Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-06, 13:12   #151
Reese
Zakorzenienie

Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja kupiłam dziś puder i musze przyznac, że długo stałam w sklepie i zastanawiałam się...w końcu zdecydowałam się na najciemniejszy N6 mimo cery wcale nie opalonej, dlatego że puder wygląda zupełnie inaczej w testerze, próbowany palcem, a inaczej aplikowany pędzlem, z palca daje ciemniejszy efekt, z pędzla jasniejszy, delikatniejszy..chii mam nadzieję że to przeczytasz bo miałam zdać relacjęco do odcieni to ten najjaśniejszy pasowałbydo Ciebie, tylko że bardziej wpada w róż niż żółć:/
a nie ciemnieje potem na twarzy?? Kurcze ja kupiłam najjaśniejszy i teraz się boję że będzie za jasny

Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:14   #152
phdwao
Zakorzenienie

wiesz co..on delikatnie ciemnieje chyba, ale tak naturalnie, dopasowuje się do koloru cery, jest super, zakochałam się w nim
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:20   #153
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
wiesz co..on delikatnie ciemnieje chyba, ale tak naturalnie, dopasowuje się do koloru cery, jest super, zakochałam się w nim
Pozostaje modlić się że będzie ok A jak nie to i tak zaraz będę jaśniejsza po kwasach więc poczeka...

Stary 2007-10-06, 13:31   #154
phdwao
Zakorzenienie

dokładnie
Stary 2007-10-06, 13:43   #155
dziuniaaa
Zakorzenienie

Dziewczyny mam do Was prośbę.
Nigdy pudrów, podkładów nie używałam - jedynie krem koloryzujący/tonujący i czasem na policzki brązer. Mam ochotę kupić ten puder mineralny, już się na niego napaliłam. Ale kompletnie nie znam się i nie wiem jak dobrać odcień, żeby pasował i wyglądał naturalnie.
Załączam zdjęcia mojej cery, przed chwilą dokładnie oczyszczonej, w świetle dziennym.
Mam nadzieję, że pomożecie.

włosy - zapuszczanie i dbanie

Edytowane przez dziuniaaa
Czas edycji: 2007-11-08 o 19:13
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:56   #156
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was prośbę.
Nigdy pudrów, podkładów nie używałam - jedynie krem koloryzujący/tonujący i czasem na policzki brązer. Mam ochotę kupić ten puder mineralny, już się na niego napaliłam. Ale kompletnie nie znam się i nie wiem jak dobrać odcień, żeby pasował i wyglądał naturalnie.
Załączam zdjęcia mojej cery, przed chwilą dokładnie oczyszczonej, w świetle dziennym.
Mam nadzieję, że pomożecie.
wydaje mi się że asz cerę w chłodnym odcieniu, wiec powinnaś kupić np N3 Creamy beige

Stary 2007-10-06, 14:07   #157
dziuniaaa
Zakorzenienie

Mam cerę w chłodnym odcieniu, lepiej mi ogólnie w chłodnych odcieniach, pastelowych.
Jeżeli to coś pomoże.
I wydaje mi się, że raczej coś z różowym niż żółtym by pasowało.

Stary 2007-10-06, 14:11   #158
phdwao
Zakorzenienie

jak się czujesz bardziej w rózowym to W5, to jest taka brzoskiwnka pół rózowa, poł żolta

edit myślę że N3 jest za jasny dla Ciebie
Stary 2007-10-06, 14:23   #159
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
jak się czujesz bardziej w rózowym to W5, to jest taka brzoskiwnka pół rózowa, poł żolta

edit myślę że N3 jest za jasny dla Ciebie
a najlepiej jak wypróbujesz właśnie te dwa odcienie w sklepie

Stary 2007-10-06, 14:32   #160
phdwao
Zakorzenienie

tak, to racja tylko w sklepie, sypiemy puder jak z solniczki i jest go gruba warstwa, ktora sparawia wrażenie ciemniejszej, inaczej jest z pędzla, to co nałożymy z pędzla na całą twarz to tyle samo co z palca sobie próbujemy
Stary 2007-10-06, 14:57   #161
dziuniaaa
Zakorzenienie

Ja mam możliwość dostania tego pudru z UK, muszę podać tylko jaki odcień. W sklepie jest żąrówka, a inaczej to będzie wyglądać w sztucznym świetle niż prawdziwym, poza tym nigdy nie wybierałam takiego czegoś:P.

Widziałam odcienie, N3 napewno za jasny będzie. W5 bardziej podpasował.
W UK odcienie są tak samo oznaczone jak w Polsce? Tymi numerkami?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:46 Powód: post pod postem
Stary 2007-10-07, 22:21   #162
musicman
Zadomowienie

NO dobra, jeszcze nie dostałam mojej paczki z Lorealem TM, a już się zdenerwowałam.
Bo: zamóiłąm sobie próbki podkładó mineralnych Rhea no i one trochę włażą mi w pory. Mam nadzieję że Loreal lepszy
musicman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 22:25   #163
phdwao
Zakorzenienie

nie zauważyłam żeby zaznaczał rozszerzone pory(a takowe posiadam)
Stary 2007-10-08, 08:45   #164
musicman
Zadomowienie

mam wielką nadzieję że u mnie też tak będzie
musicman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 09:01   #165
phdwao
Zakorzenienie

w ogóle to chciałabym obalić pewne mity odnośnie połączenia p. mineralnego z filtramiu mnie nie tworzą się żadne placki, ładnie kryje, tylko wymaga zmatowienia, ale jesli jakaś filtromaniaczka obawia się placków to nie ma czego, tylke trzeba adokładnie rozetrzec puder, a co do pędzelka to także nie wiem co w nim złego, fajnie się nie aplikuje
Stary 2007-10-08, 14:41   #166
Chii1986
Zakorzenienie

Kupiłam odcień w4 za 51zł... no i cóż za taką cene spodziewałam się czegoś lepszego.
Po pierwsze- krycie jak dla mnie minimalne,dopiero przy drugiej warstwie widać efekt ale wtedy twarz zaczyna wyglądać nienaturalnie- osobiście nie wyobrażam sobie nosić samego pudru na twarzy, jedynie na podkład bo bez niego po prostu widać granice między pudrem a skórą no i cera nie jest ujednolicona tak jak lubie-a lubię bardzo bo stosuje Dermablend.

Może mam ciut za ciemny odcień ale minimalnie, w sumie z koloru jestem zadowolona, natomiast,jak już mówiłam na "nagiej"twarzy bez podkładu puder wygląda jakoś nieestetycznie, robią się placki...jak dla mnie nie do końca naturalnie.
Plus za konsystencje- puder jest drobniutki, nie czuć go na skórze, nie widać drobinek pudru na twarzy, skóra jest jedwabista i miła w dodyku. Moim zdaniem puder nie matuje wcale, ale chyba nie takie jest jego zadanie, chociaż trochę to bez sensu że trzeba używać innego pudru do zmatowienia.
Kolejny minus-bardzo mało wylatuje go z opakowania,musiałam wiele razy odwracać,potrząsać,otwier ać...puder trochę wysypuje się poza opakowanie... wydaje mi się,że jest mało wydajny ale to sie wyjaśni dopiero za jakiś czas.
Jednym słowem dla mnie nic specjalnego, napewno nie zrezygnuję z podkładu a puder bedzie jedynie dodatniem...w sumie trochę zbednym. Jedyne co mnie w nim naprawde zachwyciło to pędzelek-mięciutki i ułatwiający aplikacje.

edit: co do tego,że twarz "lśni wewnętrznym blaskiem" jak ktoś napisał, to zgadzam się- przynajmniej w sztucznym świetle...może to przyczyna tego braku matowienia..nie wiem, ale to daje złudzenie naturalności..troche gorzej w świetle dziennym.
Puder wchodzi w pory na nosie, mój nos jest usiany jaśniejszymi kropkami. Zwykły puder tego nie robi.

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2007-10-08 o 15:14
Chii1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:42   #167
phdwao
Zakorzenienie

a kurczę..to chyba Ci nie przypasił:/
Stary 2007-10-08, 18:07   #168
Chii1986
Zakorzenienie

Zły nie jest , ale po prostu bez podkładu w niektórych miejsach widać gdzie kończy sie przypudrowane miejsce, nie chodzi o różnice koloru tylko o taki efekt..nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu widać gdzie jest makijaz a gdzie nie ale jutro wypróbuje z podkładem może mi przypasi a jak z trwałością phdwao. miałas dziś na uczelni,spisał sie cały dzień?
Stary 2007-10-08, 18:44   #169
Gajowniczka
Zadomowienie

phdwao a TM można nakładać tylko na filtry Avene czy na wszystkie?
Gajowniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 18:53   #170
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zły nie jest , ale po prostu bez podkładu w niektórych miejsach widać gdzie kończy sie przypudrowane miejsce, nie chodzi o różnice koloru tylko o taki efekt..nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu widać gdzie jest makijaz a gdzie nie ale jutro wypróbuje z podkładem może mi przypasi a jak z trwałością phdwao. miałas dziś na uczelni,spisał sie cały dzień?
wiesz co dziś akurat go nie miałam na sobie, ale wczoraj cały dzień i ogólnie spisuje się dużo lepiej niż podkład, bo nie zcieka,nie schodzi, nie robi plam, łatitd, no przynajmniej na mnie się spsuje, choć zgodze się z pogrubionym zdaniem

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
phdwao a TM można nakładać tylko na filtry Avene czy na wszystkie?
na wszystkie avene i filtr klorane 50+
edit:bo ma talc i micę, które destabilizują filtry
Stary 2007-10-08, 19:47   #171
Chii1986
Zakorzenienie

Dużo pewnie zależy od wprawy,ja nakładałam puder w pośpiechu, napewno potrzeba staranności, no i pewnie z czasem puder troche dopasowuje się do karnacji, chociaż chyba N3 byłby lepszy dla mnie. I jeszcze jedno, nie ma sensu nakładać paru warstw,wtedy maska gwarantowana, lepiej przebarwienia zakryć korektorem- puder wygląda naturalnie tylko w niewielkich ilościach moim zdaniem i warto rozetrzeć go delikatnie palcami,tak jak ktoś pisał chyba na KWC, wtedy nie ma plam i wygląda naturalniej... myśle że po wprawieniu sie w pędzelek bedzie tylko lepiej
Stary 2007-10-08, 21:16   #172
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Dużo pewnie zależy od wprawy,ja nakładałam puder w pośpiechu, napewno potrzeba staranności, no i pewnie z czasem puder troche dopasowuje się do karnacji, chociaż chyba N3 byłby lepszy dla mnie. I jeszcze jedno, nie ma sensu nakładać paru warstw,wtedy maska gwarantowana, lepiej przebarwienia zakryć korektorem- puder wygląda naturalnie tylko w niewielkich ilościach moim zdaniem i warto rozetrzeć go delikatnie palcami,tak jak ktoś pisał chyba na KWC, wtedy nie ma plam i wygląda naturalniej... myśle że po wprawieniu sie w pędzelek bedzie tylko lepiej
dokładnie, też uważam że im mniej go tym lepiej..ja tak własnie robię, z tym że najpierw nakładam ten puder a potem korektor i jest dobrze, a sama wiesz że niedoskonałosci często goszczą na mojej twarzy
Stary 2007-10-08, 23:08   #173
Gajowniczka
Zadomowienie

na wszystkie avene i filtr klorane 50+
edit:bo ma talc i micę, które destabilizują filtry[/quoteDzięki
Stary 2007-10-09, 09:22   #174
Misi
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Misi GG do Misi Wyślij wiadomość przez Yahoo do Misi

Wczoraj go sobie kupilam bo to nowosc i ponoc mozna go uzywac bez robienia makijazu. Jeszcze nie wyprobowalam, ale wzielam sobie W3 bo niestety ciemne kolory odznaczaja sie szybko na mojej buzi. To mo pierwszy puder mineralny, ale gnebi mnie czy czasami nie zawiera talcu.
Misi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:20   #175
Gajowniczka
Zadomowienie

misi TM zawiera talc
Stary 2007-10-09, 12:28   #176
misiapisia
Wtajemniczenie

Ja mam teraz W4 - najjasniejszy dostepny w Niemczech. Wydaje mi sie, ze jest dla mnie troche za ciemny.
Znalazlam na Ebayu TM (z Anglii, cena nizsza niz tu w drogeriach ) w odcieniach N3 i W1.
Z popularnych podkladow, np. Revlon Colorstay Softflex do mieszanej uzywam 180 Soft beige.
Czy ktoras z was uzywa tego co ja odcienia Colorstay'a? Jesli tak, to jakiego odcienia TM uzywacie? W4? Jasniejszego od W4? Tzn. jakiego?
misiapisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:12   #177
Misi
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Misi GG do Misi Wyślij wiadomość przez Yahoo do Misi

Zastosowalam go juz dwa razy. Ma talc, ale ten zinc spowodowal, ze jak zmywam ten puder to twarz robi sie taka jak po uzyciu pasty cynkowej. Dla mnie jak narazie super. Matuje rowniez dobrze i jest mi w nim cieplo jak jest na polu zimno. Mam kolor najjasniejszy i nie zgodze sie z Misiapysia, ze w Niemczech nie jest dostepny W3. Ja go kupilam wlasnie w Niemczech w Müllerze. Idz zobacz, jest napewno na polce! Pedzelek jest mieciutki, nie ma zapachu i to jest cos wlasnie dla mnie. Jak wyjda mi syfy po talcu do dam wam znac.
Misi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 08:21   #178
Chii1986
Zakorzenienie

U mnie dobrze się spisuje na podkładzie Infaillible Loreala, chociaż długo musze siedzieć żeby puder wyglądał naturalnie ..efekt nadal do końca mnie nie zadowala. Na moim ukochanym Dermablendzie wygląda ciut przyciężko.. na razie nie mam czasu sie nim malować,szybciej i z ładniejszym efektem wychodzi mi podkład plus sypki Rimmel.. no ale zobaczymy..możekkiedyś go zużyje
Stary 2007-10-11, 13:04   #179
misiapisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Misi Pokaż wiadomość
Zastosowalam go juz dwa razy. Ma talc, ale ten zinc spowodowal, ze jak zmywam ten puder to twarz robi sie taka jak po uzyciu pasty cynkowej. Dla mnie jak narazie super. Matuje rowniez dobrze i jest mi w nim cieplo jak jest na polu zimno. Mam kolor najjasniejszy i nie zgodze sie z Misiapysia, ze w Niemczech nie jest dostepny W3. Ja go kupilam wlasnie w Niemczech w Müllerze. Idz zobacz, jest napewno na polce! Pedzelek jest mieciutki, nie ma zapachu i to jest cos wlasnie dla mnie. Jak wyjda mi syfy po talcu do dam wam znac.
Zastrzelilas mnie infomacja, ze w Niemczech jest W3. Pytalam juz pare stron wczesniej jaki kolor jest w DE najjasniejszy, czy wlasnie W4, nikt nie odpowiedzial.
Sama oblatalam lokalne drogerie (Rossmanna, Schleckera, Ihr Platz, Müllera niestety w okolicy nie ma), a nawet supermarkety. Po pierwsze - Mineral wszedzie byl poprzebierany, staly tylko 2-3 sztuki; po drugie - na tej szafie/regale L'oreal-a jest opisowka i widzialam tylko W4, W5, W6 i N-costam (taki ciemny).

Ponawiam pytanie - jaki odcien TMM odpowiada osobie, ktorej pasuje tez 180 Sand Beige z Colorstaya??
misiapisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:13   #180
Reese
Zakorzenienie

dostałam dziś w końcu mój puder Kupiłam na all D1 i pierwsze wnioski:

1 Jak dla mnie to on wcale nie kryje, no może troszkę
2. Wygładza skórę i dopasowuje sie do mojej karnacji
3 W porównaniu z mineralna Isadorą nie wypada ani gorzej ani lepiej. Daja podobny efekt, ale...Loreal ładniej wygładza buzię i generalnie bardziej mi się podoba, a do tego jest tańszy
4 Pędzelek jak dla mnie jest ok
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości