Amatorszczyzna :P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-30, 11:19   #1
sylia
Rozeznanie

Amatorszczyzna :P

Hey dziewczyny. Już kiedyś umieściłam tu swój makijaż, ale to było dawno i nieprawda ;P
Próbuję więc swoich sił od nowa, tylko błagam nie jedźcie po mnie za bardzo ;P Ja sobie zdaję sprawę, że mistrzostwo to to nie jest. Żresztą nie wiem czy coś zobaczycie na tych zdjęciach. Starałam się zrobić dobre fotki, ale mam aparat od niedawna i jeszcze mistrzem nie jestem ;P
Przepraszam,że nie ma całej twarzy, następnym razem postarm się bardziej i wkleję zarówno zbliżenia oczu jak i cała buzię.
Kosmetyki:
cień do powiek Sensique trio
tusz do rzęs Astor Lycra Extend
cień do powiek Manhattan Multi effect czarny( użyty zamiast kredki do oczu)
Czekam na opinie i już się boję :P

Edytowane przez sylia
Czas edycji: 2008-01-16 o 17:58
sylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 11:37   #2
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Amatorszczyzna :P

Wyszło płasko, przydałaby się kreseczka przy linii rzęs na górnej powiece. No i jakiś ciemniejszy akcent w załamaniu, nie strasznie ciemny, ale ze 3 tony ciemniejszy od cienia bazowego, w celu uzyskania głębi.
Poza tym jest ok.
Stary 2007-05-30, 11:39   #3
azzis
Zakorzenienie

No jak dla mnie nic specjalnego... Za delikatny. Mogłaś podkreślić górną powiekę rysując kreskę (dół ładnie podkreślony). Mogłaś pocieniować trochę używając ciemniejszego niebieskiego i mocniej wytuszować rzęsy
azzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:00   #4
sylia
Rozeznanie

madziunia80 i azzis- no to jest właśnie taki delikatny makijaż, niespecjalny, można napisać w sam raz do szkoły :P cieniować nie potafię, kreski na górnej powiece zrobić tymbardziej. Kiedyś mi się to udawało(kreska),a teraz musiałabym ostro poćwiczyć. Aha moje rzęsy sa baaaardzo krótkie, a na tych zdjęciach mam na nich trzy warstwy. Z nimi się nie da nic zrobić :/ Mogę sobie nawlaić tonę tuszu i dalej będą krótkie, nijakie i tylko się skleją

Stary 2007-05-30, 12:14   #5
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Sylio nigdzie nie napisałam, że makijaż powinien być ciemny. Napisałam, że jest płaski, dlatego że jednokolorowy. Kreska przy linii rzęs wzmocniłaby efekt tuszu, a cień o maksymalnie 3 tony ciemniejszy nałożony w załamaniu powieki dodałby głębi spojrzeniu.
Stary 2007-05-30, 12:14   #6
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
madziunia80 i azzis- no to jest właśnie taki delikatny makijaż, niespecjalny, można napisać w sam raz do szkoły :P cieniować nie potafię, kreski na górnej powiece zrobić tymbardziej. Kiedyś mi się to udawało(kreska),a teraz musiałabym ostro poćwiczyć. Aha moje rzęsy sa baaaardzo krótkie, a na tych zdjęciach mam na nich trzy warstwy. Z nimi się nie da nic zrobić :/ Mogę sobie nawlaić tonę tuszu i dalej będą krótkie, nijakie i tylko się skleją
Tak, dokładnie w sam raz do szkoły.
No to ćwicz kochana te kreski, ćwicz I cieniowanie koniecznie . Na zdjęciu Twoje rzęsy nie wyglądają na takie krótkie ...
Może zmień tusz? Albo podkręć je zalotką ;-)
azzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:09   #7
ciaszunia
Zakorzenienie

GG do ciaszunia

zgadzam sie z tym ze wyszlo plasko.mieszaj i bwa sie kolorami wyszlo by lepiej gdybys dodala jakis ciemniejszy akcent.i reszy na gorze wygladaja jakby wcale nie byly pociagniete tuszemtyle moich uwag.sproboj zrobic jakis makijaz z zastosowaniem naszych porad.napewno wyjdzie bardzo fajnie
ciaszunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:03   #8
Dzinks_Dz
Rozeznanie

GG do Dzinks_Dz

Brak modelowania powieki jakimś ciemniejszym cieniem w załamaniu powieki i w zew kąciku. Rzęsy mało widoczne-bardziej bym je wytuszowała. Czarna kreska też by się przydała na górnej powiece
Dzinks_Dz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 14:07   #9
.:aniah:.
Zadomowienie

GG do .:aniah:.

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny. Już kiedyś umieściłam tu swój makijaż, ale to było dawno i nieprawda ;P
Próbuję więc swoich sił od nowa, tylko błagam nie jedźcie po mnie za bardzo ;P Ja sobie zdaję sprawę, że mistrzostwo to to nie jest. Żresztą nie wiem czy coś zobaczycie na tych zdjęciach. Starałam się zrobić dobre fotki, ale mam aparat od niedawna i jeszcze mistrzem nie jestem ;P
Przepraszam,że nie ma całej twarzy, następnym razem postarm się bardziej i wkleję zarówno zbliżenia oczu jak i cała buzię.
Kosmetyki:
cień do powiek Sensique trio
tusz do rzęs Astor Lycra Extend
cień do powiek Manhattan Multi effect czarny( użyty zamiast kredki do oczu)
Czekam na opinie i już się boję :P
Pamiętam Twoje oczka, bo mi się bardzo podobają
Hej, tu nie chodzi o to żeby kogoś zjechać, tylko żeby pomóc. A czasem trzeba skrytykować, żeby pomóc Ale nigdy w złej wierze, zresztą zauważ, że jak tutaj komentujemy, to wszystko- nawet to, czego normalnie 'w realu' się nie zauważa. I nikt nie mówi, ze trzeba od razu być mistrzem- w końcu po to jest to MM, aby się też uczyć.
Do rzeczy- zgadzam się z dziewczynami. Ćwicz cieniowanie, nakładaj ciemniejszy cień po trochu w wewnętrznym kąciku i sprawdzaj efekt oddalając się od lustra. Rozumiem problem rzęs, wcale nie są takie krótkie, spróbuj używać zalotki.Fotki nie są złe, kwestia wprawy.
Trzymaj się i próbuj dalej
Stary 2007-05-30, 14:48   #10
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Jasny cień + czarna kreska na dolnej powiece obciążają oko.

Ten makijaż jest typowy dla młodych gimnazjalistek/licealistek, które stawiają swoje pierwsze kroki w makijażu, więc mnie nie dziwi dobr kolorów i techniki.
Rozgrzeszam.
Stary 2007-05-30, 15:09   #11
magi81
Zadomowienie

Masz bardzo ładne, duże oczy a kolor tęczówek to sam miód Zgadzam się z powyższymi uwagami, że wystarczyłoby bardziej wymodelować oko. Makijaż nie stanie się przez to bardziej ciemny czy ostry za to nabierze głębi. Zastosuj się do porad a sama zobaczysz różnicę

OT: to mój 1000 post
magi81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 15:52   #12
gamegirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Wyszło płasko, przydałaby się kreseczka przy linii rzęs na górnej powiece. No i jakiś ciemniejszy akcent w załamaniu, nie strasznie ciemny, ale ze 3 tony ciemniejszy od cienia bazowego, w celu uzyskania głębi.
Poza tym jest ok.
zgadzam sie
gamegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 20:56   #13
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

ja bym proponowała odrobinkę rozetrzeć pacynką czarną kreskę na dolnej powiece żeby wyglądała bardziej łagodnie.

Szkoda, że nie ma zdjęć całej buźki
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 21:19   #14
krek
BAN stały

GG do krek

jest soooper delikatnie .... fajnie .... to nic ze amatorszczyzna ale jak cytuje pomadka niekotre gimazjalistki malują sie gorzej i sie ze mną zgodzisz ... te rozmazane cienie te krzywe kreski i te posklejane odbite pod brwiami rzesy. tutaj jest ładnie podobny makijaż pokazywali w JOY
krek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 10:30   #15
sylia
Rozeznanie

krek: Twojej opinii chyba bałam się najbardziej a tu niespodzianka
dziewczyny: hehe dzięki myślałam, że będzie gorzej z ocenami zdaję sobie sprawę,że to taki nijaki makijaż, próbowałam wczoraj wykonać taki makijaż jak radzicie, czyli cieniowanie itd. ale jakoś kiepsko mi wyszło :/ Tylko jedna wielka plama się zrobiła :/ A no i kreseczkę na górnej powiece zrobiłam, heh trochę krzywa wyszła :P
pomadka: ja lubię się tak malować, bo bez tej czarnej kreski na dolnej powiece wyglądam po prostu źle, albo się tak bardzo przyzwyczaiłam :P
a ile kosztuje zalotka? bo nawet się nie orientuję :P nigdy nie używałam, wydaje mi się, że moim rzęsom to nic nie pomoże

Stary 2007-05-31, 11:20   #16
truskaffka
Zakorzenienie

jakos tak...bez polotu... brakuje mi wiecej odcieni jak juz ktoraz z Was pisala "plaski"
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:57   #17
sylia
Rozeznanie

Dziewczyny starałam się wczoraj wykonać makijaż 3 odcieniami zieleni a zlało mi się w jednen kolor :/ i jedno oko jest pomalowane bardziej od drugiego, widać jakby prześwity tam gdzie dałam jaśniejszy cień. Chciałam ten makijaż wkleić,ale się boję, że jest gorszy nawet od tego prezentowanego tutaj...

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości