Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-28, 11:37   #2071
mementos
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

niewiem jeszcze... jak sie spłukam wodą to sie dokadnie zastanowie ale chyba będzie Dior Homme,który jak pamiętam mi sie konczy :P wychodze na swiatło dzienne wiec czas sie uzdatnić do widoku :P
mementos jest offline  
Stary 2007-06-28, 12:35   #2072
taka taka
Zakorzenienie

Etra Etro, bardzo smakowity zapach
taka taka jest offline  
Stary 2007-06-28, 12:47   #2073
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
dziś Innocent
Ja również, dobrze że noszę różdżkę w torebce bo niczym bym nie pachniała dziś

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-06-28, 12:50   #2074
stupka1
Przyczajenie

Ja dzisiaj pachne cacharelem "amor amor" słodki, kobiecy, zmysłowy. zawsze dobieram perfumy do swojego stroju i nastroju, a ze dis chce być romantyczna i mam na sobie dużo czerwieni to wybrałam ten zapach.
stupka1 jest offline  
Stary 2007-06-28, 13:08   #2075
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A dziękuję, jak na debiut to i owszem
A dziś jest Feminite du Bois - i kupiłabym sobie flaszeczkę, korzystając z Sephorowego smsa, ale one są tak strasznie nietrwałe - ulatniają się ze mnie szybciej nawet niż Theorema, a to był chyba rekord.
Zdolna jestes- gratuluje udanego debiutu (mam kolezanki, ktore nabawily sie nerwicy podczas tworzenia French pedicure )
Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
"In love again" YSL
...
Dosłownie i w przenośni
Beliczku- bardzo milo przeczytac taka wiadomosc

Pachne dzisiaj NU, z malenka kropelka Sequoi i BC (wiem, wiem brzmi dziwnie, ale pachnie przepieknie )
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-28, 13:26   #2076
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Dzisiaj Musc Ravageur. Mam mieszane uczucia co do tego zapachu. To może się okazać burzliwa miłość.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-06-28, 14:27   #2077
Anuschka
Wtajemniczenie

Palisander
Anuschka jest offline  
Stary 2007-06-28, 14:37   #2078
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Dzisiaj Musc Ravageur. Mam mieszane uczucia co do tego zapachu. To może się okazać burzliwa miłość.
Pieńkowa Damo, napisz coś więcej o swoich wrażeniach
Do mnie właśnie dotarł dekant Musc Ravageur (mam go już na łapie) i więcej podobieństwa znajduję do Shalimara i Mitsouko Guerlain niż do L LL, do której MR jest często porównywany
W każdym razie czuję, że przepadłam z kretesem... Gdzie można nabyć większą flaszkę?!

A globalnie Angel - to już ciąg
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:01   #2079
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Prada
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:21   #2080
metehabel
BAN stały

Hiris Hermesa...nietrwały, wieć tylko wiem, że nim pachnę
metehabel jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:23   #2081
agnyska81
Zakorzenienie

A ja się zastanwiałam oglądając Twój zbiorek, Sabbath, czemu nie ma w nim NU... A Ty go po prostu jeszcze nie znałaś!

Historia dzisiejszego pachnięcia ( czy jak tam to odmienić):
Najpierw postanowiłam doprawić się Fire z Oriflame i padłam, bo mnie głowa rozbolała jakbym robiła tak:
Potem przyszły cudowne próbeczki i nie mogłam się oprzeć. LN to Ange ou Demon (zupełnie nie współgra z moim bólem głowy, okrutnik), PN My Queen (mmmm , zanosi się na dłuższą znajomość).

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:25   #2082
metehabel
BAN stały

Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:

Musc Ravageur to najbardziej burzliwa ale i najtrwalsza miłość jaką znam z autopsji.
Jedyny zapach z kategorii sprzedam/ukradnę żeby mieć. Naogół jestem dosyć powściągliwa i nie mam takich napadów pożądania, ale Musc Ravageur to moim zdaniem zapach, który mogłam albo od razu znienawidzieć i oddać komuś próbkę albo pokochać. Stało sie to ostatnie.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie dotarł dekant Musc Ravageur (mam go już na łapie) i więcej podobieństwa znajduję do Shalimara i Mitsouko Guerlain niż do L LL, do której MR jest często porównywany
W każdym razie czuję, że przepadłam z kretesem... Gdzie można nabyć większą flaszkę?!
Na Forum Perfumy w Gazecie znalazłam wypowiedź, że zapach ma być "niedługo" dostępny w Polsce.
Dla mnie osoby wypowiadające się tam to perfumowi eksperci, ale żadnych konkretów jeszcze nie było.
Bardzo na to liczę bo na Allegro nie ma.
Była jedna flaszka i sprzedana została za ponad 400zł.
Jest też próbka razem z Armani Prive, ale próbka to jakby zjesć kawałek czegoś kiedy ma się ochotę na całość
Na Ebay bywa i chyba Ebay pozostaje albo kanałami zagranicznych znajomości...

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-06-28 o 15:54 Powód: post pod postem i poprawiłam cytat
metehabel jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:30   #2083
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
Joasiak, nie pisałam nic więcej o wrażeniach, bo naprawdę bardzo trudno ustosunkować mi się do tego zapachu. Ale postaram się. Po pierwsze trudno mi uwierzyć, że ktoś z takich składników stworzył taki ''sztuczny'' zapach. W Musc Ravageur nie czuję prawie w ogóle wymienionych w składzie nut, jedynie na samym początku cynamon. O ile na początku miałam wrażenie, że to cięta blacha z wypadku, teraz wydaje mi się, że ktoś wsadził do flakonu...zapach blaszanego, operacyjnego stołu. Ja czuję w Musc chłód przejmujący do szpiku kości. Taki chłód jaki czuło się oglądając szpital z miasteczka Twin Peaks. Migające światło i korytarz, na końcu którego jest ''a man in a smiling bag''.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:30   #2084
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja się zastanwiałam oglądając Twój zbiorek, Sabbath, czemu nie ma w nim NU... A Ty go po prostu jeszcze nie znałaś!
Ja przyznaję się jawnie, choć z niejakim skrępowaniem (a może żalem raczej), że dopiero to forum otworzyło mi oczy na zapachy niespotykane w ogólnodostępnych perfumeriach. Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że to miarodajna oferta...
Agnysko, czy brak jeszcze jakiegoś zapachu Cię zastanowił? Bo jeśli tak, chętnie bym skorzystała z rady/podpowiedzi. Z NU trafiłabyś bowiem idealnie.

Cytat:
Historia dzisiejszego pachnięcia ( czy jak tam to odmienić):
Pachnienia?

Cytat:
Najpierw postanowiłam doprawić się Fire z Oriflame i padłam, bo mnie głowa rozbolała jakbym robiła tak:
Potem przyszły cudowne próbeczki i nie mogłam się oprzeć. LN to Ange ou Demon (zupełnie nie współgra z moim bólem głowy, okrutnik), PN My Queen (mmmm , zanosi się na dłuższą znajomość).
Powiedziałabym, żeś biedactwo, ale te "cudowne próbeczki" jakoś zmniejszają moje współczucie.
Miłego upajania się bez bólu... czegokolwiek.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:31   #2085
tammmau
Przyczajenie

Perfumy którymi zawsze pachnę... juz od kilk lat to Armani - Aqua di Gio
oprócz tego
miss cherie - Dior - mistrz
City Glam - Armani
New York - DKNY
Magnetism - Eskada
Deep Red - Hugo Boss
tammmau jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:09   #2086
agnyska81
Zakorzenienie

Sabbath, moje propozycje to Le baiser du Dragon (czyli Smok), Poison (nazwa też chyba odpowiednia, prawda?), Maroussia, no i może męskie M7 (mają w sobie coś z Opium). Teraz drżę w oczekiwaniu, jak ocenisz moje propozycje.

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:13   #2087
mariolasl
Zakorzenienie

Dzis Sequoia globalnie. Bylam w perfumerii, bo chcialam powachac jeszcze raz Angel i Agenta... Myslalam, ze kupie, ale jednak nie. Podobaja mi sie obydwa, ale w tej chwili nie na tyle, abym musiala je miec .
Za to kupilam w prezencie perfumy dla przyjaciolki i kuzynki Znam ich gust, wiec powinny byc zadowolone. Dla pierwszej Euphoria, a dla drugiej Nina Nina Ricci...
Oczywiscie ja tez nie wyszlam z niczym Nabylam malutenka flaszeczke Aromatics Elixir Clinique... Tylko 10 ml. Bardziej w testach testowych, bo nie wiem, czy spodobaja mi sie na tyle, aby miec wieksza pojemnosc.
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:23   #2088
Kota
Zakorzenienie

Pachniałam- i do teraz pachnę, bo trwały jest bardzo- Ysatisem. Musiałam się dosłodzić i podgrzać w tak zimny dzień- ogarnia mnie mocne przeczucie, z dnia na dzień coraz mocniejsze- że takie będzie lato. A przynamiej lato w Trójmieście Nachodzi mnie taka koszmarna myśl.
Kota jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:29   #2089
daigee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Pachniałam- i do teraz pachnę, bo trwały jest bardzo- Ysatisem. Musiałam się dosłodzić i podgrzać w tak zimny dzień- ogarnia mnie mocne przeczucie, z dnia na dzień coraz mocniejsze- że takie będzie lato. A przynamiej lato w Trójmieście Nachodzi mnie taka koszmarna myśl.
Paskudna dziś pogoda, prawda ? Ja wraz z koleżanką lazłam dziś bitą godzinę w tym najgorszym deszczu - parasola oczywiście nie miałyśmy. A ciuchy miałam obsolutnie nieodpowiednie... Ehhh...

Alien - piękny jest. Nie wiem co w nim ma być takiego "nieziemskiego" i "kosmicznego". Piękny jaśmin + dodatki, których nie potrafię zidentyfikować.
Stary 2007-06-28, 16:36   #2090
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Koto Kochana- nawet mnie nie strasz
Nie jestem wielbicielka upalow, ale mam (wciaz) ogromna nadzieje, ze Trojmiasto ugosci mnie sloneczna pogoda
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:44   #2091
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Sabbath, moje propozycje to Le baiser du Dragon (czyli Smok), Poison (nazwa też chyba odpowiednia, prawda?), Maroussia, no i może męskie M7 (mają w sobie coś z Opium). Teraz drżę w oczekiwaniu, jak ocenisz moje propozycje.

No proszę...

Poison i Smoka recenzowałam (o tym ostatnim pisałam dodatkowo w tym wątku w poście 1308 http://wizaz.pl/forum/showthread.php...te#post4602637)
Ostatecznie to, co decyduje, że nie mam Poison to tabuny podstarzałych palyboyów dopytujące się, czym tak pięknie pachnę, a Smok... Smok jest kapryśny i nigdy nie wiem, jakim smokiem okaże się danego dnia: pięknym, potężnym, Złotym Smokiem Mądrości, czy raczej paskudnym Smaugiem...
Mimo daleko posuniętej smokofilii - tego smoka nie mogę ostatecznie oswoić.

Marousii nie znam, podobnie M7, ale skuszona Twoimi typami - z pewnością zrobię wszystko, by poznać.

Szacuneczek i dzięki wielkie.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:49   #2092
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Paskudna dziś pogoda, prawda ? Ja wraz z koleżanką lazłam dziś bitą godzinę w tym najgorszym deszczu - parasola oczywiście nie miałyśmy. A ciuchy miałam obsolutnie nieodpowiednie... Ehhh...

Alien - piękny jest. Nie wiem co w nim ma być takiego "nieziemskiego" i "kosmicznego". Piękny jaśmin + dodatki, których nie potrafię zidentyfikować.
Daigee, współczuję łażenia w zimnych i mokrych ciuchach, natomiast zazdroszczę jaśminowego Obcego.
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Koto Kochana- nawet mnie nie strasz
Nie jestem wielbicielka upalow, ale mam (wciaz) ogromna nadzieje, ze Trojmiasto ugosci mnie sloneczna pogoda
Kattarino- to tylko moje głupie przeczucia, odnośnie pogody, może będzie akurat skwar, upał itd.
choć dzisiaj- rano 12 stopni, brr...
Trzeba będzie także ponowić spotkanie maniaków zapachowych, na którym zjawisz się i TY- zresztą już była wstępnie o tym mowa!
No i Daigee! Też na potkaniu!
Kota jest offline  
Stary 2007-06-28, 16:53   #2093
Nevada87
Wtajemniczenie

GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Po dzisiejszej ,,burzy'' w domu wyszło słońce i pachnę sobie upajającym Lalique Le Parfum - kocham ten zapach
Po za tym robię porządki w perfumach czyli zmian ciąg dalszy
Buziaki kochane
Stary 2007-06-28, 17:51   #2094
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ostatecznie to, co decyduje, że nie mam Poison to tabuny podstarzałych palyboyów dopytujące się, czym tak pięknie pachnę, a Smok... Smok jest kapryśny i nigdy nie wiem, jakim smokiem okaże się danego dnia: pięknym, potężnym, Złotym Smokiem Mądrości, czy raczej paskudnym Smaugiem...
Mimo daleko posuniętej smokofilii - tego smoka nie mogę ostatecznie oswoić.
Marousii nie znam, podobnie M7, ale skuszona Twoimi typami - z pewnością zrobię wszystko, by poznać.
Sabbath...
Co do Smoka mam podobne odczucia - ostatnio go nie używam, ale flaszka dumnie stoi w toaletce. "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz..."
M7 również polecam. Bardzo do niego podobne jest męskie Nomadic z Oriflame, na mnie nawet ładniejsze. O Maroussi wolę nie wspominać...

A ja pachnę A*Men'em (jak ostatnio codziennie ), mam 4 z egzaminu w indeksie i czekam na pizzę pepperoni. Jeszcze tylko zaliczenie w poniedziałek...
Ach, i bieganie jak kot z pęcherzem po wpisy

Dziękuję Dobrym Duszom za trzymanie kciuków

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-28, 17:53   #2095
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath...
Co do Smoka mam podobne odczucia - ostatnio go nie używam, ale flaszka dumnie stoi w toaletce. "Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz..."
M7 również polecam. Bardzo do niego podobne jest męskie Nomadic z Oriflame, na mnie nawet ładniejsze. O Maroussi wolę nie wspominać...

A ja pachnę A*Men'em (jak ostatnio codziennie ), mam 4 z egzaminu w indeksie i czekam na pizzę pepperoni. Jeszcze tylko zaliczenie w poniedziałek...
Ach, i bieganie jak kot z pęcherzem po wpisy
Rachelko- gratulacje
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-28, 18:39   #2096
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez metehabel Pokaż wiadomość
Musc Ravageur to najbardziej burzliwa ale i najtrwalsza miłość jaką znam z autopsji.
Jedyny zapach z kategorii sprzedam/ukradnę żeby mieć. Naogół jestem dosyć powściągliwa i nie mam takich napadów pożądania, ale Musc Ravageur to moim zdaniem zapach, który mogłam albo od razu znienawidzieć i oddać komuś próbkę albo pokochać. Stało sie to ostatnie.

Na Forum Perfumy w Gazecie znalazłam wypowiedź, że zapach ma być "niedługo" dostępny w Polsce.
Dla mnie osoby wypowiadające się tam to perfumowi eksperci, ale żadnych konkretów jeszcze nie było.
Bardzo na to liczę bo na Allegro nie ma.
Była jedna flaszka i sprzedana została za ponad 400zł.
Jest też próbka razem z Armani Prive, ale próbka to jakby zjesć kawałek czegoś kiedy ma się ochotę na całość
Na Ebay bywa i chyba Ebay pozostaje albo kanałami zagranicznych znajomości...
Cytat:
Joasiak, nie pisałam nic więcej o wrażeniach, bo naprawdę bardzo trudno ustosunkować mi się do tego zapachu. Ale postaram się. Po pierwsze trudno mi uwierzyć, że ktoś z takich składników stworzył taki ''sztuczny'' zapach. W Musc Ravageur nie czuję prawie w ogóle wymienionych w składzie nut, jedynie na samym początku cynamon. O ile na początku miałam wrażenie, że to cięta blacha z wypadku, teraz wydaje mi się, że ktoś wsadził do flakonu...zapach blaszanego, operacyjnego stołu. Ja czuję w Musc chłód przejmujący do szpiku kości. Taki chłód jaki czuło się oglądając szpital z miasteczka Twin Peaks. Migające światło i korytarz, na końcu którego jest ''a man in a smiling bag''.
No więc ja mam na nadgarstku od kilku godzin MR i już wiem, że nawet gdybym miała się sprzedać, to i tak go kiedyś kupię

Dla mnie na poczatku to cielesność wprost ze starych zapachów Guerlain: Shalimar, L'Heure Bleue, Mitsouko - czuję skórę i irysa i może trochę potu... Te pierwsze nuty są wręcz namacalne, fizjologiczne do szpiku kości. Cynamonu na tym etapie nie czuję, dopiero później kiedy zapach łagodnieje i ociepla się, ale i tak pozostaje dominujący i rzucający na kolana. Potężny to chyba najlepsze słowo.

Pożądam, pragnę, pożądam i pragnę - tylko gdzie tu cudo dorwać...?
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-06-28, 19:07   #2097
Cosenza
Przyczajenie

MOSCHINO FUNNY !
Stary 2007-06-28, 19:12   #2098
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

In Black edt
Stary 2007-06-28, 20:01   #2099
Kate30
Zakorzenienie

Cały dzień w cudownej chmurce Insolence, teraz na noc Innocent - eh, perfumy są cudowne
Kate30 jest offline  
Stary 2007-06-28, 20:08   #2100
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
No więc ja mam na nadgarstku od kilku godzin MR i już wiem, że nawet gdybym miała się sprzedać, to i tak go kiedyś kupię

Dla mnie na poczatku to cielesność wprost ze starych zapachów Guerlain: Shalimar, L'Heure Bleue, Mitsouko - czuję skórę i irysa i może trochę potu... Te pierwsze nuty są wręcz namacalne, fizjologiczne do szpiku kości. Cynamonu na tym etapie nie czuję, dopiero później kiedy zapach łagodnieje i ociepla się, ale i tak pozostaje dominujący i rzucający na kolana. Potężny to chyba najlepsze słowo.

Pożądam, pragnę, pożądam i pragnę - tylko gdzie tu cudo dorwać...?
Joasiak, miałam identyczne jak Ty odczucia, kiedy testowałam po raz pierwszy Musc Ravageur. Tylko,że ja nie potrafiłabym się z nim zaprzyjaźnić, bo zbyt mnie wystraszył, swoim dominującym charakterem i fizjologiczną nutą.

Swoje wrażenia opisałam w wątku” Frederic Malle Editions de Parfums” założonym przez Anniehall ( post #67)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ur#post3648158

Warto przeczytać świetny opis MR Toccaty( post #16 w wątku „ najpiękniejszy męski zapach niszowy” )
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ur#post3173863

Dziś pachnę Ambre Soie i chyba będzie kolejna miłość. Na razie staram się sobie wmówić,że nie musze go mieć, tym bardziej, że cena zaporowa

Dziękuję Dobrej Duszyczce za próbkę
kijanka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości