Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-30, 04:11   #2191
Kate30
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez secco Pokaż wiadomość
Witam po przerwie
Po krótkim,lecz bardzo udanym urlopie spędzonym(po kilku latach nieobecności z powodu loterii-czy tym razem będzie ładna pogoda czy raczej nie i wyborem cieplejszego i pewnego pod względem temperatury i nie tylko rejonu Europy )
nad naszym morzem czas wrócić do codzienności.Mimo,iż na upał nie mogłam narzekać(z prozaicznej przyczyny, nie było) nasyciłam zmysły:
wzroku-pięknymi widokami naszych plaż z białym piaskiem i grzywami fal
słuchu-szumem fal i odgłosem mew
no i oczywiście węchu-lubię zapach morza połączony z wonią wydm i lasu sosnowego
Miło znów być z Wami
A pachnę dziś Dune.
Zazdroszczę

Za tydzień o tej porze będę wdychać najpiękniejsze perfumy świata , helski słony wiatr, sosny i piasek

Dziś będzie Insolence
Kate30 jest offline  
Stary 2007-06-30, 06:53   #2192
daigee
Zadomowienie

Wish.

Co za obrzydliwa pogoda
Stary 2007-06-30, 07:20   #2193
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

U mnie jeszcze świeci słońce i jest ciepło.

Cristalle
Córka D'artagnana jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:00   #2194
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Amarige Mariage
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:13   #2195
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
pieńkowa_damo, tulipanko, rachelo, Córko D'artagnana, kijanko, daigge dziekuje wam bardzo!

Bedzie dobrze, to na szczescie tylko silne potluczenia, chociaz wygladalo groznie i wzywany byl ambulans. O malo zawalo nie dostalam, gdy zadzwonila do mnie lekarka z Izby Przyjec, ze mial wypadek na motorze. Zbieglam na dol, ale gdy zobaczylam, ze siedzi, to sie uspokoilam. Teraz bede go kurowac. Nawet dobrze, bo mam kilka dni wolnego...
Piekny ma ten motor, ale dzisiaj juz bardzo glosno wyrazilam swoja opinie, ze powinien przesiasc sie do samochodu wreszcie Bardzo sie o niego boje. wystarczy troche deszczu, olej na drodze i o... prosze!
Mariolasl, trzymam kciuki, zeby TZ szybko wrocil do zdrowia!

Mezczyzni tak juz maja, ze na glowie mozna stawac, a z ukochanego, ale srednio bezpiecznego sportu nie zrezygnuja - ile ja musialam sie nawalczyc, zeby moj maz nurkowal na rozsadnych glebokosciach, ehh.
(ale skutecznie, wiec walczyc warto ).
khy jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:27   #2196
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
pieńkowa_damo, tulipanko, rachelo, Córko D'artagnana, kijanko, daigge dziekuje wam bardzo!

Bedzie dobrze, to na szczescie tylko silne potluczenia, chociaz wygladalo groznie i wzywany byl ambulans. O malo zawalo nie dostalam, gdy zadzwonila do mnie lekarka z Izby Przyjec, ze mial wypadek na motorze. Zbieglam na dol, ale gdy zobaczylam, ze siedzi, to sie uspokoilam. Teraz bede go kurowac. Nawet dobrze, bo mam kilka dni wolnego...
Piekny ma ten motor, ale dzisiaj juz bardzo glosno wyrazilam swoja opinie, ze powinien przesiasc sie do samochodu wreszcie Bardzo sie o niego boje. wystarczy troche deszczu, olej na drodze i o... prosze!
Mariolu, na plamy oleju nawet auto nie pomoże niestety hamowanie na takim rozlewisku może skończyc sie tragicznie.
Nie oszukujmy sie, duża wina za tego typu wypadki leży w bezmyslności ludzi, którzy widząc że im olej wylewa się z silnika czy też ze zbiornika paliwa nie reaguja natychmiast wzywając odpowiednie służby. Ostatnio z TŻ wzywalismy właśnie straż do takiej plamy oleju (dodam że rozlanej tuż przed przejściem dla pieszych). Wyobraźcie sobie, co mogłoby się stać za kilka minut, gdyby jakis kierowca przed tym przejściem chciał np. zahamować i przepuścić grupkę pieszych. A po sprawcy wycieku oczywiście nie było śladu. Widać było tylko (po śladach oleju) jak zjechał na bok, prawdopodobnie poogladał swoje auto i odjechał.

A w temacie pachne sobie envy

mulier jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:34   #2197
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:

Mariola - dopiero przeczytałam !!!
Na szczęście ( dla mnie ) zaczęłam od końca - więc ominęły mnie chwile grozy.
Dobrze, ze tak się skończyło ... uffff .... teraz może uda Ci się przekonać Narzeczonego do przesiadki na samochodzik. Zawsze to trochę blachy, która chroni więcej niż kask ...

Trzymajcie się cieplutko.

Jeszcze niczym nie pachnę .....
Favkes jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:40   #2198
Fenris
Czekam na Ragnarok

Crystal Noir
Fenris jest offline  
Stary 2007-06-30, 08:50   #2199
Kota
Zakorzenienie

Pachnę Faubourgiem- jest piękny po dłuższej przerwie w używaniu
Kota jest offline  
Stary 2007-06-30, 09:26   #2200
Caltea
Zadomowienie

Mariolu, na szczęście szczęście w nieszczęściu, ale serce mi na moment zamarło. Jazda na motorze faktycznie do bezpiecznych nie należy... Mam wrażenie, że jednak w aucie mamy większe szanse w razie jakiegokolwiek wypadku. Trzymaj się i owocnych perswazji Ci życzę.
Secco, witaj! O jak ja Ci zazdroszczę urlopowego wyjazdu. Ja może, może wybędę gdzieś (tylko jeszcze nie wiem gdzie) z Rodzinką w sierpniu. Ale zapowiadają się też remonty, więc nie wiem czy na wszystko znajdzie się czas i finanse.
Caltea jest offline  
Stary 2007-06-30, 09:34   #2201
khy
Zadomowienie

Pachne jednoczesnie Caramel Sunset Comptoir Sud Pacifique , Tesori d'Oriente Jasmin di Giava (caly Angel!), Coco Chanel (yyy... no przeciez ja znam ten zapach, a myslalam, ze nie ;-) ) - a zaraz prysznic i pachnienie wlasciwe (dzis moze Pure Wish?).
khy jest offline  
Stary 2007-06-30, 09:45   #2202
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Noix de Coco.
Miałam dziś rano niemiłą przygodę.Moje kociaszki ganiały się po domu i jedna z nich przestraszyła się,przebiegła po kanapie i niechcący wskoczyła mi na twarz.Teraz mam koszmarne szamy zostawione przez jej pazurki i wyglądam jak po wypadku.Jak ja z czymś takim wyjdę z domu
Stary 2007-06-30, 10:30   #2203
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Na razie nic, bo w stroju iście weekendowym (stare wytarte dżinsy i wyciągnięty T-shirt) wybywam na zakupy. Do takiego stroju jakoś nie mam ochoty pachnieć
Niestety, po południu muszę przesiaść się w elegancką sukienkę, bo idę dziś z TŻ na wesele jego znajomoego, brrr. Nie znoszę wesel, oczepin, tych durnych przytupów i całego tego kiczowatego "folkloru".

A pachnieć będę do mojej pieknej sukienki pewnie czarną Coco.

Wszystkim poszkodowanym przez los i koty zdrowia życzę

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2007-06-30 o 13:28
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-06-30, 10:39   #2204
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Nie znoszę wesel, oczepin, tych durnych przytupów i całego tego kiczowatego "folkloru".
A już mi się wydawało, że jestem jakimś ewenementem weselnym . Mam tak samo i nie jestem w stanie nic z tym zrobić.

Mariolu - powodzenia w "przekonywaniu" narzeczonego . Pamiętam, że dzień, w którym mój brat sprzedał swoje motory, był najszczęśliwszy dla mojej kochanej Mamy

W temacie - narazie pachnę kawą, bo jeszcze leżę w łóżeczku. Jak ja kocham takie leniwe, weekendowe klimaty!
Anuschka jest offline  
Stary 2007-06-30, 10:42   #2205
Kasiulka22
Zakorzenienie

Burn kochana, ja właśnie zbierałam mojemu królowi zieleninę i przyszedł do mnie pers sąsiadki i chciał się bawić, wiec głaskałam go i wygłupiałam się z nim i nagle w tej zabawie chciał mnie złapać łapkami i moja ręka wygląda teraz również bardzo nieciekawie... z tym że to tylko ręka.

Niczym nie pachnę i zaraz uciekam na ręcznik i na słoneczko, wreszcie jest cieplutko. Konam tu w domu, dziś był pan, który ostatni raz malował lakierem nasz świeżo wycyklinowany parkiet. Nie można otwierać okien, żeby nie porobiły się smugi, dopóki nie wyschnie. Chociaż ta operacja była wykonywana na całym korytarzu, schodach i na piętrze to w pokoju śmierdzi mi tak, że dwa otwarte na oścież okna ledwo pomagają. Zaraz stąd uciekam, bo będzie Kasiulka na haju
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-06-30, 10:47   #2206
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Burn kochana, ja właśnie zbierałam mojemu królowi zieleninę i przyszedł do mnie pers sąsiadki i chciał się bawić, wiec głaskałam go i wygłupiałam się z nim i nagle w tej zabawie chciał mnie złapać łapkami i moja ręka wygląda teraz również bardzo nieciekawie... z tym że to tylko ręka.
Cytat:
Wszystkich poszkodowanym przez los i koty zdrowia życzę
Dziękuję dziewczyny.Na szczęście udało mi się jakoś zamaskować rany makijażem i rozpuszczonymi włosami-nie wygląda to już tak tragicznie
Stary 2007-06-30, 10:53   #2207
mariolasl
Zakorzenienie

Witam serdecznie. Za oknem leje, wieje, a ja pachne sobie Un bois Vanille

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ja po prostu oswiadczylam beztrosko, ze skoro tworzymy zwiazek partnerski, chce jezdzic dokladnie takim samym pojazdem i w ten sam sposob. A, ze mam sklonnosci do szalenstwa (i zawsze dotrzymuje slowa ), wizja mnie gnajacej na motocyklu, przemowila tak dobitnie do mego malzonka, ze z powaga skonstatowal , ze " bardzo by tego nie chcial"

Mariolu- wierze, ze Tobie tez sie uda
+
To nie zadziala w tym przypadku Odwieczne marzenie mojego TZ: ja i on na motorach smigajacy po wyspie Poza tym wie, ze kocham motory i pewna argumentacja nie bedzie go przekonywac. No i musialby wreszcie zrobic prawo jazdy na samochod, do tej pory, jak twierdzil, nie byly mu potrzebne..

Poza tym, mieszkamy, gdzie mieszkamy, klimat wyspy powoduje, ze bardzo popularne sa kabriolety, motory... TZ nie jezdzi jak szaleniec, ale i tak sie boje, szczegolnie, jak jest mokro i slisko...

Zreszta, koniec rozczulania sie nad soba! Z TZ bedzie wszystko ok, troche tylko pocierpi

tornado, khy, mulier, Favkes, Caltea, Anuschko dziekuje wam bardzo!

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A już mi się wydawało, że jestem jakimś ewenementem weselnym . Mam tak samo i nie jestem w stanie nic z tym zrobić.
Nie, nie jestes. Moge docenic tradycje itp, ale ja wesela miec nie bede Tylko male przyjecie w gronie osob, ktore kocham
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-30, 11:03   #2208
Iwona31
Rozeznanie

A ja dziś pachnę mielonymi, które mój TŻ pichci .......... aż szkoda używać jakiejkolwiek wody....
Stary 2007-06-30, 11:17   #2209
Myszołapka
Zakorzenienie

L'Instant - jako człowiek dojrzały
Stary 2007-06-30, 11:57   #2210
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Musc Ravageur. Na pokuszenie...
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:03   #2211
kijanka
Zadomowienie

Dziś Shaal Nur, Psycho bardzo dziękuję za próbki

Khy, po prostu nie potrafię oprzeć się wrażeniu,że mamy czasem, ba nawet bardzo często, niesamowicie zbliżone odczucia, gdy chodzi o odbiór perfum.
Ostatnio czytałam twoją recenzję Chergui i w 100% zagadzam się z tym, co napisałaś, że Chergui należy testować całościowo, bo dopiero wtedy ukazują nam całe swe piękno i harmonie. Przy testach „nadgarstkowych”, jakby się czaiły Może one zwyczajnie potrzebują więcej przestrzeni.
Polecam Ci noszenie ich w bardzo ciepłe, letnie popołudnie, wówczas odkryłam pełne brzmienie tej kompozycji i zachwyciłam się nią jeszcze bardziej.
kijanka jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:14   #2212
Nanomi
Zadomowienie

Angel z próbki, no to wpadłam.

Nanomi jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:19   #2213
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Dziś Shaal Nur, Psycho bardzo dziękuję za próbki

Khy, po prostu nie potrafię oprzeć się wrażeniu,że mamy czasem, ba nawet bardzo często, niesamowicie zbliżone odczucia, gdy chodzi o odbiór perfum.
Ostatnio czytałam twoją recenzję Chergui i w 100% zagadzam się z tym, co napisałaś, że Chergui należy testować całościowo, bo dopiero wtedy ukazują nam całe swe piękno i harmonie. Przy testach „nadgarstkowych”, jakby się czaiły Może one zwyczajnie potrzebują więcej przestrzeni.
Polecam Ci noszenie ich w bardzo ciepłe, letnie popołudnie, wówczas odkryłam pełne brzmienie tej kompozycji i zachwyciłam się nią jeszcze bardziej.
Kijanko, to bardzo sie ciesze, bo uwielbiam czytac Twoje spostrzezenia na temat perfum - jesli bardzo podobnie odbieramy zapachy, to bede mogla sciagac od Ciebie, co by tu jeszcze potestowac/kupic w ciemno ;-))).
(i tak niesmialo od razu spytam... a moze bys zaczela pisac recenzje na KWC? ;-)) )

A z Chergui dokladnie tak jest - potrzebuja przestrzeni, zeby oczarowac fascynujacym, zapachowym oblokiem - na nadgarstku zupelnie nie sa soba .
(swoja droga pierwszy raz spotkalam sie z taka cecha perfum)

Co do cieplego, letniego popoludnia, to wyprobuje koniecznie!
khy jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:30   #2214
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
(i tak niesmialo od razu spytam... a moze bys zaczela pisac recenzje na KWC? ;-)) )
Kiedy śmiałości mi brak, a co gorsza talentu
Jestem pasożytem, korzystam z wiedzy i zdolności ( w tym również Twoich) innych perfumaniaczek
kijanka jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:40   #2215
khy
Zadomowienie

Cytat:
Kiedy śmiałości mi brak, a co gorsza talentu
Jestem pasożytem, korzystam z wiedzy i zdolności ( w tym również Twoich) innych perfumaniaczek
Kijanko, nie chce, zeby wyszlo na podlizowanie sie ;PP, ale ja zawsze z podziwem czytam Twoje opisy i mysle, ze tez bym chciala tak umiec - swoje natomiast uwazam za szczyt grafomanstwa (serio, serio, nie zartuje ) i produkuje je tylko dlatego, zeby nie zapominac zapachow, ktore juz przetestowalam.
Wiec moze jest tak, ze kazda z nas nie docenia swoich umiejetnosci opisywania zapachow, w zwiazku z czym spokojnie mozemy te swoje rezenzje produkowac? ;PP

I pisz, pisz, strasznie bym chciala poczytac Twoje!
khy jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:45   #2216
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Kijanko, nie chce, zeby wyszlo na podlizowanie sie ;PP, ale ja zawsze z podziwem czytam Twoje opisy i mysle, ze tez bym chciala tak umiec - swoje natomiast uwazam za szczyt grafomanstwa (serio, serio, nie zartuje ) i produkuje je tylko dlatego, zeby nie zapominac zapachow, ktore juz przetestowalam.
Wiec moze jest tak, ze kazda z nas nie docenia swoich umiejetnosci opisywania zapachow, w zwiazku z czym spokojnie mozemy te swoje rezenzje produkowac? ;PP

I pisz, pisz, strasznie bym chciala poczytac Twoje!
Bóg Ci zapłać za dobre słowo
Dziewczyny Lutensa, muszą trzymać się razem
kijanka jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:47   #2217
khy
Zadomowienie

Cytat:
Bóg Ci zapłać za dobre słowo
Dziewczyny Lutensa, muszą trzymać się razem

Znaczy bedziesz pisac? :P
khy jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:50   #2218
kijanka
Zadomowienie

Cytat:

Znaczy bedziesz pisac? :P
Jeśli łaska boska na mnie znienacka spadnie, to obaczymy
kijanka jest offline  
Stary 2007-06-30, 12:55   #2219
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Na razie nic, bo w stroju iście weekendowym (stare wytarte dżinsy i wyciągnięty T-shirt) wybywam na zakupy. Do takiego stroju jakoś nie mam ochoty pachnieć
Niestety, po południu muszę przesiaść się w elegancką sukienkę, bo idę dziś z TŻ na wesele jego znajomoego, brrr. Nie znoszę wesel, oczepin, tych durnych przytupów i całego tego kiczowatego "folkloru".

A pachnieć będę do mojej pieknej sukienki pewnie czarną Coco.

Wszystkich poszkodowanym przez los i koty zdrowia życzę
Joasiu - ja też nie cierpię tego typu wesel - brrr

Na swoim własnym weselu wycięłam wszelkie weselne rytuały, rodzina męża - śląska, była nieco zawiedziona , ale ja i moi znajomi bawiliśmy się świetnie do samego rana przy wspaniałej muzyce kapeli moich przyjaciół z licealnych czasów - było fajnie i zupełnie nie weselnie

Dziś wybieram się do klubu ze znajomymi ( wychodne od syna raz w miesiącu ), pachnieć będę Angelem
Kate30 jest offline  
Stary 2007-06-30, 13:07   #2220
rachela
Zakorzenienie

Miałam dzisiaj wstać skoro świt (czyt. koło 11 ), ale nic z tego - leń jak zwykle mnie pokonał. Zabieram się za naukę...

Może się Liberte wychmurkuję?
Z próbki, chyba na niej się skończy.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości