkryłaś,
To, że mówię dużo o paznokciach, to normalne .... po to jest to forum paznokciowe Nie znasz mnie, więc nie pisz zbędnych komentarzy.

A jak ktoś będzie chciał mnie zrozmieć, to zrozumie, nie potrzbuję Twoich uwag
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:24   #36
* Raboussamai *
Zadomowienie

Toż to apokalipsa
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2007-05-27, 17:28   #37
maszka4
Zadomowienie

GG do maszka4

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Toż to apokalipsa

a gdzież tam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline  
Stary 2007-05-27, 18:07   #38
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

hej
miałam nic nie pisać tutaj bo jakoś temat wydawał mi się niezbyt mądry ale co mi tam
anegdota:

moja mama (osoba młoda ale nieco zacofana delikatnie rzecz ujmując) zawsze krytykuje moją skromną osobę (takie ma hobby) a ja z kolei jestem bynajmniej nie zacofana i jestem wielbicielką tunningów damskich typu sztuczne pazury, sztuczne włosy (własnie jutro sobie przedłużam i zagęszczam włosami anturalnymi ) , sztuczne cycki (akurat tu nic nie muszę dokładać ) itd.....
i kiedyś moja mama jak zobaczyła mnie w kolejnym wcieleniu (warkoczyki w kolorach rózowych, blond, białych) stwierdziła że to jest sztuczne, nienaturalne i wogóle bez sensu bo powinnam mieć naturalny kolor włosów i tylko swoje włosy, że pazury długie i w ogóle do bańki
na to ja jej oświadczyłam że jak jest taka naturalna to:
1) niech wyrzuci okulary (bo jak natura ją obdarzyła -4 dioptriami to widocznie tak ma być naturalnie i każdy słup ogłoszeniowy się z nią będzie witał)
2) niech wydłubie plomby z zębów , korony ewentualne zdemontować o sztucznej szczęce litościwe nie wspomnę
3) zamiast ciuchów - spódniczka z trawy i kapcie z łyka
koniec anegdoty
dodam że już nie wnika

więc konsekwetnie osoby które lubią naturalny look powinny absolutnie nie chodzić do dentysty (ewentualnie do kowala usunąć dziurawce)
nie chodzić do fryzjera
nie chodzić do kosmetyczki
starzeć się naturalnie i z godnością
kremy do twarzy używać jako pasty do butów

a jesli chodzi o aspekt socjologiczny zjawiska (zakładam pazury klientkom lat 6 i tyle samo zakładamy z kumpelą laskom włosy - warkoczyki, przedłużania itp) trochę miałam okazji do obserwacji i wysunęłam jeden wniosek
najczęściej wrogami operacji plastycznych, zabiegów kosmetycznych poprawiających urodę w sposób widoczny (tipsy, włosy przedłużane....) są osoby które po prostu na to nie stać i to jest mój wniosek wyciągnięty na podstawie badań.
udokumentowany prostym faktem - kiedyś robiłam pazurki pewnej pannie i zawsze przychodziła z koleżanką która okrutnie jęczała przez cały czas, że tipsy to syf, że sobie (kumpela) paznokcie zniszczy i że ona nigdy w życiu by sobie nie zrobiła itd....
kiedyś nie zdzierżyłam i zablefowałam że mam nowy żel i muszę go położyć na czyste pazury - bo ze starym żelem się pogryzie i czy by się zgodziła za darmo nałożyć sobie te żelki ?
jak myslicie jaka była jej odpowiedź?

a obrzydliwe dla mnie są robale, glisty, włosy w nosie i jeszcze parę innych rzeczy.

no i proponuję zwolennikom totalnej naturalności nigdy nie depilować nóżek - jakież to jest urocze - nóżki jak u sarenki

i na koniec dodam że nie jest miło jak ktoś kogoś tu poucza w kwestii gramatyki czy składni, to nie uniwersytet tylko forum
dobrarada jest offline  
Stary 2007-05-27, 18:12   #39
blau
Rozeznanie

U mnie jest różnie, jakiś czas temu nosiłam tipsy żelowe, byłam z nich zadowolona- nie musiałam o nie codziennie dbać tak jak o naturalne czyli odżywki, kremy, peelingi itp. itd. Tipsy są po prostu wygodniejsze i ich pielęgnacja trwa dziennie może 5 min, natomiast pielęgnacja naturalnych 15-30 min, zależy co się robi (np. moczenie ich w olejku rycynowym jest przy tipsach zbędne chyba że chodzi o skórki).
Od ok. 5 miesięcy nie mam tipsów, chciałam od nich odpocząć, ponieważ mi się troszkę znudziły. Dziś mam krótkie pazurki, maluję je Bombą Witaminową KillyS, są mocniejsze i mogę je zapuścić.

Uważam, że Twój post chyba wynika albo z niewiedzy na temat tipsów albo z jakichś nieprofesjonalnych opinii, no chyba że ten brak entuzjazmu wynika tylko z tego, że wizualnie Ci sie nie podobają . Myślę, że gdybyś je założyła i trochę ponosiła albo przekonałabyś się że są wygodne i fajne (mówię o estetycznych ładnie wykonanych paznokciach, np. french) albo stwierdziła, że nie są dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Sorry, ale jeśli nie miałaś z nimi do czynienia to nie jesteś dla mnie wiarygodną opiniodawczynią .

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline  
Stary 2007-05-27, 18:15   #40
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
hej

a jesli chodzi o aspekt socjologiczny zjawiska (zakładam pazury klientkom lat 6 i tyle samo zakładamy z kumpelą laskom włosy - warkoczyki, przedłużania itp) trochę miałam okazji do obserwacji i wysunęłam jeden wniosek
najczęściej wrogami operacji plastycznych, zabiegów kosmetycznych poprawiających urodę w sposób widoczny (tipsy, włosy przedłużane....) są osoby które po prostu na to nie stać i to jest mój wniosek wyciągnięty na podstawie badań.
A wiesz, że coś w tym jest. Mam jedną "koleżankę", która wiecznie krytykowała wszelki tuning damski - jak to fajnie ujęłaś. Ogólnie była osobą naturalną i zawsze skromną. Wszystko u wszystkich się jej nie podobało, dla niej liczyła się tylko naturalność. No i ta koleżanka wyszła w końcu za mąż za dość bogatego gościa. Kiedy ją spotkałam po dwóch miesiącach, to jej nie poznałam - full wypas. A teraz podobno nawet jakąś operację plastyczną miała hmmm

Dodam, że nie sądzę tak o wszystkich osobach, które wypowiedziały się tu negatywnie na temat tipsów. Żeby nie było
Angel@ jest offline  
Stary 2007-05-27, 18:21   #41
dobrarada
Zadomowienie

GG do dobrarada

a jeszcze tak dodam że osoba która stwierdza że sztuczne włosy i sztuczne paznokcie są obrzydliwe - a sama farbuje włosy i wybiela sobie zęby - wykazuje chyba lekki brak konsekwencji prawda?

dodam że nie jestem wróżką ani jasnowidzem tylko skorzystałam z wyszukiwarki koleżanko sinobroda
dobrarada jest offline  
Stary 2007-05-27, 19:25   #42
maluszka22
BAN stały

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
a jeszcze tak dodam że osoba która stwierdza że sztuczne włosy i sztuczne paznokcie są obrzydliwe - a sama farbuje włosy i wybiela sobie zęby - wykazuje chyba lekki brak konsekwencji prawda?

dodam że nie jestem wróżką ani jasnowidzem tylko skorzystałam z wyszukiwarki koleżanko sinobroda
dobre!!!Pewnie sie nam kolezanka zgiela wpol ze zlosci, gratuluje dobrarado madrych odpowiedzi
maluszka22 jest offline  
Stary 2007-05-27, 20:41   #43
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

a fe !!!!!!! jak mogłaś !!!!!!! i taki fajny wątek się nam skończy !!!!!!!!
awa2001 jest offline  
Stary 2007-05-27, 22:12   #44
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

dobrarada, to moze tez niedepilujmy sie pod pachami... to jest dopiero widok latem

btw wszytsko to kwestia gustu
Wisnia jest offline  
Stary 2007-05-27, 23:40   #45
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
dobrarada, to moze tez niedepilujmy sie pod pachami... to jest dopiero widok latem

btw wszytsko to kwestia gustu

I wyrzućmy mydła i dezodoranty
powrót do natury
Bo to też nienaturalne
Stary 2007-05-27, 23:45   #46
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez _dagusia_ Pokaż wiadomość
pozostawiam to bez komentarza .

ciekawe po co pierzesz ubrania jak to je "niszczy" to coś ala twoje myślenie.

licze na paulekrk ! moze ona cosik powie, bo mnie rece opadły
Dagusiu, Ty tak zupełnie serio stawiasz znak równości pomiędzy dbaniem o higienę, a przyklejaniem sobie plastikowych szponów?!
Sabbath jest offline  
Stary 2007-05-27, 23:48   #47
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek

hmm, ja mam mocne pazurki u stop, to chyba zostawie jak je natura stworzyla i nei bede ich obcinac
Stary 2007-05-27, 23:56   #48
Albertyna
Zakorzenienie

Wszystko jest dla ludzi- jedni lubią poprawiac nature inni nie.
Jednym i drugim chwała za to.
Ja:
-depiluje sie
-farbuje włosy
-układam włosy
-chadzam do kosmetyczki
-reguralnie robie pedicure
-mam tipsy
-chadzam na solarium
-doczepiałam kolorowe pasemka do włosów, ale teraz mi sie znudziło....
-dbam o higiene az do presady

Nie mam nic przeciw :
-sztucznym włosom
-makijażowi permanetnemu (jak tylko bede miec około 2 tysi na zbyciu, natycmiast robie sobie oczy )
-opreacjom plastycznym
-wybielaniu zebów itp...

Mam natomiast bardzo duzo przeciw osobom, którym BRAK TOLERANCJI!!! Osobom, które uwazaja, ze skoro cos im sie nie podoba, to jest to obrzydliwe i szkodliwe, osobom, które sie nie znaja, a sie wypowiadają!
Stary 2007-05-27, 23:57   #49
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

A ja także nie jestem za tipsami i nie ważne jak cudownie zostaną zrobione, przyozdobione (kwiatuszkami, cekinkami i cholera wie jakimi jeszcze słodkościami) i tak będę na nie.A jak widze dziewczyne, która jeszcze grzebie w pazurach bleee.

Mam swoje naturalne, długo i ciężko hodowlane
Stary 2007-05-28, 00:49   #50
Zizione
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Jestem zwolenniczką naturalnych paznokci i uważam, że dziewczyny, które szczycą się sztucznymi są tak naprawdę przykre bo nie mają się czym chwalić - tym, że zapłaciły 120zł kosmetyczce, która je zrobiła? I to było dla niej jedynym poświęceniem.

ja sie szczyce swoimi pazurkami-i owszem. Ale bynajmniej nie dlatego ze za nie zaplacilam.

Mam piekne, zadbane pazurki, slicznie pomalowane, ktorymi moge sie pochwalic i ktorymi z duma sie obnosze.

Owszem, potrafie zapuscic naturalne do takiej samej dlugosci, ale... a to sie jakis zlamie, a to lakier bedzie odpryskiwal co trzeci dzien, uwazac na nie trzeba bardziej, bo delikatniejsze sa.
i najwazniejsze-zdecydowanie bardziej podobaja mi sie "tipsy"
Zizione jest offline  
Stary 2007-05-28, 01:04   #51
bess
Zakorzenienie

nie wdajac sie w dyskucje odpowiadam na pytanie
Ja nosze swoje,nigdy nie zrobie tipsów bo nie mam takiej potrzeby,mam ciagle troche dlugie wiec bez sensu.
Nie interesi mnie zbytno tym co nosza inni.Tipsy podobaja mi sie ale tylko z tej "zewnetrznej strony" bo od wewn strony dloni mialam okazje zaobserwowac przypadkiem jak to wyglada kiedy paznokcie odrastaja i nie rozumiem jak ktos moze czuc sie dobrze i swobodnie z takimi pozornie ladnymi paznokciami

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2007-05-28 o 01:29
bess jest offline  
Stary 2007-05-28, 01:22   #52
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez _dagusia_ Pokaż wiadomość
pozostawiam to bez komentarza .

ciekawe po co pierzesz ubrania jak to je "niszczy" to coś ala twoje myślenie.

licze na paulekrk ! moze ona cosik powie, bo mnie rece opadły
Nie dostałam odpowiedzi, więc ponawiam:

Naprawdę stawiacie znak równości pomiędzy człowiekiem w cuchnących, brudnych ubraniach, a człowiekiem z naturalnymi, zadbanymi paznokciami?

Naprawdę sądzicie, że tipsy są tak sami nienaturalne, jak mycie zębów?

Serio uważacie, że kobieta z czystymi, krótkimi naturalnymi paznokciami jest tak samo nieestetyczna, jak ta z nogami "jak u sarenki"?

Brawo!

Pozdrawiam.
Sabbath Fleja.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-05-28, 01:27   #53
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie dostałam odpowiedzi, więc ponawiam:

Naprawdę stawiacie znak równości pomiędzy człowiekiem w cuchnących, brudnych ubraniach, a człowiekiem z naturalnymi, zadbanymi paznokciami?

Naprawdę sądzicie, że tipsy są tak sami nienaturalne, jak mycie zębów?

Serio uważacie, że kobieta z czystymi, krótkimi naturalnymi paznokciami jest tak samo nieestetyczna, jak ta z nogami "jak u sarenki"?

Brawo!

Pozdrawiam.
Sabbath Fleja.

Chyba za daleko wybiegasz. Poza tym zarówno kobieta-sarenka, jak i kobieta z krótkimi, kruszącymi się paznokciami, to nie jest elegancki widok.

Kwestia plomb i inych takich została podniesiona w związku z krytyką naturalności. Coś sztucznego nie zawsze jest brzydkie i zbędne.
Stary 2007-05-28, 01:39   #54
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Chyba za daleko wybiegasz. Poza tym zarówno kobieta-sarenka, jak i kobieta z krótkimi, kruszącymi się paznokciami, to nie jest elegancki widok.

Tylko cytuję opinie znalezione w tym wątku.

Reakcją na "nie chcę tipsów" jest: "to nie myj też zębów".
Może jestem dziwna, ale widzę różnicę.

Tak zupełnie obok: ciekawa jestem, jaki procent wytipsowanych pań, ma naprawdę komplet zadbanych, zaleczonych, systematycznie przeglądanych zębów.

Cytat:
Kwestia plomb i inych takich została podniesiona w związku z krytyką naturalności. Coś sztucznego nie zawsze jest brzydkie i zbędne.
Zgadzam się całkowicie.

Zważcie jednak, że analogicznie: nie wszystko, co sztuczne jest od razu piękne i niezbędne.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-05-28, 01:43   #55
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:

Zważcie jednak, że analogicznie: nie wszystko, co sztuczne jest od razu piękne i niezbędne.
Pewnie że nie. Ale niektóre zbędności człek lubi po prostu. Co więcej - chyba nawet bardziej zbędności niż niezbędności [patrz: zakładanie tipsów a borowanie ]
Stary 2007-05-28, 02:02   #56
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Pewnie że nie. Ale niektóre zbędności człek lubi po prostu. Co więcej - chyba nawet bardziej zbędności niż niezbędności [patrz: zakładanie tipsów a borowanie ]
Wiesz co, Yedanno?
Podoba mi się Twój dystans.

Oczywiście, każdy ma prawo upiększać się, jak mu się podoba: jedni robią sobie tunele, inni rozcinają języki, jeszcze inni preferują wampirzy makijaż, spiłowane w szpic zęby, albo dready. Jeszce inni robią tipsy.

Twierdzenie jednak, że człowiek bez dreadów jest nieestetyczny to spore nadużycie. Zgodzisz się ze mną?

Ja przyznaję, że ze wszystkich tych ozdób, największe (i najstraszniejsze) wrażenie robią na mnie tipsy. Ale to pewnie dlatego, że byłam ratownikiem i zdarzyło mi się widzieć solidnie odmoczonego topielca.

A co do borowania: to albo wóz, albo przewóz. Albo jesteś zadbana, albo przebrana.

Zdrowe zęby jest mieć trudno, podobnie jak zadbane własne paznokcie, czy sprawne ciało i dobrą kondycję. Tipsy wymagają tylko pieniędzy.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-05-28, 02:20   #57
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, Yedanno?
Podoba mi się Twój dystans.

Oczywiście, każdy ma prawo upiększać się, jak mu się podoba: jedni robią sobie tunele, inni rozcinają języki, jeszcze inni preferują wampirzy makijaż, spiłowane w szpic zęby, albo dready. Jeszce inni robią tipsy.

Twierdzenie jednak, że człowiek bez dreadów jest nieestetyczny to spore nadużycie. Zgodzisz się ze mną?

Ja przyznaję, że ze wszystkich tych ozdób, największe (i najstraszniejsze) wrażenie robią na mnie tipsy. Ale to pewnie dlatego, że byłam ratownikiem i zdarzyło mi się widzieć solidnie odmoczonego topielca.

A co do borowania: to albo wóz, albo przewóz. Albo jesteś zadbana, albo przebrana.

Zdrowe zęby jest mieć trudno, podobnie jak zadbane własne paznokcie, czy sprawne ciało i dobrą kondycję. Tipsy wymagają tylko pieniędzy.
A ja lubię czytać Twoje [konkretne] wypowiedzi - no i jesteśmy kwita

Dystans mam a jakże. W końcu chodzą po świecie kobitki z pięknymi własnymi paznokciami za darmo i cóż - muszę z tym żyć a nawet zdarza mi się zachwycać.

Trudno mi się z Tobą nie zgodzić, musiałabym przyznać że jestem nieestetyczna

Chociaż dyskutowałabym co kosztuje więcej - tipsy czy wizyta u stomatologa.

A co z tym topielcem i tipsami?

Co to są "tunele"
Stary 2007-05-28, 02:55   #58
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
A ja lubię czytać Twoje [konkretne] wypowiedzi - no i jesteśmy kwita

Dystans mam a jakże. W końcu chodzą po świecie kobitki z pięknymi własnymi paznokciami za darmo i cóż - muszę z tym żyć a nawet zdarza mi się zachwycać.

Trudno mi się z Tobą nie zgodzić, musiałabym przyznać że jestem nieestetyczna

Chociaż dyskutowałabym co kosztuje więcej - tipsy czy wizyta u stomatologa.

A co z tym topielcem i tipsami?

Co to są "tunele"
Yedanno - wątek o tunelach jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=tunele

Zakładam, że z tunelami jest jak z tipsami (i wszystkim innym, prawda? )- można przegiąć, co również w tym wątku jest pokazane.

Ja sobie skromnie, ale z oślim uporem zostanę przy mniemaniu, że stomatolog jest ważniejszy. I dla zdrowia i dla estetyki.

A co z topielcem? No, przepraszam... Naprawdę najmocniej Ciebie i inne Panie przepraszam, ale to tak samo wygląda - te zbielałe, nienaturalnie napęczniałe, długie pazury kilkudniowego topielca.
Sorry.

Czasem łapię się na tym, że nie potrafię w autobusie chwycić się rurki obok dłoni z tipsami.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-05-28, 03:00   #59
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Yedanno - wątek o tunelach jest tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=tunele

Zakładam, że z tunelami jest jak z tipsami (i wszystkim innym, prawda? )- można przegiąć, co również w tym wątku jest pokazane.

Ja sobie skromnie, ale z oślim uporem zostanę przy mniemaniu, że stomatolog jest ważniejszy. I dla zdrowia i dla estetyki.

A co z topielcem? No, przepraszam... Naprawdę najmocniej Ciebie i inne Panie przepraszam, ale to tak samo wygląda - te zbielałe, nienaturalnie napęczniałe, długie pazury kilkudniowego topielca.
Sorry.

Czasem łapię się na tym, że nie potrafię w autobusie chwycić się rurki obok dłoni z tipsami.
No nie, po lekturze tamtego wątku ja już chyba nic dziś nie napiszę...
Pardon za Off ale jestem wstrząśnięta.

Żeby nie było zupełnie nie na temat - to ja już wolę tipsy

I oczywiście, że stomatolog jest ważniejszy

A jednak coś jeszcze dodam. Dochodzę do wniosku, że są po prostu różne granice jeśli chodzi o ingerencję w ciało. Zarówno u siebie, jak i u innych. Poza tym różne stopnie wrażliwości na sztuczność i różne gusta. I z tego wszystkiego mamy wielbicielki tipsów i przeciwniczki.
Stary 2007-05-28, 03:21   #60
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
No nie, po lekturze tamtego wątku ja już chyba nic dziś nie napiszę...
Pardon za Off ale jestem wstrząśnięta.

Żeby nie było zupełnie nie na temat - to ja już wolę tipsy

I oczywiście, że stomatolog jest ważniejszy
Ja przyznaję, że z dwojga złego już wolę tunele.

Obojętne jednak, czy to jest tunel, czy białe kozaczki; irokez, czy przedłużane blond włosy; tipsy, czy krótkie paznokcie; a nawet "facet w różowej peruce" (cytując tamten wątek), czy też jakakolwiek inna ekstrawagancja - warto zza niej zobaczyć człowieka.

Poza zaniedbanym uzębieniem, które ekstrawagancją nie jest.

Dziękuję Yedanno za rozmowę i dobrej nocy.
Sabbath jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości