Jasna szminka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-04, 21:46   #1
Moniczkaaa1988
Przyczajenie

Jasna szminka

WItam was wszystkich serdecznie
Odrazu przejde do sprawy A wiec chodzi mi o szminke. Nie o pomadke bo pomadki sa za blyszczace i po drugie nie nadaja sie do tego by mogly rozjasnic czerwone usta na jasniutki rozowy kolor. Wlasnie! Chodzi mi o taki kolor to ze jak pomaluje zeby po porstu moje usta byly jasne (ale nie swiecace) jasne rozowe. Szukam juz dlugo takich szminek ale jeszcze nie spotkalam sie z taka ktora uwielbiam. Jak dotad maluje letko podkladem i sa takie jasniutkie. Bo nie nawidze swoich czerwonych ust! Chcialabymmiec jasniutkie takie ladne ale nie moge sie spotkac z taka szminka> Czy moze ktos z was uzywa taka?Porsze pomozcie mi bo pomalu trace nadzieje
Moniczkaaa1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:00   #2
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka
Dot.: Jasna szminka

Polecam te bazarkowe. Duży wybór kolorów i naprawdę ładnie kryjące Sama używam i nie żałuję, bo tak samo jak Ty nie nawidzę czerwonych ust.

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 22:03   #3
Moniczkaaa1988
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Polecam te bazarkowe. Duży wybór kolorów i naprawdę ładnie kryjące Sama używam i nie żałuję, bo tak samo jak Ty nie nawidzę czerwonych ust.

kochana a mozesz mi podac firme tych sminek? Bo nie mam pojecia co to sa te bazarkowe bede bardzo wdzieczna
Stary 2007-06-04, 22:36   #4
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek

a ja polecam szminke gosha nr134 velvet touch jasniutka, nadaje ustom bardzo naturalny odcien kosztuje ok 24zł a naprawde długo trzyma sie anustach nie pozostawia brzydkich bialych kresek, jak juz sie zmywa, to cala pozostawia usta nawilzone ale nie blyszczace sprobuj testera w sklepach kosmetycznych

druga moja faworytka była długo zwyczajna szminka ochronna firmy LAVITA ale koniecznie zielona, chyba aloesowa, miala w srodku taki jakby wklad aloesowy, zbity, który nadawal ustom bardzo jasny odcien, dodatkowo chroniac usta w wziemie i w lecie no i siwetnie nawilzajac a kiedy ta wartswa ochronna wyschla, usta nadal mialy jasny odcien kosztowala ok5zł, jedynym minusem jest to ze dosc ciezko ja dostac
Stary 2007-06-04, 22:50   #5
truskaffka
Zakorzenienie

z avona jest fajna blada- sama uzywalam...stymze to nie jest szminka a kredka do malowania ust..ale nie jest to kontorowka!! fajna, tania (seria color trend) bardzo dlugo sie utrzymuje, i sliiiiczna
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 23:04   #6
dariazzz
Raczkowanie

To szminka i pomadka to nie synonimy?
czym się jedna od drugiej różni?
dariazzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 12:49   #7
gosik.s
Wtajemniczenie

Polecam wątek Cieliste usta
Wprawdzie Ty piszesz o "jasnoróżowych", ale dalej piszesz, że nakładanie podkładu pomaga Ci uzyskać ten wymarzony kolor, więc to jednak o cieliste chodzi

Od siebie polecam Inglota 112.

A bazarkowe = wszystkie firmy dostępne na bazarkach, moja cielista szminka bazarkowa nazywa się chyba Margot i faktycznie świetnie kryje.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 15:46   #8
Moniczkaaa1988
Przyczajenie

dziekuje wam wszytskie kochane za to ze mi pomoglyscie. Bo wiele jest szminek ze wygladaja ladnie jasno rozowe ale gdy pomaluje to nie zakrywaja moich czerwonych ust sa tylko takie jakby polyskujace i to mnie dolowalo strasznie ale mysle ze te produkty ktore mi je podalyscie beda perfekcyjne i takie o jakie mi naprawde chodzi
Stary 2007-06-05, 18:40   #9
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Cytat:
Napisane przez Moniczkaaa1988 Pokaż wiadomość
kochana a mozesz mi podac firme tych sminek? Bo nie mam pojecia co to sa te bazarkowe bede bardzo wdzieczna
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Polecam wątek Cieliste usta
A bazarkowe = wszystkie firmy dostępne na bazarkach, moja cielista szminka bazarkowa nazywa się chyba Margot i faktycznie świetnie kryje.

Ja akurat mam Lemaxa dwie. Jedną jasno różową, a drugą perłową. Utrzymują się długo na ustach i nadają im taki kolor jaki chce, za jedyne 2 zł

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 00:26   #10
pani_smith
Zakorzenienie

ja tam bym chciała naturalnie czerwone usta...
polecam burżujkę - nie wiem jaki nr, ale koleżanka używa i bardzo sobie chwali
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 17:54   #11
001Justyna
Raczkowanie

pomadka i szminka to to samo
001Justyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 20:36   #12
XanetaX
Przyczajenie

Ja także bardzo długo szukam takiej jasnej szminki..ale bezskutecznie; |

Jak na razie nakladam na usta korektor i lekki bezbarwny błyszczyk...efekt fajny, ale przez co najmniej 10 minut; | Potem usta robią się suche, a co gorsze zostają takie ohydne białe kreski; | ...

Mam nadzieję, że w końcu i ja znajdę coś dla siebie dzięki Waszym propozycją; )*
XanetaX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 01:17   #13
Quinteuse
Przyczajenie

ja również szukam takiej szminki,ponieważ odkryłam,że ładnie mi z jasnoróżowymi ustami /jasnymi.Byle by nie było własnie tego połysku.Szukałam takiego cudeńka wśród konturówek,niestety wszytskie ,które spotkałam mimo,ze były jasne to na ustach wychodziły ciemne jak dla mnie oprócz jednej-koleżanka podarowała mi zestaw kosmetyków do makijażu nieznanej dotąd firmy t.c.w i po nałożeniu usta są własnie jasnoróżowe,bez połysku,wygląda to w miarę naturalnie.Twarz staje się promienna.Ale ta konturówka jest maleńka i niedługo się skończy,dlatego już poluję na jakąś dobrą szminkę,która dałaby podobny efekt.
Quinteuse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:02   #14
pysia1616
Przyczajenie

Od ponad roku maluje usta tylko bezowymi pomadkami.Faktycznie kiedy nałożymy na usta podkład czy korektor to kolor jest ślicznie cielisty.Mam i polecam identyczny kolor szminki INGLOTA NR 402 -matowa bez żadnych drobinek i połysku.jest jeszcze beżowa nr 262 ta nie jest matowa ale nie ma drobinek tylko łatwiej rozprowadzający się czysty beż.Jeśli chodzi o naprawdę jasny na maxa prawie cielisty róż to nr.265. Wszystkie są z inglota i kosztuja 20zł szt.Naprawde polecam bo nie spotkałam innych tak cielistych czystych beżów.
pysia1616 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:58   #15
andziuul
Przyczajenie

Ja także szukałam takiej jasno różowej, matowej i mocno kryjącej szminki. Takiej jaką ma np. Kirby Carnage. Załączam fotki. I znalazłam coś podobnego marki Barry M odcien Baby Pink 100 . Jest on matowy i mocno kryjący. Nie wiem gdzie można go znaleźc w sklepach ale wiem że jest na allegro.
andziuul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:03   #16
sweetpinky
Zakorzenienie

naturalny cielisty kolor na ustach daje pomadka Inglot nr 318

sweetpinky jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości