farbowanie po rozjaśnianiu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-10, 17:57   #61
ChceBycRuda
Przyczajenie

Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Witam!
Od pewnego czasu bardzo chce mieć rude włosy. Moim naturalnym kolorem jest ciemny brąz. Przez 1,5 roku farbowałam je na czarno. Dziś użyłam rozjaśniacza, ponieważ za 2 tyg ide do fryzjera, zeby doprowadzić włosy do kultury. I właśnie tutaj pojawia sie pytanie. Po jakim czasie mogę nałożyć farbę na rozjaśniane włosy? Nadmienię, że moje czarne włosy po rozjaśnianiu stały się rude. Chcę je teraz ujednolicić. To bardzo ważne, bo mama w domu nie daje mi żyć przez to rozjaśnianie!!
ChceBycRuda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:16   #62
pani marchewkowa
Przyczajenie

Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

Hej pozwólcie, że podepnę się pod wątek a więc ku ironii mojego nicka xd miałam czarne farbowane włosy i sobie rozjaśniałam je... dawałam rudości, aż wreszcie położyłam mango... efekty widoczne na 3 pierwszych zdj. Totalna masakra błagam pomóżcie co robić... rozjaśnić to i jakąś farbą potraktować profesjonalną ze sklepu fryzjerskiego? do fryzjera bd miała możliwość pójść dopiero w grudniu, bo pójdzie na to kasy o wiele więcej wtedy, a jestem spłukana xd marzy się mi taki kolorek jak z 4 zdj... karmelowy blondzik ale pewnie bd schody...
Po tym incydencie już na marchewę odblaskową patrzeć nie mogę-tak jest przy skórze, a długości jak jakaś szmata agresywny rudy i sprane "coś" out
pani marchewkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:03   #63
alexandricious
Przyczajenie

Farbowanie włosów rozjaśnianych na jasny brąz

Dziewczyny, proszę o wskazówki co robić, jeśli któreś z Was są zorientowane w temacie.

Miałam włosy wielokrotnie rozjaśniane, od kilku lat, rozjaśniaczami przeróżnych marek.
Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zmienić odcień na nieco naturalniejszy ciemny blond, a nawet w kierunku ciepłego, jasnego, karmelowego brązu.

Dziś położyłam farbę w piance o kolorze złoty blond, po 15 minutach przerażona spłukałam całość, moim oczom ukazał się kolor zgniłej zieleni i ciemnoszary.
Jestem załamana tym jak zareagowały moje włosy, to był odcień zaledwie kilka tonów ciemniejszy niż te które miałam przez kilka lat.

Proszę nie moralizujcie mnie że niepotrzebnie niszczyłam włosy rozjaśniaczem, tego nie żałuję, ponieważ ku zdziwieniu wszystkich włosy miały się stosunkowo dobrze, długość za łopatki, wyglądałam w nich pięknie, jednak chciałam je przyciemnić by wyglądały bardziej naturalnie.

Moje pytanie brzmi: Jak w tej mojej sytuacji mam starać się o uzyskanie jakiegokolwiek normalnego koloru? Najlepiej by był to miodowy/karmelowy ciemny blond/jasny brąz.

Jak powinno się postępować z włosami wielokrotnie rozjaśnianymi jeśli chce się uzyskać ciemniejszy kolor?

Interwencja dobrego fryzjera odpada, ponieważ po konsultacji fryzjerka powiedziała że jedyne co może mi zaproponować to zakrycie wszystkiego ciemnym czekoladowym brązem, innego działania się na tych włosach nie podejmie.
alexandricious jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie na brąz, włosy rozjaśnione

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości