Amerkanki... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-08, 14:14   #31
Immaginary
Zadomowienie

Dot.: Amerkanki...

Ja wogóle nie widze w czym problem. Również oglądam mtv i jakoś do tej pory nie zachwyciłam się żadną nastolatką z USA. Mam na myśli takie programy jak "Made", czy "Księżniczki piękności". Co do tego drugiego, to ręce mi opadają. Widziałam już z 10 odcinków i te wszystkie dziewczyny są autentycznie BRZYDKIE!! Z mojej kieleckiej ulicy w ciągu 10-ciu minut zgarnęłabym ładniejsze dziewczyny do konkursu piękności niż te wyliniałe pasztety... My, dziewczyny z Polski może i nie mamy platynowych kart kredytowych, ale za to mamy naturalny urok i uśmiech. Amerykanki sadzą że wszystko załatwi im sukienka za 10000000000000 dolców i kosmetyki z Diora...
Immaginary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 16:28   #32
Czekolada83
BAN stały

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi bo zawsze jak ogladam programy na mtv mnie to trapi, jak amerykanki to robia, ze zawsze maja takie swietne fryzury, makijaz, wogole jakos tak lepiej wygladaja niz przecietne dziewczyny w polskich liceach, na studiach... :conf used:
Rozumiem o czym mowisz i nie bede pisac ze w polsce tez sa ladne dziolchy no bo wszyscy wiemy ze sa , jednak na tych wszystkich progr nawet 16 latki maja piekne fryzury, idealnie dobrany make-up no i ogolnie sa glam.

Mysle ze tam jest wiecej odwaznych dziewczyn, wystarczy spojrzec na jakies video z imprez - spodniczki takie ze tylki widac, topy na sutki.. idealne ciala, wiecej operacji plastycznych, inne wzorce niz u nas bo tu jak jestes blondynka, masz rozowe pelne usta, loki, podkreslone oczy i nie daj Boze zalozysz mini i pokazesz opalone nogi to juz jestes esencja kiczu, stucznosci i lalkowatosci. Wiekszosc facetow sie za toba obejrzy, kobiet tez, kazda skomentuje ze wygladasz jak lafirynda a w glebi pomysla ze hot chick z ciebie. Tam wazne zeby dobrze wygladac, byc zrobionym i pewnie dlatego u nas to troszke inaczej wyglada.
Czekolada83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 19:05   #33
anulka262
Zadomowienie

i u nas wszyscy boja sie wyrozniac, bo jak jestes inny to jestes gorszy! trzeba cie zdeptac...niestety taka mentalnosc ksztaltowala sie w ludziach przez lata...i duzo musi uplyna zeby sie cos zmienilo...
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 01:59   #34
longnight
Raczkowanie

Dziewczyny mieszkajace w Polsce mysla ,ze wszystkie Amerykanki sa bardzo bogate itd. Co jest oczywiscie nie prawda. Naogladacie sie MTV a potem wam smutno ,ze w innym kraju tak dobrze zyja. To co pokazuje MTV to niewielki procent ludzi bogatych . Traktujcie to z przymruzeniem oka bo niezdajecie sobie sprawy jak wiele osob biednie tu zyje.
longnight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:20   #35
NoLQa
Zakorzenienie

GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa

A ja wam napisze o wloszkach.
Wloszki nie sa wcale ladne - a wrecz przeciwnie uwazam, ze polki maja o wiele ladniejszy typ urody.. Ale niektore wloszki po prostu umieja sie zrobic i w tym caly sekret. Duze wrazenie, napewno, robia takze firmowe ciuchy i styl mlodziezy wloskiej, ktorego u nas troche brakuje.
Jednak jesli chodzi o mezczyzn <mlodych, czyli chlopakow> to musze przyznac, ze wlosi o siebie bardziej dbaja niz nasi polacy.

Tak po za tym to musze przyznac, tak jak wiekszosc z was, ze wszedzie mozna spotkac ludzi brzydkich i ladnych!

Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 18:43   #36
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Włoszki. Właaaaśnie, Włoszki. miałam pośrednio styczność z Włoszkami, tymi wypielegnowanymi, wypucowanymi, i... To jest tak ze kłądą się spać w makijażu i rano go tylo godzinę poprawiają
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:06   #37
asica
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez longnight Pokaż wiadomość
Dziewczyny mieszkajace w Polsce mysla ,ze wszystkie Amerykanki sa bardzo bogate itd. Co jest oczywiscie nie prawda. Naogladacie sie MTV a potem wam smutno ,ze w innym kraju tak dobrze zyja. To co pokazuje MTV to niewielki procent ludzi bogatych . Traktujcie to z przymruzeniem oka bo niezdajecie sobie sprawy jak wiele osob biednie tu zyje.
Ja tak nie mysle. To nie w tym rzecz, chodzi o to ze mimo iz dbaja TAK SAMO jak Amerykanki o siebie, to czesto wygladaja gorzej... taki los-geny, typ urody....
asica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:31   #38
iddqd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze cos - bierz pod uwage, ze w kazdej telewizji nie pokazuje sie tych zapyzialych ludzi, tak samo jest z telewizja w Polsce, nie? Pokazuje sie tych ladniejszych. Ja pracuje na renomowanym uniwersytecie i kilkaset studentow dziennie przewija sie przez biuro - powiem ci, ze ok 10% z nich jest tak zaniedbanych, ze nie jestem w stanie stwierdzic na 100% ich plci...
nie sadze, ze problemy z rozroznieniem plci sa oznaka zaniedbania
iddqd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 17:11   #39
spicegirl
Zadomowienie

GG do spicegirl

no wlasnie niestety sa. Ludzie ubrani w workowate ubrania w roznych odcieniach szarosci, tluste zapyziale wlosy zakrywajace twarz, garb, ciezki chod, nadwaga (jezeli facet ma duza pupe i biodra - nie wiesz napewno czy to facet jezeli nie widzisz twarzy) itd itp.

Juleczka

Maleństwo

spicegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:03   #40
lee_monka
Wtajemniczenie

GG do lee_monka

sory, ale jak przeczytalam pierwszy post to mi szczęka opadła, lepiej wygladają? : to absolutna bzdura. Oglądałas kiedyś takie zwykłe programy jak ten na przykład, co leciał na Polsacie, jak ludziom zmieniali dom? Czy różnego rodzaju metamorfozy? Pominę fakt, że jak dla mnie Amerykanki cechuje brak gustu, zdecydowana większośc po prostu nie potrafi się ubiera, dobierać dodatków i garderoby do figury. No ale jak się oglada tylko MTV, to tak, racja, Amerykanki sa najpieksze na świecie....

BTW- przyjrzyj się troszkę czasem na ulicy jak wyglądają polskie dziewczyny, naprawdę tak źle?

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:56   #41
Zeta Zeta
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez spicegirl Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze cos - bierz pod uwage, ze w kazdej telewizji nie pokazuje sie tych zapyzialych ludzi, tak samo jest z telewizja w Polsce, nie? Pokazuje sie tych ladniejszych.
Dokładnie, szczególnie w MTV ... Dla równowagi proponuję obejrzec sobie na kanale reality TV (chyba... ) na przykład program "cheaters" (krótko - ktośtam podejrzewa, że jego partner ma romans na boku i go zdradza, twórcy programu wynajmuja detektywów i śledzą kolesia, potem następuje konfrontacja). Co prawda program wyjątkowo nudny i miałki, ale to tez są Amerykanie i są oni, przynajmniej we własnym odczuciu "zrobieni", bo osoba zgłaszająca sie do programu wie, że będzie w TV.

Pozdro
Zeta Zeta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości