nadmierna potliwość - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-05-07, 12:20   #61
blackenedone
Przyczajenie

Dot.: Nadmierna potliwość

Racja, bloker z Ziaji wypróbuj. Nie chcę straszyć, ale czasem przyczyny nadmiernej potliwości tkwią w problemach z gospodarką hormonalną organizmu, więc jeśli nic nie pomoże, warto zwrócić się o poradę lekarską
blackenedone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:48   #62
Effervescing Elephant
Zadomowienie

Stosowała któraś z Was ziajowy bloker na stopy?

Pod pachy również mogę go polecić; używałam wcześniej antidralu, ale kiedy się skończył postanowiłam spróbować blokera z ziai (zwłaszcza, że jest parę razy tańszy). Póki co sprawdza się dobrze, ale muszę go przetestować w bardziej ekstremalnych warunkach.
Effervescing Elephant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:53   #63
Moonik 8
Przyczajenie

Witam!
Mam pytanie... Słyszałam, że na nadmierną potliwość dobry jest perspiblock. Dużo o nim czytałam i wydaje się ok ale ja np. przyjmuję na stałe Cilest i nie wiem czy nie ma jakichś przeciwskazań?? Bo najbardziej martwię się o obciążenie wątroby
Jeśli ktoś próbował niech coś doradzi! Pliz!
Moonik 8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 14:59   #64
chemiczna_
Raczkowanie

Nadmierna potliwość - co wybrać?

Cześć dziewczyny, piszę do Was, bo dziś nareszcie postanowiłam zmienić swoje życie.. Schudłam, moja figura wyglada o niebo lepiej niż kiedyś, a nadal nie mogę się przemóc żeby wyjść z ciuchów "worków" z powodu pocenia się ...

Całe życie moje zakupy ciuchowe oparte były o trzy kryteria :
-czy na tym materiale widoczny jest pot ?
-czy na tym kolorze widoczny jest pot ?
-czy gdybym się spociła, to będzie widać ?

I tak właśnie wyglądają moje ciuchy... W liceum jeszcze się łudziłam, że jak nie jest gorąco, to się nie spocę i praktycznie po kilku minutach zaczęły się te okropne kręgi pod pachami ...

W moim przypadku całe to pocenie doszło do takiego stopnia, że nie zawracałam sobie głowy żadnymi blokerami, bo wiedziałam, że to mi i tak nie pomoże. Ostatnio jednak obejrzałam reklamę medispirantu i zaczęłam wgryzać się w temat. Wiem, że istnieją takie preparaty jak etiaxil, antidral, ale czy jakikolwiek jest w stanie pomóc mi ?

Dziewczyny ! Jeżeli którakolwiek z Was też myślała, ze jest "przypadkiem beznadziejnym" i pocenie sprawiało, że musiała wywracać swoje życie o 180 stopni, to BŁAGAM - jak to zrobić ?

Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:05   #65
MissChievousTess
Zakorzenienie

Dot.: Nadmierna potliwość - co wybrać?

Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy Ci coś pomoże.
Etiaxil jest bardzo dobry. Masz też suplementy diety Perspibolck, jest Medispirant.
Testuj, a jak takie specyfiki nie pomogą to można iść na zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej.
Stary 2014-08-09, 15:45   #66
kosiolek
Raczkowanie

Autorko, nie znam sie na kosmetykach, ktore moglyby Ci pomoc, ale jezeli naprawde planujesz zmienic swoje zycie (ogromnie gratuluje zrzucenia zbednych kilogramow!), to przyjrzyj sie wlasnie tkaninom, z ktorych zrobione sa Twoje ubrania.

Mialam kiedys problem z potliwoscia, szczegolnie jezeli chodzi o stopy. Wiele lat temu, ktos zasugerowal, zebym zaczela nosic wylacznie naturalne tkaniny - bawelna, welna, len i jedwab. Zrobilam to, i od tamtej pory poce sie znacznie mniej, a nawet jezeli sie spoce, to bezwonnie. Kiedys wszystkie buty jakie mialam, mialy nieprzyjemny zapach, teraz moje stopy sa zawsze bezwonne. W kazdej chwili moge sciagnac jakiekolwiek buty i bez zadnych oporow podlozyc komus swoje stopy pod sam nos, bez cienia watpliwosci, ze ta druga osoba nie poczuje zupelnie nic. Moje zycie rzeczywiscie diametralnie sie zmienilo odkad zaczelam nosic naturalne tkaniny.
kosiolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:04   #67
Patryka
Zadomowienie

Najpierw radzę kupić coś tańszego, np. Ziaja Bloker, który działa podobnie jak Etiaxil, ale jest 5 razy tańszy, i w moim przypadku działa lepiej niż ten drugi. Jeśli nie sprawdzi się u Ciebie, możesz spróbować czegoś innego.

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 23:09   #68
_ruDzik
Raczkowanie

chemiczna_ - ja ma podobny problem ale nauczyłam się sobie z tym na swój sposób radzić. Używam tego http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18...24h-spray.html dezodorantu, działa bardzo zadowalająco. Poza domem jak mam dostęp do bieżącej wody to po prostu przemywam pachy od czasu do czasu, zdarza mi się też używać do tego zwykłych mokrych chusteczek. Do tego jak jest bardzo gorąco to noszę przewiewne ubrania - T-shirty mam w większości klasyczne białe lub czarne z jakimiś nadrukami, blade pastelowe kolory też się nadają. Nawet jak się spocę to nie widać kół pod pachami, a poza tym bardzo pasuje mi taki styl. Często noszę też koszulki na ramiączkach.
Jeszcze słyszałam o wkładkach przeciwpotowych - czytałam kiedyś o nich i ludzie je chwalą, ja pewnie je wypróbuję na ustnym egzaminie poprawkowym
O blokerach możesz poczytać tutaj: http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/...otu_41591.html

Pani filolog
_ruDzik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 02:30   #69
SoniaxDD
Przyczajenie

A czy któraś z Was próbowała już Medispirantu? Również jestem ciekawa czy jest skuteczny. Osobiście testowałam na sobie popularne antyperspiranty jak i ziaja-bloker, antidral i tabletki perspiblock. Wszystkie jednak przynosiły marne efekty, dlatego szukam czegoś mocniejszego
Co do wkładek, faktycznie są pomocne. Używam głównie przy długim rękawie (przy krótkim się boję by nikt nie zauważył).
SoniaxDD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:15   #70
thewerka27
Zadomowienie

Tak jak już wyżej zostało wspomniane, spróbuj na początku Blokeru z Ziaji, działanie to samo co droższe specyfiki a cena kilkukrotnie niższa. Poza tym, jeśli na prawdę cierpisz z powodu nadmiernej potliwości to radziłabym się udać do lekarza, gdyż jest to jeden z objawów nadczynności tarczycy, więc wskazane byłoby to skonsultować z lekarzem i może zrobić w tym kierunku jakieś badania.

A polecacie coś na nadmierną potliwość dłoni?
Stary 2014-08-10, 19:19   #71
Jeannee
Zakorzenienie

Nie rozumiem, że nie spróbowałaś nic drogeryjnego, bo i tak nie pomoże?! Takim tokiem myślenia dużo nie zdziałasz.

Ja ogóle problemów z poceniem nie mam, ale tej zimy zaczęłam się pocić jak nie wiadomo co! W zimę Miałam plamy pod pachami, dosłownie śmierdziałam po paru godzinach, mimo tego, że użyłam antyperspirantu i umyłam się przed wyjściem. Byłam załamana i przerażona.

Ale po zakupie blokera z Ziaji problem zniknął. Do teraz używam go raz w tygodniu na noc zapobiegawczo. Spróbuj!
Jeannee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:57   #72
LilianaL
Przyczajenie

Ostatnio dużo słychać o tabletkach dla osób o nadmiernej potliwości - jeśli rzeczywiście jest to duży problem to chyba będą najlepsze. Różnego typu kulki czy dezodoranty działają tylko miejscowo, a tabletki na całą powierzchnię ciała.
Stary 2014-08-12, 18:55   #73
tiramisufan
Raczkowanie

Ja też polecam bloker ziaji

Sent from my lumia using Tapatalk
Do hejterów: 97% katolickiej większości przypominam "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem"(J 8,7), pozostałym 3% odwołuję się do poszanowania osoby ludziej, jej godności i prawa do życia prywatnego i samodzielnego decydowania o swoim losie (art 30 i 46 Konstytucji RP).
tiramisufan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 14:37   #74
Lilth
Raczkowanie

Miałam z tym problem, nawet nie wiem ile kasy wydałam na róże specyfiki i z drogerii i z apteki, nic nie pomagało, po dwóch latach samo przeszło. Teraz pocę się jak normalny człowiek..

Spróbuj, może Tobie coś pomorze.
Stary 2014-08-14, 10:45   #75
chemiczna_
Raczkowanie

Tarczycę sprawdzałam już jakiś czas temu, jest ok ...
Nie jest to też przejściowy problem, bo zmagam się z nim już około 10 lat (odkąd zaczęłam dojrzewać).

Słyszałam, że czasem pomaga depilacja laserowa pach - niby pozbycie się cebulek włosowych jakoś pomaga na pachy, słyszałyście coś o tym ?

Some are born to sweet delight,
Some are born to endless night.
chemiczna_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:28   #76
Inez Like
Przyczajenie

ziaja bloker najlepszy....

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-21 o 21:20 Powód: reklama kanału na YT
Inez Like jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
nadmierna potliwość, potliwość, stopy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości