Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-26, 18:57   #1891
nebraska
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Co do pięknych kobiet to widzę ze mam podobny gust do Sabbath - Angelina jest piękna - mój małż tak niestety nie uważa - nie podobają mu się jej usta - głupi jakiś ....
To i ja głupia, bo podzielam gust Twojego męża Angelina nie podoba mi się w ogóle - a już najmniej jej usta - są nienaturalne i wyglądają jak jakiś żywy organizm. Oj nie pocałowałabym tego jamochłona

Na początku jeszcze była niezłą aktorką (Gia, Przerwana lekcja muzyki), ale teraz te jakieś Tombrajdery, eeee

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-06-26, 18:59   #1892
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ja przez 3 lata z TŻ przytyłam jakieś 5 kg, on około 10 Ja niestety nie wytrzymałam za długo "plażowania", ale on zgubił już jakieś 3 - 4 kg
Ja przybrałam 8kg, przez 6 lat. Mój pan jeszcze więcej, około 15. Jak go poznałam wyglądał jak pół nieszczęścia.

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No, to ogólnie węglowodany są winne - pieczywo, makarony, kluski, wszelkie mączne rzeczy. Słodycze też.

Ja słodyczy jadam bardzo mało, nie ciągnie mnie (mówisz że to magnez? ja też szamam bo bez niego mam skurcze). Za to kocham pieczywo i makaron Aleć się ostatnio ograniczam z tymi przysmakami na rzecz białka.
Tak, magnez daje ten efekt, że nas nie ciągnie do takich rzeczy jak czekolada np.
A z tymi mącznymi potrawami to nie jestem przekonana. Na pewno działają na tuszę, ale ja tego jem mało, dużo mniej niż w rodzinnym domu.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
W mojej opinii tyje się nie od słodyczy, ani od pizzy, ani od innych takich rzeczy, tylko z braku wysiłku fizycznego.
Sport nie tylko rzeźbi sylwetkę, poprawia kondycję, ale i przemianę materii, i krążenie, i nastrój...
Tutaj to już się nie zgodzę wcale. Moja matka nie jedząc kolacji i smażonek potrafi w dwa miesiące odzyskać figurę i swoją najlepszą wagę, a przy tym płaski brzuch uzyskać i zlikwidować boczki. W życiu nie ćwiczyła, nawet do śmietnika jej za daleko i nie po drodze, gdy idzie po chleb.
A ja ćwiczę, chodzę, biegam i co?

Cytat:
Co do pięknych kobiet to widzę ze mam podobny gust do Sabbath - Angelina jest piękna - mój małż tak niestety nie uważa - nie podobają mu się jej usta - głupi jakiś ....
To ja też jestem głupia. I mój TŻ również.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Btw. Keira mi się podbała, ale teraz jest chuda jak szkapa, przez co zrobiła jej się taka "mocna" szczęka - wiecie, co mam na myśli
Oj wiecie. Szczęka porażająca. I ten dekolt. Była taka fota w prasie - ona w kiecce z długim dekoltem, takie dwa pasy materiału od talii do karku... wpadłam w depresję od samego patrzenia.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-06-26, 19:09   #1893
rachela
Zakorzenienie

E, coś nie chce mi się wierzyć

Keira nie chce przestać mi się podobać - nawet, jeśli wygląda jak niedożywione chuchro. O, i przypomniało mi się, że mam jeszcze jeden kompleks zbiorowy na punkcie The Veronicas - te dziewczyny są prześliczne...
Za to mój TŻ mnie rozbraja, bo uważa, że mam fatalny gust , o Keirze i The Veronicas wolę już przy nim nie wspominać. Jemu zaś bardzo się podoba Catherine Zeta-Jones, a także Eva Mendez. Wrrr, co ja tu robię

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 19:13   #1894
Anuschka
Wtajemniczenie

W kwestii pięknych kobiet (tych żyjących) oddaję głos na Isabelle Adjani. Cudowna istota. Po prostu.
Podobają mi się też Jennifer Jason Leigh (jest taka eteryczna...wspaniała), Cate Blanchett (współczesna K. Hepburn...) i Helena Bonham Carter (piękna diablica). Chyba ktoś jeszcze, ale jem za dużo masła . Jescze Linda Evangelista i Shirley Manson z Garbage (bardziej o charyzmę, niż o urodę tu chodzi, ale fajna babeczka)

W temacie - pachnę koperkiem, czyli Eau de Lalique. Chyba się rozpłynę. Cudny jest
Anuschka jest offline  
Stary 2007-06-26, 19:35   #1895
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

A ja mimo braku upału już chyba zaczęłam mordować swoje otoczenie Eindżelem
Które to otoczenie robi wszystko, by mnie do tego zapachu zniechęcić: koleżanka sekundę po moim wejsciu do pracy - "O Boże, co to tak ostro pachnie?!" ze skrzwionym nosem i ojciec, który - kiedy wsiadłam do auta - dostał kichającego ataku...
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-06-26, 19:41   #1896
kropka75
Zakorzenienie

A właśnie... zmieniłam zapach. Miałam jutro, ale nie wytrzymałam i zlałam się testowanym od rana Coco Mademoiselle edp.
Ależ mi miło...
Ciepły, słodki, na mnie po godzinie wychodzi musująca, słodka, syropowata nuta z The Parfum.

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-06-26, 19:42   #1897
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
W kwestii pięknych kobiet (tych żyjących) oddaję głos na Isabelle Adjani. Cudowna istota. Po prostu.
Podobają mi się też Jennifer Jason Leigh (jest taka eteryczna...wspaniała), Cate Blanchett (współczesna K. Hepburn...) i Helena Bonham Carter (piękna diablica). Chyba ktoś jeszcze, ale jem za dużo masła . Jescze Linda Evangelista i Shirley Manson z Garbage (bardziej o charyzmę, niż o urodę tu chodzi, ale fajna babeczka)

O tak, te panie to też moje typy, z naciskiem na Blanchett, hepburn i Bonham Carter Dorzucam jeszcze Juliette Binoche

Zamęczona kwiatkami na wieczór zaaplikowałam sobie Smoka i nareszcie czuję się jak we własnej skórze

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-06-26, 20:11   #1898
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Angelina nie podoba mi się w ogóle - a już najmniej jej usta - są nienaturalne i wyglądają jak jakiś żywy organizm.
Oj nie pocałowałabym tego jamochłona
Podpisuję się pod Twoimi słowami obiema łapkami

Nigdy mi się nie podobała , pamiętam ją jeszcze z filmu "Wtajemniczenie" (miała tam 21 lat) jako chudą chłopczycę, płaską jak deska z szerokim nosem, który sobie później zooperowała - zwężyła.
Nie dostrzegam w niej nic, widzę tylko długaśną twarz, obrzydliwe usta i operacyjnie powiększone z piersi.

Przepraszam wszystkie wielbicielki tej Pani, ale serio nic atrakcyjnego w niej nie widzę, uważam, że jest przeciętna.
Poza tym nie lubię jej oglądać na ekranie, drażni mnie jej gra aktorska.
Bardzo daleko jej do pięknej Catherine Zeta Jones, Sherilyn Fenn, albo Salmy Hayek czy sexownej Barbary Mori.

Poczytajcie -
http://www.crossdressing.pl/main.php...id=403&lang=pl
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-06-26, 20:28   #1899
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Nigdy mi się nie podobała , pamiętam ją jeszcze z filmu "Wtajemniczenie" (miała tam 21 lat) jako chudą chłopczycę, płaską jak deska z szerokim nosem, który sobie później zooperowała - zwężyła.
Nie dostrzegam w niej nic, widzę tylko długaśną twarz, obrzydliwe usta i operacyjnie powiększone z piersi.
Przepraszam, gdzie Ty widziałaś płaską Jolie?
I skąd pomysł, że ktoś sobie może zrobić wiszący biust?

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !

kropka75 jest offline  
Stary 2007-06-26, 20:49   #1900
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Przepraszam, gdzie Ty widziałaś płaską Jolie?
I skąd pomysł, że ktoś sobie może zrobić wiszący biust?
Kropeczko źle przeczytałaś , biust "operacyjnie powiększony", a nie wiszący to raz, a po drugie to polecam film "Wtajemniczenie" z resztą napisałam powyżej, w poście, który sama zacytowalaś - w tym filmie miała 21 lat i na pewno jej biust nie był w takim rozmiarze jak teraz

To w sumie nic złego, że się upiększa przy pomocy operacji plastycznych, wiele osób, gwiazd tak robi, sęk w tym, że ona w ogóle mi się nie podoba i tyle !
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:00   #1901
E
Zakorzenienie

Cytat:
Oj wiecie. Szczęka porażająca. I ten dekolt. Była taka fota w prasie - ona w kiecce z długim dekoltem, takie dwa pasy materiału od talii do karku... wpadłam w depresję od samego patrzenia.
No mam nadzieję, że nie z zazdrości

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Keira nie chce przestać mi się podobać - nawet, jeśli wygląda jak niedożywione chuchro. O, i przypomniało mi się, że mam jeszcze jeden kompleks zbiorowy na punkcie The Veronicas - te dziewczyny są prześliczne...
Za to mój TŻ mnie rozbraja, bo uważa, że mam fatalny gust , o Keirze i The Veronicas wolę już przy nim nie wspominać. Jemu zaś bardzo się podoba Catherine Zeta-Jones, a także Eva Mendez. Wrrr, co ja tu robię
I ma racię

Cytat:
Ołłłł yeaaaah
E jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:05   #1902
E
Zakorzenienie

Cytat:
No mam nadzieję, że nie z zazdrości

Cytat:

I ma racię

Cytat:
Ołłłł yeaaaah
E jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:10   #1903
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Podobają mi się też Jennifer Jason Leigh (jest taka eteryczna...wspaniała), Cate Blanchett (współczesna K. Hepburn...)

W temacie - pachnę koperkiem, czyli Eau de Lalique. Chyba się rozpłynę. Cudny jest
To także moje typy Anuschko, szczególnie Adjani,którą dopiero doceniłam w fimie "Camille Claudel", zawładnęła moim sercem, Jennifer Jason Leigh, ta eteryczna istota o twarzy aniołka z diabelskim, chytrym uśmieszkiem w obrazie "Ciało i krew"( grała średniowieczną księżniczkę porwaną przez bandę najemników) pokazała klasę w całej rozciągłości, a był to jeden z wcześniejszych jej filmów. Nie mówię już o cudownej i wszechstronnej Cate Blanchett.
Do grona tych wspaniałych i pięknych kobiet dorzucam Fanny Ardant.

Ja w Eau de Lalique wyniuchałam ostre róże przejechane żyletą po płatkach.

Cytat:
O tak, te panie to też moje typy, z naciskiem na Blanchett, hepburn i Bonham Carter Dorzucam jeszcze Juliette Binoche

Zamęczona kwiatkami na wieczór zaaplikowałam sobie Smoka i nareszcie czuję się jak we własnej skórze
Też stawiam na Binoche.
Z niezyjacych juz piekności bardzo podobała mi sie i dalej podoba posągowa Rita Hayworth, która tak zmysłowo ściągała rękawiczki w "Gildzie" i pięknie wywijała włosami

Gdybym miała to na pewno teraz pachniałabym Angelem

Edytowane przez Córka D'artagnana
Czas edycji: 2007-06-26 o 22:04 Powód: dopisek;)
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:15   #1904
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
I ma racię
Nie ma!

Oto dowody.
Mam bardzo dobry gust
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anne Heathaway.jpg (31,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Audrey Tautou II.jpg (95,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KT Tunstall 1.jpg (26,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lucy Liu 3.jpg (64,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Monica Bellucci 6.jpg (60,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Monica Bellucci 7.jpg (56,0 KB, 13 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:16   #1905
rachela
Zakorzenienie

I część druga.

Właśnie zauważyłam, że jestem tendencyjna, same ciemnookie brunetki, za wyjątkiem cudownej Tori Amos

Tylko jedno zdjęcie Keiry, doceńcie moje samoograniczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rachael Leigh Cook 2.jpg (20,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sophie Marceau 2.jpg (97,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tori Amos 4.jpg (40,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tori Amos 8.jpg (40,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ziyi Zhang 2.jpg (102,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,3 KB, 11 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:30   #1906
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Oto dowody.
Mam bardzo dobry gust
Przez to zdjęcie MB mam ochotę zacząć palić i się przefarbować na ciemno
Stary 2007-06-26, 21:32   #1907
rachela
Zakorzenienie

A ja się pochlastać

Mam trzy płyty DVD zawalone właśnie takimi pierdołami - miliony zdjęć, które mnie zachwyciły. Makijaże, kolorówka, piękne kobiety, ciacha wszelkiej maści, samochody, pomniki cmentarne, tatuaże, stylizacja paznokci, widoczki, ciuchy i biżuteria, zwierzęta... Rany, ja mam chyba manię godną komputerowego chomika! I nerwicę natręctw.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 21:58   #1908
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
A ja się pochlastać
Ja też ale z innego powodu.
Z Silverstone nici Ktoś kto miał kupić nam bilety odkładał to tak długo że cena podobno wzrosła do 250 funtów. Na dodatek nie lecę z Okęcia tylko z Etiudy gdzie podobno bezcłówki niet. I po trzecie nie mamy gdzie mieszkać w Anglii bo znajomy (ten od biletów) stwierdził że u niego jednak nie możemy bo ma małe dziecko - jakby tego nie wiedział wcześniej
Ogólne
Gdyby nie Margo i Forza 2 to by był totalnie zły wieczór...
Stary 2007-06-26, 22:00   #1909
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
A ja odbiegam od grupki z lekke

Rozmiar 38-40, 164cm rozmiar buta 37/38

Pachne Tumulte od optymistycznej E
Czy ja wiem czy odbiegasz? Ja mam rozmiar ten sam, wzrost 163cm, but ten sam. Niestety biust 80 E/F i z tym jest największy problem, bo może i ładnie wygląda, ale ładną bieliznę strasznie trudno trafić (ale dorwałam ostatnio błękitną, wyszywaną bardotkę Triumpha z limitowanej kolekcji i piersi mam pod szyją ). Najładniejsza jest na C. A ja marzę o D.

Dzisiaj Euphoria, a wieczorem Maroussia (dziękuję, Eenax). To takie mydełko z kadzidłem, ale całkiem zdatne Może na jutro?...
Fenris jest offline  
Stary 2007-06-26, 22:05   #1910
daigee
Zadomowienie

Rachelko, nie neguję twojego dobrego gustu w innej materii, ale to coś na zdjęciach nie jest na pewno kobiece, seksowne ani piękne

Reszta kobiet z Twoich zdjęć jest zachwycająca

A twój tż ma genialny gust, bo spośród wszystkich kobiet wszechswiata wybrał ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 296946[2].jpg (25,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keira_narrowweb__300x587,0[1].jpg (23,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keiraknightley1[1].jpg (37,6 KB, 19 załadowań)
Stary 2007-06-26, 22:06   #1911
rachela
Zakorzenienie

Martuś

Już olać bezcłówkę, grunt żebyś znalazła tańszy przelot (da się jeszcze?) i dobre miejsce na nocleg...

Daigee... Ja wiem, że ona ostatnio przegięła z chudnięciem...
Nie wygląda na tych zdjęciach ładnie ani kobieco, ALE:

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (25,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (9,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (24,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (77,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47.jpg (34,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50.jpg (29,8 KB, 6 załadowań)

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 22:13   #1912
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Martuś

Już olać bezcłówkę, grunt żebyś znalazła tańszy przelot (da się jeszcze?) i dobre miejsce na nocleg...
Z przelotem już sie nic nie da zrobić, najgorsze jest to że mój bilet kupowaliśmy po zapewnieniu że Silverstone załatwione i bilety na nas czekają. Tak się na ten głupi wyjazd cieszyłam...
Stary 2007-06-26, 22:23   #1913
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:

To ja też jestem głupia. I mój TŻ również.

eeeeeee ... to było poniżej pasa

Piękne kobiety są wszędzie. Każda z Nas jest piękna ...
Favkes jest offline  
Stary 2007-06-26, 22:42   #1914
daigee
Zadomowienie

Cytat:
Piękne kobiety są wszędzie. Każda z Nas jest piękna ...
Stary 2007-06-26, 22:56   #1915
rachela
Zakorzenienie

A wiecie co... ja to jestem nieprzytomna.

Kiziu, chciałam Ci złożyć spóźnione życzenia urodzinowe...
Wszystkiego najlepszego i najpiękniej pachnącego
Ostatnio w ogóle Cię na Perfumach nie ma, wpadaj do nas częściej

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-26, 23:30   #1916
tulipanka
Zakorzenienie

ile wy postów naprodukowałyście w tym czasie, kiedy ja cały dzień siedziałam z koleżanką i kolegą w akademiku ucząc się na jutrzejszą historię ale będzie dwaaaaaaa w indeksie ale szczerze? totalnie mi to już obojętne wszyscy tak stwierdziliśmy

pachniałam przez chwilę Stellą in two peony, całe szczęście szybko wywietrzała, więc sobie taka bezzapachowa siedziałam

jutro nadrobię zaległości, jak tylko wrócę z egzaminu
tulipanka jest offline  
Stary 2007-06-26, 23:49   #1917
rachela
Zakorzenienie

Tulip, trzymam kciuki
Rzeczywiście, dzisiaj dość dużo nasmarowałyśmy.

A pachnę A*Men i nie mogę zetrzeć z paszczy tej miny ->
Pomyśleć, że te perfumy tak długo stały w łazience, a ja na nie nie zwróciłam uwagi! Piękna, gorzka czekolada w połączeniu z piżmem.
Aaaaaa, chyba zaraz się zgwałcę

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-27, 02:57   #1918
tornado
Zadomowienie

Dzień DKNY woman, wieczór Dunhill Desire.
tornado jest offline  
Stary 2007-06-27, 04:53   #1919
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Angel być dziś musi, mimo wczorajszych niecnych prób otoczenia, żeby zniechęcić mnie do tego zapachu. I basta!

A tak w ogóle to chcę już urlopu i słońca...
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-06-27, 05:23   #1920
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Angel być dziś musi, mimo wczorajszych niecnych prób otoczenia, żeby zniechęcić mnie do tego zapachu. I basta!

A tak w ogóle to chcę już urlopu i słońca...
Joasiu słusznie, otoczenie potrzebuje trochę czasu i z pewnością się zakocha

U mnie dziś też w planach Angel

Ostatnio stwierdziłam, że właściwie oprócz Angela, Faberże i Inso nie potrzebuję wiele , Angela i Inso za to pragnę w wielkich ilościach
Kate30 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości