jaki krem po 25 roku życia??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-01-12, 11:41   #1
monika#
Przyczajenie

jaki krem po25 roku życia

Za tydzień skończę 25 lat jakiego kremu powinnam używać.Nie palę jestem szczupła odżywiam się różnie tzn,jem wszystko.Na słońcu kiedyś przbywałam bardzo dużo obecnie umiarkowanie.Mam rozszeżone pory skury i skłonność do zarkórników.Proszę o poradę.
monika# jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-12, 11:54   #2
Justyna
Gość

Re: jaki krem po25 roku życia

Na rozszerzone pory i zaskórniki- preparat z BHA, np. Effaclar K, Neutrogena (wiecej preparatów w artykule o kwasach w dziale biochemia urody).
Na dzień krem z filtrem (minimum spf 10-15) chroniącym zarówno przed UVA i UVB i przeciwutleniaczami (witaminy, polifenole)- duży wybór takich kosmetyków w dziale słońce i opalanie.
Na noc- zależy jaką masz cerę, ale zawsze przydzada się krem nawilżajacy z witaminami, może być z retinolem- do pewnego stopnia może on naprawić uszkodzenia posłoneczne w skórze.
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-12, 12:49   #3
gosja
Przyczajenie

Re: jaki krem po25 roku życia

A co sądzicie o kremach z filtrami firmy Babor? (SUN CARE SYSTEM). Sprawdzaja się?
gosja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 12:44   #4
juliett
Raczkowanie

jaki krem po 25 r.ż.?

Jakich kremów powinnam używać? czy zacząc stosować już te przeciwzmarszczkowe? Jakich ewentualnie mam szukać składników w kremach?
zaznaczam ze mam cere mieszaną
25- latki i wzwyż [img]icons/icon12.gif[/img] jakich kremów uzywacie?????
juliett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-18, 13:01   #5
Agentka
Wtajemniczenie

Re: jaki krem po 25 r.ż.?

Czesc Julka [img]icons/icon7.gif[/img] jesli nie jestes w ciazy, to polecam serie Zaji z aretiną Q10 - look w Kw na poszczególne produkty- ja uzywałam jedynie i nadal uzywam kremu pod oczy z tej seri- i jest super Niedrogi, ale fajny kremik [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Stary 2003-11-18, 15:39   #6
labi
Przyczajenie

jaki krem po 25 roku życia???

Witam, skończyłam 25 lat i wstyd się przyznać nie używam kosmetyków do pielęgnacji twarzy (bardzo sporadycznie), chcę to zmienić i wybrać sobie krem nawilżający? bo moja cera przestała być promienna bardzo proszę o pomoc, mam cerę normalną, raczej bezproblemową, słyszałam o kremie hydracid c firmy SVR- nie wiem czy nie jest za silny, bardzo proszę o pomoc
labi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 16:14   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: jaki krem po 25 roku życia???

SVR Hydracid bardzo polecam - to dobry krem.Wiele razy na Wizażu mówiłyśmy o tym ,że kosmetyki trzeba dobierać do potrzeb skóry,nie trzeba tak bardzo ściśle trzymać się zaleceń producenta.Kosmetyki z dużą zawartością wit.C świetnie poprawiają wygląd skóry.Polecam preparat Flavo C (moje klientki ,które zaczęły regularnie stosować ten kosmetyk są bardzo zadowolone),inna propozycja ekspresowej kuracji to ampułki Bioline (Pure Vit. C i Excel Vit.C).
Z tańszych (bardzo mi się spodobała ta firma)polecam Norel- kilka ciekawych serii. Możesz pomyśleć o zabiegu kosmetycznym w gabinecie - polecam peeling kawitacyjny (ultradźwiękowy) a po nim masaż ,maseczkę odpowiednią do potrzeb cery - w trakcie takiego zabiegu kosmetyczka zadba także o okolice oczu,szyję i dekolt.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:55   #8
Sandra222
Przyczajenie

Jaki krem po 25 roku życia?

Witam,
szukam dobrego kremu do cery mieszanej +25. Probowałam Olaya, nawet ok,ale kremy tzreba przeciez zmieniac. Po kuracji dotleniającej z Soray'i niestety dostalam uczulenia.
Teraz kupilam Dermike Collaction ale ta seria chyba jest bardziej dla kobiet po 30 roku życia.
Czy możecie polecic cos sprawdzonego?
Sandra222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 22:01   #9
kotek24
Raczkowanie

Dot.: Jaki krem po 25 roku życia?

polecam krem z Dermika preventi, jest dla młodych kobiet przeciwko pierwszym oznakom starzenia
kotek24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:54   #10
Sandra222
Przyczajenie

Kupilam Dermike Collaction,ale wg ulotki jest ona przeznaczona dla kobiet po 30r.z. i obawiam sie czy nie za wczesnie.
Zaraz bede szukac kosmetykow z tej serii...dziekuje Kotek24
Sandra222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:01   #11
magda-lenka*
Raczkowanie

Wszystko zależy od kondycji Twojej skóry. Jeżeli są już na niej pierwsze drobne zmarszczki mimiczne to na krem 35+ wcale nie jest za wcześnie. Skóra czerpie z kremu to czego potrzebuje. Mam 27 lat i stosuję już łagodne kremy przeciwzmarszczkowe dla 30-latek.
Polecam apteczny Galanea - nawilżający przeciwzmarszczkowy, kosztuje ok 15 zł i jest o wiele lepszy i tańszy niż Dermika. Ma doskonałe recenzje i bardzo dobry skład.
magda-lenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:35   #12
magdziaby
BAN stały

GG do magdziaby
Jaki krem po 25 roku życia? kontynuacja

Hej dziewczyny wyczaiłam nową serie kremów po 25 roku życia nie sa drogie, ale jeszcze ich nie próbowałam. KOLASTYNA - Ogród SPA może któraś z was miała juz okazje spróbować ich. Jeśli tak prosze o komentarze
magdziaby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:37   #13
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: Jaki krem po 25 roku życia? kontynuacja

Cytat:
Napisane przez magdziaby Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wyczaiłam nową serie kremów po 25 roku życia nie sa drogie, ale jeszcze ich nie próbowałam. KOLASTYNA - Ogród SPA może któraś z was miała juz okazje spróbować ich. Jeśli tak prosze o komentarze
Kremów nie dobiera się wg wieku, a wg stanu i rodzaju skóry.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 19:41   #14
magdziaby
BAN stały

GG do magdziaby

tak tylko jak określi swoj stan skóry
Stary 2009-10-29, 19:45   #15
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
tak tylko jak określi swoj stan skóry
Iść do lekarza dermatologa.

Cytat:
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
Stary 2009-10-29, 19:52   #16
magdziaby
BAN stały

GG do magdziaby

Może i masz racje, ale w Katowicach cięzko jest o dobrego dermatologa niestety. Jak narazie takiego nie spotkałam. Dlatego sama próbuje róznych kremów i chetnie czytam opini innych.
Stary 2009-10-29, 19:56   #17
szugarbejb
Zakorzenienie

W dziale Dermatologia jest lista polecanych dermatologów w różnych miastach.

Cytat:
(...)
Stary 2009-10-29, 20:01   #18
magdziaby
BAN stały

GG do magdziaby

ok. Dzięki zobacze moze coś znajde
Stary 2009-10-30, 12:13   #19
hau1
Przyczajenie

Hej a jaką masz skórę? Tłustą, suchą, mieszaną, wrażliwą, jakich kosmetyków używałaś do tej pory??? Postaram się pomócJ

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Każdy typ skóry pielęgnujemy inaczej. Po 25 roku życia pielęgnacja musi być troszkę intensywniejsza jak przed 25J. Kremów jest bardzo dużo są w różnym przedziale cenowym czasami te z niższej półki dają lepsze efekty jak z tej wyższej. Mam kilka pomysłów na krem po 25 roku życia ale najpierw musisz pomóc mi zdiagnozować swoja skórę. Pozdrawiam
hau1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 17:42   #20
magdziaby
BAN stały

GG do magdziaby

Witam Przeprasz, ze dopiero terz sie oddzywam, ale byłam w szpitalu urodzić moja córcie A więc skóre mam mieszna lecz z tendencją do pękających krwinek. Na chwile obecna smaruje sie kremem oliwkowym bo tylko przy tym w miare skóra mi sie nie łuszczy. Zazwyczja po każdym kremie nawilżajaćym mam suchą skóre, która mnie ściąga. Za pomoc dziękuje
Stary 2009-11-07, 00:42   #21
LouLou25
Zakorzenienie

Cytat:
Witam Przeprasz, ze dopiero terz sie oddzywam, ale byłam w szpitalu urodzić moja córcie A więc skóre mam mieszna lecz z tendencją do pękających krwinek. Na chwile obecna smaruje sie kremem oliwkowym bo tylko przy tym w miare skóra mi sie nie łuszczy. Zazwyczja po każdym kremie nawilżajaćym mam suchą skóre, która mnie ściąga. Za pomoc dziękuje
Oprocz nawilazania powinnas skupic sie na kremach w solidna porcja antyoksydantow (lepiej zapobiegac zmarszczkom niz leczyc). Ekstrakty roslinne, witaminy: B3, E, C.
No i filtr

sure. fine. whatever.

LouLou25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 10:58   #22
goska_m
Przyczajenie

witam mam 25 lat i problem z wybraniem kremow.
Mam cere mieszana sklonna do wypryskow i majaca przebarwienia. Posiadam rowniez niechcane zmarszki mimiczne. W chwili obecnej uzywam serum ANEW CLINICAL (na przebarwienia i jest bardzo dobry). Swego czasu uzywalam kremu SORAYA nawilzajaco-matujacy na dzien i na noc, bylam z niego bardzo zadowolona bo po jego uzyciu nie wyskakiwaly mi krosty, a czesto mi sie zdaza przy uzywaniu kremow. Zrezygnowalam z niego poniewaz wyczytalam ze lepiej jest stosowac kremy oddzielnie na dzien i oddzielnie na noc, oraz z powodu wieku uwazam ze potrzeba mi teraz silniejszego kremu
Prosilabym o pomoc w doborze kremow do twarzy jak rowniez kremu pod oczy, ktorego jeszcze nie uzywalam, a wiem ze powinnam bo mam sklonnosc do sincow pod oczami. Aaa i oczywiscie jaki filtr powinien posiadac moj krem Zalezy mi na kremach nie koniecznie z gornej polki z gory dziekuje za szybka odpowiedz
goska_m jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości