Pozbywanie się farby - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-04, 13:30   #1
marlenamelcia
Przyczajenie

Exclamation

Pozbywanie się farby

Hej.
Mam niesamowity problem. Pofarbowałam włosy na ciemny brąz farbą Garniere. Chciałam zeby wyszedł ciemny brąz ale zaskoczylam sie mocno bo moje włosy są.. CZARNE ;/ Przy myciu włosów widzę, ze spływa wraz z szamponem czarny kolor chociaz pofarbowałam się farbą trwałą. Czy moze to, ze myje glowe codziennie sprawi, ze kolor szybciej zejdzie? OBY tęsknie za moim jasnym brazikiem.. Czy sa jakies sposoby, domowe, niedomowe aby jakoś chociaż w 50 procentach powrocić do swojego naturalnego koloru?
marlenamelcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 14:56   #2
Kosmiczna
Rozeznanie

GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Pozbywanie się farby

Też farbowałam Garnierem i na dodatek tym samym odcieniem. Powiem Ci, że kolor z każdym myciem będzie wypłukiwał się na jaśniejszy, ale nigdy zafarbowane włosy nie odzyskają naturalnego odcienia. Aby ten proces wypłukiwania był szybszy, myj włosy w szamponie przeciwłupieżowym

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 16:21   #3
marlenamelcia
Przyczajenie

Eh dzieki mam nadzieje, ze pomoze bo wyglądam jak czarna dama ;D
słyszałam o jakimśdomowym sposobie, że rozpuszcza się aspirynę i moczy się w tym włosy..ktoś próbował tej mikstury?
marlenamelcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:43   #4
izanna
Raczkowanie

Polecam szampon na łupież tłusty firmy Vichy (ja dostałam bezpłatne próbki w aptece). Nakładałam na mokre włosy, chwilę masowałam głowę i zostawiałam tak na pół godziny. Farba wtedy bardzo ładnie schodziła. Oczywiście można to robić z innymi szamponami przeciwłupieżowymi, natomiast w moim przypadku najskuteczniejszy właśnie okazał się szampon Vichy, efekt był lepszy niż po innych.
izanna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości