Co ma zrobic?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-01, 22:35   #1
zyrafka85
Przyczajenie

GG do zyrafka85
Question

Co ma zrobic?:(

Mam problem z moimi wlosami nie wiem co mam zrobic.Historia jest dluga....moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond...od ponad 6 lat rozjasnialam wlosy bo zawsze mi sie podobaly sliczne jasne blondy...rozjasnianie powtarzalam gdzies co pol roku...i bylo dobrze...do momentu dopoki moja kolezanka mi nie spalila wlosow!!!! Cala gora az sie ciagnela i bylam zalamana!! wlosy rosna mi dosyc szybko...mialam juz wielki odrost moich naturalnych ciemnych wlosow ktory bardzo mnie denerwowal!!wiec postanowilam zepojde do fryzjera i je przyciemnie na moj naturalny kolor.Fryzjerka zamiast mi je przyciemnic to jeszcze mi rozjasnila moj naturalny kolor i wyszlam ruda!!! a tam gdzie byly blond wyszedl platynowy!!tragedia!!byla m zalamana!!pofarbowala mi na ciemny blond z jakim innym kolorem.Bylo lepiej ale nadal byly rude tylko ze ciemniejsze!! nie wiedzilam juz co robic.Nie moglam patrzec na siebie!pojechalam do lepszego fryzjera i zrobila mi szamonem koloryzujacym z firmy Kadus ciemny blond(farba nie mogla byc bo ile mozna farbowac wlosy tym bardziej ze byly popalone ).Wloski wyszy bardzo ciemne ale w sloncu caly czas widac ta rudzizne! Znalazlam z firmy loreal Casting Glos bez amoniaku wlasnei ciemny blond....powinno sie powtarzac ta koloryzacje tak co miesiac a ja robilam to co 2...3 tygodnie!!nie moglam patrzec na te rude wlosy!niby co raz mniej je widac(ale widac) bo kolor sie wpija powoli w te wytrawione wlosy ale po tym ciemnym blondzie oprocz ze widac ta rudosc to dostaja jeszcze taki dziwny zielonkawy kolor!!! cos jakby oliwka trudno to opisac.Maja taka poswiate!Jestem juz zalamana bo nei wiem co robic!chcialam kupic teraz farbe Z Garniera gleboki szatyn tylko boje sie ze znowu naraze wlosy,bedzie nadal widac ta rudzizne i to ze beda za czarne!!Niech mi ktos doradzi!!pomoze bo ja nie wiem co juz robic Ps.przepraszam ze tak sie rozpisalam..
zyrafka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 23:01   #2
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17
Dot.: Co ma zrobic?:(

a moze po prostu obetnij te włosy i odczekaj pare tygodni i dopiero pomaluj? co z tego ze sa dlugie jak bardzo zniszczone . Napewno ladnie to nie wyglada
Stary 2007-06-02, 11:08   #3
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
a moze po prostu obetnij te włosy i odczekaj pare tygodni i dopiero pomaluj? co z tego ze sa dlugie jak bardzo zniszczone . Napewno ladnie to nie wyglada
Właśnie. Zniszczone włosy to żadna ozdoba. I daj im nieco odpocząć od tych wszystkich eksperymentów.
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 11:15   #4
kasperka
Zakorzenienie

Ja rowniez nie radzilabym Ci nakladac teraz koloru na wlosy...Na Twoim miejscu podcielabym je i dalabym im odpoczac troche...
kasperka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 10:46   #5
zyrafka85
Przyczajenie

GG do zyrafka85
Unhappy Dot.: Co ma zrobic?:(

Wlasnie chodzi o to ze mialam wlosy prawie do pasa i obcielam je . Siegajami teraz do ramion....Ja tez nie chche juz robic nic z tymi wlosami ale dziewczyny nie chcialybyscie chodzic w takim kolorze wlosow!Dlatego che teraz je pofarbowac i dac im spokoj.Tylko nie wiem na jaki kolor zeby pozbyc sie tej rudzizny!
zyrafka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości