zmiana struktury w這sa - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-28, 00:30   #1
czort
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

zmiana struktury w這sa

S逝chajcie kobitki ... Od ok. 6 lat farbuj w這sy. Pocz徠kowo w odst瘼ie 4 misiecy p騧niej co ok 3 tygodnie. 3 lata temu dosz這 prostowanie. Najpierw sporadycznie...raz na dwa tygodnie, p騧niej -codzieniie(!), do tego bardzo cz瘰te suszenie suszark i niestosowanie specjalnych krem闚 ochronnych.

3 miesi帷e temu postanowi豉m wr鏂i do naturalnego koloru . My郵a豉m, 瞠 w zwi您ku z tym moje w這sy znowu wr鏂 do dawnej formy i b璠 proste. Tzn, nigdy nie mia豉m w這s闚 jak druciki, ale by造 proste w por闚naniu do tego co mam teraz na g這wie. Sianowate loki. W這sy mia豉m najcz窷ciej do嗆 kr鏒kie, zapu軼i豉m ok dwa lata temu ale wieczne zabiegi wci捫 by造 widoczne. na pocz徠ku po prostowaniu w這sy b造szacza造 si i nie kr璚i造 do nast瘼nego mycia, jednak to trwa這 ok poltorej roku.
moje naturalne w這sy by造 bardzo zdrowe, l郾i帷e i g瘰te (jestem brunetk).
Fryzjerka powiedzia豉 mi kilka dni temu, 瞠 struktura mojego w這sa si poprostu zmieni豉. B璠a ju odrasta kr璚one, puszcz帷e si i s豉be.
Czy aby naprawd? Zamierzam zacz帷 uzywa szamponu, od篡wki i jedwabiu Biosilk, do tegospray babyliss pro i krem Loreal tecni.art oraz zmienic prostonice na Wigo (teraz mam jakis szajs za kilka z這tych) bo niestety bez prostowania si nie obejdzie (chociaz zamierzm si ogranicza!).
Czy jest mo磧iwy powr鏒 do poprzednich w這s闚?czy ktos mia z Was podobn sytuacj? Jak sobie radzili軼ie?
W這sy s dla mnie wszystkim !
czort jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 00:54   #2
yedanna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 345
Dot.: zmiana struktury w這sa

Po pierwsze 鈍ietny nick

Po drugie: w sumie nie jestem w takiej sytuacji ale co podobnego przesz豉m. Mia豉m pro軼iutkie jak druty w這sy, p騧niej zacz窸am eksperymenty z r騜nymi zabiegami, farbowania itp. W這sy sta造 si falowane, lekko suche. No i tak sobie z tymi suchymi i falowanymi 篡豉m dobre kilka lat. Z czasem zacz窸am prostowa. No i mam teraz wyb鏎. Jak zostawi by sch造 spokojnie - to mam fale. Jak wysusz na szczotce i wyprostuj s proste.
Stosuj od篡wki, maski i inne cuda ale tak zdrowych w這s闚 jak niegdy pewnie ju nigdy mie nie b璠. Ale pociesz Ci. Poprawa jest spora i na pewno wzmocnisz w這sy je郵i b璠ziesz konsekwentnie o nie dba.
Stary 2007-05-28, 07:46   #3
aneczka_1984
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 808
Dot.: zmiana struktury w這sa

O to ja si mog podpisa troszk pod tym w徠kiem. Zawsze mia豉m mocne, grube,falowane w這sy. Ponad rok temu zacz窸am rozja郾ia i codziennie prostowa w這sy prostownic Eurolux za 50 No i po rozja郾ianiu,kilka razy nieudanym-raz popalone w這sy i prostowaniu bardziewiem w這sy s w okropnym stanie. Dlatego w czwartek id przefarbowa na br您 zbli穎ny do mojego naturlnego, kupi豉m szampon i od篡wk Biosilk, kupuj jedwab i zbieram kas na Babyliss pro. Koniec tego dobrego I ciekawa jestem jakie w這sy b璠 jak ju odro郾ie ta najgorsza cz窷 i j zetn

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.