Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-10, 01:14   #511
martaj145
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Sklep

bazy, O ktorych mysle, sa tutaj:
http://host.silknaturals.com/creb/in...th=161_172_171

mozna kupic rozne formuly i rozna pojemnosc.
dziekuje Ci bardzo za pomoc
a myslisz, ze TM moglabym zmieszac tez z innym jasniejszym podkladem?nie straci jakis swoich wlasciwiosci?robil ktos tak?
Stary 2010-04-10, 09:39   #512
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo za pomoc
a myslisz, ze TM moglabym zmieszac tez z innym jasniejszym podkladem?nie straci jakis swoich wlasciwiosci?robil ktos tak?
Nie znam niestety kolorystyki TM, czy ten podklad, kotry kupilas, jest najjasniejszy w calej palecie?
Bo jesli tak, to tylko biala baza jest w stanie rozjasnic ten podklad, chyba, ze jest za zolty dla Ciebie czy z innych wzgledow nie pasuje-bo slowo za ciemny-nie okresla dokladnie, co jest z nim nie tak.
W kwestii bialej bazy- na forum sa organizowane wspolne zakupy, mozesz sie dolaczyc i zakupic na SN troche tej bazy.
Mieszanie z innym podkladem zawsze moze spowodowac, ze wlasciwosci podkladu beda inne-
ostatecznie-wystaw na allegro.
hodowca_pokrzyw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:38   #513
martaj145
Zadomowienie

Cytat:
Nie znam niestety kolorystyki TM, czy ten podklad, kotry kupilas, jest najjasniejszy w calej palecie?
Bo jesli tak, to tylko biala baza jest w stanie rozjasnic ten podklad, chyba, ze jest za zolty dla Ciebie czy z innych wzgledow nie pasuje-bo slowo za ciemny-nie okresla dokladnie, co jest z nim nie tak.
W kwestii bialej bazy- na forum sa organizowane wspolne zakupy, mozesz sie dolaczyc i zakupic na SN troche tej bazy.
Mieszanie z innym podkladem zawsze moze spowodowac, ze wlasciwosci podkladu beda inne-
ostatecznie-wystaw na allegro.
Najjasniejszy jest z tego co tu wyczytalam N1 (ktory uzywa Dita von Teeth wiec mialam porownianie) ale ja chyba az tak blada nie jestem chociaz...
Podklad jest wlasnie zolt-bezowy(?) po prostu na razie jestem za blada oddznacza sie od szyji, raczej nie bd sprzedawac tylko poczeka do lata moze wtedy bedzie dobry albo wlasnie sprobuje zmieszac go z innym jasniejszym lub jakas baza, bo ogolnie podklad jest bardzo dobry tylko ten nietrafiony odcien
Stary 2010-05-07, 23:24   #514
karola11
Zadomowienie

loreal minerals prosze Was bardzo o rade

hej Dziewczyny,
bardzo Was prosze o rade,posiadlam podkla Loreala true match odcien N4,chcialabym zakupic teraz sypki,mineralny puder loreala i niebardzo wiem na jaki kolor sie zdecydowac. Mam sniada cere,ale wpada lekko w zoltawy odcien. Jak myslicie,ktory kolor bedzie dla mnie odpowiedni i zblizony do N4 podkladu:
c2/k2/r2
N6
W1
W3
C3/R3/K3
D4/W4
N3

bardzo Was prosze o rade i czekam na odpowiedz
karola11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:28   #515
kamilawu
Zakorzenienie

Dot.: loreal minerals prosze Was bardzo o rade

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny,
bardzo Was prosze o rade,posiadlam podkla Loreala true match odcien N4,chcialabym zakupic teraz sypki,mineralny puder loreala i niebardzo wiem na jaki kolor sie zdecydowac. Mam sniada cere,ale wpada lekko w zoltawy odcien. Jak myslicie,ktory kolor bedzie dla mnie odpowiedni i zblizony do N4 podkladu:
c2/k2/r2
N6
W1
W3
C3/R3/K3
D4/W4
N3

Zaraz cię, Karola, modki pogonią i będą miały rację. Użyj wyszukiwarki, istnieje już wątek na temat proszków l'oreal.
kamilawu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 23:42   #516
karola11
Zadomowienie

Dot.: loreal minerals prosze Was bardzo o rade

wiem,wiem,juz czytalam o tym na forum,ale nie ma konkretnego porownania odnosnie koloru,o ktory mi chodzi,a ze zalezy mi na szybkiej odpowiedzi to zalozylam ten watek...ale sprobuje jeszcze raz w tamtym...
Stary 2010-05-07, 23:45   #517
karola11
Zadomowienie

hej Dziewczyny,
c2/k2/r2
N6
W1
W3
C3/R3/K3
D4/W4
N3

Stary 2010-05-30, 02:30   #518
Dominiique
BAN stały

C to odcienie chłodne, W to ciepłe, a N to neutralne. szukaj więc wśród N, jeśli tamten był dobry, to coś około tego numerka, albo wśród W.
Dominiique jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:52   #519
joaa12
Rozeznanie

Cytat:
Trzeba bylo jednak przetestowac na twarzy-nie zdarzylo mi sie jeszcze kupic podkladu-czy to fluidu czy sypkiego-niezaleznie od kategorii cenowej-bez testowania na swojej twarzy, jesli nie w perfumerii na twarzy, po zmyciu istniejacego makijazu, albo z probki-w domu. .
Dziewczyny pomózcie. Mam w planie kupic podkład mineralny Loreal TM i nie mam pojęcia jaki kolor. BYłam dzisiaj w perfumerii ale miałam makijaz i na niego nakładałam. starałam się dac na szyję, ale nie wiem dokładnie jaki wybrać.

Kolory jakie mi podpasowały to N3 creamy beige (wydawał mi się za jasny trochę), a W3 golden natural nie było (a wydaje mi się , że byłby najodpowiedniejszy) oraz N4 - juz teraz nie pamietam ale miał nazwe golden lub był to beige, ale to znowu może być za ciemne.

NIe wiem czym się kierować aby dobrać dobry kolor - czy raczej wybrać jaśniejszy?

Mam ciemną karnację - obecnie używam rimmela match perfection 103 tru ivory.

No i wyczytałam, że raczej nie kryją. MIałam zamiar jeszcze do tego dokupić Loreal Bare Naturale, ale chyba będzie zbędny.

MOże do tego korektor po prostu ?
joaa12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 08:45   #520
evaah1
Raczkowanie

jeśli Ci to w czymś pomoże, to ostatnio kupiłam N3 honey... coś tam, nie pamiętam dokładnej nazwy. też mam ciemną karnację, do tego sie teraz opaliłam i jest zdecydowanie za jasny, niestety w drogieriach jest strasznie mały wybór odcieni i testerów, a nazwy N3, W4 jakos niewiele sugerują kupującemu. chcę kupić ciemniejszy odcień, bo puder jest naprawdę dobry, ale kurcze nigdzie nie ma
Stary 2010-07-15, 15:51   #521
joaa12
Rozeznanie

Ja się chyba zdecyduje na Golden natural. Tylko korektora nie było w sklepie a na internecie znalazłam
http://www.cheapsmells.com/viewProdu...s&siteid=20369
I nie wiem na który się zdecydować.

Poradźcie, nie mam doświadzcenia z korektorami, jaśniejszy, ciemniejszy ?
joaa12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 19:28   #522
Agatkie
Raczkowanie

GG do Agatkie

Jak wiekszosc dziewczyn przewijajacych sie przez ten watek, mam problem z dobraniem odcienia TMM. Fluid TM mam w odcieniu N5 - Sand, ktory swoja droga uwazam za idealny.

Bylam dzis w drogerii z postanowieniem, ze dobiore sobie w koncu TM mineralny, ale oczywiscie, testerow jak na lekarstwo, a najgorsze, ze byly skrajne odcienie - N3 i N6, tak samo z W. Moj blad, ze testowalam na dloni, ale ciezko sypkie testowac na buzi N3 wydaje mi sie byc za jasny. N6 delikatnie sie odznaczal, ale po 3 godzinach praktycznie sie wtopil w moja skore. Mimo to, zastanawiam sie, czy nie bedzie za ciemny, nawet gdy sie mocnej opale Zastanawiam sie, czy moze skusic sie na allegrowy N4, ktorego jest cala masa, bo ponoc i tak pudry te ciemnieja na skorze...

Doradzicie cos?

Agatkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:01   #523
iwona200
Zakorzenienie

Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Czy ktos używał mineralnego Loreala Bare Naturale odcień Nude Beige?
Jeśli tak to jaki ma odcień? Wpadający w żółty, różowy...?
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 00:40   #524
mylona
Przyczajenie

Czy kolor Bare Naturale Translucent 401 różni się kolorystycznie od Mattifying Minerals Translucent 01? Bo niby ten sam, tylko seria BARE to chyba ze stanów jest z tego co wyczytałam. Chciałam zamówić duże opakowanie tego matującego, ale próbkę miałam Bare -byłam zachwycona. No i dręczę się czy nie wydam pieniążków namarne bo się okaże, że jest inny odcień...

Jeszcze mnie kusi jakiś kolorowy puder z serii true match minerals - a dokładnie kolor: W1 GOLDEN IVORY. Mam W4 Golden Beige i jest fajny, ale jak mam opaloną twarz samoopalaczem.... Wtedy super się stapia ze skórą. Potrzebuję czegoś jaśniejszego i wydaje mi się, że W1 będzie jaśniejszy, ale ten Ivory niby z serii W ale czy to jest jaśńiejsza wersja olden Beige? (niestety nie mogę porównać w realu, bo kupuję tylko z internetu)
Zupełnie nie rozumiem tego pomieszania liter i nazw Myślałam, że będzie puder Golden Beige z kolejnymi numerkami W1, W2, W3, W4... itd. a tu raz Beige, raz Ivory. Pomocy!
mylona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:01   #525
mylona
Przyczajenie

...no więc odpowiem sama sobie.... (a szkoda, że wątek zamarł) Kupiłam zamiast bare naturale 401 właśnie ten mattifying 01 i okazuje się że jest bardzo duża różnica między nimi Miałam jeszcze odrobinkę z terstera tego 401 -ten jest lekko różowy, ale minimalnie -przynajmneij w porónaniu z tym 01, bo 01 jest biały a na twarzy wygląda jak mąka. Oczywiście jak się za dużo go da. Generalnie nawet przy małej ilości nie wygładza tak pięknie buźki jak bare 401. Jest takim zwykłym pudrem lekko matującym, rozbielającym . Ogólnie kiszka. Wydałam na marne kasę.

Piszę to , bo choć do wątku już nikt nie zagląda, to może jakaś zbłąkana dusza będzie szukała informacji i się przyda.
Stary 2010-10-11, 13:01   #526
JulitaJ
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

Dzięki, informacja się przydała
Pozdrawiam.
Stary 2011-01-24, 11:00   #527
Rinaa
Zakorzenienie

czy ma któraś z Was link gdzie znajdę wszystkie kolory podkładów i pudrów i np.swatche ich ?
nie mogę nigdzie tego znaleźć
Rinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 20:05   #528
pola321
Raczkowanie

a gdzie pisza te oznaczenia w3 czy w4?
pola321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:13   #529
betkaa84
Przyczajenie

Niedawno zakupiłam puder sypki Loreal True Match i chciałam się z Wami podzielić opinią na temat tego pudru. Zacznę od tego że bardzo długo zastanawiałam się nad dobraniem odpowiedniego koloru. Niestety nie mamy dużego wyboru jeśli chodzi o odcienie Ja mam raczej jasną karnację ale nie jest ona całkiem jasna Brałam pod uwagę dwa kolory W4 i N3. Po długich przemyśleniach kupiłam odcień N3 i jestem z niego zadowolona. Odcień W4 wpada w pomarańczowy a tego nie lubię.
Puder świetnie dopasowuje się do koloru cery i idealnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski. Muszę jeszcze nabrać wprawy w jego nakładaniu bo naprawdę trzeba nabierać niewielką ilość.
betkaa84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 00:30   #530
Pia Gizela
Zadomowienie

Dziewczęta, poradźcie

Czy połączenie podkładu True Match i pudru mineralnego sypkiego True Match Minerals nie utworzy maski na twarzy?

I jaki byście kolorek poleciły? Ostatniej zimy używałam pudru W5 ale był dla mnie trochę za ciemny. Czy w4 będzie dobry? i jaki dobrać do niego podkład?

Pia Gizela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 01:09   #531
mylona
Przyczajenie

Ja mam D4W4 i na opaloną cerę jest ok, choć wolałabym D3W3 bo byłby ciut jaśniejszy.

Sprawdziłam też W1 i jest taki sam jak Light Ivory z Bare -jaśniutki, w sam raz na jasną cerę.

A jeśli chodzi o puder mineralny i podkład -myślę, że będzie maska. Po co Ci podkład, skoro mieneralny jest kryjący? Może wystarczy korektor?

Ja dla poprawienia makijażu w ciągu dnia używam prasowanego, tylko tam gdzie zaczynam się świecić i wystarczy.
Pozdrawiam

Edytowane przez mylona
Czas edycji: 2011-07-30 o 01:12
Stary 2011-07-30, 14:33   #532
Pia Gizela
Zadomowienie

mylona - mnie ten sypki mineralny nie krył tylko dawał takie wrażenie zdrowej skóry. nie wiem jak to opisać ale ja stosuję silnie nawilżające kremy(zimą dodatkowo biolipidowe ew półtłuste) i nochal und czoło mi się świecą dlatego teraz się zastanawiam nad podkładem i pudrem

a myślisz, że lepszy byłby true match ten zwykły czy roll on?

Edytowane przez Pia Gizela
Czas edycji: 2011-07-30 o 14:36
Pia Gizela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 21:50   #533
mylona
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
dlatego teraz się zastanawiam nad podkładem i pudrem

a myślisz, że lepszy byłby true match ten zwykły czy roll on?
wiesz co, nie mam pojęcia, bo nie używałam tych podkładów nigdy. Teraz w ogóle nie używam innych podkładów, tylko mineralne sypkie.
Ale z czasów podkładowych to byłam zadowolona z astora tego z pędzelkiem.
Stary 2011-10-07, 22:14   #534
Nasturcja15
Przyczajenie

Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Witam!!!
Mam pytanie dotyczące True Match Golden Cappucino W8
Jaki to jest odcień? jasny czy ciemny?jestem blondynką ale lubię troszkę przyciemnić odcień skóry
bardzo proszę o odpowiedź

Nasturcja15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 00:09   #535
mylona
Przyczajenie

ciepły, ale bardzo bardzo ciemny... Jesteś mulatką?
Stary 2011-10-24, 20:44   #536
pinkam
Przyczajenie

http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+Cos3a_1//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+Cos3a_1//}|media:_blank|nav|overla y:_blank}

Tu na stronie kolor jest nazwany soft ivory, wiecie jak nazywaja go u nas? Jakis N1? Jakos nie moge ogarnac odcieni TM :d
Mam BM Light Ivory i jest troche za ciemny, odznacza się na szyi.
pinkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:01   #537
dzamatasi
Wtajemniczenie

Znalazłam dzisiaj w domu próbkę tego podkładu i muszę przyznać ze jestem zaskoczona!
Świetnie sie rozprowadza,nie wysusza i co najważniejsze nie robi "maski"
Chciałabym ten podkład kupić,lecz nie wiem który odcień jest najjaśniejszy i zeby nie robil ze mnie swinki jak to roba inne podklady;/ ??
Jeśli któraś z Was sie orientuje to bardzo proszę o pomoc

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Znalazłam teraz na allegro aukcje i sa dostepne odcienie C1 ROSE IVORY
C2 ROSE VANILLIA
N1 IVORY
N4 BEIGE
N5 SAND
W1 GOLDEN IVORY
W3 GOLDEN BEIGEie
Który jest najjaśniejszy i nei rozowy??
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:59   #538
mylona
Przyczajenie

Pinkam: ale Light Ivory z BN jest przeciez najjaśniejszy..? Soft Ivory jest podobno bardziej różowy.

Dzamatasi: C- to zimny odcień
N -naturalny
W-ciepły -tenna pewno nie będzie różowy. W1 jest najjaśniejszy i nie będzie różowy.
Stary 2011-11-24, 11:45   #539
Zuzanna_K.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość

Znalazłam teraz na allegro aukcje i sa dostepne odcienie C1 ROSE IVORY
C2 ROSE VANILLIA
N1 IVORY
N4 BEIGE
N5 SAND
W1 GOLDEN IVORY
W3 GOLDEN BEIGEie
Który jest najjaśniejszy i nie rozowy??
Najjaśniejsze są trzy kolory N1, C1 i W1.
C1 jest różowy, W1 jest żółty, N1 jest najjaśniejszy i neutralny - ani żółty ani różowy. Twarz z tym podkładem fotografuje się jak porcelana.
(Piszę z doświadczenia, bo miałam i testowałam wszystkie trzy najjaśniejsze podkłady TM.)

Edytowane przez Zuzanna_K.
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:46
Zuzanna_K. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 14:30   #540
dzamatasi
Wtajemniczenie

Właśnie przyszedł podkład Odcień(W1)idealny!!!:jupi :
W końcu trafiłam na odpowiedni podkład!koniec z różową twarzą!i wydanymi w błoto pieniędzmi!
I to dzięki Wam!!BARDZO BARDZO DZIĘKUJE :win ko:
dzamatasi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości