Amerkanki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-30, 21:35   #1
coolerka
Raczkowanie

Cool

Amerkanki...

Powiedzcie mi bo zawsze jak ogladam programy na mtv mnie to trapi, jak amerykanki to robia, ze zawsze maja takie swietne fryzury, makijaz, wogole jakos tak lepiej wygladaja niz przecietne dziewczyny w polskich liceach, na studiach... :conf used:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:50   #2
trufelka
Raczkowanie

Dot.: Amerkanki...

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi bo zawsze jak ogladam programy na mtv mnie to trapi, jak amerykanki to robia, ze zawsze maja takie swietne fryzury, makijaz, wogole jakos tak lepiej wygladaja niz przecietne dziewczyny w polskich liceach, na studiach... :conf used:
U nich napewno tez sa dziewczyny takie jak u nas. Moze roznimy sie kultura, itd, ale nie jakos drastycznie.
Osobiście mowie sobie, ze przed kazdym nagraniem dziewczyny sa malowane i szykowane do nagrania, dlatego wygladaja dobrze .
trufelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 22:57   #3
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

U nas dziewczyny występujące w róznych programach telewizyjnych wyglądają super.S a wybierane na castingach, przed każdym nagraniem pracuje nad nimi sztab profesjonalistów...

Co do Amerykanek.Przecietna jest o wiele bardziej zaniedbana niż przeciętna Polka.To przecież wśród ludzi z Ameryki Pn jest najwięcej otyłych ludzi.
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:12   #4
coolerka
Raczkowanie

noiby wiekszosc amerykanek jest otyłych a z tego co widze to o wiele wiecej z nich uprawia sporty w szkole, maja tam cheerleaderki, ktore potrafia takie rzeczy o ktorych wiekszosc z nas nawet nie snila :/ pozatym wybaczcie ale watpie zeby cala szkole malowali przed zdjeciami a takie programy najczesciej ogladam :/
ciekawi mnie czy sa jakies amerykanskie sposoby na urode pozatym ze maja o wiele mniej zajec i wiecej wolnego czasu niz przecietny uczacy sie polak

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172117
coolerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:30   #5
Aiwlys
Raczkowanie

Lazac ulicami mojego miasta naprawde czasami musze sie powstrzymywac, zeby nie ogladac sie za kobietami.
Polki sa sliczne
A to kilka przykladow amerykankiej mlodziezy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg BelmontEastStudents.jpeg (72,4 KB, 631 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girls.jpg.w560h420.jpg (45,4 KB, 612 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new%20york%20trip.jpg (78,0 KB, 525 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg house%20girls.jpg (52,9 KB, 620 załadowań)

Aiwlys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:47   #6
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
noiby wiekszosc amerykanek jest otyłych a z tego co widze to o wiele wiecej z nich uprawia sporty w szkole, maja tam cheerleaderki, ktore potrafia takie rzeczy o ktorych wiekszosc z nas nawet nie snila :/ pozatym wybaczcie ale watpie zeby cala szkole malowali przed zdjeciami a takie programy najczesciej ogladam :/
ciekawi mnie czy sa jakies amerykanskie sposoby na urode pozatym ze maja o wiele mniej zajec i wiecej wolnego czasu niz przecietny uczacy sie polak

ja mogę napisać tylko jedno- czyżby dopadł Cię syndrom "swego nie znacie cudze chwalicie?"
Stary 2007-05-31, 12:53   #7
esolinka
Zadomowienie

Może dlatego, ze mają więcej czasu?! Mają czas i kase żeby chodzić do kosmetyczek itp Znajoma mi opowiadała, ze tam większość nastolatek chodzi na depilacje laserową i mają kłopot z głowy. U nas niestety można zauważyć dziewczyny z zaniedbanymi nogami. Tylko nie zrozumcie mnie źle...absolutnie nie chce źle mówić o Polkach bo takze uważam, ze są śliczne i mają świetny gust
esolinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:33   #8
Aiwlys
Raczkowanie

Hyhy tak patrze i mysle ze my chyba mamy inne MTV, bo w wiekszosci programow te laski sa super zwyczajne.
Wyjatek stanowi program o urodzinach 16 letnich ksiezniczek ze szkol do ktorych chodza najbogatsze dzieci, gdzie kazde z nich ma swojego masazyste, fryzjera i porche w prezencie od rodzicow ;P

Aiwlys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 13:43   #9
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aiwlys Pokaż wiadomość
Hyhy tak patrze i mysle ze my chyba mamy inne MTV, bo w wiekszosci programow te laski sa super zwyczajne.
Wyjatek stanowi program o urodzinach 16 letnich ksiezniczek ze szkol do ktorych chodza najbogatsze dzieci, gdzie kazde z nich ma swojego masazyste, fryzjera i porche w prezencie od rodzicow ;P

Stary 2007-05-31, 19:12   #10
fioletowa_panna
Raczkowanie

wszedzie ludzie sa tacy sami sa i ladni i brzydcy i ci ktorzy dbaja o sieie i ci ktorzy nie dbaja w kazdym zakatku swiata pzreciez tak jest
fioletowa_panna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 18:38   #11
spicegirl
Zadomowienie

GG do spicegirl

Moim zdaniem glownym powodem tego, ze Amerykanki sa/wydaja sie ladniejsze jest to, ze sie bardzo duzo usmiechaja no i maja bardzo ladne zadbane zeby. Poza tym sa pewne siebie (tak, nawet te ponad 100-kilowe) i maja fajne firmowe ubrania (bo tu one nie sa drogie).

Juleczka

Maleństwo

spicegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 18:40   #12
spicegirl
Zadomowienie

GG do spicegirl

Aha, jeszcze cos - bierz pod uwage, ze w kazdej telewizji nie pokazuje sie tych zapyzialych ludzi, tak samo jest z telewizja w Polsce, nie? Pokazuje sie tych ladniejszych. Ja pracuje na renomowanym uniwersytecie i kilkaset studentow dziennie przewija sie przez biuro - powiem ci, ze ok 10% z nich jest tak zaniedbanych, ze nie jestem w stanie stwierdzic na 100% ich plci...

Juleczka

Maleństwo

Stary 2007-06-01, 19:08   #13
intense
Raczkowanie

miałam okazję oglądać Amerykanki w ich "środowisku naturalnym" i wcale nie jest tak jak to pokazuje telewizja. nie mówię, że są brzydkie, bo przecież w każdym kraju są ludzie ładnie i mniej ładni, ale niektóre naprawdę nie zwracają uwagi co mają na sobie i ile dni temu się czesały. chociaż jak np. miałam okazję wychodzić na jakieś imprezy z nimi to rzeczywiście wyglądały jak księżniczki - super fryzura, piękne paznokcie itp, itd.
chyba bardziej to wszysto zależy od charaktetu i okazji, a nie od kraju z którego sie pochodzi.
Stary 2007-06-01, 19:33   #14
prettycow
Raczkowanie

Po pierwsze : Intense ale masz ładny avatar!

Po drugie czy ja wiem czy one sa jakos specjalnie ładne? na pewno mają wiecej środków i lepsze możliwosci niz przeciętna Polka klasy średniej na dbanie o siebie - kosmetyki, ciuchy, fryzjer - czy że są nie tyle ładne co ładnie porobione

Po trzecie: Mnie sie ten naród kojarzy ze skrajnościami, z jednej strony ludzie którzy uprawiają sprorty jakis tam jogging mają w szkołach wf z możliwoscia uprawiania różnych dyscyplin - u nas z tym różnie - dużo wiedza o zdrowiu - przecież wszystko co najbardziej odjechane i ważne zbadali Amerykańscy naukowcy - maja na to potężne środki. Z drugiej strony kanapowe lenie, zaniedbani ludzie, którzy wychodzą jedynie do super marketu i to w domowych ciapciach i powyciąganych dresach, ludzie z olbrzymią otyłością wchyłaniający fast food i gotowe dania z mikrofalówki. Oczywiscie zapewne wiekszośc społeczeństwa jest gdzies po środku - to sa jednak moje subiektywne skojarzenia.

Po czwarte i najważniejsze Polki sa najpiękniejsze !!!!!!! naprawdę nie jestem jakas teges ale ogladam sie za dziewczynami cześciej jak za facetami tylko czasem sie nieźle potrafią wypindrowac :/

A odnosząc sie bezpośrednio do pytania czy sa jakies "hamerykanskie" sposoby to szczerze powiem, ze nie wiem - ale internet to potęga, szujac trzeba na amerykanskich "wizażach" ;p

prettycow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:33   #15
nineczka
Wtajemniczenie

jestem zaskoczona bo zawsze myslalam i nie tylko ja, ze Amerykanki sa duzo duzo brzydsze niz Polski..Oczywiscie sa i ladne kobitki ale wiekszosc nie wyglada jakos specjalnie. Nie wiem moze w New York, nie wiem moze w innych miejsach ale tu gdzie jestem w Dolinie Krzemowej, kobiety nie sa ladne. Wiekszosc nosi dresy, duzo jest otylych kobiet.. ale sa i piekne, tylko rzadko je widac. Wiekszosc mieszkajacych tu mezczyzn Polakow, jak jedzie do Polski po paru latach pobytu tutaj, to przyjezdzaja zachwyceni, tym ile pieknych Polek chodzi po ulicach.
Ale zgodze sie z tym, ze wiekszosc Amerykanek-bo tez nie wszystkie- ma piekne zeby i to dodaje duzo uroku.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:35   #16
nineczka
Wtajemniczenie

przypomnialo mi sie, to nie prawda, ze maja wiecej wolnego czasu. Wiekszosc Amerykanek zaczyna pracowac na pol etatu majac 16 lat, oczywiscie chodzac do szkoly wiec z tym wolnym czasem moze byc roznie.
Stary 2007-06-01, 19:43   #17
prettycow
Raczkowanie

Pewnie masz rację. Tylko ja nie porówywałabym "obciązenia" przez ich obowiązki szkolne z naszymi. Chyba, ze coś sie zmieniło. Moja koleżanka jeszcze w podstawówce wyjechała do USA i wiem, ze leniuchowała strasznie no tylko jezyk na początku - wiadomo Było daleeeeeko do przodu - a nawet poza program
Uczennice i studentki też w kraju pracują - często za duzo śmieszniejsze pieniądze
No ale to nie jest licytacja pt. Kto ma gorzej

prettycow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:14   #18
intense
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Po pierwsze : Intense ale masz ładny avatar!
dziękuję! Twój też jest ładny.
Stary 2007-06-01, 21:49   #19
truskawkowawiosna
Moderator

ja tam nie lubie takich ugolonien, niektore Polki sa ladne, ale wiekszosc jest zwyczajna, ale w porownaniu z Niemkami mamy same pieknosci w kraju a co do Amerykanek, porownajcie przecietna polska 50-latke a jej rowiesniczke z USA, z tego co slyszalam kobiety w USA bardziej zdbaja o swoja skore, mniej widac u nich oznaki starzenia sie, ale jak juz wspominalam nie zawsze uogolnienia sie sprawdzaja
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:28   #20
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość

Po trzecie: Mnie sie ten naród kojarzy ze skrajnościami, z jednej strony ludzie którzy uprawiają sprorty jakis tam jogging mają w szkołach wf z możliwoscia uprawiania różnych dyscyplin - u nas z tym różnie - dużo wiedza o zdrowiu - przecież wszystko co najbardziej odjechane i ważne zbadali Amerykańscy naukowcy - maja na to potężne środki. Z drugiej strony kanapowe lenie, zaniedbani ludzie, którzy wychodzą jedynie do super marketu i to w domowych ciapciach i powyciąganych dresach, ludzie z olbrzymią otyłością wchyłaniający fast food i gotowe dania z mikrofalówki. Oczywiscie zapewne wiekszośc społeczeństwa jest gdzies po środku - to sa jednak moje subiektywne skojarzenia.
Moge sie pod tym podpisac w 100%.

Tu gdzie ja mieszkam nie widzialam jakos specjalnie pieknych Amerykanek-fakt spotykam ladne ale rzadko.Tak 80 % ktore spotyklam to raczej otyle ,leniwe,nie uzywajace filtra i z tradzikowa cera(nie zebym miala cos do tradziku bo sama mam z tym problem) ale takie sa moje spostrzezenia.

Polski sa 1000 razy piekniejsze-jak lece do Polski to przynajmniej jest na co popatrzec
Stary 2007-06-01, 22:32   #21
nineczka
Wtajemniczenie

jesli chodzi o te wf w szkolach, to nie jest tak rozowo. Owszem jesli mieszkasz w dobrej dzielnicy co oznacza, ze masz kase aby kupic tam dom czy mieszkanie, to dziecko chodzi do dobrej szkoly, gdzie sa rozne sporty. Ale jesli mieszkasz w gorszej dzielnicy to czesto szkoly maja wf na korytarzach..tak, tak. Kiedys ogladalam program na ten temat. Babka powiedziala, ze w duzej wiekszosci szkol dzieci nie maja ruchu, bo szkoly nie stac na wf.
Stary 2007-06-01, 22:40   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie

Tak-zgadzam sie z Nineczka-nie wszedzie jest kolorowo-sa miejsca bardzo bogate gdzie ludzi stac na wszystko i sa tez miejsca b ubogie gdzie ludzie martwia sie jak zwiazac koniec z koncem.

Co do dbanie o skore-ja tu widze mnostwo kobiet z pomarszczona brazowa skora,czasami czerwona od nadmiaru slonca-jak wspomnialam o filtrach u mnie w pracy to nikt nie mial pojecia o czym mowie.

Takze nie jest tak idealnie jak to sie widzi w TV.TV wszytko idealizuje.
Stary 2007-06-01, 23:02   #23
nineczka
Wtajemniczenie

pewnie, ze nie jest idealnie. A w TV to wiadomo, ze pokazuja ladne babki, bo jakie maja pokazywac .. poza tym makijaz, fryzura, stylisci robia swoje.
Stary 2007-06-03, 01:48   #24
spicegirl
Zadomowienie

GG do spicegirl

CzarnyElf to dziwne z tym filtrem, wszystkie dziewczyny ktore znam maja obsesje na punkcie filtrow slonecznych. A co do tego, ze Polki sa piekne - to prawda, sa napewno naturalnie ladniejsze od Amerykanek, ale czesto Amerykanki sa bardziej zadbane. I zeby wygladac ladnie musza bardziej sie do tego przylozyc, ale im sie chce. Polki moga wygladac rewelacyjnie duzo mniejszym nakladem haha Tylko jeszcze raz powtarzam - tu sie prawie nie spotyka niezadbanych zebow a to bardzo duzo daje

Juleczka

Maleństwo

Stary 2007-06-03, 02:13   #25
nineczka
Wtajemniczenie

wydaje mi sie, ze to jak wygladaja Amerykanki zalezy od tego gdzie mieszkaja. Tak jak pisalam wczesniej- choc jeszcze tam nie bylam-pewnie w New York jest duzo zadbanych, ladnych kobiet, tymbardziej, ze to miejsce mody, projektantow, modelek. A gdy pojedzie sie w inne miejsca to jest juz roznie.
Stary 2007-06-03, 02:14   #26
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
CzarnyElf to dziwne z tym filtrem, wszystkie dziewczyny ktore znam maja obsesje na punkcie filtrow slonecznych. A co do tego, ze Polki sa piekne - to prawda, sa napewno naturalnie ladniejsze od Amerykanek, ale czesto Amerykanki sa bardziej zadbane. I zeby wygladac ladnie musza bardziej sie do tego przylozyc, ale im sie chce. Polki moga wygladac rewelacyjnie duzo mniejszym nakladem haha Tylko jeszcze raz powtarzam - tu sie prawie nie spotyka niezadbanych zebow a to bardzo duzo daje
To pewnie zalezy od tego gdzie mieszkasz,gdzie pracujesz.Ja mieszkam w mniejszym miescie,pracuje w miejscu gdzie pracuja osoby raczej biedniejsze(no bo za minimalna stawke)(sa to osoby w wieku 50,40,30,20 lat i ponizej)ale zadna nie slyszala o filtrach tak jak my tu gadamy o stabilnych filtrach na wizazu,co najwyzej kupia jakas niestabilna spf 15 w drugstore i to na tyle.
Zalezy to od miejsca w jakim mieszkasz i w jakim srodowisku sie obracasz-tak mysle

Tak z zebami to prawda-wiekszosc ma zadbane
Stary 2007-06-03, 09:37   #27
diablica9
Raczkowanie

Hmmm... Po pierwsze- w telewizji wszystko jest inne. Nie możemy porównywać tych umalowanych i uczesanych przez stylistów ze zwykłymi, chodzącymi po ulicach. Ja tam uważam, że w każdym kraju są zarówno piękne jak i mniej piękne dziewczyny. Kwestia zadbania i tego ile czasu poświęcisz swojemu ciału.
diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 10:31   #28
arizona18
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez esolinka Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze mają więcej czasu?! Mają czas i kase żeby chodzić do kosmetyczek itp Znajoma mi opowiadała, ze tam większość nastolatek chodzi na depilacje laserową i mają kłopot z głowy. U nas niestety można zauważyć dziewczyny z zaniedbanymi nogami. Tylko nie zrozumcie mnie źle...absolutnie nie chce źle mówić o Polkach bo takze uważam, ze są śliczne i mają świetny gust
Proste! Jak się ma kase to się ma na wszystko... w tym przypadku grube i brzydkie amerykanki za jednym szelestem sałaty robią z siebie bustewka, bo na to mają... jakby tak każda przeciętna Polka chodziła przynajmniej raz w tygodniu do fryzjera, manicurzystki, kosmetyczki, do tego miała szafe pełną najmodniejszych ciuchów to biła by ametykańcule na całej linii. Ale cóż przyszło nam (w większości) żyć w biednym kraju, gdzie każda przeciętna laska musi co miesiąc kombinowac żeby bez dużego nakładu finansowego dobrze wyglądać. I to jest sprawiedliwość

Pozdro 4all
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
arizona18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 11:55   #29
neitka
Zadomowienie

GG do neitka

Ja jak miałam mozliwość kontaktowania się z grupka ludzi mieszkających w stanach to wysnułam takie różne spostrzeżenia. Owszem WZSYSCY byli nieco bardziej okrągli niż osoby uważane u nas za szczupłe (nawet dziewczyna, która pływała kilka godzin dziennie była jakas pulchniejsza). Ale z kolei przebywaliśmy w różnych warunkach, tekże takich, gdzie makijaz absolutnie odpadał i wszystkie osoby - co do jednej - piękna cera, włosy, zęby. Ciekawa jestem, jak z tą cerą robią.... bo wydaje mi się, że to przeciez w dużej mierze geny... czy nie ??

neitka
neitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:21   #30
asica
Raczkowanie

Mam takie same spostrzeżenia jeśli chodzi o Angielki, i nie mam na myśli że są piękne, ale w porownaniu z przeciętną, nawet zadbaną Polką wyglądają lepiej tzn. bardzo rzadko zauważałam np. pryszcze no i z zębami też się zgadza... nie wiem w czym tkwi sekret, w genach czy może w tym, że Polacy (wielu z nich) to tacy życiowi męczennicy?
asica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości